...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Japończycy W Polsce ?!

Go down 
+24
Hijikata
Pawel113
efree
KontoUsunięte
Molcia1994
Yuka
Otoshi
Yumiko
romanka
nanaka
Naggaroth
Lilcia
Sehaenne
Dif
Urlike
Ptaah
Eriko
tsukiko
Yoko
Ridiia
slawek15
Misuzu
Marina
Admin
28 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 121
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 03/05/2007

Japończycy W Polsce ?! Empty
PisanieTemat: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! Icon_minitimeCzw Sie 30, 2007 4:18 pm

Witam ! Ktoś z Was spotkał może Japonka lub japończyka ?? Podobno coraz wiecje ich w Naszym kraju ?!
Powrót do góry Go down
https://japanclub.forumpolish.com
Marina
Początkujący
Początkujący
Marina


Liczba postów : 12
Age : 30
Registration date : 06/08/2007

Japończycy W Polsce ?! Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! Icon_minitimeCzw Sie 30, 2007 5:07 pm

Ja spotkałam Japończyków w Łagiewnikach
Powrót do góry Go down
http://www.filmweb.pl/user/419318/Lina13.html
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 121
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 03/05/2007

Japończycy W Polsce ?! Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! Icon_minitimeCzw Sie 30, 2007 5:26 pm

ja w Oświęcimiu ! Dużo jest również we Wrocławiu , fabryki LG i te sprawy ;D:D
Powrót do góry Go down
https://japanclub.forumpolish.com
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Japończycy W Polsce ?! Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! Icon_minitimeCzw Sie 30, 2007 8:22 pm

Racja we wrocławiu jest tez duzo!! No to tak:
Ja wisziałm w lutym br. jak miałm leciec do Angli, to widziałm dwóch Japonczyków (jacys faceci szukali gdzieś drogi ^^') ale stali tuz obok mnie i cos gadali *_* ale przezycie ^^ i to było pierwszy raz jak spotkałm jakiegokolwiek japonczyka w swoim zycu xD Niestety lot był nieudany bo go odwołali x[
potem w marcu drugi raz leciałm i to sie powiadło xD ale do rzeczy ^^
Drugi raz widziałm Japończyka (albo Chińczyka.. nie jestem pewna bo stał dosyc daleko xD) w polsce to było jakieś.. no chyba w poprzednia sobote albo piątek.. czyli niecały trydzien temu jak jechałam po tate na lotnisko ^^
Wszytkie przypadki były na lotnisku ale w polsce ^^

I potem to juz widzaiłm tysiące JAponczyków w Angli, a jak byłam w China town (to tez w Angli taka dzielnica Razz) to jescze więcej Razz
A i jedna Japonka zrobiła mi zdjęcie Japonka ^^nawet podobna tylko miał krótsze włosy xD hehe i potem widzauiłm ja jescze z 2 razy Razz hehe
Sory za off top Razz
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
slawek15
Stały Bywalec
Stały Bywalec
slawek15


Liczba postów : 75
Age : 38
Localisation : WLKP.
Registration date : 02/06/2007

Japończycy W Polsce ?! Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! Icon_minitimePią Sie 31, 2007 7:21 am

W zwiazku z fabryka LG do Wroclawia przyjezdzaja, ale KOREANCZYCY, bo to koreanska firma. Co nie znaczy, ze Japonczykow w tym miescie nie uswiadczysz.
Powrót do góry Go down
Ridiia
Początkujący
Początkujący
Ridiia


Liczba postów : 18
Registration date : 03/06/2007

Japończycy W Polsce ?! Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! Icon_minitimePią Sie 31, 2007 9:41 am

U mnie kiedys w miescie bylo dosc duzo japonczykow, pewnie dlatego ze promowali jakies nowe pilki. W Krakowie (okres; wiosna-lato, nie wiem jak w innych) jest duzo turystow z Azji. Po za - mam male pytanie, jak rozpoznac po wygladzie japonczyka, chinczyka lub koreanczyka?.
Powrót do góry Go down
Yoko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Yoko


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 27/07/2007

Japończycy W Polsce ?! Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! Icon_minitimePią Sie 31, 2007 5:11 pm

Ridiia napisał:
U mnie kiedys w miescie bylo dosc duzo japonczykow, pewnie dlatego ze promowali jakies nowe pilki. W Krakowie (okres; wiosna-lato, nie wiem jak w innych) jest duzo turystow z Azji. Po za - mam male pytanie, jak rozpoznac po wygladzie japonczyka, chinczyka lub koreanczyka?.

No, własnie... Mnie nieraz cięzko ich rozróznic. Po nazwisku potrafię, ale inaczej to ciężko Laughing

U mnie, w Krakowie zawsze, gdy idę na rynek to spotykam jakichś Azjatów... Wszędzie ci turyści lol!
Powrót do góry Go down
tsukiko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
tsukiko


Liczba postów : 82
Age : 34
Registration date : 13/08/2007

Japończycy W Polsce ?! Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! Icon_minitimePią Sie 31, 2007 6:34 pm

u mnie w stalowej woli zdarza się mi spotkać azjatów ale nie wiem czy to japończycy chińczycy czy koreańczycy....
ja tam nie rozróżniam ich....
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Japończycy W Polsce ?! Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! Icon_minitimeSob Wrz 01, 2007 7:56 am

ja nie wiem w jaki sposób ale wydaje mi sie ze japonvczyka umiem rozróznic i chńczyka, ale nie koreańczyka lol!
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Japończycy W Polsce ?! Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! Icon_minitimeCzw Wrz 06, 2007 8:40 pm

ja spotkłama w polsce japończyka i się z nim poznałam Smile Bardzo miłe doświadczenie. A jeżlei chodzi o Azjatów to chodze na obiady do restauracji do wietnamczyka, a którym zawsze rozmawiam. Wogóle Azjaci sa bardzo życzliwi.
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Japończycy W Polsce ?! Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! Icon_minitimePią Wrz 07, 2007 1:45 pm

ale fajnie ^^ to po japońsku z nim gadałas? Tez bym tak chciała ^^'
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Japończycy W Polsce ?! Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! Icon_minitimePią Wrz 07, 2007 7:23 pm

Po polsku, bo świetnie mówi w naszym jezyku, aktualnie mieszka w Łodzi.
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Japończycy W Polsce ?! Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! Icon_minitimeNie Wrz 09, 2007 10:16 am

no to ja do niego pojadę xD hehehe a ładny był xD he
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Japończycy W Polsce ?! Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! Icon_minitimeNie Wrz 09, 2007 2:33 pm

Jakby to powiedzieć ma żone i dziecko
Powrót do góry Go down
Ptaah
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 10
Localisation : Wałbrzych / Omiya wannabe
Registration date : 11/09/2007

Japończycy W Polsce ?! Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! Icon_minitimeWto Wrz 11, 2007 8:20 pm

witam wszystkich Smile

duzo japonczykow pracuje w walbrzyskiej strefie ekonomicznej (toyota itp.) i mieszka w walbrzychu. a jedna z japonskich rodzin wynajmuje domek jednorodzinny zaraz obok mojego domu. nie mam jednak z nimi zadnego kontaktu. glowe rodziny widuje jedynie okazyjnie wsiadajacego i wysiadajacego z samochodu (zgadnijcie jakiej marki), a jako ze znam zaledwie kilka japonskich slow, to i do jego zony nie zagadam (watpie zeby znala ona jakikolwiek inny jezyk poza swoim ojczystym).
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Japończycy W Polsce ?! Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! Icon_minitimeCzw Wrz 13, 2007 2:58 pm

łeee to nie ma co do niego jechać xD hehe

hmmm... Ptaah, a moze warto by było spróbować. Wiesz, nie wiesz czy zna inny jezyk czy nie. skoro przyjechali do polski to moze troche umieja polski ^^
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Ptaah
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 10
Localisation : Wałbrzych / Omiya wannabe
Registration date : 11/09/2007

Japończycy W Polsce ?! Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! Icon_minitimeCzw Wrz 13, 2007 8:48 pm

inna sprawa bylaby, gdybym mijal tych sasiadow czesto na ulicy/przed domem. ale jednak tak nie jest. chyba jedyna okazja bedzie zaprojektowanie ogrodu wokol domu, ktory wynajmuja. znam jego wlascicieli i ostatnio wyrazili chec uporzadkowania tego zielonego chaosu Smile
Powrót do góry Go down
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

Japończycy W Polsce ?! Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! Icon_minitimePon Wrz 24, 2007 7:47 pm

Eriko napisał:
Jakby to powiedzieć ma żone i dziecko

lol XD

Noo nie będę pisać rzeczy w stylu: "Ale bym chciała zobaczyć Japończyka na własne oczy!!!", bo to brzmi, jakbym pisała o niespotykanym, rzadkim gatunku jakiegoś zwierzątka Razz Chociaż byłoby fajnie poznać kogoś z Japonii, miec możliwość rozmowy itd. Niektórym z was zazdroszczę Smile Chciałabym znac kogoś z Japonii! ^^
Powrót do góry Go down
Dif
Początkujący
Początkujący
Dif


Liczba postów : 17
Age : 32
Localisation : Hinamizawa
Registration date : 30/09/2007

Japończycy W Polsce ?! Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! Icon_minitimeSro Gru 05, 2007 11:50 am

A ja na tych wakacjach spotklaem sie bardzo wieloma japonczykami we Wroclawiu i co jak co ale sporo ich tam bylo. Bylem tam zwiedzac ogrody japonskie i chyba nie musze tlumaczyc ze tak takze bylo sporo japonczykow a jedna para japonczykow byla wlasnie po slubie i robili sobie foty w tych ogrodach tongue Czulem sie prawie tak jakbym byl w japoni i jeszcze te ryby ktore tam plywaly poprostu miod Very Happy
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Japończycy W Polsce ?! Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! Icon_minitimeCzw Gru 06, 2007 9:14 am

O! własnie! przypomniałes mi! JA kiedys tem tam byłam we wrocławiu w tych ogrodach. Dawno jak byłam mała i pamietam z moim kuzynek tak dzikowalismy i taka stra baba nas opiepszyła haha! ale JApończyków chyba nioe widziałm, nie pamietam.
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

Japończycy W Polsce ?! Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! Icon_minitimeNie Gru 09, 2007 8:27 pm

Ja też kiedyś byłam Razz Na wycieczce klasowej. Ale nam wmówili, że to chiński ogród >.<
Powrót do góry Go down
Sehaenne
Początkujący
Początkujący
Sehaenne


Liczba postów : 28
Age : 34
Localisation : Puławy
Registration date : 10/09/2007

Japończycy W Polsce ?! Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! Icon_minitimeWto Sty 08, 2008 6:26 pm

Ooo a ja nie byłam ;( Też chceee! Hehe a co do Japończyków to gdzieś niedaleko jest sklep, który prowadzi małżeństwo z Japoni... Mówię wam jaką sensecję zrobili w mieście kiedy przyjechali ^^' Teraz to jest najbardziej znany sklep odzieżowy w okolicy. Hmm ale to nie dlatego ze właścicielami są Azjaci tylko dlatego że mają świetne i TANIE ciuchy lol! Ach i mają syna, który jest strasznie nieśmiały i tak fajnie mówi po polsku ;] Bardzo się cieszę że przyjechali, teraz ludzie już się tak nie dziwią na widok kogoś inaczej wyglądającego od nich Wink No i ja mogę się trochę pozachwycać kiedy ich zobacze, bo czasami siedząc przed kompem i oglądając anime i dramy myślałam że Japonia wcale nie istnieje tylko jest wytworem wyobraźni mojej oraz twórców A&M i że Gackto to wytwór programów komputerowych (jest taki idealny ^^')Razz
Powrót do góry Go down
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

Japończycy W Polsce ?! Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! Icon_minitimeSro Sty 09, 2008 2:38 pm

Sehaenne napisał:
że Gackto to wytwór programów komputerowych (jest taki idealny ^^')Razz

Hahahahahahahahaha xDD Brzmi jakbyś mieszkała niewiadomo gdzie xD Genialne hasło xD
Powrót do góry Go down
Sehaenne
Początkujący
Początkujący
Sehaenne


Liczba postów : 28
Age : 34
Localisation : Puławy
Registration date : 10/09/2007

Japończycy W Polsce ?! Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! Icon_minitimeCzw Sty 10, 2008 6:16 pm

No cóż mieszkam gdzie mieszkam, ale spójrz np na Clouda z FF, on jest fikcją (niestety ;() a jest poprostu idealnyyyy! Tak samo jak Gackto Razz Hmm własnie Gackto mógłby się przeprowadzić do mnie na osiedle ^^ Ahhh pewnie bym umarła ze szczęścia (i ze zdziwienia) hyhyhyhy! Razz
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Japończycy W Polsce ?! Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! Icon_minitimeCzw Sty 10, 2008 7:03 pm

Sehaenne napisał:
Ooo a ja nie byłam ;( Też chceee! Hehe a co do Japończyków to gdzieś niedaleko jest sklep, który prowadzi małżeństwo z Japoni...

ale fajnie xD a gdzie jest ten sklep? koło tego ogrodu czy we Wrocławiu?
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Sponsored content





Japończycy W Polsce ?! Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Japończycy W Polsce ?!
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» japonczycy
» "Poznanie Japonki-czyka w Polsce"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Japan Club-
Skocz do: