...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Japończycy W Polsce ?!

Go down 
+24
Hijikata
Pawel113
efree
KontoUsunięte
Molcia1994
Yuka
Otoshi
Yumiko
romanka
nanaka
Naggaroth
Lilcia
Sehaenne
Dif
Urlike
Ptaah
Eriko
tsukiko
Yoko
Ridiia
slawek15
Misuzu
Marina
Admin
28 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Icon_minitimeSob Lip 04, 2009 6:09 pm

acha Razz myślałem ze szłaś z tą co umie po japońsku rozmawiać Razz
Powrót do góry Go down
KontoUsunięte
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Liczba postów : 70
Registration date : 14/06/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Icon_minitimeSob Lip 04, 2009 6:11 pm

efree napisał:
acha Razz myślałem ze szłaś z tą co umie po japońsku rozmawiać Razz



A poza tym ta siostra Judyta też by się nie odważyła powiedzieć! Razz
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Icon_minitimeSob Lip 04, 2009 6:14 pm

ja bym odrazu zagadał przynajmniej bym sprawdził swój japoński w akcji Very Happy
Powrót do góry Go down
KontoUsunięte
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Liczba postów : 70
Registration date : 14/06/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Icon_minitimeSob Lip 04, 2009 6:19 pm

efree napisał:
ja bym odrazu zagadał przynajmniej bym sprawdził swój japoński w akcji Very Happy



Wink Jak bym była sama to bym tak zrobiła... Ale siostra się śpieszyła, bo wyjeżdżała... silent pale
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Icon_minitimeSob Lip 04, 2009 6:48 pm

oj tam siostra trzeba było wysiąść Very Happy
Powrót do góry Go down
KontoUsunięte
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Liczba postów : 70
Registration date : 14/06/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Icon_minitimeNie Lip 05, 2009 10:03 am

efree napisał:
oj tam siostra trzeba było wysiąść Very Happy



Razz
Powrót do góry Go down
Pawel113
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 1
Registration date : 05/08/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Icon_minitimeSro Sie 05, 2009 9:25 pm

Pierwszy raz widziałem azjatki w Wiedniu, byłem u wójka. Akuratnie zwiedzałem jakiś pałac i były dwie młode azjatki, gdzieś w moim wieku, było to już dosyć dawno; wtedy jeszcze nie interesowałem się japonią więc nie mam pojęcia po jakiemu one gadały więc nie wiem jakiego pochodzenia są, potem widziałem w tym samym miejscu dość dużą grupę azjatów. Jakiś tydzień temu w...chyba kołobrzegu widziałem 3 azjatki, jedną starszą, drugą15-19 lat i trzecią gdzieś w moich latach 16-18. Przez dość długi czas szedłem za nimi i powtarzałem sobie - stary, dalej, zagaduj!!! ale ego odzywało się - po jakiemu do nich powiesz? Potem plułem sobie w czoło, że zmarnowałem okazję, nie podszedłem i nie spróbowałem zagadać. Chciałbym wyhaczyć jakąś japoneczkę; polki, owszem, są ładne ale japonki...mają w sobie to coś.
Powrót do góry Go down
Hijikata
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Hijikata


Liczba postów : 151
Age : 32
Registration date : 21/06/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Icon_minitimePią Sie 07, 2009 1:44 am

Pawel113 napisał:
polki, owszem, są ładne ale japonki...mają w sobie to coś.
calkowicie sie z Toba zgadzam Razz
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Icon_minitimePon Paź 05, 2009 7:00 pm

Ja niestety w swoim mieście widziałam tylko Japończyków (poznałam bo mówili po japońsku I love you ) ale japonek niestety nie widziałam. Może dlatego, że rzadko kiedy jestem na mieście^^
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Icon_minitimeSro Paź 07, 2009 4:16 pm

a może do nich zagadałaś??
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Icon_minitimeSro Paź 07, 2009 7:35 pm

No właśnie nie. I bardzo żałuję. Ale mam nadzieję, że kiedyś jeszcze nadarzy mi się okazja. No i wtedy nie ma zmiłuj ^^
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Icon_minitimePią Paź 09, 2009 8:46 pm

no to przyjezdzaj do szczecina (a konkretniej do stargardu) tam jest kilka rodzin japonskich i dosc czesto ich widac na ulicach bo mieszkajo blisko siebie Very Happy:D
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Icon_minitimePon Paź 12, 2009 2:08 pm

Hmm... z Łodzi do Szczecina troszkę drogi jest, ale jak będę przejazdem to na pewno wykorzystam szansę Wink
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Icon_minitimePon Paź 12, 2009 5:59 pm

ok Very Happy to bedzimey sie musieli spotkac na kawie i pogadac Wink
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Icon_minitimePon Paź 12, 2009 10:02 pm

Hehe no jasne:)
Powrót do góry Go down
Gosia
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 1
Registration date : 07/06/2010

Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Icon_minitimePon Cze 07, 2010 10:11 am

Witam seredcznie,
Nie chciałabym Państwu zajmować forum, jednak mam problem i prosiałabym, w miarę możliwości o pomoc. Jestem pracownikiem agencji filmowej. Pilnie poszukuje do naszego projektu-serialu:
mężczyzny ok 40 , wazne by mowil po polsku z akcentem
kobieta ok 30 lat ladna tez powinna mowic po polsku z akcentem
Muszą być to Japończycy, ponieważ będą mieli kwestie po japońsku.
Jeżeli ktokolwiek mógłby mi w tej sprawie pomóc, to czekam na wiadomość gosia.stars@gmail.com
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Nokachiki
Początkujący
Początkujący
Nokachiki


Liczba postów : 3
Age : 27
Registration date : 29/01/2011

Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 06, 2011 6:00 pm

Tak,! Very Happy
U nas w mieście jest takie Japońskie Centrum i tam pracuja. Bardzo lubie sie na nich gapić xD aż mam ochote podbiec i ich przytulic xD Razz lol!
Albo kiedy jeszcze we Włoszech mieszkałam to czesto pracowali w roznych sklepach najczesciej z komixami. Szkoda ze u nas nie ma takich :<
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 06, 2011 9:17 pm

Dziewczyno, czytasz ty do końca? ;P kontakt na email ;PP
Powrót do góry Go down
Kazumi
Początkujący
Początkujący
Kazumi


Liczba postów : 4
Age : 26
Localisation : Wielka Brytania
Registration date : 06/08/2012

Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Icon_minitimePon Sie 06, 2012 3:05 pm

W Anglii ich jest dużo XD. Ciągle jak chodzę do sklepów .To jest ich sporo. Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Japończycy W Polsce ?!
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» japonczycy
» "Poznanie Japonki-czyka w Polsce"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Japan Club-
Skocz do: