...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 "Poznanie Japonki-czyka w Polsce"

Go down 
+5
LEE-ON
Misuzu
shoka
Dango.! xd
Kari-chan=^^=
9 posters
AutorWiadomość
Kari-chan=^^=
Nowicjusz
Nowicjusz
Kari-chan=^^=


Liczba postów : 131
Age : 32
Localisation : Asahigawa xD
Registration date : 03/05/2007

"Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Empty
PisanieTemat: "Poznanie Japonki-czyka w Polsce"   "Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Icon_minitimeSro Wrz 12, 2007 6:04 am

Wczoraj byłam na warsztatach i widziałam w moim małym miasteczku(wsi:D) Masami Mizanaga kaligraf japoński mieszkający od 1995 roku w polsce....było super Very Happy Very Happy Razz
Powrót do góry Go down
http://www.aikouka-zaiaku.blog.onet.pl
Dango.! xd
Początkujący
Początkujący
Dango.! xd


Liczba postów : 43
Age : 29
Registration date : 29/07/2008

"Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Empty
PisanieTemat: Re: "Poznanie Japonki-czyka w Polsce"   "Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Icon_minitimeWto Lip 29, 2008 7:20 pm

Ja niedawno widzialam japonczyka na kasie w jakims sklepie z ubraniami... nawet niezle mowil po polsku...;P
Powrót do góry Go down
shoka
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 3
Age : 30
Registration date : 31/07/2008

"Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Empty
PisanieTemat: Re: "Poznanie Japonki-czyka w Polsce"   "Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Icon_minitimeCzw Lip 31, 2008 5:42 pm

ja nie widzialem japonczyka w polsce bo sie wyprowadzilem ale widzialem duzo japonczyków w irlandi tu gdzie mieszkam jest jedna rodzina i niezle mówia po angielsku Very Happy
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

"Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Empty
PisanieTemat: Re: "Poznanie Japonki-czyka w Polsce"   "Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Icon_minitimeSro Sie 13, 2008 8:27 am

u mnie podobna w ostrzeszowie mieszkaja jacys japonczycy ale zadnych niewidziałam. Ale widziałam 4 japonki w poznaniu w galerii stary browar
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
LEE-ON
Początkujący
Początkujący
LEE-ON


Liczba postów : 6
Age : 49
Localisation : POLSKA
Registration date : 23/03/2009

"Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Empty
PisanieTemat: Re: "Poznanie Japonki-czyka w Polsce"   "Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Icon_minitimePon Mar 23, 2009 9:47 pm

Ciekawe,czy jest mozliwosc poznac kogos choc blizko do Japonki...
Marzenie calego zycia..Nic nie poradze,ze mnie akurat podobaja sie dziewczyny "tych" narodowosci... Japonka
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

"Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Empty
PisanieTemat: Re: "Poznanie Japonki-czyka w Polsce"   "Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Icon_minitimeWto Kwi 07, 2009 7:49 pm

podobno w stargardzie szczecińskim jest kilka rodziń japońskich Very Happy
Powrót do góry Go down
MAKabra_88
Początkujący
Początkujący
MAKabra_88


Liczba postów : 20
Age : 36
Localisation : nml
Registration date : 26/03/2009

"Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Empty
PisanieTemat: Re: "Poznanie Japonki-czyka w Polsce"   "Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Icon_minitimeWto Kwi 07, 2009 8:47 pm

lol! chciałbym mieć jakiegoś kumpla z Japonii, albo lepiej koleżankę ;D Japonka he he oj moja by była zazdrosna ;p szkoda, że żyję a małym miasteczku gdzie nawet gdyby jakiś kolega z kraju kwitnącej wiśni się przeprowadził to zacofane i nowo miejskie nieufne społeczeństwo w mym miasteczku 'twinpiks' raczej by obrzucili go nieufnością i tonami niewdzięcznych plotek. Niestety Polacy jeszcze wciąż są zacofani i nie ufni zwłaszcza wobec tak odmiennych kultur. W dużych miastach jest myślę już lepiej ale w małych takich moje-lipa wręcz wstyd. Gdy się przeprowadził pewien facet czarnej maści to aż wstyd mówić... jak miał prze.... Neutral
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

"Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Empty
PisanieTemat: Re: "Poznanie Japonki-czyka w Polsce"   "Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Icon_minitimeSro Kwi 08, 2009 7:20 pm

no troche żal lol! ale pomyśl jak byś się zajoł taką japonką jakby przyjechała do twojej wioski i tylko ty byś był dla niej miły Very Happy praktycznie zero konkurencji Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Molcia1994
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Molcia1994


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 18/06/2009

"Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Empty
PisanieTemat: Re: "Poznanie Japonki-czyka w Polsce"   "Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Icon_minitimeSro Cze 24, 2009 11:24 am

Ja widziałam 2 Japonki-turystki w kościele;)
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

"Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Empty
PisanieTemat: Re: "Poznanie Japonki-czyka w Polsce"   "Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Icon_minitimeSro Cze 24, 2009 11:32 am

ale turystki zwiedzały czy się modliły??
Powrót do góry Go down
Molcia1994
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Molcia1994


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 18/06/2009

"Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Empty
PisanieTemat: Re: "Poznanie Japonki-czyka w Polsce"   "Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Icon_minitimePią Cze 26, 2009 12:51 pm

Zwiedzały^^
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

"Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Empty
PisanieTemat: Re: "Poznanie Japonki-czyka w Polsce"   "Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Icon_minitimePią Cze 26, 2009 4:42 pm

tak myślałem Very Happy
Powrót do góry Go down
Molcia1994
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Molcia1994


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 18/06/2009

"Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Empty
PisanieTemat: Re: "Poznanie Japonki-czyka w Polsce"   "Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Icon_minitimePią Cze 26, 2009 7:42 pm

Właściwie, to tylko przechodziły przez ten kościół...
Było to w Wadowicach...
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

"Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Empty
PisanieTemat: Re: "Poznanie Japonki-czyka w Polsce"   "Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Icon_minitimePią Cze 26, 2009 7:49 pm

no ale i tak była to dla nich atrakcja bo kościoły u nich nawet nasze chrześcijańskie różnią się od tych które mamy w polsce Very Happy
Powrót do góry Go down
Molcia1994
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Molcia1994


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 18/06/2009

"Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Empty
PisanieTemat: Re: "Poznanie Japonki-czyka w Polsce"   "Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Icon_minitimePią Cze 26, 2009 8:34 pm

Nom:D:D:D
Powrót do góry Go down
KontoUsunięte
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Liczba postów : 70
Registration date : 14/06/2009

"Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Empty
PisanieTemat: Re: "Poznanie Japonki-czyka w Polsce"   "Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Icon_minitimeSro Lip 08, 2009 12:26 pm

Surprised U mnie na ulicy przy bramie jest sklep chiński ale i tak jak coś kupiłam to była metka że z japonii... Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
KontoUsunięte
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Liczba postów : 70
Registration date : 14/06/2009

"Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Empty
PisanieTemat: Re: "Poznanie Japonki-czyka w Polsce"   "Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Icon_minitimeSro Lip 08, 2009 12:28 pm

lol! Zapomniałabym dodać że dziecko tych chińczyków chodzi do mojej szkoły :japonia: (ale niestety nie do klasy, bo jest trochę młodszy ode mnie ) ..Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Sponsored content





"Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Empty
PisanieTemat: Re: "Poznanie Japonki-czyka w Polsce"   "Poznanie Japonki-czyka w Polsce" Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
"Poznanie Japonki-czyka w Polsce"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» "Ouran Hight School"
» "Wyobcowani. Cudzoziemcy w Tokio"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Japan Club-
Skocz do: