...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Miedzynarodowe Licea W Japonii

Go down 
+2
ChibiAki
Michiko
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 24, 2009 6:50 pm

a ty?? gotujesz coś?? cokolwiek nie muszą być to japońskie dania
Powrót do góry Go down
Khanne
Początkujący
Początkujący
Khanne


Liczba postów : 35
Age : 31
Registration date : 22/06/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 24, 2009 7:03 pm

Czasami coś tam uda mi się przygtować, ale to rzadkość, bo w zasadzie nikt nie chce mnie wpuszczać do kuchni. Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 24, 2009 7:06 pm

szkoda. zacznij coś przyżądzać a rusz ci się spodoba to fajne uczucie jak przyżądzasz jakieś danie i widzisz że komuś smakuje Very Happy a podobno dziewczyny mają do tego lepszą reke Very Happy
Powrót do góry Go down
Khanne
Początkujący
Początkujący
Khanne


Liczba postów : 35
Age : 31
Registration date : 22/06/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 25, 2009 7:05 am

A to chyba jestem wyjątkiem. Nie mam ani trochę talentu do gotowania. Wink
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 25, 2009 8:56 am

skąd wiesz jeśli tak na poważnie na dłuższą mete nie próbowałaś Very Happy
Powrót do góry Go down
Khanne
Początkujący
Początkujący
Khanne


Liczba postów : 35
Age : 31
Registration date : 22/06/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 25, 2009 10:46 am

Chyba masz rację. Kiedyś spróbuję. Cool
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 25, 2009 11:31 am

no teraz masz dużo czasu bo wakacje są Very Happy a w czym jesteś dobra??
Powrót do góry Go down
Khanne
Początkujący
Początkujący
Khanne


Liczba postów : 35
Age : 31
Registration date : 22/06/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 25, 2009 12:29 pm

Hmm... Taniec towarzyski, salsa i nie wiem w czym jeszcze. Razz A Ty? Wink
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 25, 2009 12:33 pm

komputer, oprogramowania, windsurfing, historia japonji i kościoła Very Happy a ty tańczysz dla przyjemności czy chodzisz na jakies konkursy??
Powrót do góry Go down
Khanne
Początkujący
Początkujący
Khanne


Liczba postów : 35
Age : 31
Registration date : 22/06/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 25, 2009 1:59 pm

Brakuje mi partnera do tańca turniejowego. Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 25, 2009 3:48 pm

szkoda Crying or Very sad gdybyś mieszkała tam gdzie ja to bym zgłosił swoją kandytature na twojego partnera na ten jeden turniej Very Happy ale tylko do salsy bo inne tańce mi już tak dobrze nie wychodzą
Powrót do góry Go down
Khanne
Początkujący
Początkujący
Khanne


Liczba postów : 35
Age : 31
Registration date : 22/06/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 25, 2009 3:57 pm

Ideał. Ty chyba potrafisz wszystko. Embarassed
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 25, 2009 4:00 pm

zdziwiłabyś się w ilu żeczach jestem żenująco słaby Crying or Very sad a ty dobrze tańczysz??
Powrót do góry Go down
Khanne
Początkujący
Początkujący
Khanne


Liczba postów : 35
Age : 31
Registration date : 22/06/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 25, 2009 4:45 pm

Podobno tak. Bynajmnij tak powtarza moja trenerka. Tylko brakuje mi dobrego partnera. Sad
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 25, 2009 8:35 pm

nie ma u ciebie ani jednego chłopaka który potrafi porządnie tańczyć?? troche szkoda Crying or Very sad a tak wogóle to skąd ty jesteś?? Very Happy
Powrót do góry Go down
Khanne
Początkujący
Początkujący
Khanne


Liczba postów : 35
Age : 31
Registration date : 22/06/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Icon_minitimePią Cze 26, 2009 7:13 am

Nietety nie, ale teraz idę do innej szkoły to tam się porozglądam. Razz A tak w ogóle jestem z Jastrzębia Zdroju. A Ty ze Szczecina? Smile
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Icon_minitimePią Cze 26, 2009 4:40 pm

tak ze szczecina Very Happy troszke daleko Crying or Very sad ale mam nadzieje że w nowej szkole znajdzie się jakiś partner na twoim poziomie Very Happy
Powrót do góry Go down
Khanne
Początkujący
Początkujący
Khanne


Liczba postów : 35
Age : 31
Registration date : 22/06/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Icon_minitimePią Cze 26, 2009 6:36 pm

Też mam taką nadzieje. Rolling Eyes Ty tylko interesujesz się windsurfingiem czy też go uprawiasz? Smile
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Icon_minitimePią Cze 26, 2009 6:45 pm

uprawiam i pływam prawie codziennie Very Happy a kiedy przenosisz się do innego klubu ?? Very Happy
Powrót do góry Go down
Khanne
Początkujący
Początkujący
Khanne


Liczba postów : 35
Age : 31
Registration date : 22/06/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Icon_minitimePią Cze 26, 2009 7:04 pm

Zobaczymy. Bardzo mnie ciekawi, napisałeś, że w wielu rzeczach jesteś bardzo słaby. Czegóż to nie potrafisz?
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Icon_minitimePią Cze 26, 2009 7:32 pm

wiele żeczy nie potrafie Very Happy np grać w piłke nożną skopuje kazdą akcje Razz albo język angielski tak jak język japoński jest dla mnie super łatwy i przyjemny tak anglika nigdy nie pojme porozumieć się porozumiem ale nic poza tym Very Happy nie wchodzi mi i juz Very Happy jest tego duzo wiecej ale za dlugo by wymieniać. a czemu jestes tak ciekawa o zeczy w kturych jestem slaby??
Powrót do góry Go down
Khanne
Początkujący
Początkujący
Khanne


Liczba postów : 35
Age : 31
Registration date : 22/06/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Icon_minitimePią Cze 26, 2009 7:44 pm

Czysta ciekawość. Razz Kurde.. Shocked Zazdroszczę Twojej dziewczynie.
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Icon_minitimePią Cze 26, 2009 7:51 pm

a propos właśnie dlatego nauczyłem się tańczyć moja dziewczyna chciala się nauczyć i prosila mnie abym z nią trenował. Very Happy a czego dokładnie jej zazdrościsz??
Powrót do góry Go down
Khanne
Początkujący
Początkujący
Khanne


Liczba postów : 35
Age : 31
Registration date : 22/06/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Icon_minitimePią Cze 26, 2009 7:56 pm

Takiego ideału oczywiście. Cool Gdyby mój chłopak taki był. Ahh.. Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Icon_minitimePią Cze 26, 2009 7:59 pm

moim zdaniem wogóle nie jestem idealny mam wiele wad bardzo wiele Very Happy to twój chłopak ma szczęście i to wielkie bo chociaż widzisz jego wady to akceptujesz je i dalej z nim jestes Very Happy nawet pewnie nie wie na jaki skarb trafił
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miedzynarodowe Licea W Japonii
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» samochody z Japonii
» Tragedia w Japoni

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Wyjazdy Do Japoni-
Skocz do: