...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Empty
PisanieTemat: Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^   Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Icon_minitimeNie Sty 16, 2011 8:34 pm

Jak o tym usłyszałam to zwariowałam kompletnie Very Happy Very Happy
Miyavi w Polsce po raz pierwszy, miejmy nadzieję że nie ostatni Smile

Ktoś może się wybiera na koncert? Wink) Ja niestety dwa dni później mam egzaminy więc nici z koncertu na dzień dzisiejszy ;/

http://freakpointing.pl/2011/04/2011-04-10-miyavi-parlament-gdansk/
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^   Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Icon_minitimeNie Sty 16, 2011 11:23 pm

Oj taak, też o tym słyszałam :)Dowiedziałam się, gdy jeszcze nie były dostępne bilety, aczkolwiek uczę się do matury i nie mogę sobie pozwolić na taki luksus ;< Poza tym bilety zostały wyprzedane w dwa dni Razz
Ale i tak bosko, że Miyavi odwiedzi nasz polski padół Razz
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^   Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Icon_minitimePon Sty 17, 2011 4:52 pm

Jest druga tura biletów i jeśli sie dobrze orientuję to sporo jeszcze jest SmileSmile

Ja nawet nie marzyłam żeby go zobaczyć w Polsce a tu takie egzaminy się znalazły... ;/;/
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^   Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Icon_minitimePon Sty 17, 2011 5:06 pm

Druga tura? Wspaniała wiadomość Very Happy ale i tak nie pojadę... ale czekam na relacje osób, które mają to szczęściezobaczyć Miyaviego w Polsce Razz
Powrót do góry Go down
Rinoa
Super Usher
Super Usher
Rinoa


Liczba postów : 226
Age : 31
Localisation : Lubaczów
Registration date : 06/07/2009

Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^   Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Icon_minitimeWto Sty 18, 2011 8:48 am

kurczem jakbym nie mieszkała po drugiej stronie polski to bym napewno pojechała;/ kurde;/
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^   Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Icon_minitimeSro Sty 19, 2011 12:13 pm

A ja jestem ciekawa czy go nie odwołają.... W końcu 10 kwietnia... hmm... Z dsrugiej strony tak ogromny koncert trudno będzie odwołać i potem kasę za bilety odsyłać... A może dlatego nie jest w Warszawie... Razz
Powrót do góry Go down
Rinoa
Super Usher
Super Usher
Rinoa


Liczba postów : 226
Age : 31
Localisation : Lubaczów
Registration date : 06/07/2009

Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^   Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Icon_minitimeSro Sty 19, 2011 4:30 pm

a czemu mieliby odwołać??
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^   Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Icon_minitimeSro Sty 19, 2011 5:53 pm

<pada>
to mnie teraz zabiłaś ;D

rocznica katastrofy Smoleńskiej ;P;P
Powrót do góry Go down
Rinoa
Super Usher
Super Usher
Rinoa


Liczba postów : 226
Age : 31
Localisation : Lubaczów
Registration date : 06/07/2009

Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^   Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Icon_minitimeCzw Sty 20, 2011 5:13 pm

hahahaha o kurde;p I forgot;pp
dobra przyznaje się, nawet mi się to z tym nie skojarzyło;p przepraszam;p

ej ale i tak mam nadzieje, że nie odwołają;pp
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^   Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Icon_minitimeCzw Sty 20, 2011 5:24 pm

Ale jak czytałam to freakpointing cos mówiło że napewno nie będzie żadnej żałoby i nie będzie to święto państwowe wiec koncert nie zostanie odwolany z tych wzgledów. Jeżeli już to może zostać odwołany tylko przez organizatora lub artystę, ale w to szczerze wątpie bo mają spore zainteresowanie Smile Smile
Ehh, w takich chwilach żałuję że nie mam 18 lat ;/;/
Powrót do góry Go down
Rinoa
Super Usher
Super Usher
Rinoa


Liczba postów : 226
Age : 31
Localisation : Lubaczów
Registration date : 06/07/2009

Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^   Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Icon_minitimePią Sty 21, 2011 11:49 am

ja już prawie mam ale nie mam kasy;p więc nie pojade;p
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^   Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Icon_minitimeSob Sty 22, 2011 12:47 am

A ja mam 18, a i tak nie pojadę ;/
niesprawiedliwe to z lekka.
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^   Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Icon_minitimePon Lut 21, 2011 9:21 pm

Ja już dawno skończyłem ale również nie jadę... ale raczej dlatego iż nie mam ochoty i czasu... jak ktoś będzie to z chęcią przeczytam posta z relacją co i jak Very Happy
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^   Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Icon_minitimeCzw Kwi 21, 2011 5:17 pm

Po koncercie. Nie byłam, jednak jest wiele relacji z niego, wiec postanowiłam wstawić tu linki Wink)

http://asianmusicpolska.pl/czytaj/miyavi-relacja-z-koncertu/

Nagrania przesłane przez Miyavi`ego:

https://youtu.be/kL8ol1I-V2s
https://youtu.be/dEZAhp3WPBQ


Na koncercie był całkowity zakaz używania telefonów i aparatów, więc ci co byli wstawili na youtube wiele nagrań Very Happy Nie będę tu podawać stron, bo są już w proponowanych obok tych co już podałam :PP

Jeszcze takie moje ulubione ;]
https://youtu.be/dNwoB1mJlZU
Powrót do góry Go down
Karol
Nowicjusz
Nowicjusz
Karol


Liczba postów : 126
Age : 32
Registration date : 28/01/2011

Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^   Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Icon_minitimeSro Maj 11, 2011 10:45 pm

Niekoniecznie jestem fanem jego twórczości, ale jako że jestem fanem "wirtuozów" gitary - chętnie bym na jego kolejny w Polsce koncert pojechał;]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^   Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^ Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Koncert Miyaviego w Gdańsku ^^
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Muzyka-
Skocz do: