...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Do As Infinity

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Chihiro
Początkujący
Początkujący
Chihiro


Liczba postów : 5
Age : 31
Registration date : 09/05/2011

Do As Infinity Empty
PisanieTemat: Do As Infinity   Do As Infinity Icon_minitimePon Maj 09, 2011 9:29 am

Jestem tu nowa i nie wiem, czy ten zespół już tu ,,wystąpił" ale w razie czego postanowiłam zacząć temat mojego ukochanego zespołu rock-pop Do As Infinity.

Zespół ten już się rozpadł, ale to nic, bo jego wokalistka, wspaniała Tomiko Van nadal śpiewa i tworzy wspaniałe piosenki.
Oczywiście nasza polska Wiki nic nie umieściła na temat tego zespołu, a szkoda.

Jest to japoński zespół, utworzony w 1999 roku. Rozpadł się w roku 2007.
Zresztą, wujek Google zawsze coś podpowie, jeżeli ktoś chce wiedzieć więcej. W każdym razie polecam, mają spokojne brzmienie, czasem nieco ostrzejsze, rokowe, śpiewają głównie po japońsku, choć zdarza się dwie, trzy piosenki po angielsku.

Naprawdę polecam zespół!


Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Do As Infinity Empty
PisanieTemat: Re: Do As Infinity   Do As Infinity Icon_minitimeSro Maj 11, 2011 8:08 pm

hmm przyznam tu mnie zagiełaś, pierwszy raz o nich słyszę Smile ale szybko nadrobię zaległości i napisze wrażenia Very Happy
Powrót do góry Go down
 
Do As Infinity
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Muzyka-
Skocz do: