...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Regulamin Forum !

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 121
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 03/05/2007

Regulamin Forum ! Empty
PisanieTemat: Regulamin Forum !   Regulamin Forum ! Icon_minitimePią Maj 04, 2007 7:24 am

Regulamin
1. Jeśli jesteś rasizstą , nic tu po Tobie !
2. Nie Przeklinamy.
3. Nie Spamujemy.
4. Staramy się często bywać na forum !
5. Piszemy na temat.
6. Staraj się pomagać użytkowniką jeśli mają jakiś problem.
7. Nie obrażaj innych userów
8. Każdy post nie wnoszący nic do rozmowy będzie usuwany


Update:
9. Posty piszemy czytelnie i schludnie:
- Nie pisać PoKeMoNiAsTyM pismem,

10. Każdy post nie wnoszący nic do rozmowy będzie usuwany, a ich autor będzie dostawał ostrzeżenia.
Ad.10. Czytać poniższy post Kanarka



Jeśli z Was chce dodać nowy punkt proszę pisać w tym temacie ! Pozdrawiam !

za 7 punkt możecie podziekować Jimmiemu xD
za 8 punkt możecie podziękować Kanarkowi Smile


Ostatnio zmieniony przez dnia Sob Maj 05, 2007 9:13 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://japanclub.forumpolish.com
Kanarek
Moderator
Moderator
Kanarek


Liczba postów : 68
Age : 33
Localisation : Okinawa
Registration date : 04/05/2007

Regulamin Forum ! Empty
PisanieTemat: Re: Regulamin Forum !   Regulamin Forum ! Icon_minitimeSob Maj 05, 2007 8:57 am

Chciałbym prosić o dodanie punktu: "Każdy post nie wnoszący nic do rozmowy będzie usuwany, a ich autor będzie dostawał ostrzeżenia"

Wydaje mi się, ze na forum pojawia się zbyt dużo postów w stylu "Fajniee" albo innych krótkich bezsensownych. Proponuję, żeby każdy post musiał zawierać przynajmniej kilka słów dotyczących tematu a następnie, pod spodem po znaku "OFF" można pisać Offtopy. Tylko żeby te znowu nie stały się ważniejsze od tematu, bo od pisania całkowicie bez tematu jest Hydepark, nie?? Napiszcie co o tym myślicie??

Aha, żeby nie było potem nieporozumień, nie chodziło mi o to, żeby usuwać każdy taki post, bo forum stało by się strasznie drętwe. Jednak w temacie nie może być zbyt wiele takich, bo dla kogoś kto czyta cały topic jest to męczące. mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi.


Ostatnio zmieniony przez dnia Sob Maj 05, 2007 12:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
 
Regulamin Forum !
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Now Wizja Forum :)
» Reklama Forum ;)
» Zmiany Na Forum :)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Japan Club :: Serwis Strony-
Skocz do: