...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Marcin Bruczkowski

Go down 
+4
slawek15
Misuzu
Admin
ChibiAki
8 posters
AutorWiadomość
ChibiAki
Moderator
Moderator
ChibiAki


Liczba postów : 79
Age : 39
Localisation : Neverland
Registration date : 12/05/2007

Marcin Bruczkowski Empty
PisanieTemat: Marcin Bruczkowski   Marcin Bruczkowski Icon_minitimeCzw Maj 31, 2007 12:03 pm

Marcin Bruczkowski Autor

ur. 1965 r. w Warszawie. W latach 1983-1986 studiował anglistykę na Uniwersytecie Warszawskim, po czym wyjechał na studia kulturoznawcze do Tokio. Miał wrócić po roku, tymczasem spędził w Japonii dziesięć lat. W nieogrzanych japońskich mieszkankach zmarzł tak bardzo, że postanowił przenieść się na równik i kolejne pięć lat mieszkał w Singapurze. Pracował jako informatyk, nauczyciel, tłumacz, inżynier dźwięku, projektant graficzny i perkusista. W 2001 roku wrócił do Warszawy, gdzie mieszka z żoną Kit Fui i synem Alexandrem.

Książki:
"Bezsenność w Tokio"
"Singapur: 4 rano"
"Zagubieni w Tokio"

Czytając te książki dowiemy sie jak jeszcze parę (naście) lat temu było w Japonii i co było potrzebne do przeżycia w miejskiej dżungli Smile
Tu macie stronkę autora: http://marcin.bruczkowski.com
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 121
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 03/05/2007

Marcin Bruczkowski Empty
PisanieTemat: Re: Marcin Bruczkowski   Marcin Bruczkowski Icon_minitimeCzw Maj 31, 2007 12:43 pm

Witam Smile Pare dni temu wyslałem maila do Pana Marcina Bruczkowskiego ! Może zarejstruje On się na Naszym forum Smile Dobrze by było mieć takie eXperta na Naszym forum Smile

P.S ChibiAki możesz też Panu Marcinowi posłać maila z zaproszeniem ? Bo do mnie coś się nie odzywa confused No scratch Sad . A Ty już trochę z Panem Marcinem pisałeś więc może coś by odpowiedział... Pozdrawiam !
Powrót do góry Go down
https://japanclub.forumpolish.com
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Marcin Bruczkowski Empty
PisanieTemat: Re: Marcin Bruczkowski   Marcin Bruczkowski Icon_minitimeCzw Maj 31, 2007 2:01 pm

no fajnie. Ciekawy człowiek Very Happy i ozenił sie nawet z Japonka. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
slawek15
Stały Bywalec
Stały Bywalec
slawek15


Liczba postów : 75
Age : 38
Localisation : WLKP.
Registration date : 02/06/2007

Marcin Bruczkowski Empty
PisanieTemat: Re: Marcin Bruczkowski   Marcin Bruczkowski Icon_minitimeSob Cze 02, 2007 6:02 pm

Z tego, co wiem, to nie tylko ożenił się z Japonką, ale też się z nią rozwiódł. Jego obecna żona jest Chinką.
Jeśli to czyta, to przepraszam za wnikanie w jego prywatne sprawy. 申し訳ありません
Powrót do góry Go down
Tenshi
Początkujący
Początkujący
Tenshi


Liczba postów : 33
Registration date : 22/05/2007

Marcin Bruczkowski Empty
PisanieTemat: Re: Marcin Bruczkowski   Marcin Bruczkowski Icon_minitimeSob Cze 02, 2007 7:01 pm

ale fakt jest faktem- ożenił sie z Japonką, to co dalej się działo to ich sprawa
Powrót do góry Go down
slawek15
Stały Bywalec
Stały Bywalec
slawek15


Liczba postów : 75
Age : 38
Localisation : WLKP.
Registration date : 02/06/2007

Marcin Bruczkowski Empty
PisanieTemat: Re: Marcin Bruczkowski   Marcin Bruczkowski Icon_minitimeSob Cze 02, 2007 7:05 pm

Też tego faktu nie zaprzeczam :-)
Powrót do góry Go down
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

Marcin Bruczkowski Empty
PisanieTemat: Re: Marcin Bruczkowski   Marcin Bruczkowski Icon_minitimeSob Wrz 29, 2007 12:01 pm

Ciekawy człowiek Smile Zamierzam przeczytać "Bezsenność w Tokio", ale narazie nie mam okazji zakupu ksiażki Razz A szkoda.
Powrót do góry Go down
Yoko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Yoko


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 27/07/2007

Marcin Bruczkowski Empty
PisanieTemat: Re: Marcin Bruczkowski   Marcin Bruczkowski Icon_minitimeSob Paź 06, 2007 12:52 pm

Urlike napisał:
Ciekawy człowiek Smile Zamierzam przeczytać "Bezsenność w Tokio", ale narazie nie mam okazji zakupu ksiażki Razz A szkoda.

Ja też własnie na to poluję lol!
Czekam, aż będzie dostępna w bibiotece... bo na razie już dwa razy wyporzyczono mi ją z przed nosa...
Powrót do góry Go down
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

Marcin Bruczkowski Empty
PisanieTemat: Re: Marcin Bruczkowski   Marcin Bruczkowski Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 3:46 pm

Taaa, ale przynajmniej masz ją w bibliotece, tymczasem ja nigdy jeszcze na oczy okładki nie widziałam Shocked Ach, ależ bym chciała ją pomacać.... WooW
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Marcin Bruczkowski Empty
PisanieTemat: Re: Marcin Bruczkowski   Marcin Bruczkowski Icon_minitimeNie Cze 21, 2009 4:04 pm

bezsenność w tokio przeczytałem i polecam choć czasem wydawało pi się że autor podszedł troche z dystansem do niekturych spraw Smile a czytał ktoś może jego nainowszą książke radio yokohama ??
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Marcin Bruczkowski Empty
PisanieTemat: Re: Marcin Bruczkowski   Marcin Bruczkowski Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Marcin Bruczkowski
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Literatura-
Skocz do: