...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Azumi

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Azumi Empty
PisanieTemat: Azumi   Azumi Icon_minitimeNie Mar 07, 2010 2:06 pm

W ferie obejrzałam, w sumie film już stary w miare ^^ ale mi się strasznie podobało ;D
Trochę efekty strasznie sztucznie wyglądają, ale to się da przeżyć, no i trochę smutne ;]
i mi się podobał taki pan ^^ tzn. z charakteru ^^ irytujący xD nie pamiętam jak się nazywał ;p taki co z różą chodził i się śmiał i był biały ;D

dobra coś o filmie-
Feudalna Japonia. Władcy prowadzą ciągłe wojny, siejąc strach, zniszczenie, śmierć i niwecząc wszelkie nadzieje na pokój i spokojne życie. Wobec beznadziejnej sytuacji zawiązuje się spisek. Mistrz miecza, na specjalne zlecenie, trenuje dziesiątkę osieroconych dzieci, aby zmienić ich w zawodowych zabójców, którzy w niedalekiej przyszłości mają położyć kres wiecznej wojnie, zgładzając krwawych możnowładców. Wśród wybranych sierot znajduje się dziewczynka o dźwięcznie brzmiącym imieniu - Azumi...

no i gitara Very Happy to piszcie jeśli oglądaliście ;]

a jeszcze o Azumi 2

no to już mi się tak bardzo nie podobało, nie wiem czemu. może dlatego, że mało krwi ^^ i pojawiła się rzecz której za nic nie mogę pojąć- dlaczego pojawił się przyjaciel Azumi, którego w pierwszej części zabiła? O_o.... może dlatego niezbyt mi się podobało bo tego nie rozumiem ^^
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Azumi Empty
PisanieTemat: Re: Azumi   Azumi Icon_minitimeWto Mar 09, 2010 5:28 pm

Ach, to ten film, który tak wychwalałaś Razz Muszę się kiedyś zebrać w sobie i go obejrzeć
Powrót do góry Go down
 
Azumi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Filmy-
Skocz do: