...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Gdzie chcesz mieszkac ?

Go down 
+13
patsok
MAKabra_88
efree
Naggaroth
romanka
Yoko
The Raven
Eriko
Kari-chan=^^=
Aki kocha Hiro ^^
Tenshi
Misuzu
Admin
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Mikurusia :3
Extra Usher
Extra Usher
Mikurusia :3


Liczba postów : 311
Age : 28
Localisation : Radom
Registration date : 29/05/2010

Gdzie chcesz mieszkac ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? - Page 2 Icon_minitimeSro Wrz 29, 2010 3:00 pm

Niedługo wstawię na razie mam mało czasu Smile
Powrót do góry Go down
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

Gdzie chcesz mieszkac ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? - Page 2 Icon_minitimeSro Wrz 29, 2010 7:38 pm

mam taką nadzieję Smile
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
fardar
Nowicjusz
Nowicjusz
fardar


Liczba postów : 132
Age : 31
Registration date : 30/08/2010

Gdzie chcesz mieszkac ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? - Page 2 Icon_minitimeCzw Wrz 30, 2010 11:09 am

Miku -chan napisz nam choć troszkę jak było w Nihon Very Happy
Powrót do góry Go down
Mikurusia :3
Extra Usher
Extra Usher
Mikurusia :3


Liczba postów : 311
Age : 28
Localisation : Radom
Registration date : 29/05/2010

Gdzie chcesz mieszkac ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? - Page 2 Icon_minitimeCzw Wrz 30, 2010 3:36 pm

Oho . Zamiast krótkiego wypracowania wyjdzie pięcio-stronny arkusz Smile
____________________________________
Pierwszego dnia po przyjechaniu moja buzia normalnie do ziemi sięgała , było świetnie . To wtedy była druga w nocy . U was była nie wiem ...
Brat już wcześniej załatwił mieszkanie w apartamentowcu , gdy tam doszliśmy , przydzielono nam mieszkanie nr 2 . <moja ulubiona liczba>
Wypakowałam się i poszłam spać . Następnego dnia poszliśmy na zwiedzanie miasta. Poszliśmy najpierw do restauracji coś zjeść . Dosiadła się do nas jakaś pani z dziewczyną która była starsza rok ode mnie . Miała ładne imię Smile Natsumi . Od razu się z nią zaprzyjaźniłam chociaż brat musiał mi pomagać trochę z japońskim . Codziennie zwiedzaliśmy miasto . Po zjedzeniu poszliśmy obejrzeć świątynię . Tak jakoś o 15 . 30 Nastepnie naciągnęłam brata żeby mi kupił jogurt który widziałam na reklamie która wisiała na szybie jednego sklepu . I szczerze wam powiem że był przepyszny . ;P
Po wędrówce po sklepach wróciliśmy do domu i przetestowalismy na playstation gry które kupiliśmy : Tekken , Silent 'grill' i Biohazard .
Tak około 17.00 poszliśmy do kina na jakiś horror . Nie oglądałam bo był straszny . I tak codziennie zwiedzaliśmy piękny kraj który jest zwany Nihon <no nie całą japonię Smile >
Powrót do góry Go down
fardar
Nowicjusz
Nowicjusz
fardar


Liczba postów : 132
Age : 31
Registration date : 30/08/2010

Gdzie chcesz mieszkac ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? - Page 2 Icon_minitimePią Paź 01, 2010 9:04 pm

To świetnie że ci się podobało Smile. A z tymi godzinami to nie musiałaś być tak dokładna Very Happy. Tak poza tym, jak mają się do polskich produktów spożywczych i gier i innych sprzętów, sprzęty japońskie (cenowo, jakościowo ) :p?
Powrót do góry Go down
Mikurusia :3
Extra Usher
Extra Usher
Mikurusia :3


Liczba postów : 311
Age : 28
Localisation : Radom
Registration date : 29/05/2010

Gdzie chcesz mieszkac ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? - Page 2 Icon_minitimeSob Paź 02, 2010 9:49 am

Kilka ludzi zainteresowało się nami i pytali jak jest w Polsce . Dziwili się że u nas jest cholernie tanio Very Happy A co do gier czy innych produktów , nie ma takich samych jak w poland ;P A japońskie sprzęty . Nie chce mi się gadać o cenach ... ;[
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Gdzie chcesz mieszkac ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? - Page 2 Icon_minitimeWto Paź 05, 2010 1:36 pm

W Polsce tanio?? Ekhem... No fakt, że najdrożej nie jest. Ale zawsze mogłoby być lepiej ;]
A co powiesz o zaobserwowanych ludziach na ulicy? Dużo mundurków? jak z grupami etnicznymi? Very Happy
Powrót do góry Go down
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

Gdzie chcesz mieszkac ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? - Page 2 Icon_minitimeWto Paź 05, 2010 7:17 pm

to zależy od punktu widzenia Smile
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Gdzie chcesz mieszkac ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? - Page 2 Icon_minitimePon Lut 21, 2011 10:10 pm

zalezy co... w Japoni np możesz kupić mange za 30 zł w centrum Tokyo (chyba nie muszę wspominać wam wyjadaczom że Tokyo ma 5 centrów) ale jak dobrze się zakręcisz to w małej dzielnicy znajdziesz punkcik gdzie kupisz za 2,99zł (to nie żart) więc ceny zależą od tego czy umiesz się rozeznać oraz od znajomości miasta bo w tych ulicach gdzie rpzebywają turyści to o niskich cenach możesz pomażyć....
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Gdzie chcesz mieszkac ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 22, 2011 12:22 am

w książce "Bezsenność w Tokio" świetnie opisany jest dzień z życia bohatera ( i zarazem autora), w którym poszedł z przyjacielem na zakupy Smile Polecam, naprawdę. Jeździli oni z jednego centra do drugiego, choć mieli możliwość kupić wszystko szybko w jednym miejscu bodajże. Jak nie chce się przepłacać, to wystarczy dobrze poszukać Smile
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Gdzie chcesz mieszkac ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 22, 2011 12:28 pm

tak, masz rację... chociaż ta sytuacja z książki miała miejsce kilkanaście dobrych lat temu.. to realia są podobne
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gdzie chcesz mieszkac ? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gdzie chcesz mieszkac ?
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Wyjazdy Do Japoni-
Skocz do: