...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 "ESKK" Kompleksowy kurs języka Japońskiego

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
ChibiAki
Moderator
Moderator
ChibiAki


Liczba postów : 79
Age : 39
Localisation : Neverland
Registration date : 12/05/2007

"ESKK"  Kompleksowy kurs języka Japońskiego Empty
PisanieTemat: "ESKK" Kompleksowy kurs języka Japońskiego   "ESKK"  Kompleksowy kurs języka Japońskiego Icon_minitimePon Cze 04, 2007 9:45 pm

ESKK w śród wielu kursów językowych posiada w ofercie kurs korespondencyjny języka Japońskiego. Sam korzystam z tego kursu, wszystko jest starannie wytłumaczone i opisane. Nauka pisania jest wyjaśniona od podstaw wiec nie ma problemu z jej nauką. Dodatkowo każdy kursant ma przydzielonego nauczyciela który sprawdza prace domowe które wysyłamy (w zależności od rodzaju kursu jaki wybierzemy) tradycyjną pocztą lub meil'em. Możemy również telefonicznie kontaktować sie z nauczycielem w razie jakichś pytań. Te i inne informacje dotyczące kursu jak i ceny znajdziecie na stronie www.eskk.pl
Powrót do góry Go down
Tenshi
Początkujący
Początkujący
Tenshi


Liczba postów : 33
Registration date : 22/05/2007

"ESKK"  Kompleksowy kurs języka Japońskiego Empty
PisanieTemat: Re: "ESKK" Kompleksowy kurs języka Japońskiego   "ESKK"  Kompleksowy kurs języka Japońskiego Icon_minitimeWto Cze 05, 2007 5:52 am

niedawno sie tam zapisałam, tyle że wybrałam język fiński Cool
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

"ESKK"  Kompleksowy kurs języka Japońskiego Empty
PisanieTemat: Re: "ESKK" Kompleksowy kurs języka Japońskiego   "ESKK"  Kompleksowy kurs języka Japońskiego Icon_minitimeWto Cze 05, 2007 5:57 pm

uuu fajne trzeba zobaczyc i wypróbowac Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
slawek15
Stały Bywalec
Stały Bywalec
slawek15


Liczba postów : 75
Age : 38
Localisation : WLKP.
Registration date : 02/06/2007

"ESKK"  Kompleksowy kurs języka Japońskiego Empty
PisanieTemat: Re: "ESKK" Kompleksowy kurs języka Japońskiego   "ESKK"  Kompleksowy kurs języka Japońskiego Icon_minitimeWto Cze 05, 2007 6:54 pm

Kurs może być faktycznie alternatywą dla osób, które nie mają możliwości uczęszczania na innego rodzaju kurs/korepetycje prywatne.
Jednak największą wadą tego kursu jest brak osoby, która na bieżąco i profesjonalnie poprawiałaby to, jak się mówi. No ale z braku laku i kit dobry...
Powrót do góry Go down
ChibiAki
Moderator
Moderator
ChibiAki


Liczba postów : 79
Age : 39
Localisation : Neverland
Registration date : 12/05/2007

"ESKK"  Kompleksowy kurs języka Japońskiego Empty
PisanieTemat: Re: "ESKK" Kompleksowy kurs języka Japońskiego   "ESKK"  Kompleksowy kurs języka Japońskiego Icon_minitimeWto Cze 05, 2007 7:02 pm

Faktycznie łatwiej było by żeby była osoba która na bierząco bedzie czuwać nad prawidłową nauką. Jak dla mnie jest OK i moge uczyć sie w dowolnym czasie co w moim przypadku jest okromnym plusem. Normalnie nie miał bym czasu na kurs normlany. Pozatym po zakończeniu można uzyskać certyfikat TELC czyli taki sam jak na uczelniach w całej polsce.
Powrót do góry Go down
slawek15
Stały Bywalec
Stały Bywalec
slawek15


Liczba postów : 75
Age : 38
Localisation : WLKP.
Registration date : 02/06/2007

"ESKK"  Kompleksowy kurs języka Japońskiego Empty
PisanieTemat: Re: "ESKK" Kompleksowy kurs języka Japońskiego   "ESKK"  Kompleksowy kurs języka Japońskiego Icon_minitimeWto Cze 05, 2007 8:53 pm

Certyfikat TELC jak najbardziej, z tym, że nie z japońskiego.
http://www.eskk.pl/modules.php/name/Content/pa/showpage/pid/1161
na dole jest lista kursów, po których można uzyskać taki certyfikat.
Niestety w przypadku japońskiego jedyne, co można zdać i co się rzeczywiście liczy to jeden z 4 poziomów Nihongo Nouryoku Shiken, organizowany co roku przez ambasadę Japonii.
Powrót do góry Go down
ChibiAki
Moderator
Moderator
ChibiAki


Liczba postów : 79
Age : 39
Localisation : Neverland
Registration date : 12/05/2007

"ESKK"  Kompleksowy kurs języka Japońskiego Empty
PisanieTemat: Re: "ESKK" Kompleksowy kurs języka Japońskiego   "ESKK"  Kompleksowy kurs języka Japońskiego Icon_minitimeWto Cze 05, 2007 9:09 pm

A tak faktycznie, ale mimo wszystko opłaca sie ten kurs. Znam sporo osób które korzystają z tej formy nauki i jak dotąd uzyskują świetne wyniki.
Powrót do góry Go down
Tenshi
Początkujący
Początkujący
Tenshi


Liczba postów : 33
Registration date : 22/05/2007

"ESKK"  Kompleksowy kurs języka Japońskiego Empty
PisanieTemat: Re: "ESKK" Kompleksowy kurs języka Japońskiego   "ESKK"  Kompleksowy kurs języka Japońskiego Icon_minitimeSro Cze 06, 2007 6:00 am

slawek15 napisał:
Kurs może być faktycznie alternatywą dla osób, które nie mają możliwości uczęszczania na innego rodzaju kurs/korepetycje prywatne.
Jednak największą wadą tego kursu jest brak osoby, która na bieżąco i profesjonalnie poprawiałaby to.

właśnie szkoda, że nie ma kogos takeigo na miejcu- zawsze lepiej uczyc sie jezyka jak ktos na bieżąco cię pyta i poprawia. Jednak dla mnie ten kurs to jestw sumei jedyna szansa by sie nauczyc jezyka któy wybrałam. Później chcę isć na studia wtym keirunku a taki papierek moze troche pomoć. Niestety tu takze nei bedzie certyfikatu TELC
Powrót do góry Go down
slawek15
Stały Bywalec
Stały Bywalec
slawek15


Liczba postów : 75
Age : 38
Localisation : WLKP.
Registration date : 02/06/2007

"ESKK"  Kompleksowy kurs języka Japońskiego Empty
PisanieTemat: Re: "ESKK" Kompleksowy kurs języka Japońskiego   "ESKK"  Kompleksowy kurs języka Japońskiego Icon_minitimeSro Cze 06, 2007 8:48 am

Żeby nie było - ja nie krytykuję tego kursu. Sam kiedyś się nad nim zastanawiałem, jak nie miałem innej możliwości, znam też osoby, które go skończyły. Z tym, że jak się potem okazało skończenie tego kursu w kontekście studiów nic tym osobom nie dało, bo japonistyka wyrównała poziom już po 3-4 miesiącach.
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

"ESKK"  Kompleksowy kurs języka Japońskiego Empty
PisanieTemat: Re: "ESKK" Kompleksowy kurs języka Japońskiego   "ESKK"  Kompleksowy kurs języka Japońskiego Icon_minitimeNie Kwi 05, 2009 5:26 pm

obejrzałem na stronie internetowej propozycje tego kursu a nawet rozmawiałem z jedną osobą która jest na kurs zapisana i wydaje mi się że jest to strata pieniędzy (przepraszam jeśli kogoś uraziłem jest to tylko moje zdanie)zadania robisz sam a z nauczycielem masz dość żadki kontakt. dużo lepsza jest strona japonka.pl jet tam wszystko dokładnie wyjaśnione i opracowane ponadto jest tam czat na który codziennie o godzinie 20 wchodzą ludzie któży bardzo dobrze znają japoński. możesz ich spytać o każdy temat związany z japońskim a oni udzielą ci odpowiedzi. a jeśli to mało to możesz się kontaktować z twórcami strony przez imeail oraz gg. oczywiście mówie tylko o języku japońskim fińskiego tam nie uczą Very Happy :japonia:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





"ESKK"  Kompleksowy kurs języka Japońskiego Empty
PisanieTemat: Re: "ESKK" Kompleksowy kurs języka Japońskiego   "ESKK"  Kompleksowy kurs języka Japońskiego Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
"ESKK" Kompleksowy kurs języka Japońskiego
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Strony do nauki Nihongo
» "Poznanie Japonki-czyka w Polsce"
» "Ouran Hight School"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Nauka Japońskiego-
Skocz do: