...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 J-Rock'owcy co my w nich widzimy?

Go down 
+7
Yuko
Naggaroth
Nuria
Eriko
Urlike
Misuzu
Kari-chan=^^=
11 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Kari-chan=^^=
Nowicjusz
Nowicjusz
Kari-chan=^^=


Liczba postów : 131
Age : 32
Localisation : Asahigawa xD
Registration date : 03/05/2007

J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Empty
PisanieTemat: J-Rock'owcy co my w nich widzimy?   J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Icon_minitimeSob Gru 15, 2007 2:41 pm

Większość fanów zakochuję się przystojnych J-Rockowcach.....nie zastanawia was czemu??
Powrót do góry Go down
http://www.aikouka-zaiaku.blog.onet.pl
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Empty
PisanieTemat: Re: J-Rock'owcy co my w nich widzimy?   J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Icon_minitimeSob Gru 15, 2007 7:30 pm

Bo poprostu są ładni ^^ i my lubimy takich skosnookich ^^ heh według mnie Japonczycy sa no ładny ^^ szczególnie jak maja długie włosy Razz ale nie przesadnie ^^"
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Empty
PisanieTemat: Re: J-Rock'owcy co my w nich widzimy?   J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Icon_minitimeNie Gru 16, 2007 12:09 pm

Noo!! Japońcycy mają taką ładną, orientalną urodę. Uwielbiam ich delikatne rysy twarzy... to wygląda tak... chłopięco Smile A rockowcy... ogólnie niesamowite jest to jaki mają talent. Weźmy np. jakiegoś gitarzystę. Utalentowany chłopak, który wie, czego chce. Wlaczy o swoje marzenia, nie poddaje się, osiąga to czego pragnie. To jest imponujące. I jak tu sie nie zachwycić? Smile
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Empty
PisanieTemat: Re: J-Rock'owcy co my w nich widzimy?   J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Icon_minitimeNie Gru 16, 2007 12:42 pm

no to ja podzielam tez zdanie Urlike ^^
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Empty
PisanieTemat: Re: J-Rock'owcy co my w nich widzimy?   J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Icon_minitimeNie Gru 16, 2007 4:41 pm

Mnie podobają się japończycy, a jeżeli chodzi o jrocowców to podziwiam tych którzy mają talent a nie tych którzy przebierają się za kobiety, bo to mnie nie pociąga.
Powrót do góry Go down
Kari-chan=^^=
Nowicjusz
Nowicjusz
Kari-chan=^^=


Liczba postów : 131
Age : 32
Localisation : Asahigawa xD
Registration date : 03/05/2007

J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Empty
PisanieTemat: Re: J-Rock'owcy co my w nich widzimy?   J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Icon_minitimeNie Gru 16, 2007 7:57 pm

Heh...wiedziałam jaki temat założyć.... Razz macie rację Japończycy mają słodki spokojny głos...i są bardziej wyluzowania i szarmanccy co tu gadać wolałabym mieć chłopaka Japończyka niż polaka...oni przynajmniej mają jakąś kulturę co nie dziewczyny !? Już wiem ze na świecie nie ma prawdziwych mężczyzn....ale są wyjątki (patrz Kai z The GazettE xD) lol!
Powrót do góry Go down
http://www.aikouka-zaiaku.blog.onet.pl
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Empty
PisanieTemat: Re: J-Rock'owcy co my w nich widzimy?   J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Icon_minitimeNie Gru 16, 2007 9:17 pm

Moim marzeniem raczej nie do spełnienia jest mieć chłopaka japończyka Smile Oj jak bym chciała :*
Powrót do góry Go down
Kari-chan=^^=
Nowicjusz
Nowicjusz
Kari-chan=^^=


Liczba postów : 131
Age : 32
Localisation : Asahigawa xD
Registration date : 03/05/2007

J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Empty
PisanieTemat: Re: J-Rock'owcy co my w nich widzimy?   J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Icon_minitimeWto Gru 18, 2007 7:01 am

Eriko napisał:
Moim marzeniem raczej nie do spełnienia jest mieć chłopaka japończyka Smile Oj jak bym chciała :*

Zgadzam się z tobą Eriko-sama Razz szkoda ze to niemożliwe....a może jednak <szczerzy sie> Cool
Powrót do góry Go down
http://www.aikouka-zaiaku.blog.onet.pl
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Empty
PisanieTemat: Re: J-Rock'owcy co my w nich widzimy?   J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Icon_minitimeWto Gru 18, 2007 2:29 pm

Kari-chan=^^= napisał:
wolałabym mieć chłopaka Japończyka niż polaka...oni przynajmniej mają jakąś kulturę co nie dziewczyny !?


Hmm... no ja nie wiem. Może naczytałam się stereotypów, że niespecjalnie się z tym zgadzam. Owszem, bardzo pociąga mnie japońska uroda i nie miałabym nic przeciwko chłopakowi o wyglądzie Hyde (tylko wyższy proszę Razz ), ale czy z nimi nie jest tak, ze cały czas poświęcają wyłącznie pracy? A co ze mną! XD Taki wielki królik jak ja (to zrozumią tylko wtajemniczeni niestety) potrzebuje troski, uwagi i opieki Razz a nie... Ja może się zamknę bo zaraz zacznę gadać o prawach kobiet w Japonii i o tym, jak tam wyglądają małżeństwa, ale to byłby offtop Razz I post na dwa metry ^^"
Powrót do góry Go down
Kari-chan=^^=
Nowicjusz
Nowicjusz
Kari-chan=^^=


Liczba postów : 131
Age : 32
Localisation : Asahigawa xD
Registration date : 03/05/2007

J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Empty
PisanieTemat: Re: J-Rock'owcy co my w nich widzimy?   J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Icon_minitimePią Gru 21, 2007 3:37 pm

bez przesady na dwa metry Razz
masz rację coś w tym jest od kąd lubię Japonię to mnie nie pociągają Polacy...pora na badania(Kari odzie do lekarza... Smile ) xD
Chociaż facet podobny do Hyde(wzrost nie ważny...i coś tam xD) to mógł by być ale co do męrzczyzn to tylko im praca w głowie.... Razz
Powrót do góry Go down
http://www.aikouka-zaiaku.blog.onet.pl
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Empty
PisanieTemat: Re: J-Rock'owcy co my w nich widzimy?   J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Icon_minitimePią Gru 21, 2007 3:42 pm

mi tam narazie jescze sie polacy podobaja tym bardziej ze jest taki jeden co według mnie jest podobny do Japonczyka ^^ zreszta sa dwie takie osoby w naszej szkole ale ten co mi sie podoba jest ładniejszy Razz
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Kari-chan=^^=
Nowicjusz
Nowicjusz
Kari-chan=^^=


Liczba postów : 131
Age : 32
Localisation : Asahigawa xD
Registration date : 03/05/2007

J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Empty
PisanieTemat: Re: J-Rock'owcy co my w nich widzimy?   J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Icon_minitimePią Gru 21, 2007 3:52 pm

Misuzu napisał:
mi tam narazie jescze sie polacy podobaja tym bardziej ze jest taki jeden co według mnie jest podobny do Japonczyka ^^ zreszta sa dwie takie osoby w naszej szkole ale ten co mi sie podoba jest ładniejszy Razz


Nieźle Very Happy ja mam w klasie koleżankę która do zmylenia przypomina japonkę miałam reż kolegę ale się wypisał Sad
Ale mówią "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" gdybyśmy pobyli z Japończykami dwa lata to zzatęsknilibyśmy za innymi obcokrajowcami Very Happy


Ostatnio zmieniony przez dnia Pią Gru 21, 2007 3:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.aikouka-zaiaku.blog.onet.pl
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Empty
PisanieTemat: Re: J-Rock'owcy co my w nich widzimy?   J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Icon_minitimePią Gru 21, 2007 3:52 pm

Hmmm... taaaa z tymi realiami japońskimi to jest tak, że kobiety narzekają, ciągle muszą się zajmować dziećmi, domem, męza nie ma, miłość - szkoda gadać, ale faceci też nie mają przecież wesoło...
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Empty
PisanieTemat: Re: J-Rock'owcy co my w nich widzimy?   J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Icon_minitimePią Gru 21, 2007 3:55 pm

dobrze ze sa ludzie podobni do Japonczyków Very Happy

no wiecie my nie jestesmy Japonczykami i nie wiemy jka tam sie zyje. Tak naoprawde. Napewno faceta tez jest ciezko bo chcieliby miec wiecej czasu dla zony, rodziny..
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Nuria
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Nuria


Liczba postów : 73
Age : 31
Localisation : Nagasaki
Registration date : 04/05/2007

J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Empty
PisanieTemat: Re: J-Rock'owcy co my w nich widzimy?   J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Icon_minitimePią Gru 21, 2007 4:06 pm

Czemu ja dopiero teraz znalazłam ten temat? (zonk)
Cóż, rzecz jasna też wolę Japończyków od Polaków, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma a starą panną nie zamierzam zostać. Jak już pewnie wszyscy zauważyli mam manię na tle Reity Cool ale nie chodzi mi tu głównie o jego wygląd (no może trochę... dobra, jest najbardziej sexownym facetem jakiego w życiu widziałam tongue ) - tylko o charakter. No bo przecież, dziewczyny, liczy się wnętrze...

A tak nawiasem to faktycznie nie wiem czy w Japonii jest aż tak fajnie, myślę że ludzie mają dla siebie za mało czasu

*jeśli chodzi o wygląd Reiciarza to ja nic nie mówiłam Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
http://arha-jinsei.blog.onet.pl
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Empty
PisanieTemat: Re: J-Rock'owcy co my w nich widzimy?   J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Icon_minitimePią Gru 21, 2007 9:19 pm

Nuria napisał:
mam manię na tle Reity Cool

Nie ty jedna, Oj nie ty jedna... jeszcze Miyavi i Hyde xD Ciaaaaacha XD
Obsesjjaaaaa xD Wiecie jak nazwałam misia, którego dziś dostałam *uwaga offtop -,-"* : Miyavi Hidetto Godzilla Toyota Honda Civic Niach-niach, ładnie? XD przydałoby się jeszcze jedno imie, bo coś mało poetycko bvrzmi taki krótki tytuł... w kazdym razie postanowiono, że Miyavi Hidetto Godzilla Toyota Honda Civic Niach-niach będzie odzwierciedleniem moich dziwactw rabbit jocolor albino
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Empty
PisanieTemat: Re: J-Rock'owcy co my w nich widzimy?   J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Icon_minitimeSob Gru 22, 2007 4:30 pm

Nie no super to imie xD ja bym tak nie wymysliła Razz
a zeby nie robic offtopu:

Nuria napisał:
ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma a starą panną nie zamierzam zostać.
zgadzam sie z tym ^^ mam w szkole jednego takiego (wczesniej o nim pisałam) ale on odemnie "ucieka" o_O łeee chyba nic z tgeo nie bedzie Razz ale sie zobaczy ja nie odpuszczam ^^
Ale na Japonczyków zawsze bede leciała Very Happy lol!
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Nuria
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Nuria


Liczba postów : 73
Age : 31
Localisation : Nagasaki
Registration date : 04/05/2007

J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Empty
PisanieTemat: Re: J-Rock'owcy co my w nich widzimy?   J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Icon_minitimeSob Gru 22, 2007 4:50 pm

Tez mam w szkole takiego fajnego kolegę i niby daję mu do zrozumienia że mi się podoba ale on nic <rozkłada ręce>. Ale wiecie jacy są faceci w tym wieku, po prostu ci co są coś warci nie zwracają uwagi na dziewczyny, a wszyscy inni latają za wytapetowanymi ciziami. Co tu robić, takie życie...

Urlike, ty to masz pomysły z tym imieniem XD. Ja mam miśka, któremu zmieniam imię raz w miesiącu. Miał już Ran, Rufus, Vincent, Roy, Shukaku, Nitsu, a nawet Ruki Razz. A teraz ma Haru-chan i też dobrze...
Powrót do góry Go down
http://arha-jinsei.blog.onet.pl
Kari-chan=^^=
Nowicjusz
Nowicjusz
Kari-chan=^^=


Liczba postów : 131
Age : 32
Localisation : Asahigawa xD
Registration date : 03/05/2007

J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Empty
PisanieTemat: Re: J-Rock'owcy co my w nich widzimy?   J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Icon_minitimePon Gru 24, 2007 9:36 pm

Nuria napisał:
Czemu ja dopiero teraz znalazłam ten temat? (zonk)
Cóż, rzecz jasna też wolę Japończyków od Polaków, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma a starą panną nie zamierzam zostać. Jak już pewnie wszyscy zauważyli mam manię na tle Reity Cool ale nie chodzi mi tu głównie o jego wygląd (no może trochę... dobra, jest najbardziej sexownym facetem jakiego w życiu widziałam tongue ) - tylko o charakter. No bo przecież, dziewczyny, liczy się wnętrze...

A tak nawiasem to faktycznie nie wiem czy w Japonii jest aż tak fajnie, myślę że ludzie mają dla siebie za mało czasu

*jeśli chodzi o wygląd Reiciarza to ja nic nie mówiłam Rolling Eyes

Oh Nuria-sama takie kity możesz wciskać Ravenie Razz faktycznie Japończycy nie mają żyją usłanego kwiatami praca, dom, rodzina, i inne ważne rzeczy na głowie Very Happy

Co do Reiciaka...hmn....<mysli>nawet jest fajny
a ztym wnętrzem to "Zgadzam sie w 100%" (skąd ja znam to powiedzonko) <zerka na Nurię, obie wybuchają głosnym śmiechem> Smile ok dość..p*********a na ektranie Very Happy <cenzured xD>
Powrót do góry Go down
http://www.aikouka-zaiaku.blog.onet.pl
Nuria
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Nuria


Liczba postów : 73
Age : 31
Localisation : Nagasaki
Registration date : 04/05/2007

J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Empty
PisanieTemat: Re: J-Rock'owcy co my w nich widzimy?   J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Icon_minitimeSro Gru 26, 2007 8:36 pm

No hmmm cóż..... ale ja rzeczywiście myślę że oni są zbyt zapracowani żeby się naprawdę soba zająć. Przecież tyle się słyszy o pracoholii w Japonii.... naturalnie nie tyczy się to wszystkich ale większość to i tak dużo. Mnie osobiście w Japończykach podoba się ta ich spontaniczność, i może to, że umieją być czasem taaaaacy słodcy Very Happy
Powrót do góry Go down
http://arha-jinsei.blog.onet.pl
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Empty
PisanieTemat: Re: J-Rock'owcy co my w nich widzimy?   J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Icon_minitimePon Gru 31, 2007 10:14 am

Czasem??!! o_O oni zawsze sa SŁOOOODCY ^^ buziak dla wszystkich słodkich Japonczyków xD

jesli to jest spam to sorki ^^'
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Naggaroth
Początkujący
Początkujący
Naggaroth


Liczba postów : 49
Localisation : Gryfino
Registration date : 01/04/2008

J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Empty
PisanieTemat: Re: J-Rock'owcy co my w nich widzimy?   J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Icon_minitimePią Kwi 25, 2008 2:25 pm

Co w j-rockowcach jest fajne? Wszystko! ^^ Nawet są fajni kiedy wyglądają jak kobiety! Very Happy (nie nie, nie jestem ani les, ani bi ;p). Bo oni sa poprostu.. śliczni, choć niekoniecznie przystojni Wink

Jesli chodzi o pracoholizm w Japonii.. To w praktyce wyglada tak, ze siedzą w pracy te az 10 godzin, z czego 3-4h spedzaja na drzemce ;p bądź marnują go w iny sposób (ale to tez oczywiscie nie wszedzie),wiec roznie to bywa. Niektorzy są pracoholikami, niektorzy nie. Tak jak u nas. Ale to juz nie ich wina że takie mają wymogi pracy. Chociaz to też już się zmienia (wpływ innych narodów)

Co do boyfrienda japonczyka.. ja nie zamiezam poprzestac na marzeniach Very Happy w koncu za 2 lata zamieszkam w Japoni ^^ <aaa jara sie>

Nie wiem czy pozosali uzytkownicy zwrocili uwage.. ale japonczycy mają charakterystyczne nosy. Takie male, zgrabne, poprostu sliczne. My europejczycy mamy zazwyczaj wielkie, lekko garbate itd. A ich są jak u niemowląt ^^
Powrót do góry Go down
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Empty
PisanieTemat: Re: J-Rock'owcy co my w nich widzimy?   J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Icon_minitimePią Kwi 25, 2008 9:58 pm

^ Tak to prawda Smile Możliwe, że jedna z cech charakterystycznych dla rasy żółtej... nie wiem :p za dużo biologii ^^ Akurat tutaj pewnosci nie mam, czy to, to ^^



A co to za plany za te dwa lata, że tak sobie zaofftopowac pozwolę? Wink
Powrót do góry Go down
Naggaroth
Początkujący
Początkujący
Naggaroth


Liczba postów : 49
Localisation : Gryfino
Registration date : 01/04/2008

J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Empty
PisanieTemat: Re: J-Rock'owcy co my w nich widzimy?   J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Icon_minitimePią Kwi 25, 2008 10:24 pm

Plany są takie, żeby przez dwa lata podciągnąć swój japoński na możliwie najwyższy poziom, a potem zgłosić się do Ambasady Japonii w Polsce do programu ktory zapewni mi tam studia Smile Co roku odbywa się nabór, wszystko organizuje Ambasada, potrzebuję tylko podciągnąć japoński. Wymagany jest również angielski, ale z tym nie bedzie najmniejszego problemu Wink

Jeśli nie powiedzie mi sie z Ambasadą (w co wątpie) to pojadę tam na własna rękę, 'ze 100 w kieszeni' jak to głosił jeden z Waszych tematów Wink

A potem to juz tylko witaj Nihon i przystojni Nihonjinowie Very Happy
Powrót do góry Go down
Yuko
Początkujący
Początkujący
Yuko


Liczba postów : 49
Registration date : 03/02/2009

J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Empty
PisanieTemat: Re: J-Rock'owcy co my w nich widzimy?   J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:32 pm

Eriko napisał:
Moim marzeniem raczej nie do spełnienia jest mieć chłopaka japończyka Smile Oj jak bym chciała :*

Całkowicie, absolutnie, zupełnie i bez wahania się z Tobą zgadzam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Empty
PisanieTemat: Re: J-Rock'owcy co my w nich widzimy?   J-Rock'owcy co my w nich widzimy? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
J-Rock'owcy co my w nich widzimy?
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Japończycy-
Skocz do: