...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 "Ouran Hight School"

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Kari-chan=^^=
Nowicjusz
Nowicjusz
Kari-chan=^^=


Liczba postów : 131
Age : 32
Localisation : Asahigawa xD
Registration date : 03/05/2007

"Ouran Hight School" Empty
PisanieTemat: "Ouran Hight School"   "Ouran Hight School" Icon_minitimeWto Gru 18, 2007 7:13 am

To bardzo fajne Anime...poprawia humor Very Happy przy pierwszym epizodzie się poryczałem ze śmiechu...a śmiech to zdrowie :d:d ok może skrótowo... Razz
na początek....jak Nuria znajdzie się na forum o którym ją poinformuję...Very Happy Razz napisze wam co i jak...bo w końcu ona mnie z tym zapoznała...a wy co sądzicie o anime??
Powrót do góry Go down
http://www.aikouka-zaiaku.blog.onet.pl
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

"Ouran Hight School" Empty
PisanieTemat: Re: "Ouran Hight School"   "Ouran Hight School" Icon_minitimeWto Gru 18, 2007 2:30 pm

Nie znam, ale skoro jest takie zabawne... muszę obejrzeć!!! Znasz jakieś źródło, skad mogę je wytrzasnąć? Smile
Powrót do góry Go down
Kari-chan=^^=
Nowicjusz
Nowicjusz
Kari-chan=^^=


Liczba postów : 131
Age : 32
Localisation : Asahigawa xD
Registration date : 03/05/2007

"Ouran Hight School" Empty
PisanieTemat: Re: "Ouran Hight School"   "Ouran Hight School" Icon_minitimePią Gru 21, 2007 3:30 pm

Urlike napisał:
Nie znam, ale skoro jest takie zabawne... muszę obejrzeć!!! Znasz jakieś źródło, skad mogę je wytrzasnąć? Smile

to zalezy ja nie lubie tłumaczyć więb na kreskówki fani ale tak to na www.veoh.com
albo www.youtube.com
Razz
Powrót do góry Go down
http://www.aikouka-zaiaku.blog.onet.pl
Nuria
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Nuria


Liczba postów : 73
Age : 31
Localisation : Nagasaki
Registration date : 04/05/2007

"Ouran Hight School" Empty
PisanieTemat: Re: "Ouran Hight School"   "Ouran Hight School" Icon_minitimePią Gru 21, 2007 4:00 pm

O tak, Ouran wymiata!! A najlepsi są bliźniacy Hitachiin i ich Yaoi Actions What a Face
Powrót do góry Go down
http://arha-jinsei.blog.onet.pl
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

"Ouran Hight School" Empty
PisanieTemat: Re: "Ouran Hight School"   "Ouran Hight School" Icon_minitimePią Gru 21, 2007 9:03 pm

Troche nie łapię o co tam chodzi... scratch Jest sobie gość z niższej warstwy społecznej i idzie do szkoły dla bogatych ludzi. Szukając cichego miejsca do nauki przypadkiem trafia na ten... host club, czy jakoś tak Razz I tu zaczynają się schody XD Bo objaśni mi ktoś co oni robią? I o co łazi z tymi klientkami? Czy to sa chłopcy do rozrywki, czy jak...? A potem jest jeszcze ciekawiej bo ON to ONA o.O

Okey, do tego momentu łapię wszystko prócz tego, czym się zajmuje ten klub. Oświeć mnie ktoś! cat


A ci bracia są boscy XD Ach, co za brateska miłość xD Ja dziękuję, jakbym miała takiego brata, chodziłabym owinięta w drut kolczasty xD Nie dość, że yaoi to jeszcze kazierostwo xD Czy może być lepiej XDD??


EDIT

Zaczyna mi się podobać! lol! Jestem już po 10 epizocie Razz Wiem, wiem kiepski wynik xD Ale naprawdę mnie wciągnęło! xD A bliźniacy są taaaaacy fajni xD Te sceny z nimi... mniam xD A tatuś bohaterki... ekhem xD No, no anime trafiło w mój gust ^^ Byleby mi mózgu nie popsuło ^^"
Powrót do góry Go down
Kari-chan=^^=
Nowicjusz
Nowicjusz
Kari-chan=^^=


Liczba postów : 131
Age : 32
Localisation : Asahigawa xD
Registration date : 03/05/2007

"Ouran Hight School" Empty
PisanieTemat: Re: "Ouran Hight School"   "Ouran Hight School" Icon_minitimePon Gru 24, 2007 9:30 pm

Urlike napisał:
Troche nie łapię o co tam chodzi... scratch Jest sobie gość z niższej warstwy społecznej i idzie do szkoły dla bogatych ludzi. Szukając cichego miejsca do nauki przypadkiem trafia na ten... host club, czy jakoś tak Razz I tu zaczynają się schody XD Bo objaśni mi ktoś co oni robią? I o co łazi z tymi klientkami? Czy to sa chłopcy do rozrywki, czy jak...? A potem jest jeszcze ciekawiej bo ON to ONA o.O

Okey, do tego momentu łapię wszystko prócz tego, czym się zajmuje ten klub. Oświeć mnie ktoś! cat


A ci bracia są boscy XD Ach, co za brateska miłość xD Ja dziękuję, jakbym miała takiego brata, chodziłabym owinięta w drut kolczasty xD Nie dość, że yaoi to jeszcze kazierostwo xD Czy może być lepiej XDD??


EDIT

Zaczyna mi się podobać! lol! Jestem już po 10 epizocie Razz Wiem, wiem kiepski wynik xD Ale naprawdę mnie wciągnęło! xD A bliźniacy są taaaaacy fajni xD Te sceny z nimi... mniam xD A tatuś bohaterki... ekhem xD No, no anime trafiło w mój gust ^^ Byleby mi mózgu nie popsuło ^^"


Ok zacznę od tego Urlike-sama ,że oni są właścicielami Host Clubu
czyli Tamaki , Kaoru Hikaru i reszta ferajny nie zapominajac o Honey-chan
A te panienki są przez nich zabawiane...jast to szkoła dla bogatych Very Happy a resztę mozę opowie Ci Nuria Razz
Powrót do góry Go down
http://www.aikouka-zaiaku.blog.onet.pl
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

"Ouran Hight School" Empty
PisanieTemat: Re: "Ouran Hight School"   "Ouran Hight School" Icon_minitimePon Gru 24, 2007 10:53 pm

Dziekuję, ale już nie trzeba xD Będę oglądać odcinek 23 więc już wiem o co chodzi ^^ a wciągnęło mnie równo! To naprawdę świetna historia! Ach, strasznie szkoda, że zbliżam się do końca Sad
Powrót do góry Go down
Kari-chan=^^=
Nowicjusz
Nowicjusz
Kari-chan=^^=


Liczba postów : 131
Age : 32
Localisation : Asahigawa xD
Registration date : 03/05/2007

"Ouran Hight School" Empty
PisanieTemat: Re: "Ouran Hight School"   "Ouran Hight School" Icon_minitimeSro Gru 26, 2007 8:22 pm

Urlike napisał:
Dziekuję, ale już nie trzeba xD Będę oglądać odcinek 23 więc już wiem o co chodzi ^^ a wciągnęło mnie równo! To naprawdę świetna historia! Ach, strasznie szkoda, że zbliżam się do końca Sad
pociesze Cię ze ja dopiero oglądam 2 ep..i zbytnio nie mam czasu xD Razz
dou itashimashite ^^
Powrót do góry Go down
http://www.aikouka-zaiaku.blog.onet.pl
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

"Ouran Hight School" Empty
PisanieTemat: Re: "Ouran Hight School"   "Ouran Hight School" Icon_minitimeSro Gru 26, 2007 8:46 pm

Kari-chan=^^= napisał:

pociesze Cię ze ja dopiero oglądam 2 ep..i zbytnio nie mam czasu xD Razz
dou itashimashite ^^

aaa Question Ja już objerzałam! I zobaczyłam 5 pierwszy ep razem po raz drugi bo razem z kuzynką! Miałam doła, kiedy był już koniec TT-TT Bliźniacy byli świetni ^^ zabawni ^^ Hehe, mój typ postaci ^^ Nie wiem, czy znajdę drugie takie świetne anime... z taka ładną krechą... ech... T-T
Powrót do góry Go down
JigokuShoujyo
Początkujący
Początkujący
JigokuShoujyo


Liczba postów : 16
Age : 31
Localisation : Tokyo
Registration date : 19/01/2009

"Ouran Hight School" Empty
PisanieTemat: Re: "Ouran Hight School"   "Ouran Hight School" Icon_minitimePon Sty 19, 2009 6:42 pm

A ja już jestem po całej seri Ouran Hight School ... Very Happy
fajne ..szkoda że nie ma drugiego sezonu tego anime lol!
Powrót do góry Go down
Mello
Początkujący
Początkujący
Mello


Liczba postów : 38
Age : 28
Localisation : Gdańsk
Registration date : 17/06/2009

"Ouran Hight School" Empty
PisanieTemat: Re: "Ouran Hight School"   "Ouran Hight School" Icon_minitimeSro Cze 17, 2009 9:58 pm

Urlike napisał:
Troche nie łapię o co tam chodzi... scratch Jest sobie gość z niższej warstwy społecznej i idzie do szkoły dla bogatych ludzi. Szukając cichego miejsca do nauki przypadkiem trafia na ten... host club, czy jakoś tak Razz I tu zaczynają się schody XD Bo objaśni mi ktoś co oni robią? I o co łazi z tymi klientkami? Czy to sa chłopcy do rozrywki, czy jak...? A potem jest jeszcze ciekawiej bo ON to ONA o.O

Okey, do tego momentu łapię wszystko prócz tego, czym się zajmuje ten klub. Oświeć mnie ktoś! cat


A ci bracia są boscy XD Ach, co za brateska miłość xD Ja dziękuję, jakbym miała takiego brata, chodziłabym owinięta w drut kolczasty xD Nie dość, że yaoi to jeszcze kazierostwo xD Czy może być lepiej XDD??


EDIT

Zaczyna mi się podobać! lol! Jestem już po 10 epizocie Razz Wiem, wiem kiepski wynik xD Ale naprawdę mnie wciągnęło! xD A bliźniacy są taaaaacy fajni xD Te sceny z nimi... mniam xD A tatuś bohaterki... ekhem xD No, no anime trafiło w mój gust ^^ Byleby mi mózgu nie popsuło ^^"


popieram w 100%. Bracia są boscy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





"Ouran Hight School" Empty
PisanieTemat: Re: "Ouran Hight School"   "Ouran Hight School" Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
"Ouran Hight School"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» "Poznanie Japonki-czyka w Polsce"
» "Wyobcowani. Cudzoziemcy w Tokio"
» "1 litre of tears"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Manga & Anime-
Skocz do: