...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Znajomi z Japnii

Go down 
+2
JarekXD
BarakaPL
6 posters
AutorWiadomość
BarakaPL
Początkujący
Początkujący
BarakaPL


Liczba postów : 5
Age : 48
Registration date : 06/08/2007

Znajomi z Japnii Empty
PisanieTemat: Znajomi z Japnii   Znajomi z Japnii Icon_minitimeNie Sie 12, 2007 10:50 am

Napiszcie proszę czy macie jakieś doświadczenie w kontaktach z Japończykami.

Różne formy...elektroniczna lub osobista.
Powrót do góry Go down
JarekXD
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 4
Age : 34
Localisation : Mrągowo
Registration date : 02/02/2008

Znajomi z Japnii Empty
PisanieTemat: Re: Znajomi z Japnii   Znajomi z Japnii Icon_minitimeSob Lut 02, 2008 12:15 am

Ja czasem dzwoniłem spobie po japończykach na Skype. Było bardzo zabawnie Very Happy
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Znajomi z Japnii Empty
PisanieTemat: Re: Znajomi z Japnii   Znajomi z Japnii Icon_minitimeSob Lut 02, 2008 2:11 pm

hehe no. Ja kiedys znalazłam taka Misuzu (po nicku Razz) ale nie chciała sie wymienic danymi ^^' hehe chciałam sobie porozmawiac chociaz nie umiem Japonskiego xD hehe a znasz Japonski i normalnie z Japonczykami sobie przez Skype rozmawiałes? Czy mówiłes po Japonskuy a oni cie nie rozumieli? xD hhe
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Znajomi z Japnii Empty
PisanieTemat: Re: Znajomi z Japnii   Znajomi z Japnii Icon_minitimeNie Lut 10, 2008 6:22 pm

Miałam kontakt osobisty z Japończykiem, który aktualnie mieszka w Polsce. Rozmawiałam rówie ż przez skypa po angielsku.
Powrót do góry Go down
Sehaenne
Początkujący
Początkujący
Sehaenne


Liczba postów : 28
Age : 34
Localisation : Puławy
Registration date : 10/09/2007

Znajomi z Japnii Empty
PisanieTemat: Re: Znajomi z Japnii   Znajomi z Japnii Icon_minitimeCzw Paź 02, 2008 5:18 pm

Ja niedawno, przyznam że strasznie się wtedy nudziłam, weszłam na Skype'Me! Hy hy ponieważ w opisie profilu mam: "Lalala Sehaenne-sama!
I want some Japanese Guys! Hahaha! Joke joke Razz" pare osób się do mnie odezwało ^^'
Wiem, że to troche dziwnie może wyglądać, ale... No ale bardzo się cieszę bo poznałam w ten sposób Ame I love you Bardzo miły i sympatyczny chłopak z Japoni Very Happy Na poczatku ciężko było nam się dogadać, bo jednak ich akcent w połączeniu z językiem angielskim jest straszny, ale idzie się przyzwyczaić Very Happy
Powrót do góry Go down
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Znajomi z Japnii Empty
PisanieTemat: Re: Znajomi z Japnii   Znajomi z Japnii Icon_minitimePon Paź 06, 2008 8:22 pm

no to masz szczęście, ja jakoś nie mogę normalnej osoby do pogadania znaleźc na skype Sad
Powrót do góry Go down
Sehaenne
Początkujący
Początkujący
Sehaenne


Liczba postów : 28
Age : 34
Localisation : Puławy
Registration date : 10/09/2007

Znajomi z Japnii Empty
PisanieTemat: Re: Znajomi z Japnii   Znajomi z Japnii Icon_minitimePon Paź 06, 2008 9:06 pm

Nom wiem o czym mówisz... Na liście zablokowanych mam ponad 200 osób ^^, a znajomych 7? Ale co tam Very Happy Wystarczy poszukac samemu kogoś, nie zawsze są to zboczeńcy, hyhyhy Razz
Powrót do góry Go down
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Znajomi z Japnii Empty
PisanieTemat: Re: Znajomi z Japnii   Znajomi z Japnii Icon_minitimePon Paź 06, 2008 9:57 pm

spróbuję Very Happy
Powrót do góry Go down
tomodachi
Początkujący
Początkujący
tomodachi


Liczba postów : 3
Localisation : Nagereboshi
Registration date : 09/10/2008

Znajomi z Japnii Empty
PisanieTemat: Re: Znajomi z Japnii   Znajomi z Japnii Icon_minitimeCzw Paź 09, 2008 4:54 pm

ja na ulicy... o dojście do hotelu pytali (po angielsku...) a potem po japońsku pare słów wymieniliśmy. Nic specjalnego
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Znajomi z Japnii Empty
PisanieTemat: Re: Znajomi z Japnii   Znajomi z Japnii Icon_minitimeNie Lis 02, 2008 3:55 pm

Po JApońsku? No to fajnie. W wiekszych miastach mozna znaleźć Japończyków a u mnie to nic juz kompletnie nie ma.
JA kiedys na skypie znalazłam takiego sobie Japonczyka. Pare słów z nim skleiłam, bo nie za bardzo jeszcze umiałam wtedy ang. i później siostra przyszła to mi tam pomagała z nim gadać xD potem jakos sie kontakt urwał, bo nigdy go nie była na skypie w zwiazku z tym, ze tam jest 9 godzin do przodu. U nas był dzień u nich noc xD miałam ta rozmowe nagrana, ale niestyety juz dawno przepadła xD

Sehaenne bardzo dobry sposób, żeby sie Japońce do ciebie kleili xD trzeba kiedys wypróbować hehe
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Sponsored content





Znajomi z Japnii Empty
PisanieTemat: Re: Znajomi z Japnii   Znajomi z Japnii Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Znajomi z Japnii
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Japan Club-
Skocz do: