...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 OffTopic

Go down 
+12
efree
Hijikata
Karol
Kei
fardar
Akarui_Misaki
nanaka
Rinoa
Misuzu
Nagisa
Mikurusia :3
Milo
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next
AutorWiadomość
Akarui_Misaki
Super Usher
Super Usher
Akarui_Misaki


Liczba postów : 218
Age : 26
Localisation : Tbg xd
Registration date : 29/11/2010

OffTopic - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 4 Icon_minitimeSro Mar 16, 2011 5:05 pm

Nie wiem ... pogadam z rodzicami ... ostatnio to w ogóle nie zwracają na mnie uwagi , wiec spędzam czas sama , rysując albo pisząc .
Powrót do góry Go down
http://yueliang-chan.deviantart.com
Hijikata
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Hijikata


Liczba postów : 151
Age : 32
Registration date : 21/06/2009

OffTopic - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 4 Icon_minitimeSro Mar 16, 2011 7:29 pm

MisAkiTTH napisał:
Nie wiem ... pogadam z rodzicami ... ostatnio to w ogóle nie zwracają na mnie uwagi , wiec spędzam czas sama , rysując albo pisząc .

Pogadaj z nimi i glowa do góry Wink
Powrót do góry Go down
Rinoa
Super Usher
Super Usher
Rinoa


Liczba postów : 226
Age : 31
Localisation : Lubaczów
Registration date : 06/07/2009

OffTopic - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 4 Icon_minitimeCzw Mar 17, 2011 3:07 pm

nie zawsze rozmawianie z rodzicami jest takie proste, to zależy, jakich się ma rodziców
ja np. nie potrafie rozmawiać z rodzicami o moich problemach, zawsze rozmawiam o tym z rodzeństwem, dlatego dziękuje Bogu, że nie jestem jedynaczką,
Powrót do góry Go down
marcinsan
Stały Bywalec
Stały Bywalec
marcinsan


Liczba postów : 82
Age : 32
Localisation : irland
Registration date : 11/03/2011

OffTopic - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 4 Icon_minitimeCzw Mar 17, 2011 3:47 pm

ja niestety pomimo tego ze mieszkam z tata czuje sie czasem samotny
zadko kiedy rozmawimy jesli 3 zdania mozna nazwac rozmowa ale sie przyzwyczilem Smile
Powrót do góry Go down
Kei
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Kei


Liczba postów : 99
Age : 32
Registration date : 18/07/2009

OffTopic - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 4 Icon_minitimeCzw Mar 17, 2011 4:37 pm

Do samotności można się przyzwyczaić, ale gorzej jeśli samotność się w Tobie zakocha i nie chcę Cię opuścić Smile
Powrót do góry Go down
marcinsan
Stały Bywalec
Stały Bywalec
marcinsan


Liczba postów : 82
Age : 32
Localisation : irland
Registration date : 11/03/2011

OffTopic - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 4 Icon_minitimeCzw Mar 17, 2011 6:01 pm

dzis w irlandii sw Patryka wyszedlem sie przejsc ale musialem
szybko wrocic bo byl duzy tlum ludzi poczulem sie zle
nie wiedzialem gdzie pojsc to poszdlem na cmentarz
Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
Kei
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Kei


Liczba postów : 99
Age : 32
Registration date : 18/07/2009

OffTopic - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 4 Icon_minitimeCzw Mar 17, 2011 7:13 pm

Trochę dziwne miejsce wybrałeś na przechadzkę, ale na cmentarzu pewnie cisza i dało się spokojnie pomyśleć Smile
Powrót do góry Go down
marcinsan
Stały Bywalec
Stały Bywalec
marcinsan


Liczba postów : 82
Age : 32
Localisation : irland
Registration date : 11/03/2011

OffTopic - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 4 Icon_minitimeCzw Mar 17, 2011 7:17 pm

tak tam chociaz byla cisza
Powrót do góry Go down
Kei
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Kei


Liczba postów : 99
Age : 32
Registration date : 18/07/2009

OffTopic - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 4 Icon_minitimeCzw Mar 17, 2011 7:25 pm

I to lubię w tym świecie, że są jeszcze miejsca gdzie jest cisza i spokój Smile
Powrót do góry Go down
marcinsan
Stały Bywalec
Stały Bywalec
marcinsan


Liczba postów : 82
Age : 32
Localisation : irland
Registration date : 11/03/2011

OffTopic - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 4 Icon_minitimeCzw Mar 17, 2011 7:29 pm

ja jeszcze lubie wieczory bo w ciemnosiach duzo mysli skladam do kupy
Powrót do góry Go down
Kei
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Kei


Liczba postów : 99
Age : 32
Registration date : 18/07/2009

OffTopic - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 4 Icon_minitimeCzw Mar 17, 2011 7:35 pm

Ja też lubię sobie wieczorami w ciemnościach poleżeć, przemyśleć niektóre sprawy i poskładać myśli Smile
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

OffTopic - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 4 Icon_minitimeCzw Mar 17, 2011 7:55 pm

Nocne marki Razz Cóż, noc ma w sobie pewien urok.
Powrót do góry Go down
Kei
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Kei


Liczba postów : 99
Age : 32
Registration date : 18/07/2009

OffTopic - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 4 Icon_minitimeCzw Mar 17, 2011 8:01 pm

A co ma robić człowiek, który cierpi na bezsenność, albo siedzieć do późna przy kompie, albo leżeć i rozmyślać Smile Ja uwielbiam gdy jest pełna księżyca. Blask księżyca w pełni napełnia mnie jakąś pozytywną energią Very Happy
Powrót do góry Go down
Karol
Nowicjusz
Nowicjusz
Karol


Liczba postów : 126
Age : 32
Registration date : 28/01/2011

OffTopic - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 4 Icon_minitimeCzw Mar 17, 2011 8:13 pm

Noc ogólnie jest magiczna. Lubię zwłaszcza latem leżec na hamaku w nocy i patrzeć się w gwiazdy albo księzyc. Nie widać wtedy zła, które jest na świecie - jest tylko piękno ciemności i gwiazd.... Może dlatego takie klimaty lubię, gdyż jak to coraz częściej mawiają mi inni - "możesz udawać, że jesteś poukładany, spokojny, nieczuły na uczucia innych. Tylko że naprawdę wpisujesz się w kanon bohatera romantycznego" - czy jakos tak:P Bynajmniej - podczas nocy nie czuje sie samotny w tym ogromnym swiecie;]
Powrót do góry Go down
Kei
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Kei


Liczba postów : 99
Age : 32
Registration date : 18/07/2009

OffTopic - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 4 Icon_minitimeCzw Mar 17, 2011 8:33 pm

Karol masz racje Smile Tylko nie mogę się domyślić dlaczego w nocy nie czujesz się samotny Smile Mi mama zawsze powtarza, że jestem nieczuły na uczucia innych i, że odgradzam się od ludzi, ale ja jakoś tego tak nie odbieram Smile
Powrót do góry Go down
marcinsan
Stały Bywalec
Stały Bywalec
marcinsan


Liczba postów : 82
Age : 32
Localisation : irland
Registration date : 11/03/2011

OffTopic - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 4 Icon_minitimeCzw Mar 17, 2011 8:51 pm

ja to samo mam ale jestem jaki jestem i inny nie bd
w piosence myslovitz dlugosc dzwieku samotnosci jest ref


I nawet kiedy będę sam
Nie zmienię się, to nie mój świat
Przede mną droga którą znam,
Którą ja wybrałem sam Very Happy
Powrót do góry Go down
Karol
Nowicjusz
Nowicjusz
Karol


Liczba postów : 126
Age : 32
Registration date : 28/01/2011

OffTopic - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 4 Icon_minitimeCzw Mar 17, 2011 9:08 pm

Kei - nie czuje się samotny, ponieważ czuję, że wiele osób w tym samym momencie robi to samo co ja:D
Ale zawsze tak jest, że osoby mające swoje poglądy, swój świat czują się trochę tak jakby "odgrodzone" od tych, co sa pospolici, biegną w tłumie nie wyróżniając się. Nie, nie - nie uważam się za lepszego od nich, tylko za osobę inną - wyjątkową w swoim rodzaju:P
Powrót do góry Go down
marcinsan
Stały Bywalec
Stały Bywalec
marcinsan


Liczba postów : 82
Age : 32
Localisation : irland
Registration date : 11/03/2011

OffTopic - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 4 Icon_minitimeCzw Mar 17, 2011 9:14 pm

robimy cos i mamy cos czego inni nie maja to dary!
Powrót do góry Go down
Hijikata
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Hijikata


Liczba postów : 151
Age : 32
Registration date : 21/06/2009

OffTopic - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 4 Icon_minitimeCzw Mar 17, 2011 10:51 pm

Rinoa napisał:
nie zawsze rozmawianie z rodzicami jest takie proste, to zależy, jakich się ma rodziców
ja np. nie potrafie rozmawiać z rodzicami o moich problemach, zawsze rozmawiam o tym z rodzeństwem, dlatego dziękuje Bogu, że nie jestem jedynaczką,

Ja także nie rozmawiam o problemach z rodzicami. Z nikim nie rozmawiam o takich sprawach, wole wszystko stłumic w sobie. Jednak nikomu tego nie polecam, i Misaki jesli masz okazje to pogadaj z rodzicami zanim bedzie za pozno.


marcinsan napisał:
dzis w irlandii sw Patryka wyszedlem sie przejsc ale musialem
szybko wrocic bo byl duzy tlum ludzi poczulem sie zle
nie wiedzialem gdzie pojsc to poszdlem na cmentarz
Crying or Very sad

Mam to samo.. w tłumie albo grupie nie potrafie sie odnalesc i jestem calkiem innym człowiekiem. Coraz mniej na swiecie takich spokojnych miejsc.

Kei napisał:
Ja też lubię sobie wieczorami w ciemnościach poleżeć, przemyśleć niektóre sprawy i poskładać myśli Smile

Kocham patrzec w nocy w ksiezyc albo w gwiazdy i uciec od tego rozpedzonego swiata...

Kei napisał:
Mi mama zawsze powtarza, że jestem nieczuły na uczucia innych i, że odgradzam się od ludzi, ale ja jakoś tego tak nie odbieram Smile

Z ludzmi trzeba uwazac bo niestety w wiekszosci to swinie.

Karol napisał:
Kei - nie czuje się samotny, ponieważ czuję, że wiele osób w tym samym momencie robi to samo co ja:D
Ale zawsze tak jest, że osoby mające swoje poglądy, swój świat czują się trochę tak jakby "odgrodzone" od tych, co sa pospolici, biegną w tłumie nie wyróżniając się. Nie, nie - nie uważam się za lepszego od nich, tylko za osobę inną - wyjątkową w swoim rodzaju:P

Niestety ludzie boja sie "innych" od siebie i slepo nasladuja innych jakby wlasnego rozumu nie mieli. Wazne zeby byc soba a nie marna podrobka kogos innego.
Powrót do góry Go down
Kei
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Kei


Liczba postów : 99
Age : 32
Registration date : 18/07/2009

OffTopic - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 4 Icon_minitimePią Mar 18, 2011 9:06 am

Cytat :
Z ludzmi trzeba uwazac bo niestety w wiekszosci to swinie.

Tak to prawda, większość ludzi to świnie, na własnej skórze się o tym przekonałem.

Ja też jakoś nie potrafię odnaleźć się w tłumie, nie lubię strasznie tłumnych imprez.

Hijikata tłumienie problemów w sobie to raczej zły pomysł, też tak robiłem i z każdym następnym problemem czułem się coraz gorzej Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
Akarui_Misaki
Super Usher
Super Usher
Akarui_Misaki


Liczba postów : 218
Age : 26
Localisation : Tbg xd
Registration date : 29/11/2010

OffTopic - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 4 Icon_minitimePią Mar 18, 2011 9:36 am

Powiem tylko tyle że ludzie to debile ...
Nic im się nie podoba , dziećmi się nie opiekują .
Czy ten świat może być w końcu sprawiedliwy ... ?
Powrót do góry Go down
http://yueliang-chan.deviantart.com
Kei
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Kei


Liczba postów : 99
Age : 32
Registration date : 18/07/2009

OffTopic - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 4 Icon_minitimePią Mar 18, 2011 1:01 pm

MisAki przyznam Ci rację ludzie to debile, ale nie wszyscy. Ludzie gonią za kasą więc dzieci są odstawiane na dalszy plan. Świat nigdy nie będzie sprawiedliwy dopóki ludzie się nie zmienią.
Powrót do góry Go down
Hijikata
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Hijikata


Liczba postów : 151
Age : 32
Registration date : 21/06/2009

OffTopic - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 4 Icon_minitimePią Mar 18, 2011 1:58 pm

[quote="Kei"]
Cytat :
Hijikata tłumienie problemów w sobie to raczej zły pomysł, też tak robiłem i z każdym następnym problemem czułem się coraz gorzej Crying or Very sad

Juz sie przyzwyczilem i raczej tego nie zmienie. Zreszta nie wiem z kim mialbym rozmawiac o swoich problemach. Wcale mi to nie przeszkadza clown
Powrót do góry Go down
Kei
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Kei


Liczba postów : 99
Age : 32
Registration date : 18/07/2009

OffTopic - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 4 Icon_minitimePią Mar 18, 2011 3:49 pm

Do wszystkiego idzie się przyzwyczaić Smile
Powrót do góry Go down
Akarui_Misaki
Super Usher
Super Usher
Akarui_Misaki


Liczba postów : 218
Age : 26
Localisation : Tbg xd
Registration date : 29/11/2010

OffTopic - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 4 Icon_minitimePią Mar 18, 2011 4:05 pm

Przyjaciółka mi poleciła żebym stworzyła stronę o świecie . Opisywać co się tak naprawdę dzieje i podać skutki tego dlaczego ludzie się tak zachowują .
Myślicie że to dobry pomysł ?
Powrót do góry Go down
http://yueliang-chan.deviantart.com
Sponsored content





OffTopic - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
OffTopic
Powrót do góry 
Strona 4 z 16Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Hyde Park-
Skocz do: