...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Miyavi

Go down 
+6
nanaka
JigokuShoujyo
Dango.! xd
Nana-chan
Amizu
Urlike
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Miyavi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miyavi   Miyavi - Page 2 Icon_minitimeCzw Maj 06, 2010 2:57 pm

staram się i z tego i z tego żeby nie było monotoni hmm oczywiście akustyczna ale większość czasu i tak gram na basowej
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Miyavi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miyavi   Miyavi - Page 2 Icon_minitimePią Maj 07, 2010 12:56 pm

ja teraz zbieram sobie kasę na akustyka. Może w wakacje uda mi się kupić. Tylko nie wiem, czy taka dla leworęcznych, czy dla praworęcznych...
Ojej, gitara basowa? Kosmicznie! Very Happy
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Miyavi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miyavi   Miyavi - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 12, 2010 8:01 pm

Bas jest taki.... magiczny Smile

Nagisa lepiej dla praworecznych. Jesli zaczynasz nauke to nawet jesli jestes leworęczna to na takiej tez sie nauczysz.
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Miyavi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miyavi   Miyavi - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 12, 2010 8:06 pm

Hmm. Sama nie wiem już Razz Bo uczyłam się grać na klasyku od zeszłych wakacji i gitara była jak dla praworęcznych. Ale choć chwyty raz-dwa łapałam, palcowanie i bicie mi kiepsko wychodziło... nie panuje nad palcami prawej ręki Embarassed a teraz sobie przestawiłam struny i uczę się od nowa. I bicie jest git^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Miyavi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miyavi   Miyavi - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miyavi
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Muzyka-
Skocz do: