...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Mello
Początkujący
Początkujący
Mello


Liczba postów : 38
Age : 28
Localisation : Gdańsk
Registration date : 17/06/2009

Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan Empty
PisanieTemat: Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan   Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan Icon_minitimeCzw Lip 02, 2009 4:24 pm

Kto oglądał to anime? Według mnie jest nawet ok, ale jakie jest wasze zdanie?
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan Empty
PisanieTemat: Re: Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan   Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan Icon_minitimePią Lip 03, 2009 4:40 pm

nie nie oglądałem a o czym opowiada?? moze sie skusze
Powrót do góry Go down
Mello
Początkujący
Początkujący
Mello


Liczba postów : 38
Age : 28
Localisation : Gdańsk
Registration date : 17/06/2009

Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan Empty
PisanieTemat: Re: Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan   Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan Icon_minitimePią Lip 03, 2009 6:48 pm

Nie chce mi się opisywać, więc tu masz opis z jakieś strony :
''W przyszłości pewien naukowiec, wynalazł wspania.... sposób na nieśmiertelność. Bo o jego wspaniałości... można by dyskutować, ponieważ efektem tego wynalazku było to, że rozwój kobiety kończył się na 12 roku życia, była nieśmiertelna, ale do kobiety jej trochę brakowało. Widząc to Bóg, zdenerwował się i posłał na ziemię Anioła, płci żeńskiej, aby zabił nieszczęsnego naukowca. Jednak Dokuro, bo tak ma na imię nasz słodki Aniołek, będzie starała się zmienić przyszłość bez zabijania naukowca... ''
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan Empty
PisanieTemat: Re: Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan   Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jackie Chan !

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Manga & Anime-
Skocz do: