...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 OffTopic

Go down 
+12
efree
Hijikata
Karol
Kei
fardar
Akarui_Misaki
nanaka
Rinoa
Misuzu
Nagisa
Mikurusia :3
Milo
16 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
AutorWiadomość
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

OffTopic - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 14 Icon_minitimeSob Cze 11, 2011 9:30 am

A ja uważam, że szkoła jest dobra. Jednakże tylko dla tych, którzy naprawdę chcą się czegoś nauczyć. Bo chodzenie do niej z przymusu nie ma najmniejszego sensu. Jak się nie chcemy nauczyć to się nie nauczymy. Tak uważam. Naprawdę irytują mnie osoby, które nie rozumieją, że szkoła jest stworzona dla nich, żeby wyszli z niej z jakąś wiedzą o świecie, na którym żyją i o życiu właśnie... A jeśli chodzi o świadectwa, stypendia, paski i te pierdoły to każdy ma własne ambicje (lub ich nie ma, wtedy olewa) i każdy walczy o nie dla własnych osiągnięć... Co mi się nie podoba w edukacji, to to, że do szkoły trzeba chodzić z obowiązku. Może to ma na celu pokazanie tym idiotom, którzy kiblują, że jednak warto się uczyć chociaż nie chcę w to wnikać głębiej, o co im chodzi...
Powrót do góry Go down
Hijikata
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Hijikata


Liczba postów : 151
Age : 32
Registration date : 21/06/2009

OffTopic - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 14 Icon_minitimeNie Cze 12, 2011 12:06 am

nanaka napisał:
A ja uważam, że szkoła jest dobra. Jednakże tylko dla tych, którzy naprawdę chcą się czegoś nauczyć. Bo chodzenie do niej z przymusu nie ma najmniejszego sensu. Jak się nie chcemy nauczyć to się nie nauczymy. Tak uważam. Naprawdę irytują mnie osoby, które nie rozumieją, że szkoła jest stworzona dla nich, żeby wyszli z niej z jakąś wiedzą o świecie, na którym żyją i o życiu właśnie... A jeśli chodzi o świadectwa, stypendia, paski i te pierdoły to każdy ma własne ambicje (lub ich nie ma, wtedy olewa) i każdy walczy o nie dla własnych osiągnięć... Co mi się nie podoba w edukacji, to to, że do szkoły trzeba chodzić z obowiązku. Może to ma na celu pokazanie tym idiotom, którzy kiblują, że jednak warto się uczyć chociaż nie chcę w to wnikać głębiej, o co im chodzi...


Ja też nie uważam, że szkoła jest zła bo czy tego chcemy czy nie jest nam potrzebna w życiu, jednak ze szkoły wynosimy mało wiedzy, która nam się przyda w późniejszym życiu (no chyba że w innej szkole lub na studiach). Są różni ludzie, zdolni lub mniej zdolni, leniwi mniej lub bardziej i to jak traktujemy szkołe i czy się do niej przykładamy czy nie, zależy wyłącznie od nas. Myśle, że obowiązek chodzenia do szkoły jest dobry bo młodzi ludzie mało myślą o przyszłosci i jeżeli by to tylko od nich zależało czy pójdą do szkoły czy nie, duża część nie zdecydowała by się na to. Wielu ludzi uzmysławia sobie dopiero po szkole jaka ona była dla nich ważna, i że jednak opłacało się uczyć.
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

OffTopic - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 14 Icon_minitimeNie Cze 12, 2011 11:20 am

We wszystkim zgadzam się z Tobą. Wink I mimo wszystko cieszę się, że chodzę do szkoły, czy z przymusu, czy nie.. ;] Młodzi ludzie, jak już powiedziałeś, nie myślą o przyszłości, a wielu z nich ciężko jest wbić do głowy, że to im się przyda..
Powrót do góry Go down
Karol
Nowicjusz
Nowicjusz
Karol


Liczba postów : 126
Age : 32
Registration date : 28/01/2011

OffTopic - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 14 Icon_minitimeWto Cze 14, 2011 5:54 pm

Jak z tą imprezą Nagisa??Razz
Bo nie wiem czy się szykować, czy też nie^^


Co do szkoły - nasza edukacja kuleje. Za dużo teorii - za mało praktyki. Co z tego że potrafie tyle definicji z fizyki a w zadaniu nie potrafie wykorzystać?
Oóglnie nasza edukacja to temat rzeka - a ja mam od niej wolne do listopada:P
Powrót do góry Go down
Kei
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Kei


Liczba postów : 99
Age : 32
Registration date : 18/07/2009

OffTopic - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 14 Icon_minitimeNie Lip 10, 2011 6:51 am

Siemka co ta mu was słychać? Dawno mnie tu nie było, brak czasu Smile Ale jak widzę to forum jakieś martwe się zrobiło Wink
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

OffTopic - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 14 Icon_minitimeCzw Lip 14, 2011 10:35 am

Ja dziś wróciłam z obozu, wchodzę a tu pusto. Odzywajcie się ^^ Gdzie i na jakie studia idziecie?
Powrót do góry Go down
Karol
Nowicjusz
Nowicjusz
Karol


Liczba postów : 126
Age : 32
Registration date : 28/01/2011

OffTopic - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 14 Icon_minitimeSob Lip 16, 2011 3:53 pm

Zarządzanie lub Ochrona środowiska na Politechnice Łódzkiej odddział w Sieradzu:P
wolałbym w Łodzi ale - siła wyższa;]
Powrót do góry Go down
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

OffTopic - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 14 Icon_minitimePon Lip 18, 2011 12:14 pm

biotechnologia na politechnice śląskiej
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

OffTopic - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 14 Icon_minitimePon Lip 18, 2011 11:08 pm

Japonistyka na WSSM ;3


Ostatnio zmieniony przez Nagisa dnia Wto Sie 02, 2011 12:24 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

OffTopic - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 14 Icon_minitimeWto Lip 19, 2011 2:18 pm

I Liceum Ogólnokształcące im. ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach -profil medialny (humanistyczny) Very Happy Lol.

Naaagisa na widok twojego postu mi się oczy zaświeciły Wink) Zamieniłabym sie chętnie...
Powrót do góry Go down
marcinsan
Stały Bywalec
Stały Bywalec
marcinsan


Liczba postów : 82
Age : 32
Localisation : irland
Registration date : 11/03/2011

OffTopic - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 14 Icon_minitimeSob Lip 30, 2011 11:21 pm

nie no dajcie spokuj wakacje a wy szkola sa ciekawsze tematy jak to
no dajmy chociaz japonskie horrory jak je oceniacie leprze od amerykanskich czy moze gorsze?
Powrót do góry Go down
Kei
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Kei


Liczba postów : 99
Age : 32
Registration date : 18/07/2009

OffTopic - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 14 Icon_minitimeNie Lip 31, 2011 8:50 am

mi się wydaje, że japońskie horrory są o wiele lepsze od amerykańskich. Na amerykańskich horrorach zawsze się śmieje, a japońskie zmuszają do myślenia, nie dają zwykłej rzeźni i rozlewu hektolitrów krwi tak jak amerykańskie.
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

OffTopic - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 14 Icon_minitimeWto Sie 02, 2011 12:28 am

marcinsan:
- spokój
- lepsze

Dziękuję za uwagę xD

A ja nie lubię horrorów, bo się boję potem aż za bardzo Mad kiedyś obejrzałam tylko "Silent Hill" i mi starczy na resztę życia...
Powrót do góry Go down
Akarui_Misaki
Super Usher
Super Usher
Akarui_Misaki


Liczba postów : 218
Age : 26
Localisation : Tbg xd
Registration date : 29/11/2010

OffTopic - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 14 Icon_minitimeCzw Sie 11, 2011 12:20 pm

Cześć wszystkim !
Dosyć długo mnie nie było , mam rację ? Very Happy
Powrót do góry Go down
http://yueliang-chan.deviantart.com
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

OffTopic - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 14 Icon_minitimeWto Sie 16, 2011 8:57 pm

Ludzie mówcie gdzie się dostaliście ma studia Razz Razz Razz Razz
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
Karol
Nowicjusz
Nowicjusz
Karol


Liczba postów : 126
Age : 32
Registration date : 28/01/2011

OffTopic - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 14 Icon_minitimeSro Sie 17, 2011 3:18 pm

Ta dostałem się za Zarządzanie w Sieradzu dzienne 3letnie licencjackie tyle że niby jestem przyjęty ale jeszcze jest za mało osób i do 15 września czekam czy utworzą kierunek czy nie;]
Powrót do góry Go down
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

OffTopic - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 14 Icon_minitimeCzw Sie 18, 2011 6:09 pm

ja dostałem się na biotechnologie na politechnice śląskiej
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
Karol
Nowicjusz
Nowicjusz
Karol


Liczba postów : 126
Age : 32
Registration date : 28/01/2011

OffTopic - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 14 Icon_minitimeCzw Sie 25, 2011 10:32 pm

Technik ekonomista, etap praktyczny 85%
Technik ekonomista, etap pisemny część 1 78%
Technik ekonomista, etap pisemny część 2 80%


Kochani moi:D ZDAŁEM!!!Very Happy
Powrót do góry Go down
Hijikata
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Hijikata


Liczba postów : 151
Age : 32
Registration date : 21/06/2009

OffTopic - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 14 Icon_minitimePią Sie 26, 2011 12:05 am

Gratulacje clown Mamy technika ekonomiste na forum.
Powrót do góry Go down
marcinsan
Stały Bywalec
Stały Bywalec
marcinsan


Liczba postów : 82
Age : 32
Localisation : irland
Registration date : 11/03/2011

OffTopic - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 14 Icon_minitimeSob Sie 27, 2011 10:39 pm

tesknilem za wami jak sie macie ?
nie pisalem dlugo ale bylem w pewnym stanie pogubienia sie w tym swiecie
ale raz jest ok a raz tak ze jak sie sypie to do konca i w kolko ale bd dobej mysli
Powrót do góry Go down
Hijikata
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Hijikata


Liczba postów : 151
Age : 32
Registration date : 21/06/2009

OffTopic - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 14 Icon_minitimeNie Sie 28, 2011 12:37 am

marcinsan napisał:
tesknilem za wami jak sie macie ?
nie pisalem dlugo ale bylem w pewnym stanie pogubienia sie w tym swiecie
ale raz jest ok a raz tak ze jak sie sypie to do konca i w kolko ale bd dobej mysli



Wszyscy mamy gorsze i lepsze dni Smile Co to się z Tobą działo, że się pogubiłeś? Może jakoś pomożemy clown
Powrót do góry Go down
marcinsan
Stały Bywalec
Stały Bywalec
marcinsan


Liczba postów : 82
Age : 32
Localisation : irland
Registration date : 11/03/2011

OffTopic - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 14 Icon_minitimeNie Sie 28, 2011 7:12 am

a ja bym to tak powiedzial chodzilem ciemna dolina
ale problem polegal na tym ze samotnosc przekroczyla bardzo wysokie stadium a co za tym idzie zlosc klotnie ze wszytkimi ,osamotnienie i zamkniecie sie w sobie ,nazwie to walka ducha z samym soba ,zwatpienie w swoje mozliwosci i samego siebie ,brak zrozumienia ale to chyba czasem jest potrzebne
Powrót do góry Go down
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

OffTopic - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 14 Icon_minitimePią Wrz 23, 2011 11:24 pm

witam was ludzie i ogłaszam wam, że zacząłem tworzyć let's play na youtube więc zapraszam was na mój profil https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee i jeśli możecie to polećcie mnie swoim znajomym z góry dziękuję Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy sunny
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

OffTopic - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 14 Icon_minitimeSob Wrz 24, 2011 8:01 pm

Ooo widzę Kaze, że też w minecrafta grasz ^^ Wink Jak skończę swoje ''królestwo'' to może też wstawię ;P
Hmmm, ostatnio coś pustkami świeci na forum, ale to chyba nieuniknione...
Powrót do góry Go down
Hijikata
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Hijikata


Liczba postów : 151
Age : 32
Registration date : 21/06/2009

OffTopic - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 14 Icon_minitimePią Wrz 30, 2011 11:32 pm

Wysłałem Wam zaproszenia (na yt) słodziaki
Powrót do góry Go down
Sponsored content





OffTopic - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: OffTopic   OffTopic - Page 14 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
OffTopic
Powrót do góry 
Strona 14 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Hyde Park-
Skocz do: