...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Ayumi Hamasaki

Go down 
+17
Otoshi
Dango.! xd
romanka
nanaka
tsukiko
Misuzu
Yoko
Usako
Eriko
ichi-chan
ChibiAki
Songo-chan
Kanarek
Yvetta
Admin
Kari-chan=^^=
Kamiru
21 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Kamiru
Moderator
Moderator
Kamiru


Liczba postów : 56
Age : 33
Localisation : Tokyo
Registration date : 03/05/2007

Ayumi Hamasaki Empty
PisanieTemat: Ayumi Hamasaki   Ayumi Hamasaki Icon_minitimeCzw Maj 03, 2007 9:12 pm

Ayu - RoXXX .Ona jest boska dla mnie ,zrobie jakis Jej kult czy co xD
Fajne ma piosnki i jest SeXXXXy ;P
A co wy myslicie na Jej temat ?
Powrót do góry Go down
Kari-chan=^^=
Nowicjusz
Nowicjusz
Kari-chan=^^=


Liczba postów : 131
Age : 32
Localisation : Asahigawa xD
Registration date : 03/05/2007

Ayumi Hamasaki Empty
PisanieTemat: Re: Ayumi Hamasaki   Ayumi Hamasaki Icon_minitimePią Maj 04, 2007 8:46 am

Co do Ayumi Surprised mam jedno zdanie ma super poisenki..bo gdybym sie rozpisywała to by nie straczyło miejszca dla innych Razz
Powrót do góry Go down
http://www.aikouka-zaiaku.blog.onet.pl
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 121
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 03/05/2007

Ayumi Hamasaki Empty
PisanieTemat: Re: Ayumi Hamasaki   Ayumi Hamasaki Icon_minitimePią Maj 04, 2007 8:50 am

zgadzam sie Smile ladna i do tego głosik ma xDxD Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ayumi Hamasaki 63dv7
Powrót do góry Go down
https://japanclub.forumpolish.com
Kamiru
Moderator
Moderator
Kamiru


Liczba postów : 56
Age : 33
Localisation : Tokyo
Registration date : 03/05/2007

Ayumi Hamasaki Empty
PisanieTemat: Ayumi Hamasaki   Ayumi Hamasaki Icon_minitimePią Maj 04, 2007 8:50 am

Tez tak mysle xD
Powrót do góry Go down
Kari-chan=^^=
Nowicjusz
Nowicjusz
Kari-chan=^^=


Liczba postów : 131
Age : 32
Localisation : Asahigawa xD
Registration date : 03/05/2007

Ayumi Hamasaki Empty
PisanieTemat: Re: Ayumi Hamasaki   Ayumi Hamasaki Icon_minitimePią Maj 04, 2007 9:50 am

Jej mojej ulubionej piosenki w jej wykonaniu "Evolution" musiałam dośc długo sie uczyć ale jak narazie mam faze na YUI I love you Razz
Mam nadzieję że wkońcu będę ją umiała zaśpiewać bez przerw Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.aikouka-zaiaku.blog.onet.pl
Kamiru
Moderator
Moderator
Kamiru


Liczba postów : 56
Age : 33
Localisation : Tokyo
Registration date : 03/05/2007

Ayumi Hamasaki Empty
PisanieTemat: Ayumi Hamasaki   Ayumi Hamasaki Icon_minitimePią Maj 04, 2007 10:09 am

Milo slyszec. Fajnie ze mozna tak fajnie pogadac o tym co Cie kreci ;P
Powrót do góry Go down
Yvetta
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Yvetta


Liczba postów : 56
Localisation : K-ce/Chicago
Registration date : 03/05/2007

Ayumi Hamasaki Empty
PisanieTemat: Re: Ayumi Hamasaki   Ayumi Hamasaki Icon_minitimePią Maj 04, 2007 10:29 am

hmm.. przesluchalam jej kilka piosenek i nie wpadly mi szczegolnie w ucho.. zreszta nigdy nie sluchalam popu, j-rock only.. (z jpopu tylko w-inds i kat-tun...) ale bardzo ja lubie i podziwniam ^^ (odrazu mowie, ze lubie to nie znaczy ze slucham..)
Powrót do góry Go down
http://j-rock-music.mylog.pl
Kamiru
Moderator
Moderator
Kamiru


Liczba postów : 56
Age : 33
Localisation : Tokyo
Registration date : 03/05/2007

Ayumi Hamasaki Empty
PisanieTemat: Ayumi Hamasaki   Ayumi Hamasaki Icon_minitimePią Maj 04, 2007 10:37 am

Dziaaa ,ze wyrazilas opinie. Bdyby wszyscy lubili to samo swiat bylby nudny ;P
Powrót do góry Go down
Kanarek
Moderator
Moderator
Kanarek


Liczba postów : 68
Age : 33
Localisation : Okinawa
Registration date : 04/05/2007

Ayumi Hamasaki Empty
PisanieTemat: Re: Ayumi Hamasaki   Ayumi Hamasaki Icon_minitimePią Maj 04, 2007 11:11 am

Ayu... hmm...
Ogólnie nie słucham jej muzyki, lubię tylko kilka piosenek i to też nie tak bardzo. Evolution najbardziej. Ale jest sliczna, to musze przyznać Very Happy I love you
Powrót do góry Go down
Kari-chan=^^=
Nowicjusz
Nowicjusz
Kari-chan=^^=


Liczba postów : 131
Age : 32
Localisation : Asahigawa xD
Registration date : 03/05/2007

Ayumi Hamasaki Empty
PisanieTemat: Re: Ayumi Hamasaki   Ayumi Hamasaki Icon_minitimePią Maj 04, 2007 11:39 am

Razz Spoko lol mam nadzieję że Ayumi będzi bardziej popularna Wink
Powrót do góry Go down
http://www.aikouka-zaiaku.blog.onet.pl
Songo-chan
Początkujący
Początkujący
Songo-chan


Liczba postów : 12
Age : 35
Registration date : 05/05/2007

Ayumi Hamasaki Empty
PisanieTemat: Re: Ayumi Hamasaki   Ayumi Hamasaki Icon_minitimeNie Maj 06, 2007 5:02 pm

Osobiście bardzo lubię jej piosenki Very Happy Ayumi ładnie śpiewa ^^
Powrót do góry Go down
Yvetta
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Yvetta


Liczba postów : 56
Localisation : K-ce/Chicago
Registration date : 03/05/2007

Ayumi Hamasaki Empty
PisanieTemat: Re: Ayumi Hamasaki   Ayumi Hamasaki Icon_minitimePon Maj 07, 2007 3:59 pm

mi sie spodobalo 'evolution' xDDD
Powrót do góry Go down
http://j-rock-music.mylog.pl
ChibiAki
Moderator
Moderator
ChibiAki


Liczba postów : 79
Age : 39
Localisation : Neverland
Registration date : 12/05/2007

Ayumi Hamasaki Empty
PisanieTemat: Re: Ayumi Hamasaki   Ayumi Hamasaki Icon_minitimePon Maj 14, 2007 1:40 pm

Mam wszystkie jej piosenki (chyba wszystkie) Very Happy Evolution jest The Best!! Dobrze też spisuje sie na scenie Trance & Techno Smile
Powrót do góry Go down
ichi-chan
Początkujący
Początkujący
ichi-chan


Liczba postów : 1
Age : 30
Localisation : ok. Krakowa
Registration date : 25/05/2007

Ayumi Hamasaki Empty
PisanieTemat: Re: Ayumi Hamasaki   Ayumi Hamasaki Icon_minitimePią Maj 25, 2007 2:08 pm

Kamiru napisał:
Bdyby wszyscy lubili to samo swiat bylby nudny ;P

Zgadzam się. Gdyby wszyscy słuchali tego samego, to nie byłoby to ciekawe. Bo w sumie to nie moglibysmy mieć takiej zjary, że sluchamy czego innego i nie jesteśmy tacy sami, tylko inni ^^ No.. Może ,, zjara", to zbyt duże słowo, ale bylibyśmy tacy przeciętni, a tak, to sie wyróżniamy.

A co do Ayu, to baaaardzo ją lubie ^^ To pierwsza piosenkarka j-music, którą słyszałam. Ma super piosenki, jednak najbardziej podoba mi się ,, Free&Easy". Jakoś ten utwór najbardzij do mnie trafia ^^

https://www.youtube.com/watch?v=8YLxEJCLrko
Powrót do góry Go down
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Ayumi Hamasaki Empty
PisanieTemat: Ayumi   Ayumi Hamasaki Icon_minitimeSro Lip 25, 2007 6:51 pm

Tak ona jest świetna. Uwielbiam jej muzykę.



ChibiAki
Prosił bym o zamieszczanie bardziej rozwiniętych wypowiedzi.
Powrót do góry Go down
Usako
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 6
Age : 37
Localisation : W-w
Registration date : 24/07/2007

Ayumi Hamasaki Empty
PisanieTemat: Re: Ayumi Hamasaki   Ayumi Hamasaki Icon_minitimeSro Lip 25, 2007 7:07 pm

lubie jej piosenki, ma fajny glos, jedynie jak uslyszalam jeden z wystepow na zywo to myslalam ze mi uszy wywieje gdzies w glab mojej glowy(strasznie wysoko spiewala) ale to pewnie przypadek przy pracy, albo slaba jakosc nagrania. Ogolnie jednak nie jestem w stanie piosenek Ayumi nie sluchac^^. Z polecenia kolegi nagralam utworek "Carols", ktory tez wszystkim polecam przesluchac:)
Powrót do góry Go down
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Ayumi Hamasaki Empty
PisanieTemat: Re: Ayumi Hamasaki   Ayumi Hamasaki Icon_minitimeCzw Lip 26, 2007 5:17 pm

Ostatnio jestem fanka jej płyty Glitter/Feated i właśnie tych dwóch piosenek. jest tylko jeden problem, nigdzie nie mogę znaleźć jej krążka.
Powrót do góry Go down
Yoko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Yoko


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 27/07/2007

Ayumi Hamasaki Empty
PisanieTemat: Re: Ayumi Hamasaki   Ayumi Hamasaki Icon_minitimeNie Sie 05, 2007 9:06 am

Ayumi ma śliczny głos. Dzięki niej przykonałam się do j-music:) Kocham jej utwory: M, Moments, Part of me, Jewel, Trauma Smile Jeżeli nie włączę sobie jej piosenki chociaż raz dziennie to wariuję Laughing Nic dziwnego, że w 2002 zdobyła tytuł najlepszej azjatyckiej piosenkarki.
Powrót do góry Go down
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Ayumi Hamasaki Empty
PisanieTemat: Re: Ayumi Hamasaki   Ayumi Hamasaki Icon_minitimePon Sie 06, 2007 2:35 pm

Wreszcie znalazłam teledysk Ayumi Fated. Ta piosenka i klip wywarły na mnie duże wrażenie. Nie wytrzymuje jak chociaż raz dziennie tego nie posłucham. Gdy pierwszy raz obejrzałam teledysk łezka w oku sie zakręciła.

https://www.youtube.com/watch?v=Tw5p5QgFksY



:ChibiAki:
Tak tylko nadmienie co do kolorów że brązowy uzywamy do OffTopa Very Happy A czerwony i zielony jest dla Admina i Mod'ów Very Happy Reszty kolorów możecie uzywać do woli Razz No to by było na tyle:) Pzdr.
Powrót do góry Go down
Yoko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Yoko


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 27/07/2007

Ayumi Hamasaki Empty
PisanieTemat: Re: Ayumi Hamasaki   Ayumi Hamasaki Icon_minitimeSro Sie 08, 2007 7:00 pm

Teledysk do fated jest niezły Smile W zasadzie wszystkie teledyski Ayumi są śliczne... Bardzo podobał mi się videoclip do "part of me", ale chyba całkowicie usuniąte go z internetu, ponieważ nie mogę go już nigdzie znaleśc Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Ayumi Hamasaki Empty
PisanieTemat: Re: Ayumi Hamasaki   Ayumi Hamasaki Icon_minitimeCzw Sie 09, 2007 6:58 am

Yoko napisał:
Teledysk do fated jest niezły Smile W zasadzie wszystkie teledyski Ayumi są śliczne... Bardzo podobał mi się videoclip do "part of me", ale chyba całkowicie usuniąte go z internetu, ponieważ nie mogę go już nigdzie znaleśc Crying or Very sad


Powiem ci, że na youtoobie, cały czas są usówane teledyski Ayumi a po kilku dniach znowu sie pojawiają. Trzeba tylko poczekać.
Powrót do góry Go down
Yoko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Yoko


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 27/07/2007

Ayumi Hamasaki Empty
PisanieTemat: Re: Ayumi Hamasaki   Ayumi Hamasaki Icon_minitimeCzw Sie 09, 2007 7:34 am

Eriko napisał:
Yoko napisał:
Teledysk do fated jest niezły Smile W zasadzie wszystkie teledyski Ayumi są śliczne... Bardzo podobał mi się videoclip do "part of me", ale chyba całkowicie usuniąte go z internetu, ponieważ nie mogę go już nigdzie znaleśc Crying or Very sad


Powiem ci, że na youtoobie, cały czas są usówane teledyski Ayumi a po kilku dniach znowu sie pojawiają. Trzeba tylko poczekać.

Obyś miała rację Very Happy
Powrót do góry Go down
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Ayumi Hamasaki Empty
PisanieTemat: Re: Ayumi Hamasaki   Ayumi Hamasaki Icon_minitimeCzw Sie 09, 2007 7:39 am

Yoko napisał:
Eriko napisał:
Yoko napisał:
Teledysk do fated jest niezły Smile W zasadzie wszystkie teledyski Ayumi są śliczne... Bardzo podobał mi się videoclip do "part of me", ale chyba całkowicie usuniąte go z internetu, ponieważ nie mogę go już nigdzie znaleśc Crying or Very sad


Powiem ci, że na youtoobie, cały czas są usówane teledyski Ayumi a po kilku dniach znowu sie pojawiają. Trzeba tylko poczekać.

Obyś miała rację Very Happy

Nio juz mi sie takie rzeczy zdażały, to trochę wkurzające, ale cóż zrobić?!
Nie znam innej stronki gdzie sa teledyski Ayumi.
Powrót do góry Go down
Yoko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Yoko


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 27/07/2007

Ayumi Hamasaki Empty
PisanieTemat: Re: Ayumi Hamasaki   Ayumi Hamasaki Icon_minitimeCzw Sie 09, 2007 7:44 am

Eriko napisał:
Yoko napisał:
Eriko napisał:
Yoko napisał:
Teledysk do fated jest niezły Smile W zasadzie wszystkie teledyski Ayumi są śliczne... Bardzo podobał mi się videoclip do "part of me", ale chyba całkowicie usuniąte go z internetu, ponieważ nie mogę go już nigdzie znaleśc Crying or Very sad


Powiem ci, że na youtoobie, cały czas są usówane teledyski Ayumi a po kilku dniach znowu sie pojawiają. Trzeba tylko poczekać.

Obyś miała rację Very Happy

Nio juz mi sie takie rzeczy zdażały, to trochę wkurzające, ale cóż zrobić?!
Nie znam innej stronki gdzie sa teledyski Ayumi.

Fakt, to wkurzajace. Lecz i tak niec na to nie poradzimy. Trzeba poczekać. Very Happy Jakie teledyski Ayumi jeszcze są niezłe? Polećcie mi jakieś Very Happy
Powrót do góry Go down
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Ayumi Hamasaki Empty
PisanieTemat: Re: Ayumi Hamasaki   Ayumi Hamasaki Icon_minitimeCzw Sie 09, 2007 7:48 am

Proponuję:

Fated
Glitter
Jewel
Step you
One love
Love destiny
Tribute
Forgiveness
Angels Song
Dearest
Momentum
Heaven
M
Butterfly
Game



To chyba moje ulubione wszystkie Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ayumi Hamasaki Empty
PisanieTemat: Re: Ayumi Hamasaki   Ayumi Hamasaki Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ayumi Hamasaki
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Muzyka-
Skocz do: