...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Szukam Filmu :)

Go down 
+4
efree
Yoko
Eriko
Admin
8 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 121
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 03/05/2007

Szukam Filmu :) Empty
PisanieTemat: Szukam Filmu :)   Szukam Filmu :) Icon_minitimePon Maj 28, 2007 12:28 pm

Witam Smile Mam pytanie ! Możecie mi polecić film w którym jest/są:
- ładne aktorki Razz
- fajna akcja
- JAPOŃSKI !!!

Był bym baardzo wdzięczny za pomoc ! Jesli mozna to proszę też o krótki opis filmu Smile
Pozdrawiam !
Powrót do góry Go down
https://japanclub.forumpolish.com
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Szukam Filmu :) Empty
PisanieTemat: Polecam   Szukam Filmu :) Icon_minitimeCzw Lip 26, 2007 6:14 pm

Polecam słodko-gorzkie życie, które opisałam w poście pod tym tytułem. jest tam dużo akcji i ładna aktorka Very Happy Film nie jest japoński, ale azjatycki, lecz i tak jest świetny.

Fajnym filmikiem jest też 2046. Nie jest to film akcji, ale ma świetne przesłanie. Oczywiście nie zapomniałam o aktorkach. Gra tam min. Ziyi Zhang i Gong Li.


Świetny jest też Nowa policyjna opowieść, jest tam duzo akcji.

Więcej filmików na mojej stronie www.japan.xx.pl
Powrót do góry Go down
Yoko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Yoko


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 27/07/2007

Szukam Filmu :) Empty
PisanieTemat: Re: Szukam Filmu :)   Szukam Filmu :) Icon_minitimeSob Sie 04, 2007 7:07 pm

Ja polecam film Zatoichi. W reżyseri Takehiego Kitano. Wg mnie to japonska wersja Kill Billa Smile informacje o nim tutaj: http://zatoichi.filmweb.pl/
A opórcz tego polecam tez azjatyckie kino grozy:) Ktorego jestem wielka fanką. Takie filmy jak Dark Water, Infekcja, Ju-on, Ring są warte uwagi:D I napewno w każdym jakaś ładna aktorka się znajdzie:D
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Szukam Filmu :) Empty
PisanieTemat: Re: Szukam Filmu :)   Szukam Filmu :) Icon_minitimeNie Kwi 05, 2009 9:45 am

czy ktoś wie jaka jest orginalna nazwa pierwszego filmu siedmiu samurajów?? mam go na vhs i jest serio bardzo ładny (choć czarno biały)tylko że vhs mi sie zepsuło i szukam tego filmu na internecie ale nigdzie nie moge znaleść a na pudełku nic nie pisze bo to rodzice z telewizji nagrywali jak byli młodzi
Powrót do góry Go down
MAKabra_88
Początkujący
Początkujący
MAKabra_88


Liczba postów : 20
Age : 36
Localisation : nml
Registration date : 26/03/2009

Szukam Filmu :) Empty
PisanieTemat: Re: Szukam Filmu :)   Szukam Filmu :) Icon_minitimeWto Kwi 07, 2009 8:58 am

lol! polecam Godzille, wartka akcja, ładne dziewczyny, fabuła mocno japońska he he he lol!
Powrót do góry Go down
Yuko
Początkujący
Początkujący
Yuko


Liczba postów : 49
Registration date : 03/02/2009

Szukam Filmu :) Empty
PisanieTemat: Re: Szukam Filmu :)   Szukam Filmu :) Icon_minitimeWto Kwi 07, 2009 7:18 pm

Yoko napisał:
Ja polecam film Zatoichi. W reżyseri Takehiego Kitano. Wg mnie to japonska wersja Kill Billa Smile informacje o nim tutaj: http://zatoichi.filmweb.pl/
A opórcz tego polecam tez azjatyckie kino grozy:) Ktorego jestem wielka fanką. Takie filmy jak Dark Water, Infekcja, Ju-on, Ring są warte uwagi:D I napewno w każdym jakaś ładna aktorka się znajdzie:D

Popieram Zatoichi. Super film!
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Szukam Filmu :) Empty
PisanieTemat: Re: Szukam Filmu :)   Szukam Filmu :) Icon_minitimeSro Kwi 08, 2009 7:28 pm

przeczytałem te posty jak tak chwaliliście ten film i nie wytrzymałem i ściągnołem. cóż moge powiedzieć po obejrzeniu Very Happy każda dobra wypowiedź na temat tego filmu w tym forum to prawda. bardzo dobra fabuła i odwzorowanie tamtych czasów stroje domy itp(szczególnie na to zwracałem uwage) i co najwarzniejsze świetnie zagrana rola ślepca a czuć ten klimat Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Szukam Filmu :) Empty
PisanieTemat: Re: Szukam Filmu :)   Szukam Filmu :) Icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 7:01 am

efree chodzi ci o wrsje z 1954 roku?
jeśli tak to znalazłam na torrentach Smile

dam link: http://torrenty.org/torrent/108587
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Szukam Filmu :) Empty
PisanieTemat: Re: Szukam Filmu :)   Szukam Filmu :) Icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 4:13 pm

nanaka jesteś po prostu boska Very Happy Very Happy Very Happy wielkie dzięki za link i wogóle za to że chciało ci się szukać Smile tobie też polecam ściągnąć ten film bo jest bardzo dobry i jeszcze raz wielkię dzięki
Powrót do góry Go down
AngelOfDarkness
Początkujący
Początkujący
AngelOfDarkness


Liczba postów : 16
Age : 30
Registration date : 14/04/2009

Szukam Filmu :) Empty
PisanieTemat: Re: Szukam Filmu :)   Szukam Filmu :) Icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 1:25 pm

Hmm... Ja polecam film Yip Man ( Znany także jako Ip Man), ktoś oglądał? Jest to Super film, opowiada o ów Yipie, który jest mistrzem stylu Wing Chun. Szkolił on takie sławy jak Bruce Lee ( Ten film jest połączeniem Akcji, Biografii i Historii). "film opowiada historię jednego z największych chińskich mistrzów (szkolącego takie sławy jak Bruce Lee), wplecioną w zawieruchę okupacji Chin przez Japończyków..." Jak głosi recenzja z FilmWeb. Film podoba mi się szczególnie dlatego, że na końcu nie ma idiotycznego Happy Endu. Oficer strony wroga ( jak mniemam, oglądałam po chińsku O,o) jest także mistrzem sztuk walki. By sobie "pooglądać", organizuje walki mistrzów z Japonii, z wojownikami Chin. W zamian za nagrodę, mistrz dostaje worek ryżu, ( co w tamtych czasach było cudem, gdyż im wszystko zabrali), jeżeli przegra - śmierć. I tak wszyscy przyjaciele Yip Mana giną, aż w końcu zmuszony jest do walki o przetrwanie. Wygrywa z dziesięcioma ( nikomu innemu nie udało się nawet z trzema). Oficer jest pod wrażeniem. Na koniec filmu dochodzi do walki między ów Oficerem a Yip Manem. Zakończenia nie powim ^^ Ale film super ^^
Więcej na : http://www.filmweb.pl/f481898/Ip+Man,2008/recenzje?review.id=7774

Co prawda nie am pięknych kobiet, ale super akcja i japoński ^^
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Szukam Filmu :) Empty
PisanieTemat: Re: Szukam Filmu :)   Szukam Filmu :) Icon_minitimeNie Kwi 19, 2009 5:30 pm

Nie ma za co Very Happy
Wcale nie kosztowało mnie to zbyt dużo czasu...Razz
Dosłownie 5 min. Very Happy hehe
A jeśli na serio ten film jest taki "świetny" to pewnie go ściągnę. JAk będę miała czas. Smile
Cieszę się że mogłam pomóc...Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Szukam Filmu :) Empty
PisanieTemat: Re: Szukam Filmu :)   Szukam Filmu :) Icon_minitimeWto Kwi 21, 2009 11:21 am

naprawde polecam szczególnie że nie jest to film produkcji amerykańskiej jak np ostatni samuraj wiec niema żadnych takich amerykańskich cud scenek Very Happy Very Happy a że film jest już dość starszawy to niema w nim animacji komputerowej, specjalnie na potrzeby filmu została zbudowana wioska z czasów samurajskich. wiernie zostało odtworzone również ich życie, zachowanie, ubiór. więc jeśli ktoś lubi takie klimaty to na pewno się nie zawiedzie Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szukam Filmu :) Empty
PisanieTemat: Re: Szukam Filmu :)   Szukam Filmu :) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Szukam Filmu :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Filmy-
Skocz do: