...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Studia - japonistyka

Go down 
+28
Akarui_Misaki
Kaze
Rinoa
Nee
Mikurusia :3
Mayumi
Nagisa
Juliab4
efree
rafal
nanaka
romanka
Naggaroth
Ridiia
xg
Arczi
The Raven
Mara_pl
Aki kocha Hiro ^^
slawek15
Tenshi
ChibiAki
Misuzu
Kari-chan=^^=
Nuria
Yvetta
Admin
Kanarek
32 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Rinoa
Super Usher
Super Usher
Rinoa


Liczba postów : 226
Age : 31
Localisation : Lubaczów
Registration date : 06/07/2009

Studia - japonistyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Studia - japonistyka   Studia - japonistyka - Page 6 Icon_minitimePią Paź 01, 2010 3:14 pm

no wiem, to jest najważniejsze jak narazie, problem tylko w tym, że ja na maturze planuje zdawać dodatkowo rozszerzoną geografie i podstawowy wos ale nie wiem, czy to mi sie do czegoś przyda;p
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Studia - japonistyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Studia - japonistyka   Studia - japonistyka - Page 6 Icon_minitimePią Paź 01, 2010 7:21 pm

zawsze dobrze jest mieć zaliczone w razie nie dostania się na wymarzony kierunek ;D
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Studia - japonistyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Studia - japonistyka   Studia - japonistyka - Page 6 Icon_minitimeWto Paź 05, 2010 1:40 pm

Jeśli już mówimy o maturze... ciężki to będzie dla nie rok. Już z resztą nie jest łatwo Razz
Już podjęłam ostateczne decyzje, i będę zdawać rozszerzony polski, angielski, geografię i podstawową matmę. Mam nadzieję, że sie dostanę na japonistykę w Poznaniu. No, może ewentualnie w Krakowie. Smile
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Studia - japonistyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Studia - japonistyka   Studia - japonistyka - Page 6 Icon_minitimeWto Paź 05, 2010 2:39 pm

ja też już mam podjętą decyzje tylko nie wiem czy uda mi sie ją wypełnić ;DD
Powrót do góry Go down
Rinoa
Super Usher
Super Usher
Rinoa


Liczba postów : 226
Age : 31
Localisation : Lubaczów
Registration date : 06/07/2009

Studia - japonistyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Studia - japonistyka   Studia - japonistyka - Page 6 Icon_minitimeWto Paź 05, 2010 3:22 pm

Ja juz za to jestem pewna, że nie pójdę na japonistyke, tylko na inne studia do warszawy ale za to będe chodzic na zajęcia z japonistyki ;p
Powrót do góry Go down
Akarui_Misaki
Super Usher
Super Usher
Akarui_Misaki


Liczba postów : 218
Age : 26
Localisation : Tbg xd
Registration date : 29/11/2010

Studia - japonistyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Studia - japonistyka   Studia - japonistyka - Page 6 Icon_minitimePon Gru 06, 2010 2:19 pm

Ja już podjęłam decyzję , pójdę na japonistykę .
Ale jak na razie to mam 13 lat i mogę jeszcze zmienić . Kiedyś może przejdę do Krakowa i tam będę studiować.
Powrót do góry Go down
http://yueliang-chan.deviantart.com
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

Studia - japonistyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Studia - japonistyka   Studia - japonistyka - Page 6 Icon_minitimePon Gru 06, 2010 4:53 pm

jeszcze długa droga przed tobą Surprised
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
Akarui_Misaki
Super Usher
Super Usher
Akarui_Misaki


Liczba postów : 218
Age : 26
Localisation : Tbg xd
Registration date : 29/11/2010

Studia - japonistyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Studia - japonistyka   Studia - japonistyka - Page 6 Icon_minitimeWto Gru 07, 2010 2:01 pm

Ehem ... to prawda ...
Powrót do góry Go down
http://yueliang-chan.deviantart.com
fardar
Nowicjusz
Nowicjusz
fardar


Liczba postów : 132
Age : 31
Registration date : 30/08/2010

Studia - japonistyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Studia - japonistyka   Studia - japonistyka - Page 6 Icon_minitimeSro Gru 08, 2010 12:50 pm

Zawsze można się pouczyć wcześniej samemu Very Happy
Powrót do góry Go down
Kei
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Kei


Liczba postów : 99
Age : 32
Registration date : 18/07/2009

Studia - japonistyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Studia - japonistyka   Studia - japonistyka - Page 6 Icon_minitimeSro Gru 08, 2010 2:46 pm

Witam ja mam zamiar wybrać się na japonistykę do poznania za dwa lata, ale słyszałem, że strasznie trudno się dostać czy to prawda?
Powrót do góry Go down
Rinoa
Super Usher
Super Usher
Rinoa


Liczba postów : 226
Age : 31
Localisation : Lubaczów
Registration date : 06/07/2009

Studia - japonistyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Studia - japonistyka   Studia - japonistyka - Page 6 Icon_minitimeSro Gru 08, 2010 3:37 pm

no ja właśnie też chcialam tam iść i zrezygnowałam z tego, bo też słysząlam, że trudno się dostać, a poza tym trzeba zdawać rozszerzony polski i angielski, z angielskiego to jeszcze ok ale gorzej z polskim;p
Powrót do góry Go down
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

Studia - japonistyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Studia - japonistyka   Studia - japonistyka - Page 6 Icon_minitimeSro Gru 08, 2010 5:25 pm

ja to idę na medycynę lub na chemię to muszę zdać roz. biologię i chemię; mam ambitne zamiary co nie Very Happy
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
Kei
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Kei


Liczba postów : 99
Age : 32
Registration date : 18/07/2009

Studia - japonistyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Studia - japonistyka   Studia - japonistyka - Page 6 Icon_minitimeSro Gru 08, 2010 8:10 pm

Rinoa ja ma zamiar tam iść ale co przyniesie rzeczywistość tego nie wiem. Ja żeby dostać się na japonistykę muszę poprawić maturę bo angielski mi słabo poszedł. Kaze no jesteś ambitny to ci muszę przyznać Very Happy
Powrót do góry Go down
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

Studia - japonistyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Studia - japonistyka   Studia - japonistyka - Page 6 Icon_minitimeSro Gru 08, 2010 8:33 pm

zobaczymy jak pójdzie mi matura, bo muszę zdobyć przynajmniej 85% z biologii i chemii Razz
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
Kei
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Kei


Liczba postów : 99
Age : 32
Registration date : 18/07/2009

Studia - japonistyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Studia - japonistyka   Studia - japonistyka - Page 6 Icon_minitimeSro Gru 08, 2010 9:16 pm

No to musisz się postarać poziom na medycynę jest straszne wyskoki. Ja w liceum byłem na profilu o rozszerzonej biologii i chemii. Nie chce Cie straszyć ale w mojej klasie było kilka kujonek które też chciały iść na medycynę, matura poszła im bardzo dobrze i się niedostały. Ale jak się przyłożysz to się dostaniesz. Mi mówili, że nie zdam matury, a ja się zaparłem i zdałem ją z dobrym wynikiem. Wystarczy trochę samozaparcia i wszystko można osiągnąć.
Powrót do góry Go down
fardar
Nowicjusz
Nowicjusz
fardar


Liczba postów : 132
Age : 31
Registration date : 30/08/2010

Studia - japonistyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Studia - japonistyka   Studia - japonistyka - Page 6 Icon_minitimeSro Gru 08, 2010 9:30 pm

Ponoć jest trudno, ale jeśli to wiąże się z pasją to czemu nie spróbować. No i wasze szanse zależą też od tego jak napisali inni Razz
Powrót do góry Go down
Rinoa
Super Usher
Super Usher
Rinoa


Liczba postów : 226
Age : 31
Localisation : Lubaczów
Registration date : 06/07/2009

Studia - japonistyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Studia - japonistyka   Studia - japonistyka - Page 6 Icon_minitimeCzw Gru 09, 2010 3:21 pm

no to będe za ciebie trzymać kciuki Kei Smile
Powrót do góry Go down
Kei
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Kei


Liczba postów : 99
Age : 32
Registration date : 18/07/2009

Studia - japonistyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Studia - japonistyka   Studia - japonistyka - Page 6 Icon_minitimeCzw Gru 09, 2010 3:31 pm

Rinoa dzięki ale czemu za mnie, to za Kaze trzeba trzymać kciuki żeby mu się udało dostać na medycynę.
Powrót do góry Go down
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

Studia - japonistyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Studia - japonistyka   Studia - japonistyka - Page 6 Icon_minitimeCzw Gru 09, 2010 6:07 pm

dziękuję ci Kei Smile
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
Rinoa
Super Usher
Super Usher
Rinoa


Liczba postów : 226
Age : 31
Localisation : Lubaczów
Registration date : 06/07/2009

Studia - japonistyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Studia - japonistyka   Studia - japonistyka - Page 6 Icon_minitimeCzw Gru 09, 2010 6:16 pm

no też prawda Smile za ciebie też będe trzymac kciuki Kaze Smile przepraszam że cie ominełam Razz
Powrót do góry Go down
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

Studia - japonistyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Studia - japonistyka   Studia - japonistyka - Page 6 Icon_minitimeCzw Gru 09, 2010 8:40 pm

nic nie szkodzi Smile
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
Akarui_Misaki
Super Usher
Super Usher
Akarui_Misaki


Liczba postów : 218
Age : 26
Localisation : Tbg xd
Registration date : 29/11/2010

Studia - japonistyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Studia - japonistyka   Studia - japonistyka - Page 6 Icon_minitimeSob Gru 11, 2010 8:05 am

No , no Smile
Ja też trzymam kciuki Smile
Powrót do góry Go down
http://yueliang-chan.deviantart.com
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Studia - japonistyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Studia - japonistyka   Studia - japonistyka - Page 6 Icon_minitimeSob Gru 11, 2010 11:02 am

Sadzę ża na japonistykę to teraz jest sie wszędzie trudno dostać z takiego powodu, że coraz wiecej idzie na to ludzi i jest ogromna konkurencja, ale akurat o Poznaniu nie mogę nic powiedzieć :/
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Studia - japonistyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Studia - japonistyka   Studia - japonistyka - Page 6 Icon_minitimeSob Gru 11, 2010 11:04 am

Jak tak o tym mówicie to chyba muszę znależć sobie jakąś drugą pasje na wszelki wypadek ;]
Powrót do góry Go down
Kei
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Kei


Liczba postów : 99
Age : 32
Registration date : 18/07/2009

Studia - japonistyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Studia - japonistyka   Studia - japonistyka - Page 6 Icon_minitimeSob Gru 11, 2010 3:22 pm

Witam Dzisiaj sprawdzałem to wolnych miejsc na japonistykę w poznaniu w tym roku było 20. A zaocznie było 40 miejsc ale roczny koszt nauki zaocznej wynosi ok 6000 zł.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Studia - japonistyka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Studia - japonistyka   Studia - japonistyka - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Studia - japonistyka
Powrót do góry 
Strona 6 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Nauka Japońskiego-
Skocz do: