...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Frzury

Go down 
+22
MAKabra_88
Yuko
Nana-chan
Bou1422
romanka
nanaka
Naggaroth
Maki-chan
tsukiko
amucia
Sehaenne
Urlike
Amizu
Misuzu
Eriko
Ptaah
Kaasha
Marina
Kanarek
Yvetta
Kari-chan=^^=
Admin
26 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Urlike
Nowicjusz
Nowicjusz
Urlike


Liczba postów : 113
Registration date : 24/09/2007

Frzury - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Frzury   Frzury - Page 2 Icon_minitimeSro Sty 23, 2008 4:38 pm

tsukiko napisał:
Misuzu napisał:
dokładnie ^^ jak jest za duzo lekieru to nie fajnie ale takie miekkie ^^ hehe miłe jak powiedziałas ^^

i niebezpiecznie jest się zbliżać do takich włosów z ogniem XD


Buahahahahahahaah >DDDD <zainspirowany mały demon>
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Frzury - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Frzury   Frzury - Page 2 Icon_minitimeSro Sty 23, 2008 8:29 pm

tsukiko napisał:

i niebezpiecznie jest się zbliżać do takich włosów z ogniem XD

Dokładnie i lepiej nie ryzykowac Razz Kiedys w Brainiaku ogladałam jak pala sie włosy z lakierem... hmmm jak by to nazwać... bardzo szybko xD ale z zelem chyba sie nie pala... aa nie wiem wiem ze sie pala xD
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Maki-chan
Początkujący
Początkujący
Maki-chan


Liczba postów : 6
Age : 33
Registration date : 12/04/2008

Frzury - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Frzury   Frzury - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 12, 2008 8:08 pm

No tak Azjaci z natury mają ciemne, sztywne, grube włosy, czarne oczy, delikatną cerę (jak u dzieci) dlatego zawsze młodo wyglądają Smile Azja to najbardziej zaludniony kontynent, więc ludzie (zwłaszcza młodzi) chcą się wyróżniać z szarego tłumu, dlatego często zmieniają fryzury, styl itd. Są na swój sposób bardzo oryginalni i odważni Cool


A to że nie mają zarostu ani większego owłosienia na ciele jest wielkim PLUSEM..... są wiecznie młodzi Surprised <marzy> Exclamation Exclamation Cool
Powrót do góry Go down
Naggaroth
Początkujący
Początkujący
Naggaroth


Liczba postów : 49
Localisation : Gryfino
Registration date : 01/04/2008

Frzury - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Frzury   Frzury - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 25, 2008 2:06 pm

Hm.. Z tym zarostem to nie byłabym taka pewna Razz Tak nam sie moze wydawać bo sie naoglądamy j-rockowcow, aktorow itp.. Ale np. moj nauczyciel japonskiego ma normalnie wąsy, a i cera też taka gładka nie jest, najwidoczniej mial kiedyś trrrądzik Very Happy Ale i tak jest słodki ^^ (mimo ze ma 40/50 lat xD )
A włosy to ma długie, proste, czarne, chyba zawsze związane w kucyk Smile
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Frzury - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Frzury   Frzury - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 27, 2008 8:30 am

ja niewidze nic zlego w fryzurach japonczykow Surprised wlasnie bardzo mi sie podobaja. bounce
______________________________

Frzury - Page 2 650
Powrót do góry Go down
Naggaroth
Początkujący
Początkujący
Naggaroth


Liczba postów : 49
Localisation : Gryfino
Registration date : 01/04/2008

Frzury - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Frzury   Frzury - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 27, 2008 8:47 am

Nooo, świetne są ^^
Bo oni wogóle wszyscy mają takie fajne te włosy Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Frzury - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Frzury   Frzury - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 27, 2008 10:30 am

Prosze Smile :

Frzury - Page 2 Yama56325ji4
Powrót do góry Go down
romanka
Początkujący
Początkujący
romanka


Liczba postów : 38
Age : 32
Registration date : 08/06/2008

Frzury - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Frzury   Frzury - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 08, 2008 4:44 pm

Ja własnie uwielbiam Japonczykow za ich długie włoski są takie słodkie szkoda ze mało polakwó ma takie. Very Happy
Powrót do góry Go down
romanka
Początkujący
Początkujący
romanka


Liczba postów : 38
Age : 32
Registration date : 08/06/2008

Frzury - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Frzury   Frzury - Page 2 Icon_minitimePią Cze 13, 2008 5:39 pm

Powrót do góry Go down
Naggaroth
Początkujący
Początkujący
Naggaroth


Liczba postów : 49
Localisation : Gryfino
Registration date : 01/04/2008

Frzury - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Frzury   Frzury - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 17, 2008 12:07 pm

Noooooo, są są *.*
<3
Powrót do góry Go down
Bou1422
Początkujący
Początkujący
Bou1422


Liczba postów : 4
Age : 30
Registration date : 09/07/2008

Frzury - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Frzury   Frzury - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 09, 2008 9:23 pm

A co myslicie o Bou z An cafe???
Podoba wam sie jego styl i fryzura???
https://2img.net/h/oi35.tinypic.com/rwt7bp.jpg
Powrót do góry Go down
Nana-chan
Początkujący
Początkujący
Nana-chan


Liczba postów : 10
Age : 30
Registration date : 12/08/2008

Frzury - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Frzury   Frzury - Page 2 Icon_minitimeWto Sie 12, 2008 4:10 pm

Oj tak Very Happy Japończycy są najpiękniejsi Very Happy Mają boskie fryzurki lol! Jak ich tu nie kochac I love you Wink Co do Bou to nie w moim guście Wink troszke za bardzo kobiecy xD ale to tylko moje skromne zdanie Wink
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Frzury - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Frzury   Frzury - Page 2 Icon_minitimeSro Sie 13, 2008 8:46 am

piszcze ogladajac te foty... wiecej fotek!
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Sehaenne
Początkujący
Początkujący
Sehaenne


Liczba postów : 28
Age : 34
Localisation : Puławy
Registration date : 10/09/2007

Frzury - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Frzury   Frzury - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 02, 2008 5:07 pm

Hyhyhy! Właśnie, ostatnio chciałam cos zrobić z włosami i tak zaczełam oglądać japońskie fryzury i jak je zrobić... Powiem Wam że byłam w takim szoku, że ho ho! Ogladałam zdjęcia gwiazd na występach (czyli w stylu wyjściowym) i te mniej oficjalne, ehehehe zatkało mnie, dajmy chociażby np fryzurkę Yamapa, jej ułożenie zajmuje troche czasu, a dlaczego? Bo spod spodu ma wygolone włosy tzn za uszami i pod grzywką ^^' wyobraźcie sobie jak to wygląda nie ułozone Razz Albo mój ukochany Gackto... hyhy dlatego nieco to ostudziło moje chęci obcięcia się w japońskim stylu Very Happy powiem tak: oni przed zdjęciami spędzają duuużo czasu w garderobie i to nie przez ich makeup, czy wybór stroju tylko własnie przez fryzurę Razz hehe ale za to doczytałam się też że używają specjalnego zelu i lakieru do włosów: jeden psiuk i przez pare godzin Twoja fryzura nawet niedrgnie! Musze w jakiś sposób sobie taki kupić Very Happy
Powrót do góry Go down
Yuko
Początkujący
Początkujący
Yuko


Liczba postów : 49
Registration date : 03/02/2009

Frzury - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Frzury   Frzury - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:19 pm

Co do tych "lalusiów" to się do końca nie zgadzam, bo są słodcy. Ale faktycznie są strasznie podobni do dziewczyn. Jak np. zobaczyłam takiego Bou z An Cafe ubranego na różowo z rozpuszczonymi włosami to byłam święcie przekonana, że to dziewczyna... lol!
Powrót do góry Go down
MAKabra_88
Początkujący
Początkujący
MAKabra_88


Liczba postów : 20
Age : 36
Localisation : nml
Registration date : 26/03/2009

Frzury - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Frzury   Frzury - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 26, 2009 9:58 pm

najlepszą fryzurę miał Goku jak się zmienił w SSJ3 lol! WooW
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Frzury - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Frzury   Frzury - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 07, 2009 7:58 pm

no ale pomyśl ile on żelu musiał użyć aby te włosy tak stały lol!
Powrót do góry Go down
MAKabra_88
Początkujący
Początkujący
MAKabra_88


Liczba postów : 20
Age : 36
Localisation : nml
Registration date : 26/03/2009

Frzury - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Frzury   Frzury - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 07, 2009 8:31 pm

lol! fakt affraid aż strach pomyśleć , ale jest zawsze możliwość, że używa lakieru albo robi sobie trwałą ;p
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Frzury - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Frzury   Frzury - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 08, 2009 7:22 pm

pomyśl przed każdą walką czesanie modelowanie ok 3 godziny zajęte w szatni lol!
Powrót do góry Go down
MAKabra_88
Początkujący
Początkujący
MAKabra_88


Liczba postów : 20
Age : 36
Localisation : nml
Registration date : 26/03/2009

Frzury - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Frzury   Frzury - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 08, 2009 11:10 pm

lol! a propos naszego Goku... Czytałem opinie ludzi, którzy już oglądali film no i... niby porażka, ale i tak obejrzę. a dla zwolenników Goku zapraszam na strony online bo wychodzi odświeżona seria Dragonball z i nazywa sie DB KAI pozdr
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Frzury - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Frzury   Frzury - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 09, 2009 9:15 am

a wiesz może kiedy wchodzą nowe odcinki?? Very Happy
Powrót do góry Go down
MAKabra_88
Początkujący
Początkujący
MAKabra_88


Liczba postów : 20
Age : 36
Localisation : nml
Registration date : 26/03/2009

Frzury - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Frzury   Frzury - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 09, 2009 10:04 am

Odcinek pierwszy już wyszedł. Jest na Kreskówki.fani.pl (DB KAI)
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Frzury - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Frzury   Frzury - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 09, 2009 4:32 pm

dzięki już oglądnołem nawet fajne Very Happy Very Happy ale szkoda że od początku myślałem że pokażą co się dzieje po 220 odc dbz
Powrót do góry Go down
Molcia1994
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Molcia1994


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 18/06/2009

Frzury - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Frzury   Frzury - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 23, 2009 7:08 pm

Wszyscy Japończycy mają czarne włosy.
Zastanawiam się, jak wyglądałby Japończyk przefarbowany na bląd;)
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Frzury - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Frzury   Frzury - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 24, 2009 6:58 pm

nie musisz sobie wyobrażać poszukaj na necie japońska młodzież ktura całe życie jest podporządkowana chce się wyróżnić z tłumu np fryzurą strojem albo zachowaniem bardzo łatwo znaleść Japończyka przefarbowanego na blond a szczególnie w wakacje kiedy nie muszą nosić jednakowych fryzur
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Frzury - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Frzury   Frzury - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Frzury
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Japończycy-
Skocz do: