...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 uczymy się razem czyli samoopomoc

Go down 
+18
Milo
Mayumi
Mikurusia :3
Chen Lii
Xiltyn
Nee
5ml
Nyu_xD
Nagisa
Yumitori
hahahaxD
Rinoa
Mihau-san
Molcia1994
shogun
nanaka
patsok
efree
22 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 18 ... 26  Next
AutorWiadomość
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: uczymy się razem czyli samoopomoc   uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Icon_minitimeNie Wrz 27, 2009 3:58 pm

dobra Very Happy rozumiem Very Happy szkoda bo ja ide w grudniu na 2kyu i myslalem ze sie spotkamy Very Happy to co wy na to zeby juz zaczac sie serio uczyc?? zaczne juz powoli objaśniać od zera gramatyke Very Happy nanaka chyba moze potwierdzic ze az tak okropnie nie tlumacze i moze nawet cos zrozumiecie Very Happy
Powrót do góry Go down
patsok
Nowicjusz
Nowicjusz
patsok


Liczba postów : 131
Age : 29
Localisation : Jaworzno
Registration date : 26/04/2009

uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: uczymy się razem czyli samoopomoc   uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Icon_minitimeNie Wrz 27, 2009 4:05 pm

wiesz, ja na zarty sie nie ucze i na serio chce sie nauczyc japonskiego Very Happy

jak za test trzeba placic to napewno nie pojade w tym roku ale jak jest darmowy lub prawie darmowy (max. 10 zł) to sie chetnie przejade ;p
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: uczymy się razem czyli samoopomoc   uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Icon_minitimeNie Wrz 27, 2009 4:16 pm

rozumiem to co zaczynamy prawdziwy japonski? bo ostatnio wlasnie zauwazylem jak mialem dwie noromalne lekcje z nanaka ze ona przez te dwie lekcje nauczyla sie wiecej niz przez cale wakacje sama. a gdybysmy tak odrazu zaczeli to juz teraz bysmy gadali ze soba proste dialogi po jap. no to dobrze bo test kosztuje 10zł Very Happy ale niestety wpisowe 100zl Very Happy
Powrót do góry Go down
patsok
Nowicjusz
Nowicjusz
patsok


Liczba postów : 131
Age : 29
Localisation : Jaworzno
Registration date : 26/04/2009

uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: uczymy się razem czyli samoopomoc   uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Icon_minitimePon Wrz 28, 2009 5:34 pm

wpisowe jednorazowe na iles lat czy na jeden test? Very Happy

na gadu wbijaj jak chcesz d omnie to mozesz cos poopowiadac ;d
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: uczymy się razem czyli samoopomoc   uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Icon_minitimePon Wrz 28, 2009 7:01 pm

A o co sie rozchodzi?

Z tego co przeczytalam z waszych postow to pamietam ze cos o 2 kyu ze patsok nie chce jechac xD i ze sie wiecej nauczylam przez 2 lekcje z efree niz przez wakacje Razz

to o co chodzi??? xD
nie bylo mnie bo duzo nauki mam strasznie a co do uczenia sie japonskiego tak juz no to ja jestem za Razz i jak mi dobrze pojdzie to niedlugo skoncze hiragane xDDDD
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: uczymy się razem czyli samoopomoc   uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Icon_minitimePon Wrz 28, 2009 7:02 pm

A no i efree tlumaczy bardzo dobrze Very Happy
Ja wszystko zrozumiałam Very Happy xDDD
Dacie wiare xD
Dzisiaj wszyscy na mnie oczy wytrzeszczyli jak powiedzialam ze sie na fizyke nauczylam xDDD
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: uczymy się razem czyli samoopomoc   uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Icon_minitimePon Wrz 28, 2009 7:23 pm

dobra nie kituj mi tu Very Happy drugie kyu ale to ja ide zdawac w grudniu pytalem sie czy nie chcielibyscie zdac 4 kyu Very Happy albo przynajmniej spróbowac. placisz za jeden test bo to sa 4 testy sprawdzajoce. takie certyfikaty krajowe. 4 to najnizszy poziom sama podstawa znajomosc okolo 800 słów i 150 znaków kanji nie liczac hiragany i katakany potem jest 3 kyu tu trzeba znac okolo 300znaków kanji i jakies 1500 słów na drugie kyu to juz trzeba umiec 1000 znakuw i zasób słów okolo 6000 a 1 kyu nawet niema co marzyc 2000 znakuw i zasób słów 10000 Very Happy 1 kyu to noromalna rozszezona matura z japonskiego Very Happy tzn na takim poziomie. nie mozna zdawac wszystkich na raz miedzy jednym a drugim musi byc minimum pół roku przerwy. dobra to zbiore materlialy i napisze tutaj podstawy
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: uczymy się razem czyli samoopomoc   uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Icon_minitimePon Wrz 28, 2009 7:29 pm

nie nie ja na 4 kyu jeszcze nie ide
nie wyrobie sie do grudnia Razz
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: uczymy się razem czyli samoopomoc   uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Icon_minitimePon Wrz 28, 2009 7:30 pm

dasz rade Very Happy jakbysmy sie tak uczyli jak wtedy tylko zeby lekcje pyly co drugi dzionek Very Happy lekcja drugi dzien przyswajasz potem znów lekcja i nastepny dizen przyswajasz i tak w kółko Very Happy
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: uczymy się razem czyli samoopomoc   uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Icon_minitimePon Wrz 28, 2009 7:34 pm

szkoda ze te lekcje nie beda o jednym i tym samym xD latwiej by sie przyswajalo xDDD
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: uczymy się razem czyli samoopomoc   uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Icon_minitimePon Wrz 28, 2009 7:35 pm

jesli masz chcec nauki i cie to kreci to nie powinno byc problemu Very Happy
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: uczymy się razem czyli samoopomoc   uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Icon_minitimePon Wrz 28, 2009 7:37 pm

no tak xDDD
tylko z kasa gorzej Razz
zbieram juz na doladowanie Razz
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: uczymy się razem czyli samoopomoc   uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Icon_minitimePon Wrz 28, 2009 7:40 pm

no ja ruwniez Very Happy:D
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: uczymy się razem czyli samoopomoc   uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Icon_minitimePon Wrz 28, 2009 7:49 pm

to dobrze...
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: uczymy się razem czyli samoopomoc   uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Icon_minitimePon Wrz 28, 2009 7:52 pm

jak dostane wyplate to bede mial Very Happy wtedy wznowimy lekcje
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: uczymy się razem czyli samoopomoc   uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Icon_minitimePon Wrz 28, 2009 7:54 pm

poczekam. Razz
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: uczymy się razem czyli samoopomoc   uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Icon_minitimePon Wrz 28, 2009 7:56 pm

ciesze sie Very Happy
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: uczymy się razem czyli samoopomoc   uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Icon_minitimePon Wrz 28, 2009 8:12 pm

dobra to tak najprostrze zdanie japońskie do zlozenia jakie wogóle moze byc Very Happy oto wzór A-wa B desu. pod A wstawiamy najczesciej osobe czyli ty ja on itp pod B daną czynnosc lub wyrażenie o które nam chodzi. no i np pod a wstawiamy anata-wa pod b wstawiamy gakusei i mamy zdanie które brzmi anata-wa gakusei desu czyli ty jesteś studentem. studen=gakusei. i to cala filozofia Very Happy a jak chcecie dac przeczenie to zamiast desu na koncu dajecie "dewa ariasen" albo "ja arimasen" czyt dzia arimasen i np te zdanie z przeczeniem czyli anata-wa gakusei ja arimasen to po polsku bedzie ty nie jestes studentem Very Happy piszcie jak to opanujecie to polecimy dalej Very Happy
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: uczymy się razem czyli samoopomoc   uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Icon_minitimePon Wrz 28, 2009 8:15 pm

opanowałam Very Happy
jak odpisze patsok to daj dalej Very Happy
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: uczymy się razem czyli samoopomoc   uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Icon_minitimePon Wrz 28, 2009 8:17 pm

nie badz taka madra bo to ci przez fona wyjasnilem Very Happy to mialas łatwiej Very Happy
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: uczymy się razem czyli samoopomoc   uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Icon_minitimePon Wrz 28, 2009 8:19 pm

no ale cicho... wazne ze opanowalam XD
i ze cie zrozumialam Razz
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: uczymy się razem czyli samoopomoc   uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Icon_minitimePon Wrz 28, 2009 8:21 pm

nawet z trudem zrozumialas Very Happy nie no tu neima nic do opanowania Very Happy poprostu trzeba wstawiac slowa
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: uczymy się razem czyli samoopomoc   uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Icon_minitimePon Wrz 28, 2009 8:24 pm

no to patrz co piszesz...xD
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: uczymy się razem czyli samoopomoc   uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Icon_minitimePon Wrz 28, 2009 8:26 pm

dobrze napisalem Very Happy bo z trudem zrozumialas ale moja wypowiedz i przekazanie wiedzy ale temat sam w sobie niema nic do rozumienia Very Happy
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: uczymy się razem czyli samoopomoc   uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Icon_minitimePon Wrz 28, 2009 8:32 pm

no to gitara...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: uczymy się razem czyli samoopomoc   uczymy się razem czyli samoopomoc - Page 10 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
uczymy się razem czyli samoopomoc
Powrót do góry 
Strona 10 z 26Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 18 ... 26  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Nauka Japońskiego-
Skocz do: