...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Strony do nauki Nihongo

Go down 
+17
Mikurusia :3
Nami
patsok
efree
mazoku
Naggaroth
romanka
Yoko
Urlike
Eriko
HI MIZU KAZE TSUCHI
Tenshi
Misuzu
Aki kocha Hiro ^^
Kamiru
Kari-chan=^^=
Kanarek
21 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Kanarek
Moderator
Moderator
Kanarek


Liczba postów : 68
Age : 33
Localisation : Okinawa
Registration date : 04/05/2007

Strony do nauki Nihongo Empty
PisanieTemat: Strony do nauki Nihongo   Strony do nauki Nihongo Icon_minitimePią Maj 04, 2007 12:03 pm

Wpisujcie w tym temacie stronki, które polecacie do nauki tego jezyka.

Ja polecam stronkę www.japonka.pl
Aktualnie znajduje sie tam 32 (bodajże) lekcje dostosowane do poziomu nauki, posegregowane tematycznie. Dzieki forum zawsze możne poradzić się kogoś bardziej doświadczonego, albo rozwiązać jakiś problem. Do każdej lekcji dołączone są takze testy sprawdzające posiadaną wiedzę. Naprawdę dobry sposób nauki, szczególnie dla tych, którzy nie mają czasu lub pieniędzy na kursy.

Zapewne niektórzy z was znają tą stronkę (może wszyscy). Przedstawiajcie inne strony tego typu. Możecie też wpisywać tutaj materiały jakie posiadacie, lub jakie znacie pomocne w nauce.
Powrót do góry Go down
Kari-chan=^^=
Nowicjusz
Nowicjusz
Kari-chan=^^=


Liczba postów : 131
Age : 32
Localisation : Asahigawa xD
Registration date : 03/05/2007

Strony do nauki Nihongo Empty
PisanieTemat: Re: Strony do nauki Nihongo   Strony do nauki Nihongo Icon_minitimePią Maj 04, 2007 12:15 pm

Very Happy Terz bym ją p[oleciłą ale jakos mi z głowy wypadło ok ja jestem tam zalogowana i chce przyznać ze super stronka Razz
Powrót do góry Go down
http://www.aikouka-zaiaku.blog.onet.pl
Kamiru
Moderator
Moderator
Kamiru


Liczba postów : 56
Age : 33
Localisation : Tokyo
Registration date : 03/05/2007

Strony do nauki Nihongo Empty
PisanieTemat: Strony do nauki Nihongo   Strony do nauki Nihongo Icon_minitimePią Maj 04, 2007 1:15 pm

Ja tez bym polecal dla tych co dopiero zaczynaja tak to jest niezla ale jak juz sie troche wtajemniczymy to szybko sie to przerobi i po stronce/;P

ZAPRASZAM!!!

na nowy dzial "nihon no kaiwa" tam gadamy tylko po japonsku jesli cos bedzie niejasne mozemy sobie pomagac tlumaczac nieznane nam wczesniej slowka.

ZAPRASZAM!!!
Powrót do góry Go down
Kanarek
Moderator
Moderator
Kanarek


Liczba postów : 68
Age : 33
Localisation : Okinawa
Registration date : 04/05/2007

Strony do nauki Nihongo Empty
PisanieTemat: Re: Strony do nauki Nihongo   Strony do nauki Nihongo Icon_minitimeSob Maj 05, 2007 9:58 am

Jeśli chodzi o materiały, to od niedawna jestem w posiadaniu paczki "Penpen Japanese". Służy ona do nauki kany i jest w języku angielskim. szczerze?? Nie mam pojęcia co tam w ogóle jest, bo mam własny (no może nie do końca Razz) sposób na naukę i powtarzanie alfabetu. Jednak jeśli ktoś to zna i chciałby mieć, to mogę wysłać. Podajcie tylko maila Smile
Powrót do góry Go down
Aki kocha Hiro ^^
Początkujący
Początkujący
Aki kocha Hiro ^^


Liczba postów : 20
Localisation : TOKYO ^_^
Registration date : 01/06/2007

Strony do nauki Nihongo Empty
PisanieTemat: Re: Strony do nauki Nihongo   Strony do nauki Nihongo Icon_minitimePią Cze 01, 2007 5:35 pm

Powrót do góry Go down
http://www.nihonai.fora.pl
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Strony do nauki Nihongo Empty
PisanieTemat: Re: Strony do nauki Nihongo   Strony do nauki Nihongo Icon_minitimePią Cze 01, 2007 6:11 pm

wow masz znajomych Japonczyków? Super [zazdroszcze] xD ale tak to łatwiej sie czegos nauczyc Very Happy Ty mozesz ich polskiego nauczyc Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Aki kocha Hiro ^^
Początkujący
Początkujący
Aki kocha Hiro ^^


Liczba postów : 20
Localisation : TOKYO ^_^
Registration date : 01/06/2007

Strony do nauki Nihongo Empty
PisanieTemat: Re: Strony do nauki Nihongo   Strony do nauki Nihongo Icon_minitimePią Cze 01, 2007 6:59 pm

hehe próbuję ich uczyć polskiego, ale przychodzi im to z trudem, tzn. chcą, ale nie potrafią XD "hoshii desu, dekinai Razz"
Powrót do góry Go down
http://www.nihonai.fora.pl
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Strony do nauki Nihongo Empty
PisanieTemat: Re: Strony do nauki Nihongo   Strony do nauki Nihongo Icon_minitimePią Cze 01, 2007 7:14 pm

aha. Ale przexcież ś,ć,ł powinni umiec wypowiedzieć ;> A umieja juz coś? Napewno ich nauczysz Wink zacznij od prostych słów Very Happy A co to znaczy "hoshii desu, dekinai"??
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Aki kocha Hiro ^^
Początkujący
Początkujący
Aki kocha Hiro ^^


Liczba postów : 20
Localisation : TOKYO ^_^
Registration date : 01/06/2007

Strony do nauki Nihongo Empty
PisanieTemat: Re: Strony do nauki Nihongo   Strony do nauki Nihongo Icon_minitimePią Cze 01, 2007 9:49 pm

to znaczy to co napisałam wcześniej "chcą, ale niepotrafią" XD ... słodkie głupole noo... ^-^ Troche umieją, z tym, że jak oni to wypowadają >_____< gruszka - gurusuka XD szkoda -sukoda, ale co nieco idzie zrozumieć.
Powrót do góry Go down
http://www.nihonai.fora.pl
Tenshi
Początkujący
Początkujący
Tenshi


Liczba postów : 33
Registration date : 22/05/2007

Strony do nauki Nihongo Empty
PisanieTemat: Re: Strony do nauki Nihongo   Strony do nauki Nihongo Icon_minitimeSob Cze 02, 2007 5:11 am

fajnie, że osobiście znasz Japończyków. Ja też znam kilku obcokrajowców, ale niestety nie z Japonii....Faktycznie z tą wymową różnie to bywa. Jeden z tychludzi co znam- Bułgar chciał powiedzieć "posiekana pietruszka" bo podawał nam przepis. POwiedział za to "posikana pietruszka" Laughing nie zorientował sie bo był pewien że dobrze wypowiedział Laughing
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Strony do nauki Nihongo Empty
PisanieTemat: Re: Strony do nauki Nihongo   Strony do nauki Nihongo Icon_minitimeSob Cze 02, 2007 12:52 pm

ee zrozumiało by sie Smile my jesteśmy bystrzy Smile ja tez znam kilku Anglików Razz ale Japończyków tez bym chciała poznać Razz Może kiedyś kogoś poznam Very Happy haha dobre z ta pietruszką XD Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Kanarek
Moderator
Moderator
Kanarek


Liczba postów : 68
Age : 33
Localisation : Okinawa
Registration date : 04/05/2007

Strony do nauki Nihongo Empty
PisanieTemat: Re: Strony do nauki Nihongo   Strony do nauki Nihongo Icon_minitimeSob Cze 02, 2007 3:03 pm

Z poznaniem Japończyków nie jest ciężko. Nie trzeba znać ich osobiście. Wystarczy włączyć Skype'a i szukać. Sam w ten sposób poznałem kilka osób. szczerze mówiąc są oni bardzo chętni do rozmowy i pomocy. Jest tylko jeden warunek: sami musimy się przełamać i spróbować swoich umiejętności. Naprawdę polecam, można się wiele nauczyć.
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Strony do nauki Nihongo Empty
PisanieTemat: Re: Strony do nauki Nihongo   Strony do nauki Nihongo Icon_minitimeSob Cze 02, 2007 3:24 pm

ja na Skypie wynalazłam taka jedną "Misuzu" Very Happy i napisłam do nien wiadomość powitalna ale ona potem sie nie odezwała xD
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
HI MIZU KAZE TSUCHI
Początkujący
Początkujący
HI MIZU KAZE TSUCHI


Liczba postów : 23
Registration date : 10/07/2007

Strony do nauki Nihongo Empty
PisanieTemat: Re: Strony do nauki Nihongo   Strony do nauki Nihongo Icon_minitimeCzw Lip 19, 2007 4:59 pm

Ja uczę się z 3 słowników a jednym z nich jest właśnie japonka.pl, nawet o tym nie wiedziałem, że uczę się z tej strony, no ale przyznam że jest extra, nie ma co, dla początkującego to jest dobre źródło nauki Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Strony do nauki Nihongo Empty
PisanieTemat: Re: Strony do nauki Nihongo   Strony do nauki Nihongo Icon_minitimeCzw Sie 09, 2007 7:56 am

Kanarek napisał:
Wpisujcie w tym temacie stronki, które polecacie do nauki tego jezyka.

Ja polecam stronkę www.japonka.pl
Aktualnie znajduje sie tam 32 (bodajże) lekcje dostosowane do poziomu nauki, posegregowane tematycznie. Dzieki forum zawsze możne poradzić się kogoś bardziej doświadczonego, albo rozwiązać jakiś problem. Do każdej lekcji dołączone są takze testy sprawdzające posiadaną wiedzę. Naprawdę dobry sposób nauki, szczególnie dla tych, którzy nie mają czasu lub pieniędzy na kursy.

Zapewne niektórzy z was znają tą stronkę (może wszyscy). Przedstawiajcie inne strony tego typu. Możecie też wpisywać tutaj materiały jakie posiadacie, lub jakie znacie pomocne w nauce.


Arigato Bardzo dobra stronka i pomocna
Powrót do góry Go down
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

Strony do nauki Nihongo Empty
PisanieTemat: Re: Strony do nauki Nihongo   Strony do nauki Nihongo Icon_minitimePon Wrz 24, 2007 7:16 pm

Eriko napisał:

Arigato Bardzo dobra stronka i pomocna

No, musze się zgodzić! Dzięki niej stawiałam pierwsze kroki w japońskim i, mimo że przerwałam lekcje, muszę powiedzieć, że jest świetna!
Powrót do góry Go down
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Strony do nauki Nihongo Empty
PisanieTemat: Re: Strony do nauki Nihongo   Strony do nauki Nihongo Icon_minitimeSro Wrz 26, 2007 6:09 pm

Tak dobra jest ta stronka ale teraz uczę się z podręczników Very Happy
Powrót do góry Go down
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

Strony do nauki Nihongo Empty
PisanieTemat: Re: Strony do nauki Nihongo   Strony do nauki Nihongo Icon_minitimeSob Paź 20, 2007 10:59 am

A z jakich konkretnie Eriko? Ja mam tylko ten Naoyi Fujity i już jestem w połowie...

Tu też jest ciekawa stronka. Trochę gramatyki:
http://www.jansze.republika.pl/gj/spis.htm
Powrót do góry Go down
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Strony do nauki Nihongo Empty
PisanieTemat: Re: Strony do nauki Nihongo   Strony do nauki Nihongo Icon_minitimeCzw Paź 25, 2007 8:28 pm

nie pamiętam jak się nazywa ale wiem, że jest w niej tez słownik
Powrót do góry Go down
Yoko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Yoko


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 27/07/2007

Strony do nauki Nihongo Empty
PisanieTemat: Re: Strony do nauki Nihongo   Strony do nauki Nihongo Icon_minitimePią Paź 26, 2007 6:17 pm

Urlike napisał:
A z jakich konkretnie Eriko? Ja mam tylko ten Naoyi Fujity i już jestem w połowie...

Tu też jest ciekawa stronka. Trochę gramatyki:
http://www.jansze.republika.pl/gj/spis.htm

Tez uczę się z podrecznika Naoyi Fujity xD niestety do połowy jeszcze nie doszłam.
Powrót do góry Go down
romanka
Początkujący
Początkujący
romanka


Liczba postów : 38
Age : 32
Registration date : 08/06/2008

Strony do nauki Nihongo Empty
PisanieTemat: Re: Strony do nauki Nihongo   Strony do nauki Nihongo Icon_minitimeWto Cze 10, 2008 9:55 pm

Ja zaczelam od nie dawna sie uczyc japonskiego i własnie sie ucze ze strony www.japonka .pl trudno mi jeszcze powiedziec czy to dobra strona ale narazie mi sie podoba Smile Chcę sobie kupic ksiazke dla poczatkujacych ale nie wiem jaka Question podajcie swoje propzycje Very Happy z jakich wy sie uczyliscie?
Powrót do góry Go down
Naggaroth
Początkujący
Początkujący
Naggaroth


Liczba postów : 49
Localisation : Gryfino
Registration date : 01/04/2008

Strony do nauki Nihongo Empty
PisanieTemat: Re: Strony do nauki Nihongo   Strony do nauki Nihongo Icon_minitimeWto Cze 17, 2008 11:56 am

Hmm.. Ja obecnie ucze się z jakiegoś japońskiego podręcznika który dał mi moj nauczyciel japonczyk, ale zaczynałam od 'Język japoński dla początkujących' wydane przez Polsko-Japonska Wyzsza Szkole Technik Komputerowych, oraz 'Japonski w jeden miesiac' wydane przez firme PONS. W tym drugim na podstawie dialogow sa tlumaczone zasady. Jak na poczatek fajne, tylko ze nie ucza tam pisma. Ta pierwsza jest bardzo dobra. Jesli ją wykujesz, to juz sie jako tako dogadasz Wink
Powrót do góry Go down
romanka
Początkujący
Początkujący
romanka


Liczba postów : 38
Age : 32
Registration date : 08/06/2008

Strony do nauki Nihongo Empty
PisanieTemat: Re: Strony do nauki Nihongo   Strony do nauki Nihongo Icon_minitimeNie Cze 22, 2008 11:55 pm

Tak brdzo dziekuje Very Happy wrescie ktos mi odpowiedział na moje pytanie lol!
Powrót do góry Go down
mazoku
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 1
Registration date : 12/11/2008

Strony do nauki Nihongo Empty
PisanieTemat: Kurs podstaw japońskiego za darmo   Strony do nauki Nihongo Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 3:14 pm

polecam stronę www.japaneo.pl
16 lekcji, audio, nauka hiragany, katakany, łącznie z rysowaniem znaczków, słowniki i ciekawe linki.

Pozdrawiam wszystkich zakochanych w Japonii ^_^
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Strony do nauki Nihongo Empty
PisanieTemat: Re: Strony do nauki Nihongo   Strony do nauki Nihongo Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 3:48 pm

Fajna. Ma przydatne linki do słowników japońskich ^^
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Sponsored content





Strony do nauki Nihongo Empty
PisanieTemat: Re: Strony do nauki Nihongo   Strony do nauki Nihongo Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Strony do nauki Nihongo
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Wasze Strony !

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Nauka Japońskiego-
Skocz do: