...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Dlaczego Japonia ?

Go down 
+28
Kaze
nanaka
Micharu
Hinatka
Nagisa
patsok
Yumi11254
Molcia1994
MAKabra_88
efree
Yuko
Orochimaru
Sehaenne
romanka
Ridiia
Urlike
Kaasha
Misuzu
BarakaPL
Yoko
Eriko
Tenshi
Shilay Bijuu
Kamiru
Yvetta
Kanarek
Songo-chan
Admin
32 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Yuko
Początkujący
Początkujący
Yuko


Liczba postów : 49
Registration date : 03/02/2009

Dlaczego Japonia ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 07, 2009 8:16 pm

A ja tak szczerze mówiąc to nie wiem. Jak zaczęłam oglądać anime (Naruto) to się też zaczęłam interesować Japonią. Wujek zna mniej więcej język, więc zaczęłam go wypytawać. Kolejnego dnia zaczęłam nauke języka. W między czasie uczyłam się jeszcze rysować mangę. I jak akurat oglądałam filmik o rysowaniu mangi to usłyszałam muzykę. Powaliło mnie na kolana. Piosenka An Cafe - Wagamama Koushin Kyoku. Od razu zaczęłam szukać o tym zespole. I polubiłam J-rocka. A potem chciałam zrobić sobie jaką fryzurę "Na Japończyka" i znalazłam to forum. A dalej nie wiem jak będzie.

I love you Wiem tylko jedno. Japonia pozostanie na zawsze w moim sercu. I love you
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Dlaczego Japonia ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 05, 2009 11:43 am

ja zaczołem swoją przygodę z japonią od anime po dłuższym oglądaniu zaczołem się interesować językiem. szybko znalazłem stronke www.japonka.pl (szczerze polecam)z której uczyłem i uczę się dalej japońskiego (z widocznymi efektami) no i później było już z górki słuchanie japońskiej muzyki uczenie się historii tego kraju,oraz po wielu kłótniach z rodzicami przemeblowanie pokoju na styl japoński. oczywiście nie odrazu najpierw małe żeczy takie jak bambusowa żaluzja do okna, mała fontanna, specjalny zestaw na parzenie herbaty (żadko go używam przeważnie to dekoracja), później były większe operacje jak wymiana szafy, wyłożenie podłogi specjalną matą, udekorowanie ścian, sprzedaż łóżka (zastąpienie go tatami i futon przydaje się jak ktoś ma tak mały pokój jak ja składasz materac i do szafy dzięki temu jest naprawde sporo miejsca) i kila detali których nie będe tutaj pisał. całe przemeblowanie zajeło mi 2 lata (oczywiście kiedy mam przypływ gotówki to dalej pokój upiększam)na dzielnicy uważają mnie za lekkiego dziwaka no ale cóż ja się tym zbytni nie przejmuję
Powrót do góry Go down
MAKabra_88
Początkujący
Początkujący
MAKabra_88


Liczba postów : 20
Age : 36
Localisation : nml
Registration date : 26/03/2009

Dlaczego Japonia ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 07, 2009 8:46 am

lol! za mange, anime, ich odmienność, konsole, gry, oraz dziewczyny w mundurkach szkolnych cheers Japonka
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Dlaczego Japonia ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 07, 2009 7:38 pm

oo tak te ich mundurki są super Very Happy
Powrót do góry Go down
Molcia1994
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Molcia1994


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 18/06/2009

Dlaczego Japonia ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 23, 2009 6:37 pm

Zaczęłam oglądać anime i coraz bardziej zaczęłam poznawać życie tego kraju ( chodzi mi o tradycje, kulturę, tak jak wcześniej wspomniano - to, ze oni żyją zupełnie inaczej, niż my ) i zauroczył mnie ich język;)
Uwielbiam Japonię!!Smile
Powrót do góry Go down
Yumi11254
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 1
Registration date : 02/08/2009

Dlaczego Japonia ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 02, 2009 8:00 am

Molcia1994 napisał:
Zaczęłam oglądać anime i coraz bardziej zaczęłam poznawać życie tego kraju ( chodzi mi o tradycje, kulturę, tak jak wcześniej wspomniano - to, ze oni żyją zupełnie inaczej, niż my ) i zauroczył mnie ich język;)
Uwielbiam Japonię!!Smile

U mnie zaczęło się od gry NFS Carbon i od postaci Yumi, potem zostałam maniaczką Tokio Driftu...i się zaczęło. Nie słucham popularnej w Japonii muzyki J- rock ani J-pop tylko właśnie J-hip-hop/J-rap.
Powrót do góry Go down
patsok
Nowicjusz
Nowicjusz
patsok


Liczba postów : 131
Age : 29
Localisation : Jaworzno
Registration date : 26/04/2009

Dlaczego Japonia ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? - Page 2 Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 4:58 pm

u mnie zainteresowanie japonia zaczelo sie nagle, ogladajac anime tak sobie pomyslalem jak fajnie by bylo gdybym mogl ogladac bez napisow, bez dubbingu czy lektora, do tego masa mangi (cos na nude ;p) + mozliwosc studiowania japonistyki, zostanie nauczycielem japonskiego itd. ;p
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Dlaczego Japonia ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? - Page 2 Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 6:05 pm

no sa szanse ze ci sie uda Very Happy
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Dlaczego Japonia ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? - Page 2 Icon_minitimePon Paź 12, 2009 2:25 pm

Ja też zaczęłam niepozornie. Otóż, miałam okienko na informatyce i koleżanka zaczęła oglądać jakieś anime. Spodobało mi się, i w domciu zaczęłam to anime oglądać od pierwszego odcinka (teraz wiem, że to było Naruto Very Happy ). Niestety, nie miałam głośników i czytałam tylko napisy. Jednakże w święta dostałam owe głośniki i się zaczęło^^ gdy usłyszałam pierwsze dźwięki openingu i dalej dialogi, po prostu odpłynęłam I love you Ten język mnie zauroczył! Dalej to było już z górki - japonka.pl, różne stronki o kulturze i obyczajach, zakup gadżetów typu bonsai, zestaw do parzenia cherbaty etc.
Powrót do góry Go down
Hinatka
Początkujący
Początkujący
Hinatka


Liczba postów : 22
Age : 29
Localisation : Łódź
Registration date : 13/12/2009

Dlaczego Japonia ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? - Page 2 Icon_minitimePon Gru 14, 2009 10:19 am

Ja zaczęłam się interesować Japonią, podobnie jak wszyscy - od anime Very Happy
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Dlaczego Japonia ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? - Page 2 Icon_minitimeWto Gru 15, 2009 8:12 pm

heh no to bardzo orginalnie Very Happy
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Dlaczego Japonia ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? - Page 2 Icon_minitimeWto Gru 15, 2009 10:00 pm

też tak sądzę Razz
Powrót do góry Go down
Micharu
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 1
Registration date : 07/01/2010

Dlaczego Japonia ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 07, 2010 2:12 pm

U mnie również zaczęło się od anime, a dokładniej Sailor Moon, lecącej wówczas na polsacie. Potem doszło do tego DB i pierwsza manga o tym samym tytule (wtedy kupowana przez mojego tatę - również fana ^^). Długo zostawałam na poziomie anime i mangi. Lubię zwłaszcza tę drugą. Potem zaczęło się serfowanie po internecie i szukanie nowych tytułów. Podobał mi się też język tego kraju.
Dzisiaj interesuje mnie głównie kultura Japonii, uczę się tego języka i mam nadzieję, kiedyś tam zagościć. Lubię również muzykę oraz sztuki walki. Podobają mi się również filmy nakręcone przez legendarnych reżyserów oraz horrory. Interesuje mnie również religia owego kraju.
Czyli tak naprawdę cały misz masz Very Happy
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Dlaczego Japonia ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 07, 2010 4:24 pm

widze ze anime to juz tradycja Very Happy
witamy na forum Very Happy
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Dlaczego Japonia ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 07, 2010 6:50 pm

No, dokładnie. Masz szczęście Micharu że twój tata też fan. Pewno wspiera cie finansowo Razz
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Dlaczego Japonia ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 02, 2010 7:28 pm

a to nigdy nic nie wiadomo
Powrót do góry Go down
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

Dlaczego Japonia ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 30, 2010 6:35 pm

ja również zacząłem się interesować Japonią od anime Very Happy
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
fardar
Nowicjusz
Nowicjusz
fardar


Liczba postów : 132
Age : 31
Registration date : 30/08/2010

Dlaczego Japonia ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 30, 2010 7:44 pm

Jak kolega powyżej.
Powrót do góry Go down
kajkoszka
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 4
Localisation : Norwegia
Registration date : 26/02/2011

Dlaczego Japonia ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 26, 2011 12:34 pm

Zawsze interesowała mnie kultura orientu, ale prawdziwa miłość do tego kraju właśnie się zaczęła po króciutkim pobicie w Japonii jestem zafascynowana wszystkim co Japońskie. Język, obyczaje, historia, religia i oczywiście ludzie. Nigdzie nie czułam się tak dobrze. Wspaniale było przebywać wśród Japończyków w metrze gdy jadą do pracy. Każda chwila była dla mnie i męża wyjątkowa. Dlatego szukam tu podobnych sobie maniaków Japonii. Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
fardar
Nowicjusz
Nowicjusz
fardar


Liczba postów : 132
Age : 31
Registration date : 30/08/2010

Dlaczego Japonia ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 26, 2011 9:12 pm

Witamy Kajkoszka na forum Smile.
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Dlaczego Japonia ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 26, 2011 9:33 pm

Tak, witamy.
Trafiłaś w idealne miejsce ^^
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Dlaczego Japonia ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 1:29 pm

witam kolejną osobę która już była w tym cudownym kraju Very Happy mam nadzieję że na forum się nie rozczarujesz a jeśli miałabyś ochotę to nie odmówiłbym jakbyś wstawiła kilka zdjęć z Jap
Powrót do góry Go down
Arinori
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 2
Registration date : 08/05/2011

Dlaczego Japonia ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? - Page 2 Icon_minitimePią Maj 13, 2011 4:32 pm

Głównie Anime,Manga,Muzyka,Kuchnia,Style,Fryzury no i język ;d
Powrót do góry Go down
Akarui_Misaki
Super Usher
Super Usher
Akarui_Misaki


Liczba postów : 218
Age : 26
Localisation : Tbg xd
Registration date : 29/11/2010

Dlaczego Japonia ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 11, 2011 12:45 pm

Arinori napisał:
Głównie Anime,Manga,Muzyka,Kuchnia,Style,Fryzury no i język ;d

I tu się zgodzę !
Powrót do góry Go down
http://yueliang-chan.deviantart.com
Sponsored content





Dlaczego Japonia ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dlaczego Japonia ?
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Japonia kupuje Wedla!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Japan Club-
Skocz do: