...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Zmiany Na Forum :)

Go down 
+5
efree
ChibiAki
slawek15
Misuzu
Admin
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Zmiany Na Forum :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany Na Forum :)   Zmiany Na Forum :) - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 13, 2009 5:01 pm

no wiedzialem Very Happy wlasnie dlatego sie nadajesz Very Happy
Powrót do góry Go down
Hijikata
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Hijikata


Liczba postów : 151
Age : 32
Registration date : 21/06/2009

Zmiany Na Forum :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany Na Forum :)   Zmiany Na Forum :) - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 13, 2009 6:54 pm

Wg mnie najlepszym kandydatem na moderatora jest efree. A jezeli poprawi ortografie bedzie idealny ;D
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Zmiany Na Forum :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany Na Forum :)   Zmiany Na Forum :) - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 13, 2009 7:38 pm

idealny ale na opak Very Happy dobrze nie zwracałem na to uwagi ale skoro ci to przeszkadza to będę się starał pisał bezbłędnie Very Happy
Powrót do góry Go down
Hijikata
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Hijikata


Liczba postów : 151
Age : 32
Registration date : 21/06/2009

Zmiany Na Forum :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany Na Forum :)   Zmiany Na Forum :) - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 13, 2009 9:44 pm

efree napisał:
idealny ale na opak Very Happy dobrze nie zwracałem na to uwagi ale skoro ci to przeszkadza to będę się starał pisał bezbłędnie Very Happy

Wcale mi to bardzo nie przeszkadza, bo sam "polonista" nie jestem Very Happy
Ale od moderatorow powinno sie wymagac pewien poziom ortografii.
Wprawdzie jest to forum o Japonii, a z Japonskiego to Ty tutaj jestes najlepszy Very Happy
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Zmiany Na Forum :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany Na Forum :)   Zmiany Na Forum :) - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14, 2009 8:36 am

efree napisał:
no wiedzialem Very Happy wlasnie dlatego sie nadajesz Very Happy

Ty sie lepiej nadajesz! Very Happy
Bo jestes efree! xD
I sie nadajesz! Razz

A co do ortografii to chyba nie ma najwiekszego znaczenia...
Chyba ze sa tu jacys analfabeci Very Happy
XD
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Zmiany Na Forum :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany Na Forum :)   Zmiany Na Forum :) - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14, 2009 12:19 pm

z tym najlepszy to bym polenizował. a i tak jeśli nanaka dostanie odpowiedź to na 100% będzie sobie lepiej radziła ode mnie.
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Zmiany Na Forum :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany Na Forum :)   Zmiany Na Forum :) - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14, 2009 6:53 pm

czy ja wiem ;///
to na poczatek powiedzcie mi co to jest SPAM xDDD

Mowie ci ze bedziesz lepszy ;DD
Powrót do góry Go down
Hijikata
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Hijikata


Liczba postów : 151
Age : 32
Registration date : 21/06/2009

Zmiany Na Forum :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany Na Forum :)   Zmiany Na Forum :) - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14, 2009 8:21 pm

hmm
Moze Nanaka i efree - co dwie glowy to nie jedna Very Happy
PS. gdyby udalo sie "zdobyc" wreszcie jakiegos moderatora tego forum, to przydalo by sie wiecej osob zagladajacych na to forum, bo po co modek skoro i tak malo kto tutaj zaglada
Powrót do góry Go down
shogun
Początkujący
Początkujący
shogun


Liczba postów : 22
Registration date : 17/06/2009

Zmiany Na Forum :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany Na Forum :)   Zmiany Na Forum :) - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 15, 2009 11:28 am

ech efree nic sie niezmieniles od czasu kiedy spotkalismy sie na wykładzie tej japonki Very Happy skromny jak zwykle Very Happy najpierw trzeba załatwić moderatora a ludzi i tak jest dość dużo jak na początek stale zaglądają tu z 5-8 osób to dobrze potem ja ułozy sie sprawa z moderatorem i adminem to zaczniemy rozgłaśniać forum na necie
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Zmiany Na Forum :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany Na Forum :)   Zmiany Na Forum :) - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 16, 2009 3:46 pm

ja? nawet niewiesz jak sie zmienilem Smile a o wykładnie ty mi nie przypominaj bo sam prawie połowe przekimałeś Very Happy
Powrót do góry Go down
shogun
Początkujący
Początkujący
shogun


Liczba postów : 22
Registration date : 17/06/2009

Zmiany Na Forum :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany Na Forum :)   Zmiany Na Forum :) - Page 2 Icon_minitimePon Sie 17, 2009 7:56 pm

mylisz sie poprostu jedna połowa była w wersji angielskiej a druga w japońskiej ta pierwsza wysłuchałem ale tej drugiej to połowy niemogłem zrozumieć ale to nieznaczy ze spałem Very Happy zajołem sie czymś innym. to tobie nie chcialo ci sie tłumaczyc mi tego co ona muwi Very Happy dobra bo wyszliśmy z tematu przeciez chodzi o moderatorów
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Zmiany Na Forum :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany Na Forum :)   Zmiany Na Forum :) - Page 2 Icon_minitimePią Sie 21, 2009 9:34 am

Mysle ze nikt z nas nie zostanie moderatorem bo Admin olał już zapełnie nasze forum. Ostatnio na forum był 30 stycznia 2008 roku...
Więc zupelnie o nas zapomnial... uuu...
Sad
Wkurza mnie juz Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Zmiany Na Forum :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany Na Forum :)   Zmiany Na Forum :) - Page 2 Icon_minitimePią Sie 21, 2009 11:02 am

no tak ale o ile nie zmienil skrzynki email to wiadomosc powinien dostac
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Zmiany Na Forum :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany Na Forum :)   Zmiany Na Forum :) - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 05, 2010 1:37 pm

Hmm, no no, jaki ważny temat ominęłam Razz
Ech tak się zastanawiam... trzeba jakoś do tych moderatorów i admina w końcu dotrzeć. Jednak ktoś tam się tym forum interesuje i nie można tego tak zaprzepaścić
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Zmiany Na Forum :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany Na Forum :)   Zmiany Na Forum :) - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 2:11 pm

moim zdaniem lepiej żeby admin tu nie wchodził ponieważ w prawie każdym temacie rozmawiamy o czymś zupełnie innym i ogolnie jest taki bałagan ze pewnie zamknąłby forum
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Zmiany Na Forum :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany Na Forum :)   Zmiany Na Forum :) - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 3:13 pm

heh ;] racja ;] chociaż pogadałabym sobie z nim ;D dawno nie wchodzi ;] i gdzie ja bym wchodziła? ;] to moje najukochańsze forum ;D no i mam VIP xD dzięki temu spamowi ^^
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Zmiany Na Forum :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany Na Forum :)   Zmiany Na Forum :) - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 11:00 pm

hmm ano Very Happy nawet nie zauważyłem ze masz. albo zapomnialem Very Happy
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Zmiany Na Forum :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany Na Forum :)   Zmiany Na Forum :) - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 07, 2010 3:22 pm

phhh ty o wielu rzeczach zapominasz^^
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Zmiany Na Forum :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany Na Forum :)   Zmiany Na Forum :) - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 07, 2010 5:58 pm

Hehe a ja was gonię, już Extra usher mam Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zmiany Na Forum :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany Na Forum :)   Zmiany Na Forum :) - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zmiany Na Forum :)
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Regulamin Forum !
» Now Wizja Forum :)
» Reklama Forum ;)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Japan Club :: Serwis Strony-
Skocz do: