...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Klątwa Ju-On

Go down 
+3
Eriko
Yoko
Marina
7 posters
AutorWiadomość
Marina
Początkujący
Początkujący
Marina


Liczba postów : 12
Age : 30
Registration date : 06/08/2007

Klątwa Ju-On Empty
PisanieTemat: Klątwa Ju-On   Klątwa Ju-On Icon_minitimeWto Sie 07, 2007 12:45 pm

KLATWA JU-ON

Wolontariuszka Rika ( Megumi Okina ) zostaje wysłana do domu pani Sachie. Na mijescu zastaje wielki bałagan i wyczerpaną kobietę. We wnętrzu jednej z szaf odkrywa Toshio, małego chłopca o dziwnie bladej twarzy. Kiedy wraca do pani Sachie, widzi nad jej ciałem cień. Przerażona traci przytomność. Kiedy dochodzi do siebie, w domu jest pełno policji. Okazuje się, że jej podopieczna nie żyje. Funkcjonariusze znajdują na strychu ciała pozostałuch mieszkańców domu. Detektyw Toyama (Yoji Tanaka) zaczyna śledztwo.

KLATWA JU-ON 2

Aktorka nazywana królową horrorów traci nienarodzone dziecko w wypadku, a jej mąż ma duże obrażenia. Lecz postanawia nadal pracować. Właśnie powstaje nowa produkcja, w której gra. Jak wiadomo - horror. Ale najgorsze jest to, że film kręcą w nawiedzonym domu, w którym straszą duch matki i synka. Cała ekipa nie zwraca na to uwagi i rusza do pracy. Niestety już przerażająca klątwa ciąży na nich i są w niebezpieczeństwie...
Powrót do góry Go down
http://www.filmweb.pl/user/419318/Lina13.html
Yoko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Yoko


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 27/07/2007

Klątwa Ju-On Empty
PisanieTemat: Re: Klątwa Ju-On   Klątwa Ju-On Icon_minitimeWto Sie 07, 2007 3:09 pm

Świetny film! Widziała już dwie amerkańskie i dwie japońskie wersje kinowe. Oglądałam ten film w środku nocy, a po skończeniu nie mogłam się ruszyć ze strachu^^ Takashi Shimizu potrafi kręcić horrory, trzeba mu to przyznać Very Happy Nie mogę się doczekać trzeciej częsci...
Powrót do góry Go down
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Klątwa Ju-On Empty
PisanieTemat: Re: Klątwa Ju-On   Klątwa Ju-On Icon_minitimeSro Sie 08, 2007 10:05 am

Uwielbiam te filmy, także obejrzałam dwie amerykańskie wersji, ale japońskie są lepsze Very Happy
Powrót do góry Go down
Yoko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Yoko


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 27/07/2007

Klątwa Ju-On Empty
PisanieTemat: Re: Klątwa Ju-On   Klątwa Ju-On Icon_minitimeSro Sie 08, 2007 2:11 pm

No, właśnie. Co do japońskich wersji. Ktora straszniejsza jedynka czy dwójka?
Ja wolę jedynkę Razz
Powrót do góry Go down
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Klątwa Ju-On Empty
PisanieTemat: Re: Klątwa Ju-On   Klątwa Ju-On Icon_minitimeSro Sie 08, 2007 5:12 pm

Dla mnie jakoś straszniejsza dwójka do jednynki sie stosunkowo przyzwyczaiłam.
Powrót do góry Go down
Yoko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Yoko


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 27/07/2007

Klątwa Ju-On Empty
PisanieTemat: Re: Klątwa Ju-On   Klątwa Ju-On Icon_minitimeSro Sie 08, 2007 6:55 pm

Eriko napisał:
Dla mnie jakoś straszniejsza dwójka do jednynki sie stosunkowo przyzwyczaiłam.

Ooo, dwojka ma lepsza fabułę, ale ja i tak bardziej bałam się jedynki Very Happy
Powrót do góry Go down
Marina
Początkujący
Początkujący
Marina


Liczba postów : 12
Age : 30
Registration date : 06/08/2007

Klątwa Ju-On Empty
PisanieTemat: Re: Klątwa Ju-On   Klątwa Ju-On Icon_minitimeNie Sie 12, 2007 7:24 pm

Mi dwójka podoba się bardzie ze względu na te wszystkie powiązania Very Happy
Ale jedyna też świetna
Powrót do góry Go down
http://www.filmweb.pl/user/419318/Lina13.html
Kari-chan=^^=
Nowicjusz
Nowicjusz
Kari-chan=^^=


Liczba postów : 131
Age : 32
Localisation : Asahigawa xD
Registration date : 03/05/2007

Klątwa Ju-On Empty
PisanieTemat: Re: Klątwa Ju-On   Klątwa Ju-On Icon_minitimeSob Gru 15, 2007 2:52 pm

Marina napisał:
Mi dwójka podoba się bardzie ze względu na te wszystkie powiązania Very Happy
Ale jedyna też świetna

Japońska wersja jest trochę....no...jak by....drętwa.... Mad bo nie ma tam dynamiki ale najgorsze jest to ze za anime mają zajebiste a filmy...?? :japonia: Japonka
Powrót do góry Go down
http://www.aikouka-zaiaku.blog.onet.pl
Yoko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Yoko


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 27/07/2007

Klątwa Ju-On Empty
PisanieTemat: Re: Klątwa Ju-On   Klątwa Ju-On Icon_minitimePon Mar 03, 2008 6:56 pm

Kari-chan=^^= napisał:
Marina napisał:
Mi dwójka podoba się bardzie ze względu na te wszystkie powiązania Very Happy
Ale jedyna też świetna

Japońska wersja jest trochę....no...jak by....drętwa.... Mad bo nie ma tam dynamiki ale najgorsze jest to ze za anime mają zajebiste a filmy...?? :japonia: Japonka


Drętwa? Mysle, że poprostu filmy roznią się od anime. A taki horror, jak Klątwa nie moze byc zbyt dynamiczny.. Historie nawiedzonych domów zazwyczaj są takie Very Happy
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Klątwa Ju-On Empty
PisanieTemat: Re: Klątwa Ju-On   Klątwa Ju-On Icon_minitimeWto Kwi 01, 2008 6:48 pm

Ja oglądałam jedynkę. Kiedys leciala w telewizji. NAjgorsze było to, ze ogladałam sama wieczorem ok. 23:00 była oświecona tylko jedna mała lampka, która dawała mało swiatła, reszta domowników poszła spać. Ogladałam sama na dole i tata spał na górze i jak były te straszne momenty on zaczął tak głośno chrapac! Tak sie bałam, że nie mogłam xD Potem starałam sie o tymk nie mysleć, zeby sie nie bać.
Podsumując-film był super. Mam zamiar obejrzec druga część ^^
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Yoko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Yoko


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 27/07/2007

Klątwa Ju-On Empty
PisanieTemat: Re: Klątwa Ju-On   Klątwa Ju-On Icon_minitimeNie Lip 13, 2008 8:42 am

Misuzu, miałam podobnie.. Film sie skończył przeleciały już napisy a ja siedze wystraszona i boje sie ruszyc... W pokoju ciemno, wszyscy śpią... To było w trakcie przeprowadzki i nie miałam nawet firanek w oknach... i większosci mebli. Czułam sie jak w psychiatryku w tych pustych ścianach. wiał wiatr i gałezie drzew pukały mi w okno affraid Nie ma to jak dobry horror w środku nocy ;P
Powrót do góry Go down
Molcia1994
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Molcia1994


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 18/06/2009

Klątwa Ju-On Empty
PisanieTemat: Re: Klątwa Ju-On   Klątwa Ju-On Icon_minitimeWto Cze 23, 2009 6:03 pm

To był świetny film!!Very Happy Właściwie, to nawet nie jestem pewna, czy widziałam japońską wersję, ale chyba tak.
Tak szczerze, to prawie ni zrozumiałam tego filmu, ale i tak mi sie podobałWink
Powrót do góry Go down
Mikurusia :3
Extra Usher
Extra Usher
Mikurusia :3


Liczba postów : 311
Age : 28
Localisation : Radom
Registration date : 29/05/2010

Klątwa Ju-On Empty
PisanieTemat: Re: Klątwa Ju-On   Klątwa Ju-On Icon_minitimePią Cze 25, 2010 1:27 pm

Panicznie boję się tego filmu.
Był straszny...
Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Klątwa Ju-On Empty
PisanieTemat: Re: Klątwa Ju-On   Klątwa Ju-On Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Klątwa Ju-On
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Filmy-
Skocz do: