...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Miedzynarodowe Licea W Japonii

Go down 
+2
ChibiAki
Michiko
6 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Michiko
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 2
Registration date : 09/06/2007

Miedzynarodowe Licea W Japonii Empty
PisanieTemat: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii Icon_minitimeSob Cze 09, 2007 6:45 pm

Witam Wszystkich Smile
Jestem tu calkiem nowa i mam nadzieje, ze dobrze ulozy mi sie na tym forum w Wami Smile
Moze przejdzmy juz do tematu, bo jak znam siebie to bede pisac godzine o niczym. Moje pytanie do Was brzmi tak samo jak i do innych na innych forach tyle, ze mam nadzieje, ze tutaj dowiem sie konkretniejszych rzeczy.
Chodzi mi bowiem o miedzynarodowe licea w Japonii a w szczegolnosci o te z wykladowym jezykiem anielskim. Koncze teraz 3 klase gimnazjum i moim marzeniem byloby wyjechac na jakas wymiane do takiego liceum. Wiem, ze takie programy sie odbywaja, jednak nic nie moge na ten temat znalezc.Wiem, ze ambasada Japonii organizuje proramy stypendialne jednak jak to ze stypendiami jest niewiele osob je moze dostac. Slyszalam tez cos o Rotary Club, ale znow jestem calkiem glupia na ten temat.
Prosze wiec jezeli ktos ma jakas wiedze na temat stypendiow, konkursow, szkol miedzynarodowych i w ogole na temat wszystkieo co by mi pomoglo prosze o informacje. Nie chce jednak pouczen czy pytan czy jestem pewna czy jestem na to gotowa, na jakim poziomie jest japonski i zebym wybila sobie to z glowy. Te rzeczy zdyskwalifikuja mnie od razu, gdy zaczne sie ubiegac np o stypendium, wiec prosze nie ostrzegajcie mnie przed niczym, a jedynie zamiescie jakiekolwiek informacje. Klaniam sie zyczliwym Smile
Powrót do góry Go down
ChibiAki
Moderator
Moderator
ChibiAki


Liczba postów : 79
Age : 39
Localisation : Neverland
Registration date : 12/05/2007

Miedzynarodowe Licea W Japonii Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii Icon_minitimeNie Cze 10, 2007 12:17 am

Proponuje np: ten link http://www.pl.emb-japan.go.jp/kultura/edukacja_liceum2007.htm chociaż najprawdopodobniej już go czytałaś. Jak będe miał wiecej czasu to poszukam głębiej. Ja sam szukam z kolei pracy w Japoni wiec cel mniej lub wiecej mamy podobny:] Swoim skromnym słowem stwierdze że szybciej wyjedzie sie na własną rękę np: na studia (praca) niż dostanie sie na wymiane.
Powrót do góry Go down
Michiko
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 2
Registration date : 09/06/2007

Miedzynarodowe Licea W Japonii Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii Icon_minitimeNie Cze 10, 2007 9:06 am

Wiem Wiem, ze to bedzie trudne, ale nic w zyciu nie dostaje sie za darmo. Staram sie robic co moge i naprawde jestem wdzieczna za pomoc^^ Tutaj o nia trudno.
Dzieki tez ze chcesz poswiecic swoj czas Smile)
A co do pracy w Japonii to chyba nie az tak trudno. Slyszalam, ze wielu polakow wyjezdza. Mam nadzieje, ze nasze marzenia sie spelnia Smile)
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 121
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 03/05/2007

Miedzynarodowe Licea W Japonii Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii Icon_minitimeNie Cze 10, 2007 1:18 pm

Witam Michiko Na forum Smile A wiec tak co do wyjazdu polakow to wiesz moze nie tak duzo jak do Islanie , Irlandii ale faktycznie Polacy zaczynaja emigorwaco do Japonii w cale sie nie dziwie Razz

Co do Waszych marzen Smile Napewno wyjedziecie w dzisiejzych czasah trzeba tylko do bardzo dobrze rozplanowac i bedzie dobrze Smile
Powrót do góry Go down
https://japanclub.forumpolish.com
Khanne
Początkujący
Początkujący
Khanne


Liczba postów : 35
Age : 31
Registration date : 22/06/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii Icon_minitimePon Cze 22, 2009 7:08 pm

Z tego co ja się orientuję to ambasada japońska fundowała pobyt w Japonii 4 osobom w tym roku. Warunkiem, by się na to załapać jest bycie w 1 lub 2 liceum, podstawowa znajomość japońskiego oraz bardzo dobra znajomość angielskiego. To najlepszy sposób na pobyt w Japonii, więc chyba warto się postarać albo chociaż spróbować. Jeśli zaryzykujesz to będą już dwie kandydatki. Very Happy Życzę powodzenia. Cool
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii Icon_minitimeWto Cze 23, 2009 9:03 am

tylko pierwsza i druga liceum?? szkoda nie załapałem się Very Happy
Powrót do góry Go down
Khanne
Początkujący
Początkujący
Khanne


Liczba postów : 35
Age : 31
Registration date : 22/06/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii Icon_minitimeWto Cze 23, 2009 10:36 am

Tak. Tylko 1 i 2, ale ambasada organizuje też inne wyjazdy dla osób starszych, od 18 roku życia do 55. Laughing Na to powinieneś się bez problemu załapać. Smile
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii Icon_minitimeWto Cze 23, 2009 1:09 pm

wiesz przemysle to tak na powznie bo d japoni z checio pojade Very Happy musze jakos w nastepnym tygodniu podskoczyc do ambasady i sie wszystkiego porządnie dowiedziec bo na stronie ambasady są już trochę przestarzale informacje. a ty interesujesz sie tymi wyjazdami bo jesteś ciekawa czy też masz jakieś plany??
Powrót do góry Go down
Khanne
Początkujący
Początkujący
Khanne


Liczba postów : 35
Age : 31
Registration date : 22/06/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii Icon_minitimeWto Cze 23, 2009 2:05 pm

Również chciałabym pojechać do Japonii. A tak z ciekawości ile masz lat?
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii Icon_minitimeWto Cze 23, 2009 4:46 pm

18 teraz do 3 liceum idę. a skąd się wzieło twoje zainteresowanie tym krajem??
Powrót do góry Go down
Khanne
Początkujący
Początkujący
Khanne


Liczba postów : 35
Age : 31
Registration date : 22/06/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii Icon_minitimeWto Cze 23, 2009 6:30 pm

Jak byłam dzieckiem starszy kolega opowiadał mi zawsze o Japonii i tak mi zostało do dzisiaj. Smile A u Ciebie co wzbudziło zainteresowanie Japonią?
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii Icon_minitimeWto Cze 23, 2009 7:12 pm

na początku to że tata uprawiał kendo ale w dużej mieże to zasługa również anime i mangi Very Happy a ty poszerzasz jakoś wiedze o tym kraju?? np język
Powrót do góry Go down
Khanne
Początkujący
Początkujący
Khanne


Liczba postów : 35
Age : 31
Registration date : 22/06/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii Icon_minitimeSro Cze 24, 2009 6:55 am

Tak, staram się. study A Ty?
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii Icon_minitimeSro Cze 24, 2009 10:36 am

ja też najbardziej język i historie japoni study a ty?? chodzisz na jakieś zajęcia czy uczysz się sama
Powrót do góry Go down
Khanne
Początkujący
Początkujący
Khanne


Liczba postów : 35
Age : 31
Registration date : 22/06/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii Icon_minitimeSro Cze 24, 2009 10:41 am

Uczę się sama, ponieważ u mnie w mieście nie ma żadnej szkoły językowej, w której uczą japońskiego. Crying or Very sad A Ty?
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii Icon_minitimeSro Cze 24, 2009 10:43 am

przez kilka lat uczyłem sie sam ale ostatnio zapisałem się na jeden kurs i widze duzo poprawe Very Happy a ty duzo juz umiesz??
Powrót do góry Go down
Khanne
Początkujący
Początkujący
Khanne


Liczba postów : 35
Age : 31
Registration date : 22/06/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii Icon_minitimeSro Cze 24, 2009 10:50 am

Nie. Troszkę się obijałam. Umiem tylko hiragane i katakane. A Ty? Smile Gdzie się zapisałeś na ten kurs?
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii Icon_minitimeSro Cze 24, 2009 10:55 am

no to umiem troche wiecej od ciebie Very Happy ale teraz wakacje to szybko nadrobisz. kurs odbywa się w szczecinie. a jak się uczysz masz jakieś książki czy uczysz się z neta??
Powrót do góry Go down
Khanne
Początkujący
Początkujący
Khanne


Liczba postów : 35
Age : 31
Registration date : 22/06/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii Icon_minitimeSro Cze 24, 2009 11:03 am

I z książek i z neta. Zobaczymy. Może uda się nadrobić. Ile już się uczysz?
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii Icon_minitimeSro Cze 24, 2009 11:30 am

no troche się już ucze około 4-5 lat ale dokładnie niemoge ci powiedzieć bo niewiem w kturym momenice zaczołem się uczyć tak na serio. a ty?? ile się już uczysz?? uczysz się tylko języka czy jeszcze czegoś zwiozanego z japonią??
Powrót do góry Go down
Khanne
Początkujący
Początkujący
Khanne


Liczba postów : 35
Age : 31
Registration date : 22/06/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii Icon_minitimeSro Cze 24, 2009 11:44 am

Ja się uczę już niby 2 lata. Na poważnie jednak zaczęłam się uczyć dopiero około tydzień temu. Uczę się głównie języka, chociaż lubię poczytać o historii i kulturze Japonii. A Ty uczysz się historii i języka czy czegoś jeszcze?
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii Icon_minitimeSro Cze 24, 2009 11:47 am

historia jezyk karate i kuchnia Very Happy uwielbiam gotować tylko troche ciężko o niekture japońskie składniki Very Happy
Powrót do góry Go down
Khanne
Początkujący
Początkujący
Khanne


Liczba postów : 35
Age : 31
Registration date : 22/06/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii Icon_minitimeSro Cze 24, 2009 11:52 am

Co umiesz przyrządzić japońskiego?
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii Icon_minitimeSro Cze 24, 2009 11:57 am

oj za dużo tego aby wymienić wszystkie od dawna gotuje a potrawy japońskie od jakiś trzech lat i przyżądziłem już prawie całą książke o japońskich potrawach jaką posiadam nie muwie że wszystkie są idealne ale cały czas ćwicze Very Happy
Powrót do góry Go down
Khanne
Początkujący
Początkujący
Khanne


Liczba postów : 35
Age : 31
Registration date : 22/06/2009

Miedzynarodowe Licea W Japonii Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii Icon_minitimeSro Cze 24, 2009 1:20 pm

To super. Fajnie, że umiesz coś ugotować.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Miedzynarodowe Licea W Japonii Empty
PisanieTemat: Re: Miedzynarodowe Licea W Japonii   Miedzynarodowe Licea W Japonii Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miedzynarodowe Licea W Japonii
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» samochody z Japonii
» Tragedia w Japoni

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Wyjazdy Do Japoni-
Skocz do: