...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Fast and Furious - Tokyo Drift

Go down 
+4
Yoko
HI MIZU KAZE TSUCHI
Admin
Misuzu
8 posters
AutorWiadomość
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Fast and Furious - Tokyo Drift Empty
PisanieTemat: Fast and Furious - Tokyo Drift   Fast and Furious - Tokyo Drift Icon_minitimeSro Maj 30, 2007 1:26 pm

Fast and Furious Tokyo Drift fajny film! Nie wiem czy jest całkiem japoński bo tam sa tez aktorzy amerykańscy ale w Japonii sie wszytko dzieje i jest dużo Japończyków!! rabbit i wogóle film bardzo fajny! Ogladał ktos?
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 121
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 03/05/2007

Fast and Furious - Tokyo Drift Empty
PisanieTemat: Re: Fast and Furious - Tokyo Drift   Fast and Furious - Tokyo Drift Icon_minitimeSro Maj 30, 2007 2:45 pm

nie chodzi Ci moze o Fast and Furious - Tokyo Drift ?!
Powrót do góry Go down
https://japanclub.forumpolish.com
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Fast and Furious - Tokyo Drift Empty
PisanieTemat: Re: Fast and Furious - Tokyo Drift   Fast and Furious - Tokyo Drift Icon_minitimeSro Maj 30, 2007 5:53 pm

no, no tak właśnie o ten film xD no nie znałam całej nazwy xD bo ja chyba wpisałam tytuł gry... xD
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 121
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 03/05/2007

Fast and Furious - Tokyo Drift Empty
PisanieTemat: Re: Fast and Furious - Tokyo Drift   Fast and Furious - Tokyo Drift Icon_minitimeSro Maj 30, 2007 6:17 pm

dokładnie Razz ale muszę przyznać ze film bardzo mi się podobał Smile Szczególnie te dziewczyny xD aaa no i auta też były ok Smile
Powrót do góry Go down
https://japanclub.forumpolish.com
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Fast and Furious - Tokyo Drift Empty
PisanieTemat: Re: Fast and Furious - Tokyo Drift   Fast and Furious - Tokyo Drift Icon_minitimeSro Maj 30, 2007 6:33 pm

Mnie sie podobał Han XDDDDDDDDDD ale szkoda ze potem zginął Sad
Ten murzyn miał dobre auto hhahah xD jak miał przedstawić je te,mu chłopakowi no wiecie temu co przyjechał do Japonii.
Takie pieści na tym aucie powgniatane i zielone xD to było dobre XD a ten murzyn taki zadowolony hahaha...
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
HI MIZU KAZE TSUCHI
Początkujący
Początkujący
HI MIZU KAZE TSUCHI


Liczba postów : 23
Registration date : 10/07/2007

Fast and Furious - Tokyo Drift Empty
PisanieTemat: Re: Fast and Furious - Tokyo Drift   Fast and Furious - Tokyo Drift Icon_minitimePon Lip 16, 2007 8:23 am

Ten murzyn to Twinkie, a ten chłopak co przyjechał do Japonii to Sean, raczej przyjechał on do swojego ojca, bo wszędzie on i jego matka mieli przypały za nielegalne wyścigi Sean'a, no cóż ale wyszło inaczej. Ten zielony samochód to Volkswagen Touran, bodykit tego samochodu nazywa się Hulk czyli wykonane pięści Hulk'a na każdych drzwiach i tylnej klapie bagażnika, w środku deska rozdzielcza i boczne drzwi pokryte fioletowym pluszem. Dziwnie to wygląda, ale ten zielony samochodzik ma pod maską 400 koni mechanicznych (tutaj to mi kopara opadła) tyle co ta małpa w złotym Nissanie 350Z (w Japonii to Nissan Fairlady 350Z) w sumie te 2 wozy mają taką samą liczbe koni mechanicznych pod maską (czyli 400 koni) to i tak dla każdego samochodu prędkość maksymalna jest inna.
Powrót do góry Go down
Yoko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Yoko


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 27/07/2007

Fast and Furious - Tokyo Drift Empty
PisanieTemat: Re: Fast and Furious - Tokyo Drift   Fast and Furious - Tokyo Drift Icon_minitimeSob Sie 04, 2007 6:09 pm

Ten film jest świetny Very Happy Chyba najlepsza z częsci Fast and furious. Ciekawe, czy będzie kontynuacja i czy akcja dalej będzie toczyć się w Japoni...?
Powrót do góry Go down
ChibiAki
Moderator
Moderator
ChibiAki


Liczba postów : 79
Age : 39
Localisation : Neverland
Registration date : 12/05/2007

Fast and Furious - Tokyo Drift Empty
PisanieTemat: Re: Fast and Furious - Tokyo Drift   Fast and Furious - Tokyo Drift Icon_minitimeSob Sie 04, 2007 10:52 pm

Najprawdopodobniej kontynuacji nie będzie, a może to i lepiej Razz Jak obejrzałem pierwszą część to powiedziałem sobie "To jest dobre", a przy drugiej już nie miałem nic do powiedzenia Rolling Eyes Nudna i do tego napchali nie potrzebnej animacji do wyścigów. Jeżeli zrobić z TD następną część to najprawdopodobniej nie będzie już tak fajnie. Z resztą tak jest najczęściej w przypadku "przedłużaczy".

/OffTopic/
Teraz mniej miło, nie wiem dlaczego teraz to zobaczyłem ale mniejsza z tym. W dziale o rasizmie wszyscy pisali że to złe i wogóle że "Be", a tym czasem doszukuje sie wypowiedzi z użyciem słowa "murzyn" Exclamation Co to ma być Exclamation Jak ktoś nie wie że można użyć paru innych określeń zamiast TAKIEGO niech sie idzie douczy. Czy nie mozna zastąpić było tego słowem, ciemno skóry, albo afro amerykanin???? Ostrzegam jak jeszcze raz takie coś zobaczą to polecą pióra. I nie pomorze gadka w stylu "Aaa przestań psuć atmosferę na foróm"
Powrót do góry Go down
slawek15
Stały Bywalec
Stały Bywalec
slawek15


Liczba postów : 75
Age : 38
Localisation : WLKP.
Registration date : 02/06/2007

Fast and Furious - Tokyo Drift Empty
PisanieTemat: Re: Fast and Furious - Tokyo Drift   Fast and Furious - Tokyo Drift Icon_minitimeNie Sie 05, 2007 2:41 am

ChibiAki napisał:

/OffTopic/
Teraz mniej miło, nie wiem dlaczego teraz to zobaczyłem ale mniejsza z tym. W dziale o rasizmie wszyscy pisali że to złe i wogóle że "Be", a tym czasem doszukuje sie wypowiedzi z użyciem słowa "murzyn" Exclamation Co to ma być Exclamation Jak ktoś nie wie że można użyć paru innych określeń zamiast TAKIEGO niech sie idzie douczy. Czy nie mozna zastąpić było tego słowem, ciemno skóry, albo afro amerykanin???? Ostrzegam jak jeszcze raz takie coś zobaczą to polecą pióra. I nie pomorze gadka w stylu "Aaa przestań psuć atmosferę na foróm"

Ale co jest zlego w slowie murzyn? To slowo nie ma absolutnie zadnego pejoratywnego znaczenia i nie rozumiem, dlaczego ktos mialby TAKIEGO slowa nie uzywac. 'Murzyn' nie zawiera z sobie zadnego aspektu rasistowkiego. Poza tym okreslenia afro-amerykanin czy ciemno-skory nie sa rownoznaczne slowu murzyn.
Wiem, ze moze chciales dobrze, ale nie wysylaj innych, by sie douczyli nie majac racji.
Sorry za offtopic.

:ChibiAki:
Mam paru kolegów którzy jak by ich tak nazwać dali by w twarz po prostu, twierdzą że to tak jak by ktoś mówił o nich że są gorsi, itp. Większość polaków nie zdaje sobie sprawy z tego że to słowo JEST obraźliwe. Aha jak chcesz mogę Ci podać przykład i udowodnić.


Niestety mylisz sie. A to, ze paru twoich kolegów dałby komuś w twarz za to, ze ktoś powiedziałby na nich murzyn nie znaczy wcale, ze to słowo jest obraźliwe, bo NIE JEST. Słowo to określa człowieka należącego do rasy czarnej, a to samo w sobie ujmą nie jest, więc jeśli ktoś unosi się tylko dlatego, że nazwano go murzynem (a faktycznie nim jest) powinien zajrzeć do słownika. I nie chodzi tu o dawanie przykładów, tylko o to, jakie to słowo niesie ze sobą znaczenie - bynajmniej nie znaczenie pejoratywne.
Dlatego nie widzę żadnego powodu, by grozić komuś ostrzeżeniem na forum tylko dlatego, że użył tego słowa.
終Offtopic.
Powrót do góry Go down
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Fast and Furious - Tokyo Drift Empty
PisanieTemat: Re: Fast and Furious - Tokyo Drift   Fast and Furious - Tokyo Drift Icon_minitimePią Sie 10, 2007 9:57 am

Filmik jest świetny, a co <naszego Afroamerykanina> To nie widzę nic złego w nazwie murzyn, ale to indywidualna sprawa każdego człowieka i od niego zależy jak będzie to postrzegał.

:ChibiAki:
Dyskusje na temat: "Czy słowo /Murzyn/ jest OK czy nie przenosze do "Japan Club" gdzie założe stosowny temat. Niech gażdy wypowie sie, poda swoje argumęty ZA lub PRZECIW. W ten sposób może dojdziemy do jakiegoś ładu.
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Fast and Furious - Tokyo Drift Empty
PisanieTemat: Re: Fast and Furious - Tokyo Drift   Fast and Furious - Tokyo Drift Icon_minitimePią Sie 10, 2007 2:03 pm

CZy to ze powiedziałm "Murzyn" to źle? jak tak to gomenasai za to. xD hhe ale film był super ^^HI MIZU KAZE TSUCHI dobrze to ujałeś ^^

:ChibiAki:
W dziale "Japan Club" jest juz odpowiedni temat więc sama sie przekonaj czy to dobrze czy żle. Prosze wiecej już nie pisać tutaj na ten temat.
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Sehaenne
Początkujący
Początkujący
Sehaenne


Liczba postów : 28
Age : 34
Localisation : Puławy
Registration date : 10/09/2007

Fast and Furious - Tokyo Drift Empty
PisanieTemat: Re: Fast and Furious - Tokyo Drift   Fast and Furious - Tokyo Drift Icon_minitimePon Gru 31, 2007 10:35 am

Eee tam mi się film nie bardzo podobał... Fakt samochody były sugoj, ale ogólnie to cała fabuła była troche (a nawet bardzo) naciągana i nudna. Jeszcze jakby chociaż strzelili jakiegoś kawaii aktora a tu zonk ^^'
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Fast and Furious - Tokyo Drift Empty
PisanieTemat: Re: Fast and Furious - Tokyo Drift   Fast and Furious - Tokyo Drift Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Fast and Furious - Tokyo Drift
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Drift
» Tokyo
» Relacje z Tokyo Game Show - tylko w Hyper!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Filmy-
Skocz do: