...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Dlaczego Japonia ?

Go down 
+28
Kaze
nanaka
Micharu
Hinatka
Nagisa
patsok
Yumi11254
Molcia1994
MAKabra_88
efree
Yuko
Orochimaru
Sehaenne
romanka
Ridiia
Urlike
Kaasha
Misuzu
BarakaPL
Yoko
Eriko
Tenshi
Shilay Bijuu
Kamiru
Yvetta
Kanarek
Songo-chan
Admin
32 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 121
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 03/05/2007

Dlaczego Japonia ? Empty
PisanieTemat: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? Icon_minitimeNie Maj 06, 2007 5:04 pm

Witam ! Co Was przekonalo do tego kraju ?! Za co lubicie ten kraj ?!
Powrót do góry Go down
https://japanclub.forumpolish.com
Songo-chan
Początkujący
Początkujący
Songo-chan


Liczba postów : 12
Age : 35
Registration date : 05/05/2007

Dlaczego Japonia ? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? Icon_minitimeNie Maj 06, 2007 5:12 pm

Za co?! Za anime i mangi oczywiście xD Takie cóś fajnego to tylko japończycy mogli wymyślić =P
Powrót do góry Go down
Kanarek
Moderator
Moderator
Kanarek


Liczba postów : 68
Age : 33
Localisation : Okinawa
Registration date : 04/05/2007

Dlaczego Japonia ? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? Icon_minitimePon Maj 07, 2007 11:33 am

Za ich kulturę, za życie całkiem inne od naszego (czasem lepsze, czasem gorsze). Za to, że nie obawiają się nowych wyzwań, wymyślania nowych technologii. Za piękne kobiety, za wielkie możliwości rozwoju i wiele by tu jeszcze tego wymieniać. A w ogóle podoba mi się Smile
Powrót do góry Go down
Yvetta
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Yvetta


Liczba postów : 56
Localisation : K-ce/Chicago
Registration date : 03/05/2007

Dlaczego Japonia ? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? Icon_minitimePon Maj 07, 2007 4:34 pm

Mnie urzekla ich historia, zwyczaje, kultura i... muzyka ^^ to sa te 4 najwazniejsze rzeczy.
Powrót do góry Go down
http://j-rock-music.mylog.pl
Kamiru
Moderator
Moderator
Kamiru


Liczba postów : 56
Age : 33
Localisation : Tokyo
Registration date : 03/05/2007

Dlaczego Japonia ? Empty
PisanieTemat: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? Icon_minitimeSro Maj 09, 2007 6:05 pm

A mnie zauroczyło to wszystko co wymieniliście ;D
Powrót do góry Go down
Shilay Bijuu
Początkujący
Początkujący
Shilay Bijuu


Liczba postów : 3
Age : 32
Localisation : Edo
Registration date : 12/05/2007

Dlaczego Japonia ? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? Icon_minitimeNie Maj 13, 2007 12:47 pm

A ja wybrałam Japonię za wymienione wcześniej plus jeszcze sztuki walki Razz
Powrót do góry Go down
http://www.naruto-deidara-love-story.blog.onet.pl
Tenshi
Początkujący
Początkujący
Tenshi


Liczba postów : 33
Registration date : 22/05/2007

Dlaczego Japonia ? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? Icon_minitimeSro Maj 23, 2007 5:45 am

ja uwiebiam ten kraj za kulture, obyczaje i język Cool No ijeszcze anime do tego dochodzi, ale to jest już drugorzędna rzecz
Powrót do góry Go down
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Dlaczego Japonia ? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? Icon_minitimeWto Lip 31, 2007 1:06 pm

Ja uwielbiam Japonie za piekno, kulture. Japończyków za świetne filmy, ludzi i ogólnie uwielbiam ten kraj :* za całokształt
Powrót do góry Go down
Yoko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Yoko


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 27/07/2007

Dlaczego Japonia ? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? Icon_minitimeSob Sie 04, 2007 6:46 pm

Ja zawsze byłam fanką horrów... Bardzo spodobały mi się zwłaszcza japońskie. Zaczełam oglądać więcej filmow z Kraju Kwitnącej Wiśni, potem zainteresowałam się muzyką i jakoś wszystko samo dalej się potoczyło Smile Lecz już wcześniej miałam sentyment do tego kraju. Wszystko co orientalne zawsze mi się podobało:))
Powrót do góry Go down
BarakaPL
Początkujący
Początkujący
BarakaPL


Liczba postów : 5
Age : 48
Registration date : 06/08/2007

Dlaczego Japonia ? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? Icon_minitimePon Sie 06, 2007 8:49 am

Japonia zauroczyła mnie swoim pięknem i kulturą.Nie wiem...ale ten kraj i Ci ludzie mają coś takiego w sobie, że człowiek chce poznawać ten kraj cały czas i odkrywać coś czego na pewno nie znajdziemy w PL...

Lubię ich stare filmy o samurajach, podobają mi się Japonki, ich język choć czasem brzmi śmiesznie jest super...No i za to że mają wspaniale rozwinięty kraj.


Ehhh wiele by można było tak pisać..

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Dlaczego Japonia ? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? Icon_minitimePią Sie 10, 2007 8:51 am

a ja uwielbiam ten kraj za mange i anime, za język xD, za wspaniałość klulurę za samurajów i za wszystko co było wymienione wzej xD
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Kaasha
Początkujący
Początkujący
Kaasha


Liczba postów : 10
Age : 36
Registration date : 05/06/2007

Dlaczego Japonia ? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? Icon_minitimeCzw Wrz 20, 2007 10:11 pm

Dlaczego?? Hmm dobre pytanie....confused
Bo wszystko zaczęło się od jednego filmu, potem muzyka (do tego filmu była oczywiście japońska jak i cały film- teraz go ubóstwiam xD), potem kultura i tak jakoś wyszło cheers Ale żeby nie było, że ja jestem jakąś maniaczką to powiem- lubię też inne państwa azjatyckie oczywiście (no dobra może jednak jestem tą maniaczką xD)lol! Muzyka mnie najbardziej fascynuje i filmy, dramy Japonka
Powrót do góry Go down
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

Dlaczego Japonia ? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? Icon_minitimePon Wrz 24, 2007 7:42 pm

Hmm... zaczęło się od anime. Najpierw, kiedy miałam 7 lat oglądałam DB Razz Zimą tego roku zaczęłam oglądać Naruto, które nieziemsko mnie urzekło Razz Zaczęłam oglądać coraz to inne anime. Wystko oglądałam z oryginalnym lektorem i napisami. Po jakims czasie zauważyłam, że słówka bardzo łatwo wchodzą mi do głowy Razz zaczęłam je stosować, niedługo trwało, abym zaczęła szukac lekcji w Internecie. Początkowo ćwiczyłam samą kaligrafię, jednak szybko znalazłam stronę japonka.pl i stamtąd uczyłam się podstaw gramatyki i większej ilości słówek. Niedługo potem zakupiłam sobie na moje 14 urodziny książkę Naoi Fujity "Mówimy po japońsku". Oprócz tego czytałam trochę o kulturze, stosunkowo niedawno zaczęłam czytać mangi. Teraz poszukuję jakiejś ciekawej literatury japońskiej o wszelkich źródeł zawierające informacje o kulturze. I tak to się ciągnie Smile
Powrót do góry Go down
Ridiia
Początkujący
Początkujący
Ridiia


Liczba postów : 18
Registration date : 03/06/2007

Dlaczego Japonia ? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? Icon_minitimeNie Paź 07, 2007 1:25 pm

Ja sie urodzilam z zamilowaniem do tego kraju Wink Juz od najmlodszych lat, pamietam ze dawalam znaki uwielbienia tego kraju i zostalo tak do dzis.. Mija juz 13 lat od momentu kiedy bzikowalam na punkcie Japonii i niech zostanie tak dalej, moze kiedys na prawde bede kims Razz
Powrót do góry Go down
Yoko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Yoko


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 27/07/2007

Dlaczego Japonia ? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? Icon_minitimePon Paź 08, 2007 6:01 pm

Ridiia napisał:
Ja sie urodzilam z zamilowaniem do tego kraju Wink Juz od najmlodszych lat, pamietam ze dawalam znaki uwielbienia tego kraju i zostalo tak do dzis.. Mija juz 13 lat od momentu kiedy bzikowalam na punkcie Japonii i niech zostanie tak dalej, moze kiedys na prawde bede kims Razz

13? gratulacje Razz ciekawe, ile będzie trwał moj bzik Wink jak na razie utrzymuje się dobry rok x]
Powrót do góry Go down
Ridiia
Początkujący
Początkujący
Ridiia


Liczba postów : 18
Registration date : 03/06/2007

Dlaczego Japonia ? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? Icon_minitimeWto Paź 09, 2007 3:48 pm

Tak, 13lat, ale musze przyznac, choc boje sie ze czasami mi to minie, chociaz 13letnia obsesja nie moglaby sie skonczyc w 1 dzien Wink . Pomimo ze duzo osob z tego powodu mnie wysmiewa nadal uwielbienie trwa. Nie wiem dlaczego dla innych jest to powod do wysmiewania Wink .
Powrót do góry Go down
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

Dlaczego Japonia ? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 3:42 pm

A tam! Nie ma co się przejmować tymi wyśmiewaniami Razz 13 lat? łaaaaadnie ^____^ Kiedy będziesz świętować jakąś rocznicę/jubileusz, czy jak to inaczej nazwać? ^.^
Powrót do góry Go down
Ridiia
Początkujący
Początkujący
Ridiia


Liczba postów : 18
Registration date : 03/06/2007

Dlaczego Japonia ? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? Icon_minitimeNie Paź 14, 2007 7:07 am

Na pewno jest wiecej takich osob jak ja, wiec dla mnie to nic nadzwyczajnego Wink . M... wyprawiac cos? raczej nie mam z kim Razz .
Powrót do góry Go down
Yoko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Yoko


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 27/07/2007

Dlaczego Japonia ? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? Icon_minitimeWto Paź 16, 2007 6:13 pm

hehehe
no, wlasnie... do mnie kumpelki mowią, że mam obsesję i że jestem niezłą maniaczką (i że nadaję się do psychitryka, ale to juz z innych powodow xD)
mam nadzieję, ze i mnie to nie minie....
Powrót do góry Go down
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

Dlaczego Japonia ? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? Icon_minitimeWto Paź 16, 2007 7:10 pm

Mi też mówią, że mam manię i niech już lepiej jadę sobie do tej Japonii i dam im święty spokój xD Hehe, a kiedyś pojadę ;p i dopiero za mną zatęsknią i za moją mango-animo-językową manią ;p ^^
Powrót do góry Go down
romanka
Początkujący
Początkujący
romanka


Liczba postów : 38
Age : 32
Registration date : 08/06/2008

Dlaczego Japonia ? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? Icon_minitimeCzw Cze 12, 2008 11:39 am

Ja rowniez jak wy mam manie na punkcie japoni Smile i sie bardzo ciesze z tego powodu bo Kocham japonie i tego nic ani nikt nie zmieni I love you Moja mania zaczeła sie od muzyki jak spodobała mi sie jeden piosenkarz oczywiscie japonski(jest boski) Very Happy lol! ale rowniez podoba mi sie ten jezyk i
ludzie ktorzy sa bardzo pogodni Wink lol!
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Dlaczego Japonia ? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? Icon_minitimeSro Sie 13, 2008 8:31 am

13 lat ładnie. Moja mania sie utrzymuje chyba z 2 rok..
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Sehaenne
Początkujący
Początkujący
Sehaenne


Liczba postów : 28
Age : 34
Localisation : Puławy
Registration date : 10/09/2007

Dlaczego Japonia ? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? Icon_minitimePią Sie 29, 2008 11:55 am

Nom u mnie się zaczeło od komiksów, kiedyś moja kuzynka przyniosła pare tomów to sobie pożyczyłam. Po pierwszej serii zaczełam się zastanawiać co to jest ta "manga" confused A potem to już łatwo sobie wyobrazić, bo jak manga to anime, anime => jmusic, jmusic=>> Gackt!, potem dramy, filmy, gry i nauka języka; nie wiem jak to będzie dalej, ale wszystko jest na dobrej drodze do ... Hyhyhy się zobaczy! xD
Powrót do góry Go down
Orochimaru
Początkujący
Początkujący
Orochimaru


Liczba postów : 1
Registration date : 16/09/2008

Dlaczego Japonia ? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? Icon_minitimeWto Wrz 16, 2008 3:07 pm

Ze mną było bardzo podobnie. Tylko , że u mnie cała chistoria zaczeła się od anime. Smile
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Dlaczego Japonia ? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? Icon_minitimeNie Lis 02, 2008 4:01 pm

O Sehaenne to ja teraz jestem na etapie j-rock xD i mam drame na oku do obejrzenia Razz anime tez sie oglada wiadomo.tylko juz mniej. No i juz od dawna zabieram sie za nauke języka xD
Ah.. ta Japonia... zawraca w głowie. Ale powiem wam, że to juz nie przejdzie. Nie ma mowy, zeby mnie po dwóch a za niedługo trzech latach miała przejść mania na Japonię. To jest jak... nowotwór xD RAz zaatakuje juz nie da sie wyleczyc hehe No tak. Głupie porównanie xD
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Sponsored content





Dlaczego Japonia ? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego Japonia ?   Dlaczego Japonia ? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dlaczego Japonia ?
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Japonia kupuje Wedla!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Japan Club-
Skocz do: