...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wasze foty

Go down 
+35
fardar
Akarui_Misaki
Kaze
Karol
Milo
Mikurusia :3
Chen Lii
5ml
Nagisa
Nyu_xD
JumiOfficial
efree
zlepek
Otoshi
Yuko
JigokuShoujyo
Sehaenne
nanaka
Dango.! xd
Bou1422
Naggaroth
Lilcia
tsukiko
Dif
Misuzu
Ridiia
Urlike
Ptaah
Eriko
Yvetta
Nuria
Admin
Kamiru
Kari-chan=^^=
Kanarek
39 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
AutorWiadomość
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Wasze foty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze foty   Wasze foty - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 14, 2007 6:46 pm

Ja nie boję sie pokazywać moich fotek
Powrót do góry Go down
Ptaah
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 10
Localisation : Wałbrzych / Omiya wannabe
Registration date : 11/09/2007

Wasze foty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze foty   Wasze foty - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 14, 2007 9:28 pm

uwaga skierowana byla oczywiscie do tych, ktorzy zdjec swoich nie zamiescili Smile nie potraktujcie tego jako obraze, uwazam jednak takie podejscie za niestosowne. stworzyliscie juz swego rodzaju grupe znajomych, i chowanie sie za japonskimi nickami, zdjeciami, nie pomaga w przyblizeniu sie do innych, a niektorzy moga to odczuc jako swego rodzaju przejaw nieufnosci lub dystansu.
Powrót do góry Go down
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Wasze foty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze foty   Wasze foty - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 5:27 am

Ptaah napisał:
uwaga skierowana byla oczywiscie do tych, ktorzy zdjec swoich nie zamiescili Smile nie potraktujcie tego jako obraze, uwazam jednak takie podejscie za niestosowne. stworzyliscie juz swego rodzaju grupe znajomych, i chowanie sie za japonskimi nickami, zdjeciami, nie pomaga w przyblizeniu sie do innych, a niektorzy moga to odczuc jako swego rodzaju przejaw nieufnosci lub dystansu.

Zgadzam się, ale nie każdy ma odwagę, pokazać własne oblicze Smile
Powrót do góry Go down
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

Wasze foty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze foty   Wasze foty - Page 2 Icon_minitimeWto Paź 16, 2007 7:23 pm

Obejrzałam Wasze zdjęcie moim okiem portrecistki. Każdy lubi komplementy więc chętnie jakimś szczerym kogoś obdarzę ^^ Bo w sumie czemu nie?

Zaczynając od Yvetty. Twoje oczy przykuwają uwagę Smile Wygądasz na zdjęciach trochę tajemniczo. Zdaje się, jakby na drugim zdjęciu Twoje spojrzenie mówiło: "Nie zadzieraj ze mną, bratku!" Razz Nie wiem, co by ci się miało w tych zdjęciach nie podobać. Brzytka to ty nie jesteś, muszę cię rozczarować Razz skoro efekt fot jest ciekawy... wszystko wydaje ię być na plusik ^^ No i to pierwsze zdjęcie - podoba mi się ukazanie postaci tak jakby z góry.

Dalej... Eriko. Nie dziwię się, że nie wstydziłaś się pokazać zdjęć, bo są niezłe. I to bardzo.Na jednym z nich Twoje włosy wyszły ciekawie ^^ Takie refleksy, super! I tamte okularki Smile

Ptaah, twoje zdjęcia też są bardzo ładne Smile Trochę nieśmiało to mówię, ale jesteś bardzo przystojny ^^ Na pierwszym zdjęciu wyglądasz bardzo sympatycznie. A co tam za stwór przed tobą siedzi? Wink Co do drugiego zdjęcia... masz ciekawe hobby. Chciałabym się dowiedzieć o tym czegoś więcej. Noo nie wygląda mi to tylko na ozdabianie drzewek drucikiem Razz Wink

Yeah i najlepsze i najbardziej szokujące dla mnie zostawiłam sobie na koniec Razz - Pan Admin... Kurcze, nawet nie wiedziałam, że nasz szanowny Admin ma 16 lat ^^ No, może wiedziałam Razz Ale zapomniałam ^^ I spodziewałam się jakiegoś fana Japonii w wieku 20lat z haczykiem, a tu... jakieś młode takie w w dodatku ładne takie, no ^^ czyt. przystojne ^^ hehe... I włosy takie fajne, i to spojrzenie: "ja tu rządzę". Od razu widać, ze ma duszę admina (czyt. przywódcy hehe) Razz Nooo to ja może zamilknę, bo jeszcze mnie o podlizywanie się osądzą ^^ xD
Powrót do góry Go down
Ridiia
Początkujący
Początkujący
Ridiia


Liczba postów : 18
Registration date : 03/06/2007

Wasze foty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze foty   Wasze foty - Page 2 Icon_minitimePon Paź 22, 2007 4:28 pm

Mm - ja sie nie boje pokazac, bo duzo osob mowi mi, ze jestem ladna wiec raczej nie mam czego sie bac, chociaz rozni ludzie roznie to wszystko odbieraja Smile . Ale co do Ptaah'a to musze sie jednak zgodzic Smile Chca wyjechac do tak licznego kraju, ale boja sie zdjecia pokazac.. Dziwne Very Happy to w tej Japonii chyba by z torbami na glowach chodzili Smile . Ja wrzuce swoje zdjecia, jesli bede miala, bo przewaznie robie za paparazzi, jakos nie przepadam sama sobie robic zdjecia,a inni jakby mieli robic to bym zawalu dostala. A bo to za daleko, a to nie z takiego kata.. szkoda gadac Smile . Pozdrawiam
Ps. Urlike, moze zajmuje sie Ptaahologia ? ^^
Powrót do góry Go down
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

Wasze foty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze foty   Wasze foty - Page 2 Icon_minitimeWto Paź 23, 2007 11:17 am

Ridiia napisał:

Ps. Urlike, moze zajmuje sie Ptaahologia ? ^^

Hmm... no może Razz


Ridiia, wstaw zdjęcie! Very Happy Bo przez ciebie moje oko portrecisty jest ciekawe twojego wyglądu Wink Ja też dam zdjęcie Razz Jak będzie możliwość of course Cool
Powrót do góry Go down
Ridiia
Początkujący
Początkujący
Ridiia


Liczba postów : 18
Registration date : 03/06/2007

Wasze foty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze foty   Wasze foty - Page 2 Icon_minitimeWto Paź 23, 2007 2:10 pm

Najpierw trzeba je miec Smile Mam jedno, ale zamazane jest, bo bylo przy zlym oswietleniu robione.. Zobaczymy niedlugo, moze jakies nowe zdjecie skombinuje to przy okazji na forum dam Smile .
Powrót do góry Go down
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

Wasze foty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze foty   Wasze foty - Page 2 Icon_minitimeWto Paź 23, 2007 3:04 pm

Ridiia napisał:
Najpierw trzeba je miec Smile Mam jedno, ale zamazane jest, bo bylo przy zlym oswietleniu robione.. Zobaczymy niedlugo, moze jakies nowe zdjecie skombinuje to przy okazji na forum dam Smile .

Okey, no to czekamy Smile Ja też postaram się w najbliższym czasie skombinować :)Pozdrawiam!
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 121
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 03/05/2007

Wasze foty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze foty   Wasze foty - Page 2 Icon_minitimeSro Paź 24, 2007 2:23 pm

czekam na fotki Smile bo coś mało Razz
Powrót do góry Go down
https://japanclub.forumpolish.com
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

Wasze foty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze foty   Wasze foty - Page 2 Icon_minitimeSro Paź 24, 2007 7:08 pm

Hehe ja mam tylko dwa Razz Przerabiane z nudów, wiem, ze nie wyglądają zbyt profesjonalnie Razz

https://2img.net/r/ihimizer/img110/9223/mliczenieqs3.jpg

https://2img.net/r/ihimizer/img530/4200/25411912at9.jpg

https://2img.net/r/ihimizer/img502/5541/picture6je2.jpg <--- tu się mnie nie dopatrzycie Razz Miało być takie, bo kuzynka nalegała, zeby było niczym z horroru Razz
Powrót do góry Go down
Ptaah
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 10
Localisation : Wałbrzych / Omiya wannabe
Registration date : 11/09/2007

Wasze foty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze foty   Wasze foty - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 25, 2007 4:44 pm

pierwsze zdjecie robi wrazenie Smile
Powrót do góry Go down
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

Wasze foty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze foty   Wasze foty - Page 2 Icon_minitimePon Lis 26, 2007 11:58 am

Mam jeszcze takie zdjęcie....

Wasze foty - Page 2 Zgitarin3
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Wasze foty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze foty   Wasze foty - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 27, 2007 8:46 pm

No pieknie wyszłas na tych wszytkich zdjeciach ^^ I widze ze grasz na gitarce ja tez ^^ hehhe ile to juz lat? ja prawie 7 miesięcy Razz heheh A to zdjecie z horroru no fajnie wyszło ^^
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

Wasze foty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze foty   Wasze foty - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 29, 2007 6:08 pm

Dzieki Misuzu Very Happy Hmm... Zaczęłam się uczyć miesiąc temu, uczyłam się 5 dni, potem wyjechałam do sanatorium, a teraz wracam nadrabiam szkolne zaległości, ale kiedy się znowu wezme do ćwiczeń, tego nie wiem Razz
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Wasze foty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze foty   Wasze foty - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 29, 2007 6:44 pm

mówie ci poczatki są do kitu ale jak juz opanujesz wszytkie chwyty (wiesz nie od razu wszytkie bo ja nawet wszytkich nie znam) to juz dalej pókjdzie łatwo z piosenkami. Gorzej jest z nutami. Grasz z nut? Bo wiesz w szkołach to tam różnie. Ale powiem ci że z nut jest 100 razy gorzej ale jak juz sie pożadnie opanuje to jest pieknie *_* ^^ hhe
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Ridiia
Początkujący
Początkujący
Ridiia


Liczba postów : 18
Registration date : 03/06/2007

Wasze foty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze foty   Wasze foty - Page 2 Icon_minitimePią Lis 30, 2007 4:45 pm

Wybaczcie za oftop;
Co do grania na gitarze - Misuzu, nie zgodze sie co z tym mowisz, moj brat gra 3lata, a efektow nadal zero. Czy gra raz na miesiac? nie.. jakies 4/5h dziennie. Wiec watpie ze gra po 7 miesiacach idzie lekko, to chyba trzeba miec jakis talent albo cos? Razz . Nie wiem, nie znam sie, a jak przypomne sobie co sie dzialo z brzmieniem mojego brata, gdy gral 7miesiecy ... Very Happy Ma 2 gitary ; jedna elektryczna, ukochana, a druga podobna do Urlike. Jedynie zycze powodzenia, ale chyba pomylilyscie lekko tematy..

Jezeli bede miala zdjecie, najwyzej edytuje tego posta. Po za - mam 1 ale zamazane i jeszcze pomniejszone, szkoda gadac Razz .
Powrót do góry Go down
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

Wasze foty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze foty   Wasze foty - Page 2 Icon_minitimePią Lis 30, 2007 6:18 pm

Ha, jak rozmazane, to trzeba poprostu skombinować inne Razz

Co do gitary w zasadzie to nie moja, tylko koleżanki Razz
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Wasze foty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze foty   Wasze foty - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 01, 2007 8:09 pm

A i jeszce co do gitary to nie chodzi tam ile godzin dziennie grasz-nie no licza sie tez- ale licza sie tez checi. Jak twojemu bratu się nie chce i sie zmusza do tej gitary to, to nie ma sensu Razz

Dobra ale skonczmy juz ten offtop Razz
Ja foty swojej nie mam. Zanczy sie takiej ładnej Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

Wasze foty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze foty   Wasze foty - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 09, 2007 8:28 pm

Heh, nie znasz się Razz Napewno są ładne ^^ Dawaj, co masz Very Happy
Powrót do góry Go down
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Wasze foty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze foty   Wasze foty - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 16, 2007 11:42 am

Misuzu wklej wreszcie swoje foto Razz
Jak nie macie mnie jeszcze dość to mogę dodać swoje nowe Smile
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 121
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 03/05/2007

Wasze foty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze foty   Wasze foty - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 16, 2007 11:51 am

Misuzu Admin liczy na Twoje fotki Smile
Powrót do góry Go down
https://japanclub.forumpolish.com
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Wasze foty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze foty   Wasze foty - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 16, 2007 1:12 pm

no nie wiem xD znaczy sie nie mam takich fotek a jak zribie kamerką to sa do du** heh cheers
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Dif
Początkujący
Początkujący
Dif


Liczba postów : 17
Age : 32
Localisation : Hinamizawa
Registration date : 30/09/2007

Wasze foty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze foty   Wasze foty - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 16, 2007 8:15 pm

O.o widze ze jakas kazdy tak niechetnie podchodzi do dawania swoich fotek Razz Moim zdaniem nie powinniscie tak bac sie swojego wyglada bo skoro wszyscy macie taka sama pasje/zainteresowanie ze zaakceptowanie was przez innych jest jak dla mnie rzecza oczywista. Ja sam jesli ktos interesuje sie Japonia to jest dla mnie osoba godna mojego szacunku i wyglad raczej nie ma tu znaczenia. Na szczescie widze ze powoli kazdy decyduje sie dac swoja fote^^ Dam takze swoje foty tylko juz jutro bo musze dac je na serwa a poza tym jestem po formacie kompa^^ i nie mam fot ale jutro wam rzuce Razz

@edit
ok obiecalem wiec daje Razz
https://2img.net/h/i193.photobucket.com/albums/z167/dif991/26974310.jpg
https://2img.net/h/i193.photobucket.com/albums/z167/dif991/26388081.jpg
https://2img.net/h/i193.photobucket.com/albums/z167/dif991/32506610.jpg
Powrót do góry Go down
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

Wasze foty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze foty   Wasze foty - Page 2 Icon_minitimeWto Gru 18, 2007 2:23 pm

Wow, Dif świetne zdjęcia Very Happy Masz fantastyczne włosy ^^ Najbardziej podoba mi się to zdjęcie: https://2img.net/h/i193.photobucket.com/albums/z167/dif991/32506610.jpg

A z mojego przeziemnego, babskiego punktu widzenia, muszę stwierdzić, że jesteś całkiem "mniam" :3 >3
Powrót do góry Go down
Dif
Początkujący
Początkujący
Dif


Liczba postów : 17
Age : 32
Localisation : Hinamizawa
Registration date : 30/09/2007

Wasze foty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze foty   Wasze foty - Page 2 Icon_minitimeWto Gru 18, 2007 3:05 pm

Arigato gozaimasu Urlike ale musze przyznac ze twoje foty tez niczego sobie :* ;] Mam nadzieje ze inni tez zaczna umieszczac swoje fotki Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wasze foty - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze foty   Wasze foty - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wasze foty
Powrót do góry 
Strona 2 z 19Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Wasze Strony !
» Wasze rysunki
» Wasze Piosenki !

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Hyde Park-
Skocz do: