...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Przywitaj Się !

Go down 
+24
Kaze
nanaka
Hijikata
JumiOfficial
AngelOfDarkness
Yuko
Bou1422
Kixy
Amizu
tsukiko
Eriko
BarakaPL
Yoko
Sandris
The Raven
Misuzu
Tenshi
atashi
Nuria
Kamiru
Kanarek
Yvetta
Kari-chan=^^=
Admin
28 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
tsukiko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
tsukiko


Liczba postów : 82
Age : 34
Registration date : 13/08/2007

Przywitaj Się ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj Się !   Przywitaj Się ! - Page 2 Icon_minitimePon Sie 13, 2007 7:52 pm

witam Smile jestem Monika i mam 17 lat....
Powrót do góry Go down
Amizu
Początkujący
Początkujący
Amizu


Liczba postów : 10
Age : 36
Registration date : 22/09/2007

Przywitaj Się ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj Się !   Przywitaj Się ! - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 22, 2007 3:50 pm

Czesc,

Od pewnego Czasu interesuje sie Japonią (nwet zaczełam sie uczyc japońskiego ale w zwiazku z moimi studiami mam mało wolnego czasu na nauke;/). Nie znam prawie nikogo kto podzielał by moje zainteresowania wiec pomyslałam ze sie zarejestruje. Zobaczymy co z tego wyjedzie ..O i zapomniałam mam na imie Kornelia;p
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Przywitaj Się ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj Się !   Przywitaj Się ! - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 22, 2007 5:39 pm

Witakj! NNo i napewno znajdze sie kots kto by podzielał twoje zainteresowania tylkonawet o tym nie wiesz ^^ powiesdz tam kolezankom a jak one sie dowiedza to juz dadzą znac ^^ jak powiedziałm jescze w podstawówce mojej kolezance ze interesuje sie manga i anime i ogołnie japonia to jak posżłam do gim. to teraz jestem w Ib a ona jest w a no i dowiedział sie ze z jej kll;asy jest chłopak co tez ma takie zainteresowania i dasła mu mój numer i fajnie ^^ tylko mało gadamy... nie wiem czemu xD
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Kixy
Początkujący
Początkujący
Kixy


Liczba postów : 16
Age : 29
Localisation : Jaworzno
Registration date : 02/07/2008

Przywitaj Się ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj Się !   Przywitaj Się ! - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 02, 2008 8:32 pm

Hej!
Jestem Kinga. Bardzo podoba mi się to forum. Kocham Japonię, myślę że często będę tu wpadała:)
Pozdrawiam wszystkich sunny
Powrót do góry Go down
Bou1422
Początkujący
Początkujący
Bou1422


Liczba postów : 4
Age : 30
Registration date : 09/07/2008

Przywitaj Się ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj Się !   Przywitaj Się ! - Page 2 Icon_minitimeCzw Lip 10, 2008 9:10 pm

Hej ja tez jestem nowa mam na imie Marysia i juz od dawna interesuje sie Japonia, a te forum jest lajtowe i napewno bede tu czesto bywac!!!
Powrót do góry Go down
Yuko
Początkujący
Początkujący
Yuko


Liczba postów : 49
Registration date : 03/02/2009

Przywitaj Się ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj Się !   Przywitaj Się ! - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 07, 2009 8:56 pm

Oi minna!
Watashi wa Yuko to moshimasu. Watachi wa 12/13 desu.

Będę napewno często odwiedzać forum. A jak mnie nie będzie to wam powiem i się usprawiedliwie. I postaram się pisać dużo postów, wymyślać ciekawe tematy i pomagać we wszystkim co się da Exclamation
Powrót do góry Go down
AngelOfDarkness
Początkujący
Początkujący
AngelOfDarkness


Liczba postów : 16
Age : 30
Registration date : 14/04/2009

Przywitaj Się ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj Się !   Przywitaj Się ! - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 3:43 pm

Hmm... Witam! xD Nazywam się Patrycja i mam 15 lat. W wieku 7 lat umiałam kilkanaście części kursu HTML, a teraz już wszyscy mi mówią że na pewno zostanę informatykiem. To moja pasja. Trenuję Kung Fu od sześciu lat, jeżdżę konno, na snowboardzie, rolkach, rowerze, deskorolce, i łyżwach. Jestem jedną z najlepszych ludzi z ortografii i j. ang. Japonią zaczęłam się interesować w wieku 5 lat. xD Dosłownie. Zobaczyłąm cuuuddnąą lalkę, na której pisało "Made in Japan" xD To już wystaarczyło bym się zakochała Very Happy Chiny i Japonia to moje ulubione kraje... No moze jeszcze Anglia. Byłąm w Hong Kongu w wieku 14 lat, to była neizapomniana wycieczka. Pół rodziny mam w angli, więc byłąm tam... Zaraz... Co wakacje od 4 roku życia ^_^ No wiec, tyle ^^ W szkole przezywają mnie "Angel Of Darkness" co, dla idiotów mówię, znaczy "Anioł Ciemnosci". Acha, kocham Tomb Raider'a ( Mam all części *_* ) Eragona i HP ^^ To tylem ;p
Powrót do góry Go down
JumiOfficial
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 9
Localisation : Wrocław
Registration date : 07/11/2009

Przywitaj Się ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj Się !   Przywitaj Się ! - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 07, 2009 5:14 pm

Konnichiwa!
Nazywam się Justyna, ale mow na mnie Jumi. xd
Urodziłam się 14 lutego 1998r..
No cóż, wiadomo że uwielbiam Japonię i że uczę się Japońskiego! I love you
hmm.. Interesuję się stylem Harajuku.. ale niestety jeszcze nie spodkałam
osoby która też lubie ten styl.. Sad I wogóle w polsce (przynajmniej we
Wrocławiu) trudno dostać coś w tym stylu.. Neutral
Zainteresowałam się Japonią dlatego że moja siostra na studiach
("Finansy" czy cos takiego tongue ) wybrała sobie Japoński jako język
którego będzie się uczyła.. W między czasie mój tato pokazał mi
przygotowywania do koncertu (nie pamiętam jakiego)
Ayumi Hamasaki! affraid Odrazu polubiłam ayu i zaczełam
się interesować Japonia.. I love you No i to chyba tyle .. xD
Powrót do góry Go down
http://jumiofficial.ning.com/
Hijikata
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Hijikata


Liczba postów : 151
Age : 32
Registration date : 21/06/2009

Przywitaj Się ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj Się !   Przywitaj Się ! - Page 2 Icon_minitimePon Lut 21, 2011 2:42 pm

Witam ponownie.
Pamieta mnie tu ktos jeszcze? Smile
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Przywitaj Się ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj Się !   Przywitaj Się ! - Page 2 Icon_minitimePon Lut 21, 2011 4:57 pm

A jesteś pod tym samym nickiem? Razz
Powrót do góry Go down
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

Przywitaj Się ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj Się !   Przywitaj Się ! - Page 2 Icon_minitimePon Lut 21, 2011 7:48 pm

witam starego członka Very Happy
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Przywitaj Się ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj Się !   Przywitaj Się ! - Page 2 Icon_minitimePon Lut 21, 2011 7:51 pm

o, stara ekipa powraca Smile żeby jeszcze efree, Rinoa i moderatorzy wrócili, to będzie luksus Very Happy

Ja nie pamiętam, bo się "minęliśmy" w działalności na forum Razz
Powrót do góry Go down
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

Przywitaj Się ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj Się !   Przywitaj Się ! - Page 2 Icon_minitimePon Lut 21, 2011 8:01 pm

zgadzam się Smile
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Przywitaj Się ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj Się !   Przywitaj Się ! - Page 2 Icon_minitimePon Lut 21, 2011 9:12 pm

hmm... co do moderatorów.... raczej wątpie... poki co ja na wasze nieszczęście wróciłem więc się troszkę ze mną poużalacie Smile
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Przywitaj Się ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj Się !   Przywitaj Się ! - Page 2 Icon_minitimePon Lut 21, 2011 11:55 pm

Very Happy:D:D
<fanfary>
witam z powrotem! Very Happy Jak się wszędzie kanji ognia wyświetliło Very Happy
Powrót do góry Go down
Hijikata
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Hijikata


Liczba postów : 151
Age : 32
Registration date : 21/06/2009

Przywitaj Się ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj Się !   Przywitaj Się ! - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 22, 2011 10:34 am

Tak, jestem pod tym samym nickiem. No ale prawie 2 lata mnie tu nie bylo i nigdy sie zbytnio nie rozpisywalem wiec macie prawo mnie nie pamietac Smile
Na forum czesto wchodzilem ale nic nie pisalem. Ja niektorych z was pamietam i widze ze kilku nowych sie pojawilo i forum nie upadlo Smile
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Przywitaj Się ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj Się !   Przywitaj Się ! - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 22, 2011 12:09 pm

czy nie upadło... hmmm nazwałbym to ostatnim bastionem ponieważ niestety nie ma ani admina ani moderatorów... ale my jeszcze póki co się trzymamy... no to mam nadzieję że będziesz częsciej pisał niż kiedyś Smile
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Przywitaj Się ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj Się !   Przywitaj Się ! - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 22, 2011 2:05 pm

"Ostatni Bastion" - uo, świetna nazwa Razz
No ale jak widzicie reguła "proście, a będzie wam dane" działa - oto efree powrócił Razz No to czekamy dalej, może powrót admina i modów to tylko kwestia czasu Razz
Powrót do góry Go down
Akarui_Misaki
Super Usher
Super Usher
Akarui_Misaki


Liczba postów : 218
Age : 26
Localisation : Tbg xd
Registration date : 29/11/2010

Przywitaj Się ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj Się !   Przywitaj Się ! - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 22, 2011 3:08 pm

Uhuhuh... Zapomniałam się przedstawić x3

Nazywam się Gabrysia , mam 13 lat , mieszkam w Tarnobrzegu .
Zaczęłam się interesować Japonią już w wieku 12 lat , a zaczęło się jak pierwszy raz na Hyper obejrzałam Full metal panic .
Teraz na okrągło słucham japońskiej muzy i rysuję mangę .
W wolnym czasie uczę się japońskiego i hiszpańskiego Razz
Mam też konto na NK . Proszę Razz
http://nk.pl/profile/38065235

Powrót do góry Go down
http://yueliang-chan.deviantart.com
Hijikata
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Hijikata


Liczba postów : 151
Age : 32
Registration date : 21/06/2009

Przywitaj Się ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj Się !   Przywitaj Się ! - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 22, 2011 7:18 pm

Nagisa 2 lata temu tez byla dyskusja o moderatorach i tez byla nadzieja ze wroca a jak widze nic takiego sie nie stalo. Moze Ty zostaniesz moderatorką? Smile
Effre widze ze "wstrzelilismy" sie z tym powrotem Smile
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Przywitaj Się ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj Się !   Przywitaj Się ! - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 22, 2011 10:51 pm

haha, cóż, niezbyt się nadaję na to stanowisko Razz Ech, nie wrócili, ale może kiedyś wrócąWink
Powrót do góry Go down
Hijikata
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Hijikata


Liczba postów : 151
Age : 32
Registration date : 21/06/2009

Przywitaj Się ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj Się !   Przywitaj Się ! - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 22, 2011 11:21 pm

Nagisa napisał:
haha, cóż, niezbyt się nadaję na to stanowisko Razz Ech, nie wrócili, ale może kiedyś wrócąWink

Nadajesz sie, nadajesz. Tylko jeszcze o tym nie wiesz Smile
Mi sie tam takie luzne forum bez moderatorow podoba, oczywiscie jesli uzytkownicy sa na poziomie. Bo chyba nie chcielibyscie zeby wam posty usuwano? : )
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Przywitaj Się ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj Się !   Przywitaj Się ! - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 22, 2011 11:32 pm

Nadal jestem zdania, że się nie nadaję Razz

Cóż, teraz też jest ok, ale czasami moderator staje się potrzebny, bynajmniej by usunąć jakiś offtop czy powstrzymać spamerów Smile
Powrót do góry Go down
Hijikata
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Hijikata


Liczba postów : 151
Age : 32
Registration date : 21/06/2009

Przywitaj Się ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj Się !   Przywitaj Się ! - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 12:05 am

Nagisa napisał:
Nadal jestem zdania, że się nie nadaję Razz

Cóż, teraz też jest ok, ale czasami moderator staje się potrzebny, bynajmniej by usunąć jakiś offtop czy powstrzymać spamerów Smile

Nie nazekaj ze nie ma moderatora, bo ta rozmowa zapewne bylaby usunieta.
Zobacz w jakim dziale piszemy Smile
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Przywitaj Się ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj Się !   Przywitaj Się ! - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 9:32 am

próbowałem się kontaktować zarówno z adminem jak i moderatorami, bez skutku... póki co widzę że osoby na forum są na poziomie tzn bez tak zwanych "dzieci neo" więc możemy sami luźno te forum prowadzić, i czasem odchodzić od tematów (jak teraz) Very Happy ale oczywiście w miarę rozsądku.

a co do moderatora jako Nagisy.. zgadzam się, również widzę ją na tym stanowisku
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przywitaj Się ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przywitaj Się !   Przywitaj Się ! - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Przywitaj Się !
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Japan Club :: Serwis Strony-
Skocz do: