...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Znienawidzona postać anime

Go down 
+4
marcinsan
Dango.! xd
Kaze
Karol
8 posters
AutorWiadomość
Karol
Nowicjusz
Nowicjusz
Karol


Liczba postów : 126
Age : 32
Registration date : 28/01/2011

Znienawidzona postać anime Empty
PisanieTemat: Znienawidzona postać anime   Znienawidzona postać anime Icon_minitimeCzw Maj 12, 2011 6:59 pm

Tak jak w temacie - jakiej postaci nie lubicie i za co? Niekoniecznie musi być to jedna postać - może być ich o wiele więcej:D
Powrót do góry Go down
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

Znienawidzona postać anime Empty
PisanieTemat: Re: Znienawidzona postać anime   Znienawidzona postać anime Icon_minitimeCzw Maj 12, 2011 7:42 pm

nie wiem czy mam takie postacie Razz
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
Dango.! xd
Początkujący
Początkujący
Dango.! xd


Liczba postów : 43
Age : 29
Registration date : 29/07/2008

Znienawidzona postać anime Empty
PisanieTemat: Re: Znienawidzona postać anime   Znienawidzona postać anime Icon_minitimePią Maj 13, 2011 12:27 pm

hmm... moje znienawidzona postać...
trudno powiedziec xd ale nie lubie sasuke ;/ wkurza mnie teraz jego zachowanie ;/
Powrót do góry Go down
marcinsan
Stały Bywalec
Stały Bywalec
marcinsan


Liczba postów : 82
Age : 32
Localisation : irland
Registration date : 11/03/2011

Znienawidzona postać anime Empty
PisanieTemat: Re: Znienawidzona postać anime   Znienawidzona postać anime Icon_minitimePią Maj 13, 2011 10:30 pm

parszywa morda dla mnie jest i bedzie Orochimaru
jesli sie pomylilem z gory wybaczcie
ostatnio mnie wkurzyl Danzo ale okazal sie byc sku*******m z duchem
wojownika walczacego do konca no i za to +
no a tak to pedalem jest dla mnie i zdrajca w Bleach
1.smierdzaca morda Sōsuke Aizen
2.zmutowany byczek Yammy Llargo
3. pusty mozdzekrol Battikaroa
a z dragon ballu
4.FREEZER
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Znienawidzona postać anime Empty
PisanieTemat: Re: Znienawidzona postać anime   Znienawidzona postać anime Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 7:53 am

Danzo też mnie odrzucał ;< Ale i Sasuke porąbało, szczególnie po tym, jak prawie zabił Karin, choć tyle mu pomagała.
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Znienawidzona postać anime Empty
PisanieTemat: Re: Znienawidzona postać anime   Znienawidzona postać anime Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 9:43 am

hmm kiedyś odrzucał mnie sasuke... taki kozaczek co nic nie potrafił a się rzucał. a teraz bardzo mi się podoba... jego postawa oraz ta przemiana w "tego złego" jest bardzo dobrze ujęta.... (i przepraszam ale jak zranił karin to się smiałem... przecież to było zabawne Very Happy i ta jej mina) SPOILER: tego jeszcze tak nie widać ale to będzie fajny kontrast do naruto który lada dzień zacznie nowy trening (tzn nie wiem za ile to w anime chcą pokazać) i będą pokazane dwie ścieżki życiowe
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Znienawidzona postać anime Empty
PisanieTemat: Re: Znienawidzona postać anime   Znienawidzona postać anime Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 5:54 pm

No jeśli chodzi o pokazanie jego przemiany, to jest ukazana świetnie, racja. Ale cóż, uważam, że jako sama postać - jest zły, za bardzo zły. Zatracił się całkowicie w zemście, włączył mu się tryb "wymordować wszystkich". Przynajmniej ja tak to widzę.
Choć Karin była strasznie zaślepiona miłością do niego, by zauważyć te jego przemiany.
SPOILER: Dobrze, że Sakura przybędzie na czas i ją uratują.
Powrót do góry Go down
Karol
Nowicjusz
Nowicjusz
Karol


Liczba postów : 126
Age : 32
Registration date : 28/01/2011

Znienawidzona postać anime Empty
PisanieTemat: Re: Znienawidzona postać anime   Znienawidzona postać anime Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 6:37 pm

Tak - Sasuke jest troszkę szurnięty z tą "zemstą" ale ogólnie to dla mnie jest pozytywna postacią. Inaczej mysle o Naruto - najmniej umiał, najwięcej krzyczał - gdyby nie moc Kyuubiego to był by leszczem, a tak to taki "kozak' z niego. Nie pisząc juz o ciągłym ratowaniu Sasuke.

Ale teraz dalej - nie bd pisał czy spoiler czy nie';]
- Makoto Itou (School Days ). Pierdzielony debil, idiota itp. Z chłopaka pozytywnego, skrycie zakochanego staje się "ogierem" - zalicza panienki, traktuje to jak sport - a co najwazniejsze - zdradza swoja dziewczynę oraz przyjaciółkę której dziecko zrobił Mad Po prostu jak to by napisały moje koleżanki - żal.pl;]Zero szacunku miałem dla niego pod koniec serii - szczerze to każdy odcinek napawał mnie obrzydzeniem do jego osoby.
- Louise Françoise Le Blanc de La Vallière (Zero no Tsukaima). Płaska deska. Ma ciągle syndrom napięcia przedmiesiączkowego i po miesiączkowego. Przywołuje "chowańca" który jest normalnym chłopakiem. Po wielu perypetiach ona sie w nim buja, on w niej, ale że ona ma ciagle ZNP cały czas za spojrzenie sie nie tak na inna laske tłucze go batem, nazywa psem, idiotą, leje go biczem - a go kocha;/ Nie kapuje jej - 5 minut spokoju i miziania się a reszta to poniżenie ukochanego.
- Ibuki Ikaruga (Asu no Yoichi!) - takie "ideał" panienki - co to nie ja. Mysli że jest zajefajna, a nic poza CYCKAMI to nie ma;/
Powrót do góry Go down
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

Znienawidzona postać anime Empty
PisanieTemat: Re: Znienawidzona postać anime   Znienawidzona postać anime Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 7:11 pm

Louise Françoise Le Blanc de La Vallière co ty chcesz od niej ona jest bardzo zabawne z tych przyczyn co wymieniłeś Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
Karol
Nowicjusz
Nowicjusz
Karol


Liczba postów : 126
Age : 32
Registration date : 28/01/2011

Znienawidzona postać anime Empty
PisanieTemat: Re: Znienawidzona postać anime   Znienawidzona postać anime Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 7:34 pm

Może i zabawna, ale do pewnego momentu. O ile w pierwszej serii nic do tego nie miałem, o tyle w 2 juz to jej zachowanie zaczeło mnie denerwowac, by osiągnąć apogeum w serii 3. Jedynie czego mi brakowało, to więcej akcji Sait'a(chodzi mi o jedno zdarzenie, kiedy to na wybryki Louise Saito zareagował w sposób, który doprowadził do równowagi Louise - plaskacz). Nie to żebym jakos przezywał, no ale mnie osobiście by taka panienka wnerwiała i dlatego jestem na Nie!. Nie ma dla mnie ona tego X - FactoraXD
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Znienawidzona postać anime Empty
PisanieTemat: Re: Znienawidzona postać anime   Znienawidzona postać anime Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 7:47 pm

Karol napisał:
ona ma ciagle ZNP

To się nazywa PMS, człowieku Razz Razz

A ja Louise uwielbiam, i choć jest trochę rozwydrzona, to powinieneś choć trochę zrozumieć, że to nie jest współczesność - w tym świecie jest podział na arystokratów i ludzi zwykłych, oglądałeś, to wiesz przecież Wink Trudno jej przyznać się sama przed sobą, że zakochała się nie dość, że w zwykłym człowieku, to do tego jeszcze w chowańcu! A i choć trochę przesadzają z robieniem z Louise zazdrosnej dziewczynki i wpychają mnóstwo fanserwisu, uwielbiam tą postać ;P
Powrót do góry Go down
Karol
Nowicjusz
Nowicjusz
Karol


Liczba postów : 126
Age : 32
Registration date : 28/01/2011

Znienawidzona postać anime Empty
PisanieTemat: Re: Znienawidzona postać anime   Znienawidzona postać anime Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 7:54 pm

Nagisa napisał:
To się nazywa PMS, człowieku Razz Razz

Podałem skrót polskiXD ale wiadomo o co chodzi co nie?Very Happy


Wsółczesnosć czy nie - rozumiałem ją ale w 1 serii. Kiedy Saito został szlachcicem( kawalerem czy rycerzem ) to mogłaby mu odpuścić, ale nie. Ja rozumiem, gdyby tam się w nim nie bujała, no ale mnie osobiście to strasznie denerwowało jak sie do biednego chłopaka odnosiła. Cóż - być może jestem jakis konserwatywny lub staromodny, no ale kurna no nie podobało mi sie te jej podejście:D
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Znienawidzona postać anime Empty
PisanieTemat: Re: Znienawidzona postać anime   Znienawidzona postać anime Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 8:05 pm

Polska nazwa? Chyba nazwa wg faceta Very Happy demo, wakatte imasu.
Orochimaru też nie lubię.

Powrót do góry Go down
Karol
Nowicjusz
Nowicjusz
Karol


Liczba postów : 126
Age : 32
Registration date : 28/01/2011

Znienawidzona postać anime Empty
PisanieTemat: Re: Znienawidzona postać anime   Znienawidzona postać anime Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 8:14 pm

Chyba mamy inny gust:D Bo ja lubie Orochimaru^^

Poza tym to najbardziej za czasów dzieciństwa denerwował mnie zespoł R z Pokemon oraz Seiya z Rycerzy Zodiaku.
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Znienawidzona postać anime Empty
PisanieTemat: Re: Znienawidzona postać anime   Znienawidzona postać anime Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 8:32 pm

oj, zespół R był taki zabawny ;D zawsze im pokemon z pokebolla uciekał Very Happy I Miau był uroczy ;]
rzeczywiście, inny całkiem gust Razz Razz
Powrót do góry Go down
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

Znienawidzona postać anime Empty
PisanieTemat: Re: Znienawidzona postać anime   Znienawidzona postać anime Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 9:05 pm

Cytat :
Polska nazwa? Chyba nazwa wg faceta Very Happy demo, wakatte imasu.

ja tam rozumiem kobiety i ich potrzeby cat

Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
fardar
Nowicjusz
Nowicjusz
fardar


Liczba postów : 132
Age : 31
Registration date : 30/08/2010

Znienawidzona postać anime Empty
PisanieTemat: Re: Znienawidzona postać anime   Znienawidzona postać anime Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 9:25 pm

Nie wiem co to ZNP ani PMS : PP.
Powrót do góry Go down
Karol
Nowicjusz
Nowicjusz
Karol


Liczba postów : 126
Age : 32
Registration date : 28/01/2011

Znienawidzona postać anime Empty
PisanieTemat: Re: Znienawidzona postać anime   Znienawidzona postać anime Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 9:42 pm

Zespół Napięcia Przedmiesiączkowego

to taki czas, kiedy możesz dostać opierdziel od dziewczyny za byle co, lub dostać w twarz za byle co, lub po prostu - jeden Twój zły ruch - źle połozona dłoń lub źle dobrane słowo i masz przerabane;] Ewentualnie - żeby nie było tak strasznie - to czas, kiedy dziewczyna łapie FOCHA za nic. Pewnie dziewczyny z forum bardziej fachowo to wytłumaczą - ale ja to tłumaczą Ci jak chłop chłopowi:P Żebys zrozumiałVery Happy
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Znienawidzona postać anime Empty
PisanieTemat: Re: Znienawidzona postać anime   Znienawidzona postać anime Icon_minitimeNie Maj 15, 2011 1:02 pm

To teraz moja definicja: PMS to czas, kiedy głupie fochowate dziunie robią sceny o byle co, byleby tylko pokazać, jakie są poszkodowane przez los. Oczywiście wtedy według nich nie można im zwrócić najmniejszej uwagi, bo przecież wszystkiemu winne nie one, ale PMS. Idiotyzm Razz
Tak naprawdę PMS to niesamowite bóle brzucha, przez które człowiek nie jest w stanie funkcjonować, póki nie nafaszeruje się tabletkami przeciwbólowymi, choć i to często nie pomaga. Zazwyczaj ból samoistnie ustępuje wraz z nadejściem okresu.

Mało kobiet ma PMS taki prawdziwy Razz pozostałe, te robiące 'focha', typu "bez kija nie podchodź" tak naprawdę nie wiedzą, co to oznacza, i wykorzystują to na wszelkie sposoby.
Powrót do góry Go down
fardar
Nowicjusz
Nowicjusz
fardar


Liczba postów : 132
Age : 31
Registration date : 30/08/2010

Znienawidzona postać anime Empty
PisanieTemat: Re: Znienawidzona postać anime   Znienawidzona postać anime Icon_minitimeNie Maj 15, 2011 6:04 pm

Dobra dzięki teraz rozumiem Very Happy flower
Powrót do góry Go down
marcinsan
Stały Bywalec
Stały Bywalec
marcinsan


Liczba postów : 82
Age : 32
Localisation : irland
Registration date : 11/03/2011

Znienawidzona postać anime Empty
PisanieTemat: Re: Znienawidzona postać anime   Znienawidzona postać anime Icon_minitimeNie Maj 15, 2011 8:47 pm

ach kobiety..
na zewnatrz aniolek a w duszy to by cie udusily Twisted Evil affraid
takim przykladem kobiety jest sakura no czasem to mi tego Naruta szkoda jak dostaje manto od niej
a tu z drugiej strony martwi sie o niego
hmm jesli chodzi o sasuke to mi go szkoda stal sie kukielka z obudzonym potworem w srodku
na miejscu Naruta to Pi*******ł bym go w ryj i powiedzial co ty chlopie za szopke odstawiasz
no chlopak mi sie zatracil sluchajcie mial taki perfidny charakter ale go lubialem i mysle ze sie ocknie
Powrót do góry Go down
Akarui_Misaki
Super Usher
Super Usher
Akarui_Misaki


Liczba postów : 218
Age : 26
Localisation : Tbg xd
Registration date : 29/11/2010

Znienawidzona postać anime Empty
PisanieTemat: Re: Znienawidzona postać anime   Znienawidzona postać anime Icon_minitimeCzw Sie 11, 2011 12:35 pm

Dla mnie znienawidzona postać to Fabia i Shun z bakugana xd
Powrót do góry Go down
http://yueliang-chan.deviantart.com
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

Znienawidzona postać anime Empty
PisanieTemat: Re: Znienawidzona postać anime   Znienawidzona postać anime Icon_minitimeWto Sie 16, 2011 8:25 pm

ja tam to oglądałem nie mam nic przeciwko nim Smile
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
Akarui_Misaki
Super Usher
Super Usher
Akarui_Misaki


Liczba postów : 218
Age : 26
Localisation : Tbg xd
Registration date : 29/11/2010

Znienawidzona postać anime Empty
PisanieTemat: Re: Znienawidzona postać anime   Znienawidzona postać anime Icon_minitimeSob Sie 20, 2011 12:24 pm

Kaze napisał:
ja tam to oglądałem nie mam nic przeciwko nim Smile
NIe lubię Neathian Very Happy A on jest z nimi .
Powrót do góry Go down
http://yueliang-chan.deviantart.com
Sponsored content





Znienawidzona postać anime Empty
PisanieTemat: Re: Znienawidzona postać anime   Znienawidzona postać anime Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Znienawidzona postać anime
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Anime
» Anime
» GTO - anime
» Anime

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Manga & Anime-
Skocz do: