...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Koncert japońskiej artystki w Firleju (Wrocław)

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
ibris
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 1
Registration date : 28/11/2007

Koncert japońskiej artystki w Firleju (Wrocław) Empty
PisanieTemat: Koncert japońskiej artystki w Firleju (Wrocław)   Koncert japońskiej artystki w Firleju (Wrocław) Icon_minitimeSro Lis 28, 2007 10:48 am

LEILANI to japońska artystka wykonująca muzykę, którą można opisać jako eksperymentalny, elektroniczny pop. Barwa głosu Leilani, w połączeniu z delikatnymi, nastrojowymi i lekko niepokojącymi kompozycjami, zbliża jej twórczość do klimatów spod znaku Bjork.

Data: 30.11.2007
godz: 20:00
Bilety: 20/25 pln

więcej + sample muyczne: http://www.firlej.wroc.pl/index.php/koncerty/47

Naprawdę warto posłuchaćSmile
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Koncert japońskiej artystki w Firleju (Wrocław) Empty
PisanieTemat: Re: Koncert japońskiej artystki w Firleju (Wrocław)   Koncert japońskiej artystki w Firleju (Wrocław) Icon_minitimeCzw Lis 29, 2007 8:58 am

aha czyli japońska artstka przyjechała do olski wydac koncert ^^ ale fajnie pojechałabym ale nie mam jak Razz hehe a tylko we wrocławiu wystepuje. Szkoda taki kawał drogi przejechała i tylko jedna miejscowość... hehe
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Koncert japońskiej artystki w Firleju (Wrocław) Empty
PisanieTemat: Re: Koncert japońskiej artystki w Firleju (Wrocław)   Koncert japońskiej artystki w Firleju (Wrocław) Icon_minitimePon Gru 03, 2007 9:50 pm

Bardzo szkoda bo nie miałam jak pojechac Sad
Powrót do góry Go down
Dif
Początkujący
Początkujący
Dif


Liczba postów : 17
Age : 32
Localisation : Hinamizawa
Registration date : 30/09/2007

Koncert japońskiej artystki w Firleju (Wrocław) Empty
PisanieTemat: Re: Koncert japońskiej artystki w Firleju (Wrocław)   Koncert japońskiej artystki w Firleju (Wrocław) Icon_minitimeSro Gru 05, 2007 11:58 am

Co za pech gdybym wiedzial wczesniej to pewnie bym pojechal Sad Moj wujek tam studiuje wiec nie byloby z tym problemu ahhhh co za pech Mad
Powrót do góry Go down
Maki-chan
Początkujący
Początkujący
Maki-chan


Liczba postów : 6
Age : 33
Registration date : 12/04/2008

Koncert japońskiej artystki w Firleju (Wrocław) Empty
PisanieTemat: Re: Koncert japońskiej artystki w Firleju (Wrocław)   Koncert japońskiej artystki w Firleju (Wrocław) Icon_minitimeSob Kwi 12, 2008 6:59 pm

WooW To ja mieszkam we Wrocku już 17 lat i nie wiedziałam że coś takiego było organizowane z Firleju Embarassed Jak ktoś będzie wiedział coś o kolejnej takiej imprezie, to piszcie <prosi> I love you
Powrót do góry Go down
Maki-chan
Początkujący
Początkujący
Maki-chan


Liczba postów : 6
Age : 33
Registration date : 12/04/2008

Koncert japońskiej artystki w Firleju (Wrocław) Empty
PisanieTemat: Re: Koncert japońskiej artystki w Firleju (Wrocław)   Koncert japońskiej artystki w Firleju (Wrocław) Icon_minitimeSob Kwi 12, 2008 7:02 pm

OoO sama znalazłam Very Happy
BORIS + GROWING
data: 2008-05-08 | godzina: 20:00| bilety: Pierwsze 125 biletów - 35 złotych. Kolejne po 45 złotych.

Powiem szczerze że tego zespołu nie znam, ale może uda mi się znaleźć jakieś info to dodam:D bounce
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Koncert japońskiej artystki w Firleju (Wrocław) Empty
PisanieTemat: Re: Koncert japońskiej artystki w Firleju (Wrocław)   Koncert japońskiej artystki w Firleju (Wrocław) Icon_minitimeNie Kwi 13, 2008 11:10 am

Boris
Japońskie eksperymentalne trio
Gatunek: metal, rock
Skład:
Atsuo - Drums, Vocals
Wata - Lead Guitar
Takeshi - Vocals, Bass, Rhythm Guitar
Japońskie eksperymentalne trio poprzednio wystąpiło w Firleju w ubiegłym roku, kiedy muzycy supportowali Isis.

Growing
USA
Gatunek: elektronika, metal, rock
Skład:
Joe Denardo
Kevin Doria

Tyle znalazłam zeby was oswiecić Very Happy Japonka
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Sponsored content





Koncert japońskiej artystki w Firleju (Wrocław) Empty
PisanieTemat: Re: Koncert japońskiej artystki w Firleju (Wrocław)   Koncert japońskiej artystki w Firleju (Wrocław) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Koncert japońskiej artystki w Firleju (Wrocław)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Muzyka-
Skocz do: