...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 uczymy się razem czyli samoopomoc

Go down 
+18
Milo
Mayumi
Mikurusia :3
Chen Lii
Xiltyn
Nee
5ml
Nyu_xD
Nagisa
Yumitori
hahahaxD
Rinoa
Mihau-san
Molcia1994
shogun
nanaka
patsok
efree
22 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26
AutorWiadomość
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: uczymy się razem czyli samoopomoc   uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 26 Icon_minitimePią Lip 01, 2011 3:24 pm

Jak ja pójdę to też się dowiem Very Happy Mam nadzieję, że pójdę ;] Ale twoje notki mi wcale nie będą przeszkadzać. ;] Jak się dowiesz to pisz Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Akarui_Misaki
Super Usher
Super Usher
Akarui_Misaki


Liczba postów : 218
Age : 26
Localisation : Tbg xd
Registration date : 29/11/2010

uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: uczymy się razem czyli samoopomoc   uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 26 Icon_minitimeWto Sty 24, 2012 3:30 pm

Doszłam do porozumienia z japońskim i teraz wiem jak tworzyć zdanie pytające i oznajmujące .

Czyli np .
- Kanojo gakuseidesu ka ? (Czy ona jest uczennicą ? (Kanojo - możliwe że to znaczy ona , desu -partukuła czasownika , a w tym zdaniu oznacza ono 'czy' oraz 'jest' , gakusei-student(ka) ,ka - partykuła pytająca))
- Hai, kanojo gakuseidesu. (Tak , ona jest uczennicą . Czyli już nic nie trzeba tłumaczyć Very Happy )

Nawet to łatwe , a jeśli taki wątek juz był to przepraszam , a jeśli popełniłam błąd to proszę o poprawienie Smile
Powrót do góry Go down
http://yueliang-chan.deviantart.com
 
uczymy się razem czyli samoopomoc
Powrót do góry 
Strona 26 z 26Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Nauka Japońskiego-
Skocz do: