...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 "1 litre of tears"

Go down 
+2
tsukiko
Kari-chan=^^=
6 posters
AutorWiadomość
Kari-chan=^^=
Nowicjusz
Nowicjusz
Kari-chan=^^=


Liczba postów : 131
Age : 32
Localisation : Asahigawa xD
Registration date : 03/05/2007

"1 litre of tears" Empty
PisanieTemat: "1 litre of tears"   "1 litre of tears" Icon_minitimeSro Gru 26, 2007 8:29 pm

1 Litre of Tears (Ichi Rittoru no Namida) - jest to japoński serial (Fuji TV), składający się z 11 odcinków głównych i 1 odcinka specjalnego. Opowiada historię dziewczyny, u której w wieku 15 lat wykryto Ataksję rdzeniowo-móżdżkową, zmarła w wieku 25 lat.

Fabuła oparta jest na prawdziwej historii Japonki - Aya Kitou, która cierpiała na ww. chorobę. Spisywała ona dzienniki do ostatnich dni kiedy mogła utrzymać w dłoni długopis. Aya chciała żyć jak najdłużej mogła, a głównym powodem pisania dzienników było ciągłe przypominanie sobie, aby się nie poddawać. Bardzo często płakała, miała jednak wsparcie w swojej rodzinie i przyjaciołach. Dzienniki - "1 Litre of Tears" zostały opublikowane krótko po jej śmierci. Dodały one odwagi wielu czytelnikom, zarówno tym chorym jak i zdrowym, ponieważ zawierały inspirujące treści. Jak sama Aya napisała: "Żyć, to tak wspaniałe i przyjemne uczucie".
Co o nim sądzicie? A może go nie znacie xD?!
Powrót do góry Go down
http://www.aikouka-zaiaku.blog.onet.pl
tsukiko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
tsukiko


Liczba postów : 82
Age : 34
Registration date : 13/08/2007

"1 litre of tears" Empty
PisanieTemat: Re: "1 litre of tears"   "1 litre of tears" Icon_minitimeSro Sty 23, 2008 3:09 pm

litr łez to taka smutna historia...

"Żyć, to tak wspaniałe i przyjemne uczucie"- mądre słowa
Powrót do góry Go down
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

"1 litre of tears" Empty
PisanieTemat: Re: "1 litre of tears"   "1 litre of tears" Icon_minitimeCzw Sty 24, 2008 12:28 am

Niestety nie słyszałam gdzie można znaleźć ?
Powrót do góry Go down
tsukiko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
tsukiko


Liczba postów : 82
Age : 34
Registration date : 13/08/2007

"1 litre of tears" Empty
PisanieTemat: Re: "1 litre of tears"   "1 litre of tears" Icon_minitimeCzw Sty 24, 2008 2:10 pm

na http://hanakuori.f0ra.info/ można znaleźć "litr łez" z polskimi napisami Smile
Powrót do góry Go down
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

"1 litre of tears" Empty
PisanieTemat: Re: "1 litre of tears"   "1 litre of tears" Icon_minitimeNie Sty 27, 2008 8:43 am

tsukiko napisał:
na http://hanakuori.f0ra.info/ można znaleźć "litr łez" z polskimi napisami Smile

domo
Powrót do góry Go down
tsukiko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
tsukiko


Liczba postów : 82
Age : 34
Registration date : 13/08/2007

"1 litre of tears" Empty
PisanieTemat: Re: "1 litre of tears"   "1 litre of tears" Icon_minitimeSro Maj 28, 2008 6:18 pm

eh... poleciłam stronkę z polskimi subami a męczę się z angielskimi XD nie ma to jak załatwienie sobie porządnej wersji ^^ ale mimo wszystko że nie nadąrzam z czytaniem to mnie się bardzo podoba
oglądał ktoś? powiedzce ze tak XD
Powrót do góry Go down
Naggaroth
Początkujący
Początkujący
Naggaroth


Liczba postów : 49
Localisation : Gryfino
Registration date : 01/04/2008

"1 litre of tears" Empty
PisanieTemat: Re: "1 litre of tears"   "1 litre of tears" Icon_minitimeCzw Maj 29, 2008 2:19 pm

Ja chcę to obejżeeeć!
Ale mi ten link nie działa -_-
Powrót do góry Go down
tsukiko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
tsukiko


Liczba postów : 82
Age : 34
Registration date : 13/08/2007

"1 litre of tears" Empty
PisanieTemat: Re: "1 litre of tears"   "1 litre of tears" Icon_minitimeCzw Maj 29, 2008 3:18 pm

a bo sie adres zmienił Razz http://hanakuori.prv.pl/ teraz tu jest Smile
Powrót do góry Go down
Naggaroth
Początkujący
Początkujący
Naggaroth


Liczba postów : 49
Localisation : Gryfino
Registration date : 01/04/2008

"1 litre of tears" Empty
PisanieTemat: Re: "1 litre of tears"   "1 litre of tears" Icon_minitimePią Maj 30, 2008 9:40 pm

Arigatou!
Powrót do góry Go down
Kari-chan=^^=
Nowicjusz
Nowicjusz
Kari-chan=^^=


Liczba postów : 131
Age : 32
Localisation : Asahigawa xD
Registration date : 03/05/2007

"1 litre of tears" Empty
PisanieTemat: Re: "1 litre of tears"   "1 litre of tears" Icon_minitimeWto Cze 10, 2008 3:05 pm

Ja ogladałam i muszę pochwalić tą dramę bo nie na karzdej się rozpłączę...ale...aneksja móżdzkowo rdzeniowa, mojej mamy kolerzanka na to zachorowała i pamiętam jak myśmy ja odwiedzały....to jest straszne...


Surprised Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.aikouka-zaiaku.blog.onet.pl
Sehaenne
Początkujący
Początkujący
Sehaenne


Liczba postów : 28
Age : 34
Localisation : Puławy
Registration date : 10/09/2007

"1 litre of tears" Empty
PisanieTemat: Re: "1 litre of tears"   "1 litre of tears" Icon_minitimePią Sie 29, 2008 11:40 am

Ohh wspaniały dram! Jeden z pierwszych które obejrzałam... I jak sama nazwa wskazuje płakałam prawieże na każdym odcinku... Bardzo polecam tym, którzy lubią poprzeżywać xD
Powrót do góry Go down
Toranaga
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 3
Registration date : 07/02/2009

"1 litre of tears" Empty
PisanieTemat: Re: "1 litre of tears"   "1 litre of tears" Icon_minitimeSob Lut 07, 2009 1:11 pm

Nigdy nie płakałem na jakichś filmach czy serialach ale ten jest wyjątkowy jedyny wyciskacz łez który na mnie działa aż żal mi się zrobiło jak Aya płakała :/ chwilami nie mogłem nawet patrzeć . Moja ulubiona aktorka Erika świetnie zagrała role Ayi i te jej Arigato Smile wyśmienite Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





"1 litre of tears" Empty
PisanieTemat: Re: "1 litre of tears"   "1 litre of tears" Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
"1 litre of tears"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» "Poznanie Japonki-czyka w Polsce"
» "Ouran Hight School"
» "Wyobcowani. Cudzoziemcy w Tokio"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Filmy-
Skocz do: