...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wystroj pokoju

Go down 
+9
Milo
Nyu_xD
nanaka
Nagisa
efree
tsukiko
Yuko
Eriko
Mirettes
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Wystroj pokoju - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 4 Icon_minitimePią Cze 25, 2010 11:01 am

Nie chce nic mówić, ale w tym temacie nie ma nic o wystroju pokoju hehe
No mój pokuj jest bardzo ładnie wystrojony aczkolwiek panuje w nim bałagan (to tak zeby nie było offa)
Ja na zakonczeniu ryczałam, bo zegnałam sie z gimnazjum i jest mi bardzo smutno, bo było naprawde fajnie... szkoda mi mojej klasy, wychowawczyni, bo była tez batrdzo fajna, innych nauczycieli no i tego jednak klimatu szkoły. Teraz od września znowu wszystko od nowa zaczynac trzeba. CZyste konto. Znowu trzeba ciężko pracować na dobra opinię Smile obym sie wczesniej nie zbuntowała haha a jak tam u was?
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Mikurusia :3
Extra Usher
Extra Usher
Mikurusia :3


Liczba postów : 311
Age : 28
Localisation : Radom
Registration date : 29/05/2010

Wystroj pokoju - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 4 Icon_minitimePią Cze 25, 2010 11:56 am

Ja też wyłam...
Tak ich uwielbiałam...
Ach,nawet nie wiem czy z chłopakiem się jeszcze spotkam.
Grunt że miałam fantastyczne oceny Smile
Powrót do góry Go down
Milo
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Milo


Liczba postów : 172
Age : 29
Localisation : Stoczek Łukowski
Registration date : 16/06/2010

Wystroj pokoju - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 4 Icon_minitimePią Cze 25, 2010 12:23 pm

Gdybym miała to opisać co się dziś działo.. to by był post na 5 stron A4 :p
W skrócie: wszyscy (prócz mnie) płakali na pokaz. Apel wyszedł w miarę, wychowawca źle podał godzinę zakończenia i się nasza klasa spóźniła, pół klasy po około 30 minutach, ja się spóźniłam 2 minuty ale tylko na mnie dyrektorka się wydarła.
Na reszcie wolność, koniec tej szkoły, klasy Very Happy Już ich nie zobaczę Very Happy ha. Spokój, może chociaż teraz trafię do normalnych ludzi.
Czekałam tyle lat i jakoś dotrwałam do dnia gdy się z nimi rozstałam.

Mama zaproponowała bym wszystkie przypinki z anime przypięła na zasłonkę o.o o dziwo mami się one podobają Very Happy jestem zaskoczona
Powrót do góry Go down
http://www.milo.mylog.pl
Mikurusia :3
Extra Usher
Extra Usher
Mikurusia :3


Liczba postów : 311
Age : 28
Localisation : Radom
Registration date : 29/05/2010

Wystroj pokoju - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 4 Icon_minitimePią Cze 25, 2010 1:23 pm

Ja myśle ze w Liceum wreszcie będę miała spokój.
W gimnazjum były takie trzy dziewczyny EMO.
No jakiś szok... ><
A co do tematu,będą mi remontować pokój.
Nakleją mi tapety z Tokio Mew mew.
Brrr...Ciekawa jestem jak to będzie wyglądać ;/
Powrót do góry Go down
Milo
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Milo


Liczba postów : 172
Age : 29
Localisation : Stoczek Łukowski
Registration date : 16/06/2010

Wystroj pokoju - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 4 Icon_minitimePią Cze 25, 2010 1:30 pm

Czemu z Tokyo Mew Mew?

U mnie nie było Emo itp. ale każda przesadnie dbała o wygląd i jak przypadkiem dwie ubrały się/umalowały podobnie to się wyzywały pół dnia, a czasem prawie biły o_o
Powrót do góry Go down
http://www.milo.mylog.pl
Mikurusia :3
Extra Usher
Extra Usher
Mikurusia :3


Liczba postów : 311
Age : 28
Localisation : Radom
Registration date : 29/05/2010

Wystroj pokoju - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 4 Icon_minitimePią Cze 25, 2010 1:32 pm

Tokio mew mew..
A to dlatego że lubię koty xD
Mam nadzieje że to nie będą ludzie tylko kociakiiii xD
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Wystroj pokoju - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 4 Icon_minitimePią Cze 25, 2010 1:34 pm

Ja tam zbytnio nie odczułam różnicy. Wcale nie czuję tych wakacji Razz
Może to z wiekiem ta fascynacja zakończeniem roku przechodzi xD
Powrót do góry Go down
Milo
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Milo


Liczba postów : 172
Age : 29
Localisation : Stoczek Łukowski
Registration date : 16/06/2010

Wystroj pokoju - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 4 Icon_minitimePią Cze 25, 2010 1:36 pm

Tōkyō Myū Myū ;p
A, czyli z Ichigo? Jak dla mnie za różowa, ogólnie TMM to takie słodkie jest, szczególnie anime, manga może być :p
Powrót do góry Go down
http://www.milo.mylog.pl
Mikurusia :3
Extra Usher
Extra Usher
Mikurusia :3


Liczba postów : 311
Age : 28
Localisation : Radom
Registration date : 29/05/2010

Wystroj pokoju - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 4 Icon_minitimePią Cze 25, 2010 1:37 pm

Tak,Ichigo.
A może różowa dlatego że Ichigo znaczy truskawka?
Hehe Smile
Ja w ogóle nienawidzę wakacji xD
Powrót do góry Go down
Milo
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Milo


Liczba postów : 172
Age : 29
Localisation : Stoczek Łukowski
Registration date : 16/06/2010

Wystroj pokoju - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 4 Icon_minitimePią Cze 25, 2010 1:39 pm

No tak, ale nie koniecznie musi być różowa cała :p truskawka nie jest taka :p O, jakby miała być podobna do truskawki powinna mieć zielone włosy ^^'
Dobra, mniejsza o jej wygląd.
Czemu nienawidzisz? To zasłużony odpoczynek po roku nauki Wink
Powrót do góry Go down
http://www.milo.mylog.pl
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Wystroj pokoju - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 4 Icon_minitimeSob Cze 26, 2010 11:36 am

No u mnie w szkole tez było kilka osób co sie cieszyły, ze sie rozstaja ze swoja porąbana klasą hehe
Ja w tym roku specjalnie tez nie czuje tych wakacji. No może trochę. To dlatego, ze mam traumę po rozstaniu. Ale Wakacje dobrze sie zaczęły. Wczoraj byłam na Dodzie, dziś noc świętojańska, zaraz w tygodniu ogniso z namiotami... troche imprez bedzie hehe. No i to wszytko przeplatane w praca w lipcu. Bedzie maraton, ale moze te wakacje sie poczyuje hehe

Ja muszę sobie nadrukowac plakatów znowu Razz Tylko takie wielkie ksero muszę znaleźć. Bo A3 to za małePozatym chciałabym na takim fajnym papierze....
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Milo
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Milo


Liczba postów : 172
Age : 29
Localisation : Stoczek Łukowski
Registration date : 16/06/2010

Wystroj pokoju - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 4 Icon_minitimeSob Cze 26, 2010 12:04 pm

Ja cieszyłam się rozstaniem ze 2 godziny, a potem znowu.. kolejny horror, kolejny wyjazd, dziś już nie wytrzymywałam nerwowo, ręce mi się trzęsą, wczoraj też miarka się przebrała, kolejna osoba na forum powiedziała, że mi zazdrości wyjazdu.. i już nie mogłam. Powiedziałam im co ja tam przeżywam co rok i zaczęli mnie przepraszać. Smutno mi przez to, że teraz mają wyrzuty sumienia. Czy współczują to nie wiem, pewnie większość z nich nie rozumie. Ale może już nikt tam nie powie, że ja mam fajne wakacje i mi zazdrości.

Ja nie mam gdzie drukować większych. Jedynie jak coś to A3. Choć też nie często można
Powrót do góry Go down
http://www.milo.mylog.pl
Mikurusia :3
Extra Usher
Extra Usher
Mikurusia :3


Liczba postów : 311
Age : 28
Localisation : Radom
Registration date : 29/05/2010

Wystroj pokoju - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 4 Icon_minitimeSob Cze 26, 2010 12:30 pm

Uwielbiam naukę xDD
Ale wakacje cenię tylko dlatego że można wyjeżdżać xD
Powrót do góry Go down
Milo
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Milo


Liczba postów : 172
Age : 29
Localisation : Stoczek Łukowski
Registration date : 16/06/2010

Wystroj pokoju - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 4 Icon_minitimeSob Cze 26, 2010 12:35 pm

Ja pod tym względem wakacji nienawidzę, szczerze i z całego serca :/
Powrót do góry Go down
http://www.milo.mylog.pl
Mikurusia :3
Extra Usher
Extra Usher
Mikurusia :3


Liczba postów : 311
Age : 28
Localisation : Radom
Registration date : 29/05/2010

Wystroj pokoju - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 4 Icon_minitimeSob Cze 26, 2010 12:42 pm

Taaa...
to normalnie jak ja xD
Powrót do góry Go down
Milo
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Milo


Liczba postów : 172
Age : 29
Localisation : Stoczek Łukowski
Registration date : 16/06/2010

Wystroj pokoju - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 4 Icon_minitimeSob Cze 26, 2010 1:45 pm

No wiesz, z tego co widzę to masz do bry humor i o wakacjach też piszesz jakby to było coś dobrego dla ciebie, mniemam że twoje wakacje są takie jak powinny. To dobrze, zazwyczaj ludzie uważają, że każdy wyjazd to wielkie szczęście itp. stereotyp..
Powrót do góry Go down
http://www.milo.mylog.pl
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Wystroj pokoju - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 4 Icon_minitimeCzw Wrz 09, 2010 8:44 pm

Ojojoj... Aleście tu pospamowały, ja się kręcę... Mikurusia, widzę, że lubisz odbiegać od tematu Razz
A tak wracając do głównego wątku: dziś przyszły mi z Japonii maty tatami i futon! Niestety stać mnie było (a raczej moich rodziców) na 2 maty --> jedna kosztowała 450zł! Ale jest świder, jest impreza Very Happy teraz tak ślicznie pachnie mi w pokoju siankiem ^^
Powrót do góry Go down
Mikurusia :3
Extra Usher
Extra Usher
Mikurusia :3


Liczba postów : 311
Age : 28
Localisation : Radom
Registration date : 29/05/2010

Wystroj pokoju - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 4 Icon_minitimePią Wrz 24, 2010 11:48 am

Nagisa napisał:
Ojojoj... Aleście tu pospamowały, ja się kręcę... Mikurusia, widzę, że lubisz odbiegać od tematu Razz
Taaak Very Happy Nawet sama nie wiem dlaczego wylatuje po za temat ;P
A jeśli chodzi o maty tatami ... NIe wiem co to jest O_o xd
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Wystroj pokoju - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 4 Icon_minitimePią Wrz 24, 2010 4:48 pm

Nie wiesz? Jak to nie wiesz? Byłaś w Japonii i jeszcze nie wiesz?? Shocked Loool... już tłumaczę Very Happy
są to specjalne "materace" grubości zazwyczaj 5 cm (ja mam 5,5cm), zrobione ze specjalnie splecionej suszonej trawy. Ładnie pachną siankiem, tak z lekka słodkawo. Są różnych rozmiarów, ja mam 200x90cm. I są piekielnie drogie, jak już pisałam ;(
Powrót do góry Go down
Mikurusia :3
Extra Usher
Extra Usher
Mikurusia :3


Liczba postów : 311
Age : 28
Localisation : Radom
Registration date : 29/05/2010

Wystroj pokoju - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 4 Icon_minitimeSob Wrz 25, 2010 2:54 pm

Słyszałam o nich ale nie wiedziałam co to jest ;3 Wiem że drogie ... no ale co zrobić ?
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Wystroj pokoju - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 4 Icon_minitimeSob Sty 22, 2011 1:30 am

Wiecie, tak sobie myślę,żeby maznąć na ściane jakieś kanji dla urozmaicenia pokoju Very Happy Jakieś propozycje? Albo krótkie sentencje fajne znacie z ciekawymi kanji? Razz
Powrót do góry Go down
fardar
Nowicjusz
Nowicjusz
fardar


Liczba postów : 132
Age : 31
Registration date : 30/08/2010

Wystroj pokoju - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 4 Icon_minitimeSob Sty 22, 2011 1:59 pm

Każde Kanji coś oznacza, więc jak zobaczysz jakieś fajne to jeszcze zobacz co znaczy Razz. Coś mi się kojarzy że życie albo miłość były dość skomplikowane, ale nie jestem pewien Razz
Powrót do góry Go down
Akarui_Misaki
Super Usher
Super Usher
Akarui_Misaki


Liczba postów : 218
Age : 26
Localisation : Tbg xd
Registration date : 29/11/2010

Wystroj pokoju - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 4 Icon_minitimeSob Sty 22, 2011 3:02 pm

Ja mam kredę i zawsze na szafie piszę sobie japońszczyznę ;P
Powrót do góry Go down
http://yueliang-chan.deviantart.com
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Wystroj pokoju - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 4 Icon_minitimeSob Sty 22, 2011 7:39 pm

Wiem Fardar, że każde kanji coś oznacza Smile Już ten etap nauki japońskiego zaliczony ;] Miłość ma łatwy znak, choć ładny. Ale mi o jakąś sentencję chodzi - krótką a ciekawą. Ewentualnie jakieś ładne słowo pisane kilkoma kanji Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wystroj pokoju - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wystroj pokoju   Wystroj pokoju - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wystroj pokoju
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Hyde Park-
Skocz do: