...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Takako Fuji

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Yoko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Yoko


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 27/07/2007

Takako Fuji Empty
PisanieTemat: Takako Fuji   Takako Fuji Icon_minitimeCzw Sie 09, 2007 8:18 am

Najbardziej znana jest jako Kayako Saeki z "Klatwy". Karierę rozpoczynała grając w teatrze Theatrical Campany. Zadebiutowała w filmie "Gakkô no kaidan G". Podkłada również głos do japonskich wersji amerykańkich filmów i seriali. Oprócz tego Takako tańczy balet.

Ja wiem, że ona nie jest zabardzo znana, ale to moja ulubiona aktorka lol! Ktoś widziała film z nią? I moze wypowie sie na ten temat?
Powrót do góry Go down
Marina
Początkujący
Początkujący
Marina


Liczba postów : 12
Age : 30
Registration date : 06/08/2007

Takako Fuji Empty
PisanieTemat: Re: Takako Fuji   Takako Fuji Icon_minitimeCzw Sie 09, 2007 9:27 am

Ja widziałam 6 filmów z niąWink

:ChibiAki:
Rozwijanie wypowiedzi nie boli... prawda?? Skoro widziałaś 6 filmów z tą aktorką to może coś napisz o nich.
Powrót do góry Go down
http://www.filmweb.pl/user/419318/Lina13.html
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Takako Fuji Empty
PisanieTemat: Re: Takako Fuji   Takako Fuji Icon_minitimeCzw Sie 09, 2007 1:54 pm

Ja najbardziej z nam ją z Klątw.
Lecz zagrała również w moim ulubionym horrorze Reinkarnacja i była świetna.
Powrót do góry Go down
Yoko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Yoko


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 27/07/2007

Takako Fuji Empty
PisanieTemat: Re: Takako Fuji   Takako Fuji Icon_minitimeCzw Sie 09, 2007 4:37 pm

No, właśnie. Okropnie żałuję, że nie widziałam reinkarnacji... To film z kolekcji Asian Terror i widziałam z niej już "Wizje" i "Infekcję", a reinkarnacji nie... Wiem, że Takako jest tam pokojówką i w ogóle nasłuchałam sie juz trochę o tym filmie lol! .... No, nic.

Zapraszam na mojego (sypiącego się) bloga o niej: www.takako-fuji.blog.onet.pl Razz
Powrót do góry Go down
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Takako Fuji Empty
PisanieTemat: Re: Takako Fuji   Takako Fuji Icon_minitimeCzw Sie 09, 2007 5:16 pm

Yoko napisał:
No, właśnie. Okropnie żałuję, że nie widziałam reinkarnacji... To film z kolekcji Asian Terror i widziałam z niej już "Wizje" i "Infekcję", a reinkarnacji nie... Wiem, że Takako jest tam pokojówką i w ogóle nasłuchałam sie juz trochę o tym filmie lol! .... No, nic.

Zapraszam na mojego (sypiącego się) bloga o niej: www.takako-fuji.blog.onet.pl Razz

On sie wcale nie sypie, a film warto obejrzeć.
Fajna japonka Very Happy
Powrót do góry Go down
Yoko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Yoko


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 27/07/2007

Takako Fuji Empty
PisanieTemat: Re: Takako Fuji   Takako Fuji Icon_minitimeCzw Sie 09, 2007 5:30 pm

Eriko napisał:
Yoko napisał:
No, właśnie. Okropnie żałuję, że nie widziałam reinkarnacji... To film z kolekcji Asian Terror i widziałam z niej już "Wizje" i "Infekcję", a reinkarnacji nie... Wiem, że Takako jest tam pokojówką i w ogóle nasłuchałam sie juz trochę o tym filmie lol! .... No, nic.

Zapraszam na mojego (sypiącego się) bloga o niej: www.takako-fuji.blog.onet.pl Razz

On sie wcale nie sypie, a film warto obejrzeć.
Fajna japonka Very Happy

Wszystkie Japonki i Japończycy są fajni Very Happy
Powrót do góry Go down
Marina
Początkujący
Początkujący
Marina


Liczba postów : 12
Age : 30
Registration date : 06/08/2007

Takako Fuji Empty
PisanieTemat: Re: Takako Fuji   Takako Fuji Icon_minitimeCzw Sie 09, 2007 6:11 pm

No to rozwijam Smile
Widziałam:
- Klątwę
- Klątwę 2
- Klątwę Ju-On
- Klątwę Ju-On 2
- Ju-On
- Ju-on 2
Powrót do góry Go down
http://www.filmweb.pl/user/419318/Lina13.html
Yoko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Yoko


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 27/07/2007

Takako Fuji Empty
PisanieTemat: Re: Takako Fuji   Takako Fuji Icon_minitimeNie Sie 12, 2007 6:00 pm

A tak w ogóle to zapraszam wszystkich na polskie forum fanow (i nie tylko) Takako Smile http://www.takakofuji.fora.pl/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Takako Fuji Empty
PisanieTemat: Re: Takako Fuji   Takako Fuji Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Takako Fuji
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Filmy-
Skocz do: