...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Zupki Chińskie xD

Go down 
+14
Nagisa
Molcia1994
efree
ANTAL
Loxy
romanka
Misuzu
tsukiko
Eriko
Yoko
Songo-chan
Kanarek
Kamiru
Admin
18 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 121
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 03/05/2007

Zupki Chińskie xD Empty
PisanieTemat: Zupki Chińskie xD   Zupki Chińskie xD Icon_minitimePią Maj 04, 2007 12:30 pm

Hehehe zupki w 5 minut ostre i dobre Smile Co wy o Nich myslicice Smile ?!
Powrót do góry Go down
https://japanclub.forumpolish.com
Kamiru
Moderator
Moderator
Kamiru


Liczba postów : 56
Age : 33
Localisation : Tokyo
Registration date : 03/05/2007

Zupki Chińskie xD Empty
PisanieTemat: Zupki Chińskie xD   Zupki Chińskie xD Icon_minitimePią Maj 04, 2007 4:20 pm

Ja osobiscie lubie zupki chinskie ;D szybkie i dosc smaczne
Ale:
nie jedzcie lagodnych bo one sa niedobre !


Ostatnio zmieniony przez dnia Pią Maj 04, 2007 7:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kanarek
Moderator
Moderator
Kanarek


Liczba postów : 68
Age : 33
Localisation : Okinawa
Registration date : 04/05/2007

Zupki Chińskie xD Empty
PisanieTemat: Re: Zupki Chińskie xD   Zupki Chińskie xD Icon_minitimePią Maj 04, 2007 7:18 pm

Sory Admin, ze się czepiam, ale jaki 5 minut?? Dokładnie 3 minuty (słownie "ci minuti" Razz)

A tak serio, to lubię, nom. Ale od czasu do czasu, nie można jeść na okrągło bo rzygnąć idzie. Very Happy
Powrót do góry Go down
Songo-chan
Początkujący
Początkujący
Songo-chan


Liczba postów : 12
Age : 35
Registration date : 05/05/2007

Zupki Chińskie xD Empty
PisanieTemat: Re: Zupki Chińskie xD   Zupki Chińskie xD Icon_minitimeSob Maj 05, 2007 12:05 pm

3 minuty i gotowe Very Happy Ostre chińskie są najlepsze xD Tylko nie można przesadzić Wink No chyba że ma sie klasówkę następnego dnia xD
Powrót do góry Go down
Yoko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Yoko


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 27/07/2007

Zupki Chińskie xD Empty
PisanieTemat: Re: Zupki Chińskie xD   Zupki Chińskie xD Icon_minitimeCzw Sie 09, 2007 5:08 pm

Ja się tym często obrzeram Very Happy Ostanio dziadek próbował mi wmówić, że tam różne syfy pakują... ale ja i tak bedę jej jesć Smile
Powrót do góry Go down
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Zupki Chińskie xD Empty
PisanieTemat: Re: Zupki Chińskie xD   Zupki Chińskie xD Icon_minitimeCzw Sie 09, 2007 5:20 pm

Ja je uwielbiam Very Happy Cały czas próbuje innych, nowych smaków. Najlepsze są z firmy Vifon czy coś takiego
Powrót do góry Go down
tsukiko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
tsukiko


Liczba postów : 82
Age : 34
Registration date : 13/08/2007

Zupki Chińskie xD Empty
PisanieTemat: Re: Zupki Chińskie xD   Zupki Chińskie xD Icon_minitimeSro Sty 23, 2008 6:18 pm

mhmm ostre mniam Smile dla tych co próbują różnych smaków odradzam krewetkową fuuuj
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Zupki Chińskie xD Empty
PisanieTemat: Re: Zupki Chińskie xD   Zupki Chińskie xD Icon_minitimeSro Sty 23, 2008 8:31 pm

mmmm zupki Chińskie... jak jestem sama w domu i nie chce mi sie robic obiadu to robie sobie zupke w ci minuti Very Happy ale nie tylko ;] zgadzam sie z tym że najlepsze sa ostre Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Zupki Chińskie xD Empty
PisanieTemat: Re: Zupki Chińskie xD   Zupki Chińskie xD Icon_minitimeCzw Sty 24, 2008 12:21 am

A powiem, że jadłam krewetkową i całkiem zjadliwa najlepsza ostry kurczak i wegetariańska dobra Very Happy
Powrót do góry Go down
romanka
Początkujący
Początkujący
romanka


Liczba postów : 38
Age : 32
Registration date : 08/06/2008

Zupki Chińskie xD Empty
PisanieTemat: Re: Zupki Chińskie xD   Zupki Chińskie xD Icon_minitimeSro Cze 11, 2008 6:48 pm

Uwielbia zupki chinski są pyszne I love you nalszepsze sa vifonu lol! ciekawe czy kiedys uda mi sie samej zrobic taka zupke Laughing
Powrót do góry Go down
Loxy
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 2
Registration date : 09/07/2008

Zupki Chińskie xD Empty
PisanieTemat: Re: Zupki Chińskie xD   Zupki Chińskie xD Icon_minitimeSro Lip 09, 2008 7:30 am

Ja też bardzo lubie takie zupki, czasami nawet nie zalewam wodą, tylko takie "suche kluchy" zjadam, pycha Wink
Powrót do góry Go down
ANTAL
Początkujący
Początkujący
ANTAL


Liczba postów : 5
Registration date : 23/01/2009

Zupki Chińskie xD Empty
PisanieTemat: Re: Zupki Chińskie xD   Zupki Chińskie xD Icon_minitimeCzw Kwi 02, 2009 3:02 pm

Admin napisał:
Hehehe zupki w 5 minut ostre i dobre Smile Co wy o Nich myslicice Smile ?!

Tak różnie... Nie przepadam za nimi, bo trochę się boję, że właśnie tam się różne rzeczy dodaje. Od czasu do czasu stosuję jak dodatek przy innych zupach (coś w rodzaju przyprawy, wegety)... Ja się w ogóle obawiam "instantów". Niemniej jednak w jakimś tam zakresie je stosuję, np. dashi jako instant (nie bardzo mam czas przygotowywać, nie zawsze jest tuńczyk, a jeśli jest, to nie zawsze świeży itd..)
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Zupki Chińskie xD Empty
PisanieTemat: Re: Zupki Chińskie xD   Zupki Chińskie xD Icon_minitimeNie Kwi 05, 2009 4:36 pm

najbardziej lubię vifona a do niektórych smaków dosypóje trochę wasabi w proszku wtedy jest jeszcze lepsze Very Happy
Powrót do góry Go down
Molcia1994
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Molcia1994


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 18/06/2009

Zupki Chińskie xD Empty
PisanieTemat: Re: Zupki Chińskie xD   Zupki Chińskie xD Icon_minitimePią Cze 26, 2009 8:39 pm

Uwielbiam zupki chińskie:D:DD:D
Najbardziej gulasz i grzybową, oraz różnego rodzaju rosołki carry;) MNIAM:D:D
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Zupki Chińskie xD Empty
PisanieTemat: Re: Zupki Chińskie xD   Zupki Chińskie xD Icon_minitimeSro Paź 07, 2009 12:17 pm

Ja czasami zjadam takie zupki. Najbardziej smakują mi ostre kurczakowe - nie jestem wiec pod tym względem oryginalna Razz lubię też wcinać sam suchy makaron Very Happy
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Zupki Chińskie xD Empty
PisanieTemat: Re: Zupki Chińskie xD   Zupki Chińskie xD Icon_minitimeSro Paź 07, 2009 4:18 pm

no ten makaron to chyba kazdy tak ma Very Happy
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Zupki Chińskie xD Empty
PisanieTemat: Re: Zupki Chińskie xD   Zupki Chińskie xD Icon_minitimeSro Paź 07, 2009 7:43 pm

Dokładnie Smile a jeśli jesteśmy już przy składnikach: często mam problem z otwieraniem tej saszetki z tłuszczykiem/płynnymi przyprawami. Zawsze ubrudzę min. 10% czegokolwiek znajdującego się wokół miski. Wy też tak macie? Question
Powrót do góry Go down
Rinoa
Super Usher
Super Usher
Rinoa


Liczba postów : 226
Age : 31
Localisation : Lubaczów
Registration date : 06/07/2009

Zupki Chińskie xD Empty
PisanieTemat: Re: Zupki Chińskie xD   Zupki Chińskie xD Icon_minitimePią Paź 09, 2009 7:29 am

niee;p ja tak nie mam;p ale zupki chińskie są super:D:p
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Zupki Chińskie xD Empty
PisanieTemat: Re: Zupki Chińskie xD   Zupki Chińskie xD Icon_minitimePią Paź 09, 2009 8:29 pm

nie tez nie mam tak Very Happy poprostu biore nozyczki przecinam róg pod kontem i wylewal albo wysypuje zawartość Very Happy nic sie nie brudzi
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Zupki Chińskie xD Empty
PisanieTemat: Re: Zupki Chińskie xD   Zupki Chińskie xD Icon_minitimeSob Paź 10, 2009 10:26 am

No gdy mam nożyczki to się nie brudzę, ale nigdy ich nie mam pod ręką ^^"
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Zupki Chińskie xD Empty
PisanieTemat: Re: Zupki Chińskie xD   Zupki Chińskie xD Icon_minitimeSob Paź 10, 2009 10:29 am

no widzisz leniuszku Very Happy to trzeba je sobie wcześniej przgotowac Very Happy:D
Powrót do góry Go down
Rinoa
Super Usher
Super Usher
Rinoa


Liczba postów : 226
Age : 31
Localisation : Lubaczów
Registration date : 06/07/2009

Zupki Chińskie xD Empty
PisanieTemat: Re: Zupki Chińskie xD   Zupki Chińskie xD Icon_minitimeSob Paź 10, 2009 2:05 pm

ja nawet jak otwieram zębami to nic się nie marnuje;pp
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Zupki Chińskie xD Empty
PisanieTemat: Re: Zupki Chińskie xD   Zupki Chińskie xD Icon_minitimeSob Paź 10, 2009 2:31 pm

Heh no i wyszło moje lenistwo ^^" ja zawsze jem zupki chińskie jak jestem na biwaku etc. więc nie mam zbytnio dostępu do narzędzi tnących... ale takie zupki na wyjazdach to świetna rzecz Wink tanio i do syta xD
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Zupki Chińskie xD Empty
PisanieTemat: Re: Zupki Chińskie xD   Zupki Chińskie xD Icon_minitimeNie Paź 11, 2009 8:20 am

kurde jak tak czytam twoje posty to mysle ze firma zupek zapłacila ci za reklame Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Zupki Chińskie xD Empty
PisanieTemat: Re: Zupki Chińskie xD   Zupki Chińskie xD Icon_minitimeNie Paź 11, 2009 9:37 am

Razz no co ty ^^po prostu uwielbiam te zupy i nie ma co kryć tego faktu Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zupki Chińskie xD Empty
PisanieTemat: Re: Zupki Chińskie xD   Zupki Chińskie xD Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zupki Chińskie xD
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Kulinaria-
Skocz do: