...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Versailles

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Kari-chan=^^=
Nowicjusz
Nowicjusz
Kari-chan=^^=


Liczba postów : 131
Age : 32
Localisation : Asahigawa xD
Registration date : 03/05/2007

Versailles Empty
PisanieTemat: Versailles   Versailles Icon_minitimeSro Cze 18, 2008 2:05 pm

Witam ponownie po dość długiej niepbecności xD
Przedstawiam oto i Versailes jest to zespół jrockowy i metal w jednym. Dzięki mojej kochanej Aki Matsumoto ;* ukłony w jej stronę xD poznałam ich. Od czego tuz acząć, a no tak..eto...rozpoczeli działalnoąć w 2007 roku czyli jak to się mówią są świeżo upieconym zespołem. Większość z członków miało przyjemność grać w HIZAKI
Chodź powstali nie dawno to już zdobyli popularność w Japonii i na całym świacie xD



BIOGRAFIA
Versailles powstało w marcu 2007 za sprawą KAMIJO (ex LAREIBE) oraz HIZAKIEGO (ex SULFURIC ACID). W następnej kolejności do zespołu przyłączył się Jasmine You, który grał już w solowym projekcie HIZAKIEGO, HIZAKI grace project. Ostatnimi członkami uzupełniającymi skład zespołu byli TERU (ex Aikaryu) oraz YUKI (ex SugarTrip), którzy poleceni zostali przez Rock May Can, znany klub koncertowy w Tokio.

Pomysł na grupę KAMIJO i HIZAKI mieli już od jesieni 2006, pół roku jednak zajęło im znalezienie odpowiednich członków, którzy pasowaliby do koncertu zespołu. Konceptem tym jest "absolutne youshikibi (piękno formy) brzmienia oraz ekstrema estetyzmu."

29 marca ujawnione zostały imiona członków zespołu, nazwa samego zespołu podana została do wiadomości dzień później. 2 maja na YouTube zamieszczony został trailer zapowiadający Versailles. Od tej chwili, grupa otrzymywała wiele propozycji dotyczących koncertów i wywiadów, także zza granicy. Jak do tej pory jedyne wywiady, których udzielili, były właśnie dla przedstawicieli mediów międzynarodowych. Z powodu dużego zainteresowania i wsparcia mediów, słowa "versailles band" trafił na 5 miejsce najpopularniejszych słów kluczowych wyszukiwanych za pomocą yahoo.

Pierwszy publiczny występ Versailles miał miejsce 23 czerwca, nie był to jednak koncert a specjalna prezentacja. Pierwszy faktyczny koncert odbył się dopiero następnego dnia. W dniach tych do sprzedaży trafiły także ich pierwszy singiel oraz DVD, 'The Revenant Choir
Powrót do góry Go down
http://www.aikouka-zaiaku.blog.onet.pl
Nana-chan
Początkujący
Początkujący
Nana-chan


Liczba postów : 10
Age : 30
Registration date : 12/08/2008

Versailles Empty
PisanieTemat: Re: Versailles   Versailles Icon_minitimeWto Sie 12, 2008 3:07 pm

Na youtubie słyszałam pare ich piosenek Very Happy Są niezli Very Happy Podoba mi się ich image Very Happy Jest boski Very Happy
Powrót do góry Go down
Kari-chan=^^=
Nowicjusz
Nowicjusz
Kari-chan=^^=


Liczba postów : 131
Age : 32
Localisation : Asahigawa xD
Registration date : 03/05/2007

Versailles Empty
PisanieTemat: Re: Versailles   Versailles Icon_minitimeSro Lis 05, 2008 2:25 pm

tak Kamijio ma świetny głos^^ a solówki Hizaka i Teru...eh..odpływam^^
Powrót do góry Go down
http://www.aikouka-zaiaku.blog.onet.pl
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Versailles Empty
PisanieTemat: Re: Versailles   Versailles Icon_minitimeSro Lis 05, 2008 5:42 pm

Hm. A mnie jakos za bardzo sie nie podoba... Ich styl jest jakis taki... no za bardzo i za duzo tych róż xD ale nie o to chodzi. Przeciez mówimy o muzyce a nie o wygladzie. Otóż wokal za bardzo mnie sie nie podoba, ale solówki rzeczywiscie sa świetne ^^ No i dziewczyna/y w zespole ^^ hehe Maja jescze mało piosenek, ale jest git.
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Versailles Empty
PisanieTemat: Re: Versailles   Versailles Icon_minitimeNie Gru 27, 2009 6:37 pm

hmm muzyka raczej przecietna ale czasem z checia gram jedna z ich solówek
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Versailles Empty
PisanieTemat: Re: Versailles   Versailles Icon_minitimeWto Gru 29, 2009 11:32 pm

mi sie głos tego pana nie podoba xD
gdyby nie spiewał to może by mi się jeszcze podobało Very Happy
i może żeby była trochę spokojniejsza to byłoby cudniieee Very Happy
a image mają rzeczywiście niezły Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Versailles Empty
PisanieTemat: Re: Versailles   Versailles Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Versailles
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Muzyka-
Skocz do: