...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 OffTopic

Go down 
+12
efree
Hijikata
Karol
Kei
fardar
Akarui_Misaki
nanaka
Rinoa
Misuzu
Nagisa
Mikurusia :3
Milo
16 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next
AutorWiadomość
Karol
Nowicjusz
Nowicjusz
Karol


Liczba postów : 126
Age : 32
Registration date : 28/01/2011

OffTopic - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 12 Icon_minitimeSro Maj 11, 2011 6:39 pm

Trzeba wtedy bedzie sie lepiej zaopatrzyćRazz W rózne rzeczy Twisted Evil

"Płonie ognisko w lesie...." afro
Powrót do góry Go down
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

OffTopic - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 12 Icon_minitimeSro Maj 11, 2011 6:46 pm

o jakim zaopatrzeniu mówisz Twisted Evil
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
Karol
Nowicjusz
Nowicjusz
Karol


Liczba postów : 126
Age : 32
Registration date : 28/01/2011

OffTopic - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 12 Icon_minitimeSro Maj 11, 2011 6:51 pm

W podrobioną legitymację - trzeba na jakiegoś 16 latka się podrobić, bo jak się ma te 20 lat, to wiele rzeczy karalnych jest:P
Ogólnie w coś dobrego do jedzenia, coś do picia(1,5l starczy^^ 50% bimberek jak Bóg da:D, cola itp), GUMY Twisted Evil I jakieś ubrania.
Jak myslisz Kaze - z kim będziemy spać?;D
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

OffTopic - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 12 Icon_minitimeSro Maj 11, 2011 8:15 pm

boże zostawić was na sekundę samych.... i już jakieś plany na zbiorowy melanż..... alkohol... "gumy"... i to jeszcze pod szyldem harcerstwa a to właśnie harcerskie imprezki w namiotach są najostrzejsze... forum o Japonii pełną gębą że się tak wyrażę Razz
Powrót do góry Go down
Karol
Nowicjusz
Nowicjusz
Karol


Liczba postów : 126
Age : 32
Registration date : 28/01/2011

OffTopic - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 12 Icon_minitimeSro Maj 11, 2011 8:27 pm

efree jesteśmy w offtopie więc trzeba o czymś innym niż Japonia pisac:P

Jaki tam melanż zaraz.... Ja jestem smakoszem, więc powoli pije:P A trzeba wziaść więcej, bo duzo osób bd:D

Właśnie, jestem ciekaw tych "Harcerskich imprezek"Razz
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

OffTopic - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 12 Icon_minitimeSro Maj 11, 2011 8:30 pm

Wy źli, wy zdemoralizowani. Wstydźta się! Razz
Na obozach harcerskich nie ma takich odchyłów ;]
Od razu zaznaczam, że ja alkoholu pić nie będę Twisted Evil a i narąbać się nikomu bym nie pozwoliła, huh!
Powrót do góry Go down
Karol
Nowicjusz
Nowicjusz
Karol


Liczba postów : 126
Age : 32
Registration date : 28/01/2011

OffTopic - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 12 Icon_minitimeSro Maj 11, 2011 8:47 pm

Nagisa napisał:
a i narąbać się nikomu bym nie pozwoliła, huh!


Oj tam, oj tam:P Własnie chodzi mi o to, żeby wypić - ale sie nie najebać. Dla przykładu - kieliszek bombru potrafię pić przez 4h, tak samo kufel piwa(albo nawet 6h). Nie przepadam za najebywaniem się ale trochę dla smaku nie zaszkodzi:P
Zresztą "bym nie pozwoliła" - cza przyszły niedokonanyXD
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

OffTopic - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 12 Icon_minitimeCzw Maj 12, 2011 5:44 am

hmm no tak wiem że offtopic.... ale jest tyle innych tematów Smile np pogoda Smile

no ja byłem na jednej takiej imprezce i dziękuję bardzo mi starczy.... (ale jak chcesz fajnych zabaw to weś draże, dziewczyny przynajmniej u mnie fajne rzeczy z nimi robiły)
taaa... nie ma... może w Łodzi nie ma ale w innych normalnych miastach harcerze przeważnie są pod tym szyldem prawości itp itd... a jak już są sami na obozach w namiotach to o boże.... przynajmniej mój oddział z mojej dzielnicy (odział?) Smile
Powrót do góry Go down
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

OffTopic - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 12 Icon_minitimeCzw Maj 12, 2011 8:41 am

ja tam alkoholu nie pije Razz, a jeśli chodzi o pogodę to u każdego z nas jest nieco inna Smile
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

OffTopic - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 12 Icon_minitimeCzw Maj 12, 2011 8:44 am

efree, masz chyba na myśli drużynę ;P bądź hufiec.
Dobra, wolę nie pytać, po co te draże.
Ech chłopacy chłopacy Razz Ja głowę mam słabą, wolę nie ryzykować ^^
Powrót do góry Go down
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

OffTopic - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 12 Icon_minitimeCzw Maj 12, 2011 1:09 pm

będę cię pilnował, żebyś nie piła za dużo Laughing
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
Karol
Nowicjusz
Nowicjusz
Karol


Liczba postów : 126
Age : 32
Registration date : 28/01/2011

OffTopic - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 12 Icon_minitimeCzw Maj 12, 2011 1:29 pm

Nagisa napisał:
Ech chłopacy chłopacy Razz Ja głowę mam słabą, wolę nie ryzykować ^^

Od jednego drinka Ci sie nic nie stanie Twisted Evil Chyba że ktoś pzrez pomyłke pomyli proporcjeXD

Poza tym to jak ze spaniem?Razz Koedukacyjnie czy raczej nie?Razz
Powrót do góry Go down
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

OffTopic - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 12 Icon_minitimeCzw Maj 12, 2011 5:21 pm

nie będę oponował za spaniem Koedukacyjnie Very Happy
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

OffTopic - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 12 Icon_minitimeCzw Maj 12, 2011 5:48 pm

Matko, czy wy mi chcecie hufiec zdemoralizować? ;PP
Moi znajomi i tak już są zdrowo pojebani, starczy ;]
Jeśli chodzi o Prawo Harcerskie, Przerzeczenie itp. itd. to raczej nikt się już tego nie trzyma, bo czasy sie zmieniają. Większość harcerzy już nie ma powodu by się tych zasad trzymać. No, ale są jeszcze tacy, którzy robią to dla siebie i dostrzegają prawdziwy sens istnienia ZHP. Akurat ja należę do tych starszych, więc jestem wychowana raczej na przestrzegającą. Prawdziwego harcerstwa już nie ma. Jedynie te starsze jednostki starają się dalej przekazywać swoje ideały. Przynajmniej w chorągwi lubelskiej tak to wygląda. Może u Nagisy inaczej.

Jeśli chodzi o spanie w namiotach to mieści się w jednym 5-6 osób. Z tego co pamiętam to nie jest koedukacyjnie ;PP
Powrót do góry Go down
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

OffTopic - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 12 Icon_minitimeCzw Maj 12, 2011 6:41 pm

ja nie chce ci zdemoralizować hufiec Embarassed ale jak będzie trzeba to wezmę swój namiot Smile
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
Karol
Nowicjusz
Nowicjusz
Karol


Liczba postów : 126
Age : 32
Registration date : 28/01/2011

OffTopic - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 12 Icon_minitimeCzw Maj 12, 2011 6:52 pm

Nie, coś ty. Katarzyno MY nic złego nie chcemy zrobićVery Happy Bardziej bym sie bał, że to Hufiec nas zdemoralizujeXD

Kaze ale mi chodzi o koedykacyjny w sensie, że jako userzy forum w jednym:D
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

OffTopic - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 12 Icon_minitimeCzw Maj 12, 2011 7:51 pm

Hmmm, nie dadzą rady. Was już nie trzeba demoralizować ;PP
Ale tam jest na tyle dużo dzieci, że trzeba im dać dobry przykład ^^

Hmm, no jak sobie załatwicie swój namiot to możecie mieć koedukację ;] Ja będę robić Trzy Pióra, więc na trzy dni was opuszczę ;PP No nie licząc nie jedzenia
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

OffTopic - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 12 Icon_minitimeCzw Maj 12, 2011 8:51 pm

Ah, Trzy Pióra, zawsze chciałam zrobić ^^
Niejedzenie najbardziej mnie przeraża Razz
A jak u ciebie jest z nocą w lesie? Bo u mnie Trzy Pióra można robić dopiero od 18 lat samemu ze względu na ten etap.
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

OffTopic - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 12 Icon_minitimePią Maj 13, 2011 5:19 am

U mnie jest tak, że można zrobić od 13 lat i trzeba mieć krzyż i ogólnie można tylko na obozie chyba, ze względu właśnie na tą część w lesie. A na obozie jesteśmy ubezpieczeni. Zreszta jeśli chodzi o pójście do lasu to u nas zwykle chodzi się parami albo trójkami, żeby się nie zgubić. Akurat ja do tego etapu jeszcze nie doszłam. Podchodziłam już raz do Trzech Piór, ale się wygadałam na próbie milczenia po dwóch godzinach i to w tak banalnej sytuacji, że nadal sobie tego nie wybaczyłam Wink A teraz jeszcze otworzyłam sobie samarytankę i muszę zrobic dwie sprawności mistrzowskie, więc będę próbować. Dla mnie najgorsze jest milczenie ^^
Powrót do góry Go down
Dango.! xd
Początkujący
Początkujący
Dango.! xd


Liczba postów : 43
Age : 29
Registration date : 29/07/2008

OffTopic - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 12 Icon_minitimePią Maj 13, 2011 12:37 pm

nanaka napisał:
Akurat ja należę do tych starszych, więc jestem wychowana raczej na przestrzegającą.
'ta... przestrzegającą Very Happy a ostatnio u mnie to co było? pamietasz? Very Happy
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

OffTopic - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 12 Icon_minitimePią Maj 13, 2011 1:21 pm

no właśnie, trójkami do lasu chodzicie. U mnie samodzielnie Razz
Ah, ja rok temu na obozie harcerskim byłam, ale nie jako uczestnik, tylko "kadra" --> sprzątałam kible i stołówkę, trochę się zarobiło, ale ogólnie dużo czasu wolnego miałam i czekałam na księcia, by przyjechał na białym koniu (alternatywnie busem) Razz Razz
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

OffTopic - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 12 Icon_minitimePią Maj 13, 2011 3:15 pm

Dango.! xd napisał:
nanaka napisał:
Akurat ja należę do tych starszych, więc jestem wychowana raczej na przestrzegającą.
'ta... przestrzegającą Very Happy a ostatnio u mnie to co było? pamietasz? Very Happy

Nic nie pamiętam ;PP
Ale to tylko takie okazyjne sytuacje...
Uważam zresztą, że Prawo Harcerskie jest źle ułożone. Chociażby ostatni punkt z tym "Harcerz nie pije alkoholu, nie pali papierosów i walczy z nałogami." Krąży twierdzenie, że harcerzem jest się przez całe życie, nawet jeśli nie jest się w tej organizacji. No ale kiedy jest się dorosłym ma się prawo do robienia tego, co się chce. Nie znam harcerza, który nigdy nie pił alkoholu -.- No chyba, że w harcerstwie katolickim...

Też w tym roku chciałam na kadrę jechać, ale nie było już miejsc. Wszyscy się na to rzucają, bo za darmo się jedzie i jeszcze kasa jest. Nie zdążyłam ;//
Powrót do góry Go down
marcinsan
Stały Bywalec
Stały Bywalec
marcinsan


Liczba postów : 82
Age : 32
Localisation : irland
Registration date : 11/03/2011

OffTopic - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 12 Icon_minitimePią Maj 13, 2011 10:09 pm

no nie dobra przyznaw sie do czegos ale i ja dzialam w pewnym ruchu
no Katolickim Oaza no i bylem no chyba jeszcze jestem Lektorem w kosciele
no drugim(bo tak wypadaja Lektorzy) po Ksiedzu a 100 po Papiezu ;p
no i wiecie co czytam sobie tak to wszystko i wpewnej chwili zauwazam
ja sie zgorsze bd zdemoralizowany i co wtedy?

Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

OffTopic - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 8:32 am

Też chcę dołączyć do Oazy w liceum, tylko nie wiem czy spotkania nie będą mi się ze zbiórkami pokrywać. Ogólnie byłam w tym roku na rekolekcjach z Oazy i uważam, że to jest świetne, więc nie ma sie czego wstydzić ;]

Marcin uważam, że skoro jesteś tak aktywny religijnie to raczej do tego nie dojdzie, ale nie bardzo lubię mówić o wierze ;]
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

OffTopic - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 9:35 am

hmm co do wiary niestety nie mogę się wypowiedzieć aczkolwiek chłopaki tak w nawiasie powiem iż wiem jak połączyć dwa namioty w jeden aby był 12 osobowy (to chyba nawet nasi dzielni harcerze z forum potrafią) więc ze spaniem nie będzie problemu.
hmm a jeśli chodzi o harcerzy.. nie widzę sensu tworzenia nowych zastępów.. kiedyś miało to duży sens oraz głęboki przekaz... a teraz? szkoda słów (przepraszam jeśli kogoś uraziłem Very Happy Very Happy )
Powrót do góry Go down
Sponsored content





OffTopic - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 12 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
OffTopic
Powrót do góry 
Strona 12 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Hyde Park-
Skocz do: