...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Słodko-gorzkie życie

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Słodko-gorzkie życie Empty
PisanieTemat: Słodko-gorzkie życie   Słodko-gorzkie życie Icon_minitimeSro Lip 25, 2007 6:50 pm

Sun-woo jest ochroniarzem, a w zasadzie gangsterem. Siedem lat jego lojalnej służby dla szefa (w rzeczywistości bandyckiego herszta) staje się powodem obdarzenia go zaufaniem bossa. Proste zadanie śledzenia dziewczyny szefa okazuje się niemożliwe do wypełnienia z powodu zauroczenia atrakcyjną kobietą. To właśnie kontakt z piękną wiolonczelistką i jej urzekającym wykonaniem muzyki odmienia bohatera. Umożliwia to Sun-wooo dkrycie samego siebie i własnego wnętrza. W następstwie tego darowuje dziewczynie winę zdrady, przez co naraża się na tortury i wyrok śmierci wydany przez szefa na wiernego dotychczas podwładnego. Sun-woo upokorzony pragnie zemsty. Zabija wszystkich, którzy staną mu na drodze.

Film bardzo poruszający, a zarazem krwawy. To dobra sensacja, a również dramat człowieka, który nie może się odnaleźć.
Powrót do góry Go down
natural_mistic
Początkujący
Początkujący
natural_mistic


Liczba postów : 7
Registration date : 27/10/2007

Słodko-gorzkie życie Empty
PisanieTemat: Re: Słodko-gorzkie życie   Słodko-gorzkie życie Icon_minitimeSob Lis 24, 2007 9:46 pm

Wczoraj go oglądałem (za twoją zresztą namową Eriko Very Happy) i żeczywiście jest niezły. W niektórych momentach trochę moim zdaniem przesadzony ale napewno wart obejżenia, chociaz by ze względu na ten niezwykły klimat który go otacza. Od początku widac że to nie kino amerykańskie, momentami jest spokojny niemal nostalgiczny a w chwilę później akcja rozgrywa się tak szybko że ciężko za nią nadążyć.
A co najważniejsze, jak dla mnie, to, to że fabuła jest tylko tłem na którym stara się poruszyć problem człowieka zagubionego we współczesnym świcie.
Pozdrawiam i Polecam geek
Powrót do góry Go down
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Słodko-gorzkie życie Empty
PisanieTemat: Re: Słodko-gorzkie życie   Słodko-gorzkie życie Icon_minitimePon Gru 03, 2007 9:48 pm

Wiesz co piszesz Very Happy

Ja kocham ten film
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Słodko-gorzkie życie Empty
PisanieTemat: Re: Słodko-gorzkie życie   Słodko-gorzkie życie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Słodko-gorzkie życie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Filmy-
Skocz do: