...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Mitsubishi M 430i-ktos to mial?

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
LEE-ON
Początkujący
Początkujący
LEE-ON


Liczba postów : 6
Age : 49
Localisation : POLSKA
Registration date : 23/03/2009

Mitsubishi M 430i-ktos to mial? Empty
PisanieTemat: Mitsubishi M 430i-ktos to mial?   Mitsubishi M 430i-ktos to mial? Icon_minitimeSro Mar 25, 2009 9:08 pm

Sluchajcie! Mialem kiedys swietny telefonik...na Allegro kupilem...W kazdym badz razie mial kamere 2 mpx (!!!) i kosztowal mnie nie cale 100 zl. Wiem,ze jest nastepca tego modelu....z kamera juz 5 mpx.
Kto moze ma mozliwosc przytargac jego z Japan?
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Mitsubishi M 430i-ktos to mial? Empty
PisanieTemat: Re: Mitsubishi M 430i-ktos to mial?   Mitsubishi M 430i-ktos to mial? Icon_minitimeCzw Kwi 09, 2009 4:43 pm

skoro aż tak patrzysz na aparat to nie lepszy lg kc910 z 8 megapixela ?? (sam go posiadam i szczerze polecam) Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
LEE-ON
Początkujący
Początkujący
LEE-ON


Liczba postów : 6
Age : 49
Localisation : POLSKA
Registration date : 23/03/2009

Mitsubishi M 430i-ktos to mial? Empty
PisanieTemat: Re: Mitsubishi M 430i-ktos to mial?   Mitsubishi M 430i-ktos to mial? Icon_minitimeCzw Kwi 09, 2009 7:44 pm

Evil or Very Mad Czlowieku! Mowa idzie o Mitsubishi,a nie o koreanskim LG.
Nie porownywaj duzego fiata z Carisma,oki?
Mitsubishi juz w 2002 roku wypuscilo ten model M430 z 2-ch mega kamera..A teraz sobie przypomni,jaka komore miales w 2002,mmm? Jakas Nokie -ciegle pewnie,co?
Wiec popatrz tylko na daty wypuszczenia tych modeli na rynek..
Ja wiem,co na dzisiejszy dzien na rynku-i za jaka cene(ciekawe-ten twoj LG tesz stowke kosztuje????).
P.S. Pracuje w serwisie telefonow komorkowych juz 8 lat.
Wiec nie ma co o czym tu gadac...Znam LG-cale podlo od TV mam ich zepsutych.
A Mitsu-to jednak Mitsu....Naprawde,nie chce tu sie wyrazac-az zygac mi sie chce od tych postow..
Kiedy mowisz o czyms-a tu Ci proponuja jakis chlam...
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Mitsubishi M 430i-ktos to mial? Empty
PisanieTemat: Re: Mitsubishi M 430i-ktos to mial?   Mitsubishi M 430i-ktos to mial? Icon_minitimeSob Kwi 11, 2009 11:57 am

dobra gościu nie musisz tak odrazu na mnie naskakiwać każdemu podoba się coś innego ja tylko wyraziłem swoją opinię.
acha ty pracujesz w tej branży 8 lat i muwisz że lg to słaba firma i szybko się sprzęt od niej psuję a model kc 910 kosztję stówkę?? to ty się chyba wogóle nie znasz. z sprzętem tej firmy mam do czynienia już kilka dobrych lat i jak na razie nic się nie psuje tak samo jak u kumpli. więc to ty chyba jakiś trefny towar musiałeś kupywać że ci się wszystko psuję. w 2002 miałem trochę lepszy telefon niż cegłe nokie i kim ty wogóle jesteś że możesz mnie oceniać po jednym poście na forum. acha i kiedy znajdziesz mi nówkę lg kc910 z gwarancją za 100zł to daj mi znać
Powrót do góry Go down
LEE-ON
Początkujący
Początkujący
LEE-ON


Liczba postów : 6
Age : 49
Localisation : POLSKA
Registration date : 23/03/2009

Mitsubishi M 430i-ktos to mial? Empty
PisanieTemat: Re: Mitsubishi M 430i-ktos to mial?   Mitsubishi M 430i-ktos to mial? Icon_minitimeSob Kwi 11, 2009 12:22 pm

...Widze,ze wcale mnie nie zrozumiales..)))
Ja wcale nie naskakuje-chodzilo mnie o to,ze: 1).Mitsu miala komorke z 2 mega kamera juz(!!!) w 2002 roku...
2).Chodzi o takie pryorytety jak cena/funkcji...i mialem na mysli,ze twoj chwalony LG napewno(wiadomo,przecierz)),nie kosztuje 100zetow-a wiecej..Prosze bardzo,komu co sie podoba..Ale.
Sory,ale za 100 zl.znalesc takej jakosci ekran i kamere dzis na rynku-to rzadkosc..Plus do tego,nie ma ich za duzo wogole...Co mi z tych LG,Samsungow,czy Nokii-skoro kazdy 2-gi ma to samo...jak stado baranow.(sorry,ze tak porownoje..nie do ciebie wogole).
O to mi chodzilo,czlowieku...A co do LG,to tak samo sie psuja,jak i Nokii i t.d....Mowie-mam tego chlamu cale podlo..ja to nie kupowalem-ludzie przynosili do remontu...,jak chcesz wiedziec.
Widocznie,ty nawet w reku nie trzymales M 430i...wiec oczym tu gadac.
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Mitsubishi M 430i-ktos to mial? Empty
PisanieTemat: Re: Mitsubishi M 430i-ktos to mial?   Mitsubishi M 430i-ktos to mial? Icon_minitimeSob Kwi 11, 2009 4:36 pm

przepraszam musze przyznać że trochę źle cię zrozumiałem i faktycznie nie miałem jeszcze nigdy w ręku tej komórki lecz patrzałem na internecie i czy faktycznie ta komórka jest aż tak dobra żeby specjalnie ją z Japonii przywozić??
Powrót do góry Go down
LEE-ON
Początkujący
Początkujący
LEE-ON


Liczba postów : 6
Age : 49
Localisation : POLSKA
Registration date : 23/03/2009

Mitsubishi M 430i-ktos to mial? Empty
PisanieTemat: Re: Mitsubishi M 430i-ktos to mial?   Mitsubishi M 430i-ktos to mial? Icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 8:42 pm

Coz,ja rowniez przepraszam,zato ze na poczatku moze zle sie wyrazilem...No i ze tak pisalem o LG...W sumie z tych nowych to nieduzo ich jest..Zazwyczaj do remontu niosa te,starsze..
Co do Mitsu,tam wlasnie godne podziwu 3 rzeczy..Ekran wysokiej jakosci,kamera i...znowuz ekran.
M430i to oki,jescze czaaaasem na Allegro cos wyskakuje.Ale ten,905 chyba,jak sie nie myle....o tego by "wyrwac" mmmm! 5 mega kamerka..no i wogole...
Jak chcesz,mozesz sobie go popatrzec..na Ebay.pl jest..)))
Powrót do góry Go down
Inis=Kami-sama
Początkujący
Początkujący
Inis=Kami-sama


Liczba postów : 9
Registration date : 30/04/2010

Mitsubishi M 430i-ktos to mial? Empty
PisanieTemat: Re: Mitsubishi M 430i-ktos to mial?   Mitsubishi M 430i-ktos to mial? Icon_minitimeWto Maj 11, 2010 10:36 pm

Hmm zainteresowanie telefonem widzę że ogromne:] Ale żeby nie było kłótni zbytnio że lepiej wziąć z aparatem z większym aparatem ale pamiętajcie jedną rzecz że te megapiksele to tylko rozmiar zdjęcia nie jakość od jakości jest matryca aparatu. Jak chcecie mnie zjechać proszę bardzo ja tylko się wyraziłem na wypadek jakiś kłótni Very Happy Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Mikurusia :3
Extra Usher
Extra Usher
Mikurusia :3


Liczba postów : 311
Age : 28
Localisation : Radom
Registration date : 29/05/2010

Mitsubishi M 430i-ktos to mial? Empty
PisanieTemat: Re: Mitsubishi M 430i-ktos to mial?   Mitsubishi M 430i-ktos to mial? Icon_minitimeSob Lip 03, 2010 11:49 am

Mój braciszek go ma...
A mi się nie podoba T_T Wolę LG lub Samsung xD
Powrót do góry Go down
Milo
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Milo


Liczba postów : 172
Age : 29
Localisation : Stoczek Łukowski
Registration date : 16/06/2010

Mitsubishi M 430i-ktos to mial? Empty
PisanieTemat: Re: Mitsubishi M 430i-ktos to mial?   Mitsubishi M 430i-ktos to mial? Icon_minitimePią Lip 16, 2010 4:38 pm

Nie miałam nigdy, ale znajoma kiedyś kupiła i szybko zrezygnowała z niego.. nie wiem dlaczego
Powrót do góry Go down
http://www.milo.mylog.pl
Sponsored content





Mitsubishi M 430i-ktos to mial? Empty
PisanieTemat: Re: Mitsubishi M 430i-ktos to mial?   Mitsubishi M 430i-ktos to mial? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mitsubishi M 430i-ktos to mial?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mitsubishi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Elektronika-
Skocz do: