...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Ulubione anime

Go down 
+4
shoka
Dango.! xd
Naggaroth
nanaka
8 posters
AutorWiadomość
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Ulubione anime Empty
PisanieTemat: Ulubione anime   Ulubione anime Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 6:10 pm

Ciekawy temat. Moim ulubionym anime jest Clannad:D , bo kazda dziewczyna lubi tajemnice, romans i komedie. Oczywiście mam tez inne anime ktore mi sie bardzo podobaja ale to chce wyroznic.Wink


____________________________


Kocham anime Embarassed
Powrót do góry Go down
Naggaroth
Początkujący
Początkujący
Naggaroth


Liczba postów : 49
Localisation : Gryfino
Registration date : 01/04/2008

Ulubione anime Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime Icon_minitimeNie Maj 25, 2008 11:47 am

Taaak! Ja też uwielbiam Clannad!
Mimo, że raczej lubuję się w bardziej 'męskich' typach anime ;P
Takich jak Naruto, Bleach, Elfen Lied, Death Note, itp., itd. Jednak Clannad jest naprawde świetna!
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Ulubione anime Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime Icon_minitimeNie Lip 13, 2008 5:22 pm

hej masz konto na naszej klasie?^^ a co do temattu to tez lubie te co wymienilas
Powrót do góry Go down
Dango.! xd
Początkujący
Początkujący
Dango.! xd


Liczba postów : 43
Age : 29
Registration date : 29/07/2008

Ulubione anime Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime Icon_minitimeWto Lip 29, 2008 8:40 am

Nanaka napisał:
hej masz konto na naszej klasie?^^ a co do temattu to tez lubie te co wymienilas


Ja tez bardzo lubie te anime ,ale najbardziej to Bleach mi sie podoba... ;P
Powrót do góry Go down
shoka
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 3
Age : 30
Registration date : 31/07/2008

Ulubione anime Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime Icon_minitimeCzw Lip 31, 2008 5:17 pm

ja lubie naruto i bleach Very Happy
Powrót do góry Go down
Kixy
Początkujący
Początkujący
Kixy


Liczba postów : 16
Age : 29
Localisation : Jaworzno
Registration date : 02/07/2008

Ulubione anime Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime Icon_minitimePią Sie 01, 2008 12:12 pm

Ja lubię Naruto, Bleach, a poza tym lubię też inne anime z walkami. Jednak najbardziej podobają mi się anime z wampirami np. Rosario+Vampiro, Vampire Knight, Blood+ itp.Smile
Powrót do góry Go down
Nana-chan
Początkujący
Początkujący
Nana-chan


Liczba postów : 10
Age : 30
Registration date : 12/08/2008

Ulubione anime Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime Icon_minitimeWto Sie 12, 2008 4:33 pm

Ja uwielbiam romanse, anime z wątkiem tajemnicy, horrory i wszystko co wiąże się z wampirami i stylem gotyckim Very Happy Jedynym czego nie lubie to hentaiki i niektóre ecchi :/ Do moich ulubonych należą : Chobits, Vampire Knight, Death Note, Hellsing, Le portrait de petit Cossette, Nana, Ouran High Host Club, Strawberry panic! i Fushigi Yugi Very Happy
Powrót do góry Go down
Molcia1994
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Molcia1994


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 18/06/2009

Ulubione anime Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime Icon_minitimeWto Cze 23, 2009 7:23 pm

Kocham po prostu Vampire Knight ( Vampire Knight Guilty ) !!!! Jest po prostu GENIALNE!! Mam nadzieję, ze będzie 3 część ( choć to małoprawdopodobne ).
Świetne jest też Death Note ( trzymające w napięciu ) i Phantom - to anime - kryminały;)
Powrót do góry Go down
Rinoa
Super Usher
Super Usher
Rinoa


Liczba postów : 226
Age : 31
Localisation : Lubaczów
Registration date : 06/07/2009

Ulubione anime Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime Icon_minitimePon Lip 06, 2009 4:24 pm

Nie mam jednego ulubionego rodzaju anime, jendak jak każda dziewczyna lubię romanse:)

Ulubione anime... hmm.... troszke tego jest więc wymienie tylko kilka:
Inuyasha, Vampire Knight, Code Geass (można na tym poryczećRazz), Dragon Ball (ulubiona bajka z dzieciństwa:P), Bleach, Naruto, Chrono Crusade, D. N. Angel, Elfen Lied, Final Fantasy VII, Full Moon wo Sagashite (troszke dla dzieci, ale na tym też ryczałam jak głupia:P), Kamikaze Kaito Jeanne, La Corda D'oro, Rosario To Vampire, Shugo Chara, Special A, Tokyo Mew Mew, X-men Evolucja, Zero No Tsukaima.... itd;p

jeszcze jest tego baaaaardzo dużo;p
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ulubione anime Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ulubione anime
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ulubione anime
» GTO - anime
» Anime

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Manga & Anime-
Skocz do: