...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 manga/Anime- za co lubicie?

Go down 
+2
Kei
shocky
6 posters
AutorWiadomość
shocky
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 15
Registration date : 27/11/2010

manga/Anime- za co lubicie? Empty
PisanieTemat: manga/Anime- za co lubicie?   manga/Anime- za co lubicie? Icon_minitimeSro Sty 05, 2011 7:32 pm

Za co lubicie anime i mange? Niby banalne pytanie a jednak czesto pada.

ja......Hmm.. duzo zalezy od gatunku, ale mi sie podoba ze wzgledu na kreske,lubie tez te postacie (nie cierpie grafiki komputerowej) wspomnienia i za to co przekazuja (bo wydaje mi sie ze 'bezbolesnie' sklaniaja do refleksji, maja duza dobrych sentencji)(kreskowki ameryk. sa raczej puste i robia malym dzieciom wode z mozgu a te nowe bajki? zalxd) Sama sobie sie dziwie ale na filmach raczej nigdy nie placze albo nigdy nie rycze ze smiechu (bo ciezko o dobra komedie) a na mandze a w szczegolnosci anime (ze wzgledu na muzyke, ktora poteguje wszystko) czesto to sie zdaza. W zasadzie to moglabym tak pisac i chwalic a$m ale pewnie i tak niewielu z was to przeczyta;p i wgl jestem totalnie padnieta dzisiajxd
Powrót do góry Go down
Kei
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Kei


Liczba postów : 99
Age : 32
Registration date : 18/07/2009

manga/Anime- za co lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: manga/Anime- za co lubicie?   manga/Anime- za co lubicie? Icon_minitimeSro Sty 05, 2011 9:53 pm

Witam

Mangę lubię za styl rysunku, po prostu uwielbiam kreskę Japończyków. A anime za muzykę, postacie, japoński humor tylko on mnie rozbawia do łez, oglądanie anime daje możliwość do zastanowienia się nad swoim życiem. Anime i mangę uwielbiam jeszcze za fabułę, nieraz gorszą, a nieraz lepszą ale zawsze jakaś jest, a w tych nowych amerykańskich bajka niemożna niczego do kupy posklejać Smile
Powrót do góry Go down
Akarui_Misaki
Super Usher
Super Usher
Akarui_Misaki


Liczba postów : 218
Age : 26
Localisation : Tbg xd
Registration date : 29/11/2010

manga/Anime- za co lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: manga/Anime- za co lubicie?   manga/Anime- za co lubicie? Icon_minitimeCzw Sty 06, 2011 2:55 pm

Muzyka ! różne gatunki . To mi się podoba ;D
Powrót do góry Go down
http://yueliang-chan.deviantart.com
Rinoa
Super Usher
Super Usher
Rinoa


Liczba postów : 226
Age : 31
Localisation : Lubaczów
Registration date : 06/07/2009

manga/Anime- za co lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: manga/Anime- za co lubicie?   manga/Anime- za co lubicie? Icon_minitimeCzw Sty 06, 2011 3:45 pm

ja uwielbiam mange i anime za to, że dzięki nim można się oderwać od przykrej rzeczywistości;d i szczerze mówiąc nigdy nie śmieje się tak dużo jak na anime ani tez nie płacze tak dużo jak na tym;d a poza tym to tak jak wszyscy mówią, japończycy mają niesamowite kreski, muzyke i podziwiam ich też za wyobraźne, która jest naprawdę fascynująca, poruszająca i co najważniejsze, pouczająca;d
Powrót do góry Go down
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

manga/Anime- za co lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: manga/Anime- za co lubicie?   manga/Anime- za co lubicie? Icon_minitimeCzw Sty 06, 2011 5:55 pm

co ja lubię w anime i w mange to fabule i akcję Smile
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

manga/Anime- za co lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: manga/Anime- za co lubicie?   manga/Anime- za co lubicie? Icon_minitimeSob Sty 08, 2011 1:26 pm

Mi się podoba bardzo, że pokazjuą emocje zawsze z takim opanowaniem, wszystko jest idealnie dopasowane do sytuacji i perfekcyjne, łączenie np. fabuły o naukach ścisłych ze sztuką poprzez przedstawienie jej w mandze. I wszystko jest takie zsychronizowane i wgl... No kocham za wszystko Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





manga/Anime- za co lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: manga/Anime- za co lubicie?   manga/Anime- za co lubicie? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
manga/Anime- za co lubicie?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Manga
» Jak wam wychodzi manga?
» Ulubiona manga
» GTO - anime
» Anime

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Manga & Anime-
Skocz do: