...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Ulubiona manga

Go down 
+18
Arisuss
efree
zlepek
Otoshi
Nana-chan
tsukiko
Dif
natural_mistic
Eriko
Amizu
Urlike
shugotenshi
Misuzu
Anko
Songo-chan
Nuria
Kari-chan=^^=
Kanarek
22 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Kanarek
Moderator
Moderator
Kanarek


Liczba postów : 68
Age : 33
Localisation : Okinawa
Registration date : 04/05/2007

Ulubiona manga Empty
PisanieTemat: Ulubiona manga   Ulubiona manga Icon_minitimePią Maj 04, 2007 11:36 am

Skoro temat "Ulubione anime" to i o mandze musi być Razz
To samo co w pokrewnym: ulubione serie, tytuły autorzy.

Podobnie jak w przypadku anime lubię Naruto Hellisnga i GTO. To oststnie chyba w większosci dzięki genialnemu polskiemu tłumaczeniu. Prócz tego poznałem ostatnio serię Gantz i naprawdę mi się podoba.
Jeśli można to daję tutaj link do strony, z której można ściągnąć naprawdę wiele mang, tyle że w jezyku angielskim. Chyba nie jest to sprzeczne z regulaminem, bo nie ma tam takiego punktu.
http://stoptazmo.com
Miłego czytania Very Happy
Powrót do góry Go down
Kari-chan=^^=
Nowicjusz
Nowicjusz
Kari-chan=^^=


Liczba postów : 131
Age : 32
Localisation : Asahigawa xD
Registration date : 03/05/2007

Ulubiona manga Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona manga   Ulubiona manga Icon_minitimePią Maj 04, 2007 11:53 am

No wiesz ja wysłałam juz 2 linki ze stronkami Twisted Evil
Arigato w imieniu całęj ekipy Razz
Powrót do góry Go down
http://www.aikouka-zaiaku.blog.onet.pl
Nuria
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Nuria


Liczba postów : 73
Age : 31
Localisation : Nagasaki
Registration date : 04/05/2007

Ulubiona manga Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona manga   Ulubiona manga Icon_minitimePią Maj 04, 2007 8:48 pm

Hi, ne-chan!! To forum jest super, thank you!! Gdyby nie ty nigdy bym go nie znalazła!

Ach, nie na temat... moja ulubiona manga to zdecydowanie DNAngel - czemu? Bo można paść ze śmiechu, bo jest romantyczna i wciągająca, bo Dark jest superprzystojny... och jej, zapędziłam się he he...
Powrót do góry Go down
http://arha-jinsei.blog.onet.pl
Songo-chan
Początkujący
Początkujący
Songo-chan


Liczba postów : 12
Age : 35
Registration date : 05/05/2007

Ulubiona manga Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona manga   Ulubiona manga Icon_minitimeSob Maj 05, 2007 10:58 am

Ulubiona manga?? Hmm... Na 100% InuYasha xD Dlaczego? 1.główny bohater: wygląd, charakter. 2. humor. 3. demony ^0^ 4. całokształt xD
Polskie wydanie jest takie sobie jeśli chodzi o tłumaczenie... Czasami myśle że nie wiedza co tłumaczą ==' No ale egmont ma to w nosie byle było >< No ale dobrze że wogóle jest i można se na półce ustawić xD InuYasha to moja pierwsza manga (i nie ostania =P), a interesuje się A&M dopiero rok...

Co czytałam?
1 InuYasha
2. Ranma 1/2
3. Wolf's Rain
4. Naruto
5. Chobits
6. Love Hina
7. KKJ

Narazie tylko tyle ^____^
Powrót do góry Go down
Anko
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 4
Age : 33
Registration date : 04/05/2007

Ulubiona manga Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona manga   Ulubiona manga Icon_minitimeSob Maj 05, 2007 12:10 pm

Ja czytałam tak :
-Love Hina - pierwsza moja manga, można się pośmiać xD
-Chobits - to była bardzo fajna manga, jeśli chodzi o Chobits to w/g mnie manga jest lepsza od anime Razz
-Naruto - i tu podobne jak z Chobst, ale kreska jest ładna, bardzo
-FMA
-DN-Angel
-Death Note - tego to nie wiele czytałam , jakieś 3 tomy xD
Powrót do góry Go down
Nuria
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Nuria


Liczba postów : 73
Age : 31
Localisation : Nagasaki
Registration date : 04/05/2007

Ulubiona manga Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona manga   Ulubiona manga Icon_minitimeNie Maj 06, 2007 11:35 am

A ja szczerze mówiąc prawie wcale mangi nie czytuję, bo wolę anime... ale i tak DNAngel jest na pierwszym miejscu!
Powrót do góry Go down
http://arha-jinsei.blog.onet.pl
Songo-chan
Początkujący
Początkujący
Songo-chan


Liczba postów : 12
Age : 35
Registration date : 05/05/2007

Ulubiona manga Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona manga   Ulubiona manga Icon_minitimeNie Maj 06, 2007 4:50 pm

Ja tam tak samo lubię mangę jak anime Wink Tylko zawsze wolę wersję mangową danego tytułu Smile
Powrót do góry Go down
Nuria
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Nuria


Liczba postów : 73
Age : 31
Localisation : Nagasaki
Registration date : 04/05/2007

Ulubiona manga Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona manga   Ulubiona manga Icon_minitimeWto Maj 15, 2007 1:05 pm

No wiesz, ale na przykład bardziej mi się podoba anime KKJ, niż manga, bo fabuła bardziej wciąga. Tak samo jest z Hellsingiem. Ale są przecież takie tytuły, które najlepiej czytać - DNAngel, czy Fullmetal Alchemist. Anime też bardzo mi się podobały, ale mangowe wersje miały zdecydowanie lepszy klimat.
Powrót do góry Go down
http://arha-jinsei.blog.onet.pl
Songo-chan
Początkujący
Początkujący
Songo-chan


Liczba postów : 12
Age : 35
Registration date : 05/05/2007

Ulubiona manga Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona manga   Ulubiona manga Icon_minitimeSro Maj 16, 2007 4:54 pm

Każdy ma inny gust ^^ (na szczęście! =P Inaczej byłoby nudno na tym okrutnym świecie xD)
Ja np. O wiele bardziej wolę mangę InuYasha niż wersję anime, dlaczego? Sceny są bardziej "krwiste" i wogóle wszystko bradziej wciąga (od kreski zaczynajac, na story kończąc).
Inny przykład: "Wolf's Rain" - manga i anime WOGÓLE nie są do siebie podobne prócz pierwszego odcinka anime i głównej czwórki bohaterów... I jakoś i tak mi mangowa wersja bardziej do gustu przypadła xD Choć anime tez bardzo lubie Very Happy
A co do KKJ........ Czytałam ostanio tą mangę (dzięki uprzejmości mojej Oneechan, która mi ją pożyczyła... Dzięki Mayumi!!! =*) i bardzo mi się podobała Very Happy zamierzam sobie ja kupić xD anime nie oglądałam, więc NARAZIE nie mogę porównać z nim ^_~
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Ulubiona manga Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona manga   Ulubiona manga Icon_minitimeSro Maj 30, 2007 2:01 pm

Moja ulubiona i jednyna manga jaką czytałam to Kamikaze Kaito Jeanne! Mam wszytkie 7 tomów i teraz moja kolezanka ja przerabia. Jest na 2 tomie i bardzo jej sie podoba! Więc w moim i mojej kolezanki imieniu- Polecamy własnie te mangę!
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
shugotenshi
Początkujący
Początkujący
shugotenshi


Liczba postów : 2
Age : 30
Localisation : Władyek
Registration date : 18/07/2007

Ulubiona manga Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona manga   Ulubiona manga Icon_minitimeSro Lip 18, 2007 1:54 pm

Moją ulubioną mangą jest Wish, NGE, Ragnarok i zabieram sie za czytanie Fushigi Yuugi Smile
Powrót do góry Go down
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

Ulubiona manga Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona manga   Ulubiona manga Icon_minitimePon Wrz 24, 2007 7:21 pm

Uwielbiam mangi Kaori Yuki. Może nie tyle co mangi, co krechę autorki ^_^ Bardzo mi sie podoba, choć osobiście wolałabym rozwijać swoją w nieco innym kierunku...

Z przeczytanych mang spodobało mi się "Death Note" (po tej mandze wzięłam się za anime ^__^). Mimo, że po angielsku była, czytałam ją godzinami ^_^

Inne tytuły? Niestety nie było za wiele mang, które czytałam... Razz Podobało mi się "Mon-star attack" (pierwsza manga, którą kupiłam) - zabawna i wciągająca Razz Ale to niemiecka manga. Razz
Powrót do góry Go down
Amizu
Początkujący
Początkujący
Amizu


Liczba postów : 10
Age : 36
Registration date : 22/09/2007

Ulubiona manga Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona manga   Ulubiona manga Icon_minitimePon Wrz 24, 2007 7:44 pm

ulubiona manga....hm...
NGE - bo to jedna z pierwszych które czytałam
Chobits - bo panie z Clamp-a maja porostu talent
i Eden Wink
Powrót do góry Go down
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Ulubiona manga Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona manga   Ulubiona manga Icon_minitimeNie Gru 09, 2007 1:50 pm

Paradise Kiss - świetne, również jak ekranizacja,
Seimaden
Megatokyo
Yongbi
Chnchu
To moje ulubione, ale pewnie lista się powiększy bo zamówiłam kilka tytułów Very Happy
Powrót do góry Go down
natural_mistic
Początkujący
Początkujący
natural_mistic


Liczba postów : 7
Registration date : 27/10/2007

Ulubiona manga Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona manga   Ulubiona manga Icon_minitimeNie Gru 09, 2007 6:23 pm

Nie jestem co prawda fanem tego nurtu w kulturze Japonii, ale mimo to, Dragon Ball swego czasu zawładną moją psychiką i dla tego stawiam go na pierwszym miejscu.

lol! VEGETA RULEZ !!! lol!
Powrót do góry Go down
Dif
Początkujący
Początkujący
Dif


Liczba postów : 17
Age : 32
Localisation : Hinamizawa
Registration date : 30/09/2007

Ulubiona manga Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona manga   Ulubiona manga Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 5:48 pm

Ja tam jak wszyscy uwielbiam DB ale oprocz tego GTO, Elfen Lied (jedno z ulubionych)..... hmmmm nic innego jak narazie mi na mysl nie przychodzi Razz
Powrót do góry Go down
Nuria
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Nuria


Liczba postów : 73
Age : 31
Localisation : Nagasaki
Registration date : 04/05/2007

Ulubiona manga Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona manga   Ulubiona manga Icon_minitimePią Gru 21, 2007 4:17 pm

niestety nie miałam możliwości przeczytania mangi Elfen Lied, ale jestem wielką fanką tego anime
Powrót do góry Go down
http://arha-jinsei.blog.onet.pl
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

Ulubiona manga Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona manga   Ulubiona manga Icon_minitimePią Gru 21, 2007 9:04 pm

Nuria napisał:
niestety nie miałam możliwości przeczytania mangi Elfen Lied, ale jestem wielką fanką tego anime


Można ściągnąć skany...
Powrót do góry Go down
tsukiko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
tsukiko


Liczba postów : 82
Age : 34
Registration date : 13/08/2007

Ulubiona manga Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona manga   Ulubiona manga Icon_minitimePon Sty 28, 2008 6:55 pm

Urlike napisał:
Nuria napisał:
niestety nie miałam możliwości przeczytania mangi Elfen Lied, ale jestem wielką fanką tego anime


Można ściągnąć skany...


a ja posłuchałam i ściągnęłam... szkoda ze po polsku tylko 23 rozdziały znalazłam Sad
nie ma co Elfen Lied świetne jest - mam na myśli mange bo anime jeszcze nie oglądałam
Powrót do góry Go down
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

Ulubiona manga Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona manga   Ulubiona manga Icon_minitimeWto Sty 29, 2008 12:33 pm

tsukiko napisał:
szkoda ze po polsku tylko 23 rozdziały znalazłam Sad

Zawsze można skombinowac angielskie ^^
Powrót do góry Go down
tsukiko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
tsukiko


Liczba postów : 82
Age : 34
Registration date : 13/08/2007

Ulubiona manga Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona manga   Ulubiona manga Icon_minitimeWto Sty 29, 2008 6:38 pm

no i skombinowałam po angielsku i czytam:) tylko jest jeden minus bo jak nie znam słowa to trzeba szukać w słowniku, ale czego się nie robi żeby zaspokoić swoją ciekawość co się będzie działo Smile
Powrót do góry Go down
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

Ulubiona manga Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona manga   Ulubiona manga Icon_minitimeWto Sty 29, 2008 7:26 pm

tsukiko napisał:
no i skombinowałam po angielsku i czytam:) tylko jest jeden minus bo jak nie znam słowa to trzeba szukać w słowniku, ale czego się nie robi żeby zaspokoić swoją ciekawość co się będzie działo Smile

Znam to Very Happy Ja się porządnego angielskiego ucze... no nie wiem... 4-5 lat? Przedtem to, to nie był angielski xD W każdym razie wielu słów nie znam i jak coś wpisuję w słowniku, to nie słówko, a całą masę XDD
Powrót do góry Go down
tsukiko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
tsukiko


Liczba postów : 82
Age : 34
Registration date : 13/08/2007

Ulubiona manga Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona manga   Ulubiona manga Icon_minitimeWto Sty 29, 2008 8:19 pm

zależy od poziomu słownictwa... czasem się zdarza że też całą masę słów wspisuję...
ale Ty i tak dłużej się uczysz porządnego angielskiego bo ja dopiero 2 lata Neutral a większość mojego słownictwa to znam dzięki netowi a nie szkole Smile
Powrót do góry Go down
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

Ulubiona manga Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona manga   Ulubiona manga Icon_minitimeWto Sty 29, 2008 8:35 pm

tsukiko napisał:
zależy od poziomu słownictwa... czasem się zdarza że też całą masę słów wspisuję...
ale Ty i tak dłużej się uczysz porządnego angielskiego bo ja dopiero 2 lata Neutral a większość mojego słownictwa to znam dzięki netowi a nie szkole Smile


No... dokładnie Razz Ostatnio zdałam sobie sprawę, że jakim miała angielski indywidualny, zamiast takiego w szkole, nawet jeżeli miałabym znów zachować sie jak samouk, i uczyć się tylko z podręcznikiem, byłabym znacznie dalej z materiałem, niż obecnie. Tak samo, z japońskim. Ucze się od wakacji i kończe kurs dla początkujących. Jakby przyszło mi się go uczyć w szkole (marzenie xD co nie? ^^), pewnie umiałabym dużo mniej. Jest to na pewno związane z tym, że nauczyciel pracuje z większą grupka osób, przez co tempo pracy jest wolniejsze. Wiadomo, tamtych trzeba upomnieć, innym wytłumaczyć, a ci lepsi i ci, którym zależy tracą na tym.

No i ucząc się samemu, uczysz się kiedy chcesz, jak długo chcesz itp. Jedyne problemy polegają na tym, że nie ma kto co czegoś pretłumaczyc, nikt ci nie podpowie, jak coś wymówić... No i trzeba mieć motywację do samodzielnej nauki Smile
Powrót do góry Go down
Nana-chan
Początkujący
Początkujący
Nana-chan


Liczba postów : 10
Age : 30
Registration date : 12/08/2008

Ulubiona manga Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona manga   Ulubiona manga Icon_minitimeWto Sie 12, 2008 4:38 pm

Ja ubóstwiam wszystkie mangi Kaori Yuuki, Yuu Watase, Ai Yazawy i zespołu CLAMP Very Happy Jeśli ktoś chce to mogę podac linki do stronek na których jest naprawdę duuuuużo skanów mang po angielsku Very Happy lol!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ulubiona manga Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona manga   Ulubiona manga Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ulubiona manga
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Manga
» Jak wam wychodzi manga?
» manga/Anime- za co lubicie?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Manga & Anime-
Skocz do: