...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł

Go down 
+3
fardar
nanaka
Kaze
7 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Empty
PisanieTemat: Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł   Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Icon_minitimeSob Gru 25, 2010 9:54 pm

Wiem, że się powtarzam Embarassed

Mam do was małą prośbę poszukuję nazwy do mojej opowieści; na bazie tej tej opowieści chciałbym stworzyć mangę(do tego potrzebował bym kogoś kto dobrze rysuje). Ta opowieść jest o pewnym chłopcu który trafił do świata magicznego jako chowaniec uczennicy szkoły magicznej. Coś podobnego do "Zero no Tsukaima" tylko, że ten chłopak z czasem posiądzie też magiczne moce. I nie mam pomysłu na nazwę więc zwracam się do was o pomoc. Gdy ją ukończę to ją wam przed stawie i ocenicie moje zdolności tworzenia. Very Happy
Nazwa może być angielska lub po japońsku(wolałbym po japońsku)
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł   Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Icon_minitimeSob Gru 25, 2010 10:19 pm

Trochę za mało szczegółów. Napisz do czego ma się odnosić dokładnie tytuł;PP
Powrót do góry Go down
fardar
Nowicjusz
Nowicjusz
fardar


Liczba postów : 132
Age : 31
Registration date : 30/08/2010

Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł   Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Icon_minitimeSob Gru 25, 2010 10:57 pm

No w sumie przyda się więcej szczegółów. Szczególnie osobom które nie mają od ciebie spoilerów co do dalszej fabuły Razz.

BTW.

Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Moz-screenshot-31魔法 せかい Razz czy jak kto woli 魔法 世界 (mahou sekai)
Powrót do góry Go down
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł   Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Icon_minitimeNie Gru 26, 2010 8:34 am

jak uda mi skonstruować scenariusz to wam go pokarze Smile
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
Akarui_Misaki
Super Usher
Super Usher
Akarui_Misaki


Liczba postów : 218
Age : 26
Localisation : Tbg xd
Registration date : 29/11/2010

Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł   Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Icon_minitimeNie Gru 26, 2010 1:35 pm

Tak się składa że ja też piszę powieść ;P

最期 Saigo - Ostatni oddech
魔法の途中で maho no tochu de - W środku magii
渦巻夢 uzumaki yume - wir marzeń

Wybierz sobie coś Smile
Powrót do góry Go down
http://yueliang-chan.deviantart.com
fardar
Nowicjusz
Nowicjusz
fardar


Liczba postów : 132
Age : 31
Registration date : 30/08/2010

Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł   Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Icon_minitimeNie Gru 26, 2010 2:22 pm

Ja tyż coś skrobię Razz. Napisz Aelia coś o swojej powieści Very Happy
Powrót do góry Go down
Akarui_Misaki
Super Usher
Super Usher
Akarui_Misaki


Liczba postów : 218
Age : 26
Localisation : Tbg xd
Registration date : 29/11/2010

Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł   Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Icon_minitimePon Gru 27, 2010 9:08 am

Ja dopiero zaczęłam ;P
Powrót do góry Go down
http://yueliang-chan.deviantart.com
fardar
Nowicjusz
Nowicjusz
fardar


Liczba postów : 132
Age : 31
Registration date : 30/08/2010

Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł   Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Icon_minitimePon Gru 27, 2010 2:16 pm

To mniej więcej jak ja :p
Powrót do góry Go down
Akarui_Misaki
Super Usher
Super Usher
Akarui_Misaki


Liczba postów : 218
Age : 26
Localisation : Tbg xd
Registration date : 29/11/2010

Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł   Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Icon_minitimePon Gru 27, 2010 3:52 pm

Heh Wink
Powrót do góry Go down
http://yueliang-chan.deviantart.com
fardar
Nowicjusz
Nowicjusz
fardar


Liczba postów : 132
Age : 31
Registration date : 30/08/2010

Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł   Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Icon_minitimeWto Gru 28, 2010 12:31 am

Ja akurat utknąłem przy początku Razz, ale taeraz piszę jakoś dalej Smile
Powrót do góry Go down
Akarui_Misaki
Super Usher
Super Usher
Akarui_Misaki


Liczba postów : 218
Age : 26
Localisation : Tbg xd
Registration date : 29/11/2010

Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł   Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Icon_minitimeWto Gru 28, 2010 9:51 am

Ja pomieszałam dwa anime FMA i DN . Wink
Powrót do góry Go down
http://yueliang-chan.deviantart.com
fardar
Nowicjusz
Nowicjusz
fardar


Liczba postów : 132
Age : 31
Registration date : 30/08/2010

Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł   Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Icon_minitimeWto Gru 28, 2010 2:43 pm

Ciekawy jestem jak ci ta mieszanka wyjdzie Smile.
Powrót do góry Go down
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł   Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Icon_minitimeWto Gru 28, 2010 9:12 pm

Postacie:

Główny bohater – Hikaru Igarashi
Główna bohaterka – Miyo Kawasami
Dyrektor – Goemon
Nauczyciele – Keizo, Noboru, Fusae, Ise, Omitsu
Uczniowie – Chuichi Kuno, Rika Mifune, Nanako Fukumitsu, Yuka Iseki

Wrogowie:

Główny wróg – Furio
Pozostali – Hisato, Izo, Atsuko, Ginko

Moce:

Hikaru – władanie energią Ki (coś jak czakra), magia, potem skrzydła do latania
Miyo - magia wiatru
Dyrektor – magia (kilka rodzajów magii)
Chuichi – magia ziemi
Rika – magia wody
Nanako- magia ognia
Yuka – magia elektryczności
Właściciele i Chowańca:
Miyo – Hikaru
Chuichi – krecio podobny stwór (Chibi)
Rika – Duża żaba(Naho)
Nanako – Smok(Artur)
Yuka – ptak elektryczny (Rai)

Wygląd:

Hikaru – biało włosy chłopak, wzrost ok. 180 cm, wysportowany, umie posługiwać się każdym rodzajem broni białej, oczy o kolorze niebieskim, utalentowany w wielu dziedzinach. Mający drobnego pecha. Wiek 17
Miyo – młoda czarodziejka magii szlachcianka, długo włosa o kolorze fioletowych, oczy zielone wzrost ok. 165 cm, początkowo niezdara w posługiwaniu się magią. Wiek 16
Chuichu – młody amant, szlachcic, młody mag i rycerz, włosy i oczy brązowe, wzrost 175 cm, uważa się za najlepszego, wielokrotnie wyzwie Hikaru do walki z tego powodu, że dziewczyny w szkole polubią go bardziej niż jego. Wiek 17
Rika – mol książkowy, ale bardzo odważna, zakochana w Hikaru, bardzo chce go mieć jako Chowańca, ale jej się nie udaje. Włosy długie brązowe skręcone w warkocz oczy fioletowe nosi okulary, wzrost 165 cm. Wiek 16
Nanako – przepiękna czarodziejka, uwodząca wszystkich mężczyzn w szkole, próbuje uwieść Hikaru, ale opiera się kobiecym wdziękom, przebojowa. Ma długie czerwone włosy oczy zielone wzrost 180 cm. Wiek 18
Yuka – opanowana dziewczyna, cicha, ale jak trzeba to walczy za trzech. Niebiesko włosa (krótkie) oczy brązowe. Wzrost 160 cm. Wiek 16
Dyrektor – po prostu stary mag. Dość wysoki. Długa biała broda.
Keizo – człowiek, czarno włosy facet wzrost 180cm czarne oczy. Nauczyciel walki w ręcz.
Noboru – elf, blond włosy (długie) facet wzrost 180cm Fioletowe oczy. Nauczyciel magii bitewnej.
Fusae – succubus, czarno włosa o oczach czerwonych. Nauczyciel klątw i uroków.
Ise – elf, blond włosa (długie) o oczach fioletowych. Nauczyciel Alchemii
Omitsu – neko, brązowo włosa (krótkie) oczy zielone. Nauczyciel magii obronnej.
Furio – dorosły mężczyzna w wielką blizną na twarzy, trochę łysawy, oczy szare.
Hisato – wielki umięśniony koleś, o nie miły wyglądzie twarzy.
Izo – dobrze urodzony szlachcic o czarnych długich włosach i ma dwu kolorowe oczy zielone i niebieskie.
Atsuko – nerwowa kobieta o czerwonych włosach i o czerwonych oczach.
Ginko – kobieta kitsune o rudych włosach i fioletowych oczach.

W tej części poszukują kawałków rozbitego kamienia, którego moc jest porównywalna z macą Boga. Kamień został rozbity na osiem kawałków kamień: ognia, wody, ziemi, wiatru, elektryczności, lody, światła i ciemności. A jeśli chodzi o zwierzaki to, żeby nie odeszły od właścicieli to posiadają specjalne pieczęcie. To tak z grubsza. Very Happy
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
Akarui_Misaki
Super Usher
Super Usher
Akarui_Misaki


Liczba postów : 218
Age : 26
Localisation : Tbg xd
Registration date : 29/11/2010

Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł   Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Icon_minitimeSro Gru 29, 2010 10:45 am

Wow ! Bardzo interesujące ! Nie mogę się doczekać jak wkleisz tu swoje opowiadanie ;P
Powrót do góry Go down
http://yueliang-chan.deviantart.com
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł   Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Icon_minitimeCzw Gru 30, 2010 10:18 am

Hmmm... Nanako, jakie ładne imię ^^ ;D;D
Powrót do góry Go down
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł   Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Icon_minitimeCzw Gru 30, 2010 7:30 pm

no patrz jak trafiłem Very Happy
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł   Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Icon_minitimePią Gru 31, 2010 11:48 am

Możecie pokombinować z tymi chińskimi horoskopami, co tam są rok tygrysa np teraz mamy, tzn japończycy mają i tam są poprzypisywane każdemu znakowi żywioły i cechy :PP
Powrót do góry Go down
Karol
Nowicjusz
Nowicjusz
Karol


Liczba postów : 126
Age : 32
Registration date : 28/01/2011

Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł   Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Icon_minitimeNie Sty 30, 2011 6:55 pm

Pomysł ciekawy - najważniejsze , że są postaci i wiesz jak bedą wyglądały. Fajnie byłoby stworzyc anime, jednakże sam pomysł to tylko mała cześć tego, co by sie przydało. Wiem, że dałoby sie to zrobić ale... No właśnie.
Sam mam pomysł co do 3 anime. Jednakże chciałbym oddalić się od Japonii w tym celu, że akcja rozgrywałaby się w Europie - Polska, Niemcy itd. Oczywiście wątki niektóre odbywałyby się w Azji ale to rzadko. Konkretów nie chcę zbytnio pisać - ponieważ nie chcę zapeszyć;] O ile ze scenariuszem by problemów nie było, to z rysukami już tak, poza tym jeżeli coś robić to już na całego - czyli wydać mangęWink I tu tkwi problem bo niestety funduszy nie ma;] Ani znajomości osób, które umieją rysować w konwencji mangi/anime:)
Ale sam pomysł stworzenia czegoś "naszego" i rozprzestrzenienie tego na Europę i Japonię byłoby czymś ekscytującym. Sądzę, że jeżeli by wydało się mangę, to znalazłoby się chętnych na kupno. Tylko, że znając naszą "biurokrację" i różne podatki to sam tom kosztowałby ok 200% tego co powinno;)
Jeżeli będą konkretne pomysły, to pomóc w wymyśleniu 'czegoś" lub "kogoś" mozna pomóc;D
Powrót do góry Go down
Akarui_Misaki
Super Usher
Super Usher
Akarui_Misaki


Liczba postów : 218
Age : 26
Localisation : Tbg xd
Registration date : 29/11/2010

Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł   Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Icon_minitimePon Sty 31, 2011 1:30 pm

Ja bym chciała stworzyć mangę ale nie umiem używać tuszu ... Głupie to jest. Na kompie bym zrobiła ...
Powrót do góry Go down
http://yueliang-chan.deviantart.com
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł   Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Icon_minitimePon Sty 31, 2011 4:36 pm

Malowanie tuszem nie jest głupie. Po prostu nie umiesz malować tuszem, ale nie klasyfikuj tej umiejętności tak negatywnie od razu -.-
Ja kocham rysować tuszem Very Happy trochę lineartów już mam, choć szczyt możliwości to nie jest. Karolu, aleś ty pomysłowy Very Happy Ja tak myślałam, czy może jakąś króciutką mangę narysować, ale skończyło się na projekcie dwóch postaci.
Powrót do góry Go down
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł   Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Icon_minitimePon Sty 31, 2011 6:24 pm

Karol dzięki Smile ale tworzenie mi idzie dość wolno Embarassed ale brnę do przodu Smile
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
Karol
Nowicjusz
Nowicjusz
Karol


Liczba postów : 126
Age : 32
Registration date : 28/01/2011

Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł   Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Icon_minitimePon Sty 31, 2011 7:44 pm

;D Ja w ogóle zbytnio nie potrafie rysować. Kiedyś spróbowałem coś wyszkicować tak, jak było w jakiejś ksiażce nt. mangi - wyszło nawet nawet, tyle że jak patrzę na coś to jest ok, ale jak samemu mam spróbować to ciezko;] Poza tym jestem zbyt dużo od siebie wymagam - wiem że nie od razu wszystko wyjdzie, ale chciałbym juz umieć dobrze rysowacXD dlatego też bardziej nadaje się do wymyslania i pisania:P
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł   Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Icon_minitimePon Sty 31, 2011 8:22 pm

Hmm, Kaze... a może byś jeszcze trchę to przeksztalcil, bo jak czytalam poza zmianą imion, tytulu i dodaniu magii gdzieniegdzie to Zero no Tsukaima jak nic Suspect
Powrót do góry Go down
Akarui_Misaki
Super Usher
Super Usher
Akarui_Misaki


Liczba postów : 218
Age : 26
Localisation : Tbg xd
Registration date : 29/11/2010

Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł   Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Icon_minitimeWto Lut 01, 2011 8:49 am

Ja próbuję się nauczyć rysować mangę przez jakieś inne mangi . Ale lepiej to mi ołówkiem wychodzi niż tuszem .
Powrót do góry Go down
http://yueliang-chan.deviantart.com
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł   Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Icon_minitimeWto Lut 01, 2011 4:00 pm

A spróbuj na gladkiej bialej kartce coś narysować i nam pokaż Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł   Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pomoc przy tworzeniu mang i innych dzieł
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» potrzebna pomoc :)
» Drama... na podstawie anime lub mang.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Manga & Anime-
Skocz do: