...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wystroj pokoju

Go down 
+9
Milo
Nyu_xD
nanaka
Nagisa
efree
tsukiko
Yuko
Eriko
Mirettes
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Wystroj pokoju - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 09, 2010 11:14 pm

ja teraz odnawiam, wszystko raczej bede wymieniac
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Wystroj pokoju - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 11:19 am

wszystko w sensie meble itp?
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Wystroj pokoju - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 3:37 pm

wszystko tzn wszystko ze ścianami rowniez cos pokombinuje
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Wystroj pokoju - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 8:23 pm

no, nieźle... Razz
Mnie też chyba będzie czkać jakiś gruntowny remont...
Powrót do góry Go down
Milo
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Milo


Liczba postów : 172
Age : 29
Localisation : Stoczek Łukowski
Registration date : 16/06/2010

Wystroj pokoju - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 20, 2010 3:57 pm

Ja nie mogę pokoju stylizować na inne kraje, nawet plakatu nie mogę z anime powiesić, bo rodzice mówią, że to głupie -.- Ale cóż, nie mogę się im dziwić, dla nich głupkowate kreskówki z Jetixa czy z czego tam to to samo co anime.

Chociaż.. mam coś co można z Japonią kojarzyć, półkę zapełnioną mangami, magazynami i być może kiedyś uda mi się kupić jakieś figurki Wink
Powrót do góry Go down
http://www.milo.mylog.pl
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Wystroj pokoju - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 3 Icon_minitimePon Cze 21, 2010 12:59 pm

No i mam długo wyczekiwany remont! Mam do was pytanie: gdzie można kupić maty tatami? Bo tak jak oglądam strony internetowe, to taniej wyjdzie mi ściągnąć za euro maty z Niemiec, niż kupić w Polsce =.= Bo futon łatwiej dostać, z tymi matami tylko taki problem.
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Wystroj pokoju - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 3 Icon_minitimePon Cze 21, 2010 1:44 pm

Ja sobie już mogę pomarzyć o moim "japońskim" pokoju. mama się nie zgodziła na żaden z moim pomysłów. Jestem strasznie zła. Cały czas wszyscy myślą że pasję do Japonii ściągnęłam po bracie i teraz tylko wymyślam. To wkurzające jak wszyscy w rodzinie są przeciwko ;///
Mój brat może wszystko- ja nic. Buu...


Ogólnie to chyba jedynym japońskim czymś w moim pokoju będzie znak na scianie i abażur z jap. ;pp
Powrót do góry Go down
Mikurusia :3
Extra Usher
Extra Usher
Mikurusia :3


Liczba postów : 311
Age : 28
Localisation : Radom
Registration date : 29/05/2010

Wystroj pokoju - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 3 Icon_minitimePon Cze 21, 2010 4:37 pm

Na biurku mam zawsze totalny chaos,taki,że nawet komputera nie widać,łóżko nigdy nie pościelone....no szok x D
Powrót do góry Go down
Milo
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Milo


Liczba postów : 172
Age : 29
Localisation : Stoczek Łukowski
Registration date : 16/06/2010

Wystroj pokoju - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 3 Icon_minitimePon Cze 21, 2010 7:51 pm

nanaka napisał:
Ja sobie już mogę pomarzyć o moim "japońskim" pokoju. mama się nie zgodziła na żaden z moim pomysłów. Jestem strasznie zła. Cały czas wszyscy myślą że pasję do Japonii ściągnęłam po bracie i teraz tylko wymyślam. To wkurzające jak wszyscy w rodzinie są przeciwko ;///
Mój brat może wszystko- ja nic. Buu...


Ja mam tak samo, ale tu już o samą Japonię nie chodzi, ale ogólnie, zwykły plakat jest zabroniony bo to szpeci pokój według rodziców. A niby to mój pokój..

They call me Ayame napisał:
Na biurku mam zawsze totalny chaos,taki,że nawet komputera nie widać,łóżko nigdy nie pościelone....no szok x D
U mnie tak samo Razz Ale to artystyczny chaos

Nagisa napisał:
No i mam długo wyczekiwany remont! Mam do was pytanie: gdzie można kupić maty tatami? Bo tak jak oglądam strony internetowe, to taniej wyjdzie mi ściągnąć za euro maty z Niemiec, niż kupić w Polsce =.= Bo futon łatwiej dostać, z tymi matami tylko taki problem.

Wydaje mi się, że lepiej z zagranicy, w Polsce jak coś trudno dostępne to ceny są kolosalne w porównaniu z tym ile wyniesie kupno za granicą. Ja się nie raz przekonałam z kupowaniem płyt, w Polsce coś np. 120zł, a za granica po przeliczeniu 90 albo mniej.
Tylko wiadomo, trochę trudniej kupić w innym kraju jak się nie ma własnego euro, bo ja na przykład chwilowo nie mam więc mogę tylko w polskich sklepach zamawiać.
Powrót do góry Go down
http://www.milo.mylog.pl
Mikurusia :3
Extra Usher
Extra Usher
Mikurusia :3


Liczba postów : 311
Age : 28
Localisation : Radom
Registration date : 29/05/2010

Wystroj pokoju - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 22, 2010 12:28 pm

Jakby tego było mało,mam zeszyty z bohaterami z mangi anime,długopisy z Ouchen&Yinxiamo...O jezu,na półkach mnóstwo mangi...
Wielki chaos mangowy xD
A w dodatku mam plakaty z Death note albo ze znaczkami japońskimi.
Wszystko to mi brat przywiózł *chodzi o plakaty*
Powrót do góry Go down
Milo
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Milo


Liczba postów : 172
Age : 29
Localisation : Stoczek Łukowski
Registration date : 16/06/2010

Wystroj pokoju - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 22, 2010 1:31 pm

Ja też mam sporo plakatów (w tym z Deant Note, Vampire Knight, Karin itp.). Mang, przypinek i magazynów. O.. właśnie się zastanawiałam czy można gdzieś kupić zeszyty z postaciami z anime. Bo raczej w zwykłym sklepie się nie dostanie (nie liczyć pokemonów i digimonów :p)
Powrót do góry Go down
http://www.milo.mylog.pl
Mikurusia :3
Extra Usher
Extra Usher
Mikurusia :3


Liczba postów : 311
Age : 28
Localisation : Radom
Registration date : 29/05/2010

Wystroj pokoju - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 22, 2010 6:39 pm

Ja dostałam od brata,wiedział że jestem fanką Revy z BL i Yuuki z VK.
Ach xD
Powrót do góry Go down
Milo
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Milo


Liczba postów : 172
Age : 29
Localisation : Stoczek Łukowski
Registration date : 16/06/2010

Wystroj pokoju - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 22, 2010 7:13 pm

To ja raczej od rodzeństwa nie dostanę bo go nie mam :p ale nawet jakbym miała to pewnie nic by mi nie dali.. pamiętam jak kuzyn stwierdził, że oglądam debilne bajki (anime) i czytam dziwne książki (manga)
Powrót do góry Go down
http://www.milo.mylog.pl
Mikurusia :3
Extra Usher
Extra Usher
Mikurusia :3


Liczba postów : 311
Age : 28
Localisation : Radom
Registration date : 29/05/2010

Wystroj pokoju - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 3 Icon_minitimeSro Cze 23, 2010 12:12 pm

A kij mu w oko,niech chłepta kisiel xDD
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Wystroj pokoju - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 3 Icon_minitimeSro Cze 23, 2010 1:59 pm

Mój kuzyn tak samo robi Razz do niego dochodzi jeszcze moja koleżanka, która dopbrała sie do mojej mangi i zostałam oblana krytyką -_- życie otaku, magomanika i j-rockmaniaka jest ciężkie Razz chociaż moim znajomym moje plakaty na scianach jakoś za bardzo chyba nie przeszkadzają. No ba nie maja wyjścia, krytyka była teraz musza to przetrwać haha
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Mikurusia :3
Extra Usher
Extra Usher
Mikurusia :3


Liczba postów : 311
Age : 28
Localisation : Radom
Registration date : 29/05/2010

Wystroj pokoju - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 3 Icon_minitimeSro Cze 23, 2010 2:38 pm

Mnie się nikt nie czepia i jest wporzo.
W klasie mam 11 osób które lubi anime mangę.
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Wystroj pokoju - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 3 Icon_minitimeSro Cze 23, 2010 3:23 pm

No to ci się fajna klasa trafiła. Ja miałam w równoległej klasie jednego kolegę o podobnych zainteresowaniach.
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Milo
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Milo


Liczba postów : 172
Age : 29
Localisation : Stoczek Łukowski
Registration date : 16/06/2010

Wystroj pokoju - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 3 Icon_minitimeSro Cze 23, 2010 4:32 pm

Misuzu napisał:
życie otaku, magomanika i j-rockmaniaka jest ciężkie Razz

Święta prawda :p nie raz się o tym przekonałam. Moja klasa to ogólnie nienawidzi wszystkiego co ja lubię -.-' Mówią, że jrock jest nienormalny O_o'' Ale to ludzie słuchający disco polo, więc dla nich coś czego nie rozumieją jest głupie.. tak samo manga, twierdzą, że to dziecinne czytać komiksy x_x Heh, to niech sobie poczytają np. Elfen Lied, ciekawe czy np. początek jest dziecinny :p
Powrót do góry Go down
http://www.milo.mylog.pl
Mikurusia :3
Extra Usher
Extra Usher
Mikurusia :3


Liczba postów : 311
Age : 28
Localisation : Radom
Registration date : 29/05/2010

Wystroj pokoju - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 3 Icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 12:59 pm

Disco srolo chyba *_*
Jrock jest najlepszy,nie rozumiem ludzi którzy go nie lubią.
><
Powrót do góry Go down
Milo
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Milo


Liczba postów : 172
Age : 29
Localisation : Stoczek Łukowski
Registration date : 16/06/2010

Wystroj pokoju - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 3 Icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 1:16 pm

Heh, fakt, to świetna muzyka, ale widać nie każdy się na tym zna i woli pierwszą lepszą piosenkę o kiepskim tekście.
Powrót do góry Go down
http://www.milo.mylog.pl
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Wystroj pokoju - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 3 Icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 1:50 pm

Każdy ma swój gust i należy to szanować. Na własnej skórze przekonałam się, ze nie każdy to potrafi. Ale z drugiej strony gdyby wszyscy lubili tylko jrock to nie było by tak ciekawie. U mnie tez wszyscy słuchają disco polo techno itd. (co prawda dobrze jest przy tym potańczyć na dyskotece), ale przynajmniej czuje się oryginalna Razz J-rock trzeba zrozumieć. W ogóle rock. To nie są pioseneczki tak do posłuchania. Je się przeżywa, czuje się. Przynajmniej ja tak mam. heh
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Milo
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Milo


Liczba postów : 172
Age : 29
Localisation : Stoczek Łukowski
Registration date : 16/06/2010

Wystroj pokoju - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 3 Icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 1:54 pm

Wiem, że było by nudno, ale nie mówię, że od razu każdy musi to lubić :p Powinni przynajmniej to akceptować, a nie od razu nazywać dziwną muzyka i jakimiś wymysłami i odmiennością.
Każdego gatunku muzyki można posłuchać, ale nie na dłuższą metę, niektóre nudzą się bardzo szybko, za to rock ma coś w sobie, że piosenki żyją swoim życiem przez dziesiątki lat.
Powrót do góry Go down
http://www.milo.mylog.pl
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Wystroj pokoju - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 3 Icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 2:07 pm

Dokładnie.
Ja staram się być tolerancyjna, ale inni i tak krytykują co ja lubię. No trudno już się z tym pogodziłam. Trzeba się po prostu przyzwyczaić, nie?
Rock to ma jednak ta róznorodność mozna z niego wycisnąc przerózne klimaty, dźwieki i barwy, a jak słucham nieraz techno i disco polo itp. to bit sie ciągle powtarza, non stop taki sam, rytm też, jedne ten sam pisk itp. jakiś jeden układ w dziesiątkach piosenek jest itd. Myslę, ze wiecie o co mi chodzi Razz
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Milo
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Milo


Liczba postów : 172
Age : 29
Localisation : Stoczek Łukowski
Registration date : 16/06/2010

Wystroj pokoju - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 3 Icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 2:16 pm

Tak, tak Wink Ale niektórym widać to wystarcza, że piosenka to cały czas to samo.
Za to rock ma w sobie te świetne solówki na gitarze, zazwyczaj ciekawy wokal i nieprzeciętne teksty Wink Bo w końcu słuchanie to nie tylko muzyka ale i teść piosenki.
Z odmian rocka najbardziej lubię grunge. Szkoda tylko, że np. w mojej klasie uważają, że wstyd coś takiego słuchać. Dziwne, bo ja się nie wstydzę.
Powrót do góry Go down
http://www.milo.mylog.pl
Mikurusia :3
Extra Usher
Extra Usher
Mikurusia :3


Liczba postów : 311
Age : 28
Localisation : Radom
Registration date : 29/05/2010

Wystroj pokoju - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 3 Icon_minitimePią Cze 25, 2010 10:28 am

Oni nie znają japońskiej kultury...
I jest to bardzo przykre xD
Aha,jak dzisiaj było na zakończeniu roku szkolnego?
Razz Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wystroj pokoju - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wystroj pokoju
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Hyde Park-
Skocz do: