...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Japończycy W Polsce ?!

Go down 
+24
Hijikata
Pawel113
efree
KontoUsunięte
Molcia1994
Yuka
Otoshi
Yumiko
romanka
nanaka
Naggaroth
Lilcia
Sehaenne
Dif
Urlike
Ptaah
Eriko
tsukiko
Yoko
Ridiia
slawek15
Misuzu
Marina
Admin
28 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Sehaenne
Początkujący
Początkujący
Sehaenne


Liczba postów : 28
Age : 34
Localisation : Puławy
Registration date : 10/09/2007

Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Icon_minitimePią Sty 11, 2008 9:38 am

Misuzu napisał:
ale fajnie xD a gdzie jest ten sklep? koło tego ogrodu czy we Wrocławiu?


Ach... Gomenne chodziło mi, że niedaleko mojego miejsca zamieszkania jest ich sklep ^^' a ode mnie do Wrocławia spoooory kawałek Wink
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Icon_minitimePią Sty 11, 2008 2:42 pm

a gdzie ty mieszkasz?

no co w profilu nie podałaś Razz
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Lilcia
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 20
Registration date : 11/04/2008

Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 19, 2008 5:31 pm

ja jestem z lublina i raz byli japonczycy na praktykach w teatrz >.< szkoda ze wtedy bylam za granica TT.TT
Powrót do góry Go down
tsukiko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
tsukiko


Liczba postów : 82
Age : 34
Registration date : 13/08/2007

Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 21, 2008 5:43 pm

a ja widziałam jakichś Azjatów w sobotę na wycieczce krajoznawczej po rynku ^^ ale nie wiem czy to Japończycy Sad w każdym razie sprzedawali fajne pidżamki z Hello Kitty ^o^
Powrót do góry Go down
Naggaroth
Początkujący
Początkujący
Naggaroth


Liczba postów : 49
Localisation : Gryfino
Registration date : 01/04/2008

Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 22, 2008 9:05 am

Hmm ja ostatnio przechadzając się po Szczecinie widziałam takiego meeega przystojnego azjatę w moim wieku ^^ ale nie wiem czy to japończyk Razz
A jedyny Japończyk jakiego znam to mój nauczyciel japoskiego Wink A tak to w Szczecinie żadko się azjatów widuje.. Sad
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Icon_minitimePią Maj 30, 2008 11:22 am

Ja widzialam Japonczyka przedwczoraj! Byłam na wycieczce szkolnej w Wieliczce, a tam jest dużo turystów z Japonii wiec mozna pogadac z nimi. Ja cos tam mowilam po japonsku( troche znam ten jezyk ) no i jakas japonka(tak mi sie wydaje ze to byla japonka) zrobila naszej grupie zdjecie. Japonczycy sa z natury bardzo mili, ale niektorzy sie denerwuja. Surprised
Powrót do góry Go down
Lilcia
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 20
Registration date : 11/04/2008

Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 31, 2008 9:49 am

w lublinie raz byla grupa studentow ktora przyjechala na praktyki w lubelskim teatrze ^.^ ale byli sexyyy *.*
Powrót do góry Go down
Naggaroth
Początkujący
Początkujący
Naggaroth


Liczba postów : 49
Localisation : Gryfino
Registration date : 01/04/2008

Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 31, 2008 12:15 pm

Kiedy byłam w Karkowie to wariowałam Laughing Co krok jacyś azjaci! *.* Ahhhh!
Niestety, nie spotkałam żadnego japończyka Sad W większości Koreańczycy.
(z jednym mam zdjęcia Very Happy)

Ale po prostu jak widze jakichś azjatów, to nie mogę.. -_-
szał! Very Happy

Mimo, że z natury jestem spokojna, dość poważna i nieśmiała, to kiedy widze azjatów - wariuję! xD
Powrót do góry Go down
Lilcia
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 20
Registration date : 11/04/2008

Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 31, 2008 12:24 pm

to tak jak ja XD chodz podobam sie bardziej starszym japanom (kubek w kubek do jednej pani z hentaja, identyko TT.TT)
Powrót do góry Go down
romanka
Początkujący
Początkujący
romanka


Liczba postów : 38
Age : 32
Registration date : 08/06/2008

Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 12, 2008 11:57 am

Ja widziałam Japonczyka tydzien temu jak go zobaczyłam myslalam ze sie przewruce bo sie mi nogi ugieły i były niestabilne az mnie kolezanki musiały uspokajac (jak mi sie podoba ich uroda) Very Happy Był śliczny Exclamation Mysle ze miał z 24 moze 26 lat Smile Szkoda ze wiecej go nie zobacze :cry:Byłam na wycieczce szkolnej w Beskidach Slaskich i widziałam go na granicy z Czechami lol!
Powrót do góry Go down
Yumiko
Początkujący
Początkujący
Yumiko


Liczba postów : 1
Age : 29
Registration date : 27/06/2008

Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Icon_minitimePią Cze 27, 2008 4:58 pm

W moim wypadku widok Azjata jest czymś normalnym... (co nie znaczy że wtedy się nie podniecam ^^')
Dwa razy w roku jeżdżę do pewnej kliniki, a tam roi się od studentów z przeróżnych krajów Europy, jednak Turków i Azjatów jest najwięcej...
Za każdym razem kiedy widzę Azjatkę, patrzę na nią z podziwem zazdroszcząc jej wyjątkowej urody *_*
Powrót do góry Go down
Otoshi
Początkujący
Początkujący
Otoshi


Liczba postów : 10
Registration date : 22/02/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 22, 2009 5:19 pm

U mnie Japończycy są na porządku dziennym, widuję ich codziennie, zazwyczaj zresztą na zakupach. XD
U mnie zaraz za miastem to w cholerę jest tych fabryk typu Sharp itd, a mieszkają w hotelu kawałeczek ode mnie. : D
Powrót do góry Go down
Yuka
Początkujący
Początkujący
Yuka


Liczba postów : 21
Registration date : 23/02/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Icon_minitimePon Lut 23, 2009 9:35 pm

Niestety nie widuję Japończyków za często...ostatnio na targach dominikańskich w Gdańsku było ich kilku:)
Powrót do góry Go down
Molcia1994
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Molcia1994


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 18/06/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 23, 2009 6:44 pm

Ja raz widziałam dwie Japonki turystki w kościele;)Razz:P
Powrót do góry Go down
KontoUsunięte
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Liczba postów : 70
Registration date : 14/06/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Icon_minitimePią Lip 03, 2009 1:56 pm

I love you Ja widziałam 2 Japończyków (włosy mieli do ramiona) i z nimi Japonka.... To było 30 czerwca 2009r. Smile Very Happy
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Icon_minitimePią Lip 03, 2009 4:36 pm

a gdzie jesli można wiedziec??
Powrót do góry Go down
KontoUsunięte
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Liczba postów : 70
Registration date : 14/06/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Icon_minitimePią Lip 03, 2009 6:06 pm

efree napisał:
a gdzie jesli można wiedziec??


Hmmm.... Chyba przy "ul.Świdnicka" (WROCŁAW), ale nie jestem pewna... Neutral Zresztą jutro tam będę przechodzić, więc jeszcze sprawdzę i jutro napisze! Very Happy
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Icon_minitimePią Lip 03, 2009 7:48 pm

okej Very Happy ale to na stuwke byli japończycy?? a możę chińczycy albo koerańczycy?? zagadałaśVery Happy
Powrót do góry Go down
KontoUsunięte
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Liczba postów : 70
Registration date : 14/06/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 04, 2009 12:11 pm

efree napisał:
okej Very Happy ale to na stuwke byli japończycy?? a możę chińczycy albo koerańczycy?? zagadałaśVery Happy


TAAAAKKK.... !.I to tam było na stówkę.! Razz Razz
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 04, 2009 2:44 pm

a zagadałaś do nich?? Very Happy
Powrót do góry Go down
KontoUsunięte
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Liczba postów : 70
Registration date : 14/06/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 04, 2009 4:17 pm

efree napisał:
a zagadałaś do nich?? Very Happy


Crying or Very sad Niestety nie... BO byłam w tramwaju z siostrą (a oni nie byli w tramwaju) i jej się spieszyła i nie było okazji... No Sad
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 04, 2009 5:05 pm

szkoda twoja siostra by zagadala Very Happy
Powrót do góry Go down
KontoUsunięte
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Liczba postów : 70
Registration date : 14/06/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 04, 2009 5:42 pm

efree napisał:
szkoda twoja siostra by zagadala Very Happy


Very Happy Ta jasne.... Ona jest nieśmiała nie odważyła by się ... Prędzej ja bym coś palneła! Razz
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 04, 2009 5:50 pm

no tak ale ona zna japonski lepiej niz ty Razz
Powrót do góry Go down
KontoUsunięte
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Liczba postów : 70
Registration date : 14/06/2009

Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 04, 2009 6:05 pm

efree napisał:
no tak ale ona zna japonski lepiej niz ty Razz



lol! Wiesz ja mam 3 siostry...tongue I ta, akurat się nie interesuje Japonią.. Byłam w tedy z moją siostrą Asią, a ona nie umie Japońskiego, a Judyta (moja siostra) uczy się Japońskiego!! Razz Smile Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Japończycy W Polsce ?!   Japończycy W Polsce ?! - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Japończycy W Polsce ?!
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» japonczycy
» "Poznanie Japonki-czyka w Polsce"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Japan Club-
Skocz do: