...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Gdzie chcesz mieszkac ?

Go down 
+13
patsok
MAKabra_88
efree
Naggaroth
romanka
Yoko
The Raven
Eriko
Kari-chan=^^=
Aki kocha Hiro ^^
Tenshi
Misuzu
Admin
17 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 121
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 03/05/2007

Gdzie chcesz mieszkac ? Empty
PisanieTemat: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? Icon_minitimePon Maj 14, 2007 4:43 pm

W jakim miescie chiał/a byś mieszkac ?! W duzym tłocznym czy małym i cichym Razz ?!
Powrót do góry Go down
https://japanclub.forumpolish.com
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Gdzie chcesz mieszkac ? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? Icon_minitimeSro Maj 30, 2007 1:44 pm

hm... ja to bym wolała mieszkac w małym i cichym.. Mieszkam teraz na takiej spokojnej i ładnej wsi - Bledzianów afro i lepiej w cichym miasteczku Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Tenshi
Początkujący
Początkujący
Tenshi


Liczba postów : 33
Registration date : 22/05/2007

Gdzie chcesz mieszkac ? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? Icon_minitimeCzw Maj 31, 2007 5:45 am

ja też wolałabym małe maisteczko, lub wioskę
Powrót do góry Go down
Aki kocha Hiro ^^
Początkujący
Początkujący
Aki kocha Hiro ^^


Liczba postów : 20
Localisation : TOKYO ^_^
Registration date : 01/06/2007

Gdzie chcesz mieszkac ? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? Icon_minitimePią Cze 01, 2007 5:46 pm

Ja chciałabym mieszkać w Osace lub Kyoto, ewentualnie Wakayama lub Kanagawa, a to dlatego że mam tam kilku znajomych.
Powrót do góry Go down
http://www.nihonai.fora.pl
Kari-chan=^^=
Nowicjusz
Nowicjusz
Kari-chan=^^=


Liczba postów : 131
Age : 31
Localisation : Asahigawa xD
Registration date : 03/05/2007

Gdzie chcesz mieszkac ? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? Icon_minitimeNie Cze 03, 2007 2:26 pm

Ja bardzo bym chciała zamieszkać w małej wiosce nad morzem aby mozna było łowić ryby taka wieś Very Happy
bo praktycznie tylko tam dobrze się czuję Razz
Powrót do góry Go down
http://www.aikouka-zaiaku.blog.onet.pl
Kari-chan=^^=
Nowicjusz
Nowicjusz
Kari-chan=^^=


Liczba postów : 131
Age : 31
Localisation : Asahigawa xD
Registration date : 03/05/2007

Gdzie chcesz mieszkac ? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? Icon_minitimeNie Cze 03, 2007 2:27 pm

Aki kocha Hiro ^^ napisał:
Ja chciałabym mieszkać w Osace lub Kyoto, ewentualnie Wakayama lub Kanagawa, a to dlatego że mam tam kilku znajomych.

Ohayo!
Masz bardzo fajnie bo przynajmniej jak tam przyjedziesz to będziesz miał jakiś nicleg w towarzystwie przyjaciól Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.aikouka-zaiaku.blog.onet.pl
Aki kocha Hiro ^^
Początkujący
Początkujący
Aki kocha Hiro ^^


Liczba postów : 20
Localisation : TOKYO ^_^
Registration date : 01/06/2007

Gdzie chcesz mieszkac ? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? Icon_minitimeNie Cze 03, 2007 2:51 pm

Kari_Hikaru napisał:

Ohayo!
Masz bardzo fajnie bo przynajmniej jak tam przyjedziesz to będziesz miał jakiś nicleg w towarzystwie przyjaciól Very Happy

yyy chciałabym zaznaczyć, żę jestm dziewczyną XDDD

też się z tego cieszę, że mam tam bardzo dobrych przyjaciół ^^ Teoretycznie Japończycy nie zapraszają do swoich domów, nawet przyjaciół, poczułam się wyjątkowo, jak mi znajomy z Osaki i Chiba zaproponowali noclegi w swoich domach XDD
Powrót do góry Go down
http://www.nihonai.fora.pl
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Gdzie chcesz mieszkac ? Empty
PisanieTemat: :)   Gdzie chcesz mieszkac ? Icon_minitimeCzw Lip 26, 2007 10:18 am

Ja chciałabym mieszkać w małym miasteczku lub na wyspie. Wśród nieskazitelnej przyrody.
Powrót do góry Go down
The Raven
Początkujący
Początkujący
The Raven


Liczba postów : 22
Age : 38
Localisation : Warszawa
Registration date : 12/06/2007

Gdzie chcesz mieszkac ? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? Icon_minitimeCzw Lip 26, 2007 2:58 pm

To samo... małe, ciche miasteczko.Zamieszkać nad jeziorem, domek w starym stylu otoczony zielenią Smile
Powrót do góry Go down
http://www.blackraven.com
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Gdzie chcesz mieszkac ? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? Icon_minitimeCzw Lip 26, 2007 5:07 pm

Dokładnie to mi się marzy Smile



ChibiAki
Prosił bym o zamieszczanie bardziej rozwiniętych wypowiedzi.
Powrót do góry Go down
Yoko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Yoko


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 27/07/2007

Gdzie chcesz mieszkac ? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? Icon_minitimeWto Sie 07, 2007 8:15 am

Ja bym chciała najpierw pozwiedzać Japonię, a potem zdecydować, gdzie zamieszkam... Mała wioska, urocza wyspa... to wszystko brzmi pięknie i na zdjęciach pięknie wygląda, lecz musiałabym to zobaczyc na własne oczy Smile Może to kiepskie porównanie, lecz właśnie przeprowadziłam się z większego miasta na wieś (naprawdę mało ucywilizowaną Smile) i jak na razie nie jest źle, a bez hałaśliwej drogi za oknem żyje się spokojniej, więc pewnie i w Japonii lepiej zamieszkać w niewielkiej miejscowości.
Powrót do góry Go down
romanka
Początkujący
Początkujący
romanka


Liczba postów : 38
Age : 32
Registration date : 08/06/2008

Gdzie chcesz mieszkac ? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? Icon_minitimeNie Cze 08, 2008 5:48 pm

Ja własnie wole duże miasta chciałabym zamieszkac w Tokio podoba mi sie to miasto Very Happy
Powrót do góry Go down
Naggaroth
Początkujący
Początkujący
Naggaroth


Liczba postów : 49
Localisation : Gryfino
Registration date : 01/04/2008

Gdzie chcesz mieszkac ? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? Icon_minitimeNie Cze 08, 2008 9:06 pm

Taaak.. Ja równiez uwielbiam Tokyo.. Rolling Eyes Ale mieszkać wolałabym jednak w jakimś mniejszym miasteczku, jakoś godzine od Tokyo na przykład Wink (i tak prawdopodobnie bedzie Very Happy)
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Gdzie chcesz mieszkac ? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? Icon_minitimeSob Kwi 11, 2009 11:43 am

tak tokio jest piękny miastem lecz dla mnie za dużym mo ge tam pojechać na miesiąc dwa ale nie więcej po prostu czułbym sie tam źle. ale z chęcią bym pojechał do jakiegoś mniejszego miasteczka Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
MAKabra_88
Początkujący
Początkujący
MAKabra_88


Liczba postów : 20
Age : 36
Localisation : nml
Registration date : 26/03/2009

Gdzie chcesz mieszkac ? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? Icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 10:15 am

lol! a ja mieszkam w małym, nudnym miasteczku, w którym się nic nie dzieje od kiedy sięgam pamięcią i mam tego dość. W przyszłości na pewno się z niego wyniosę ponieważ nie ma tu żądnych perspektyw na przyszłość, dlatego też wolałbym Tokio. Duże, piękne miasto wizytówka Japonii rozwijające się i tętniące życiem z masą możliwości. A tam ktoś wspomniał o tym, że Japończycy nie zapraszają z reguły do swojego domu, otóż nawet gdy zapraszają to tylko z uprzejmości, jest to czysta etykieta, której nie powinno się brać na poważnie tylko podziękować i to wszystko. Nie skorzystać z zaproszenia, chyba że takowy pan domu podaje nam określony dzień i godzinę, w którym mamy go odwiedzić, w innym przypadku zaproszenie to tylko forma grzecznościowa. Przynajmniej tak wyczytałem na kilku portalach oraz z relacji ludzi przebywających w kraju kwitnącej wiśni.
Powrót do góry Go down
patsok
Nowicjusz
Nowicjusz
patsok


Liczba postów : 131
Age : 29
Localisation : Jaworzno
Registration date : 26/04/2009

Gdzie chcesz mieszkac ? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 6:19 pm

ja chcialbym najpierw zamieszkac w duzym miescie, zeby sie obyc z tymi wszystkimi zasadami, poznac sie z ludzmi itd.
pozniej dopiero przeniesc sie do malego miasteczka ale bez przesady ;p musi sie duzo dziac
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Gdzie chcesz mieszkac ? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? Icon_minitimePon Paź 19, 2009 10:01 am

Nie będę oryginalna - też bym zamieszkała w mniejszym miasteczku, w pobliżu większego miasta :>
Powrót do góry Go down
Mikurusia :3
Extra Usher
Extra Usher
Mikurusia :3


Liczba postów : 311
Age : 28
Localisation : Radom
Registration date : 29/05/2010

Gdzie chcesz mieszkac ? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? Icon_minitimeSob Lip 03, 2010 11:17 am

Ja bym wybrała Tokio,tam jest cudownie!
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Gdzie chcesz mieszkac ? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? Icon_minitimePon Lip 12, 2010 4:06 pm

ceny też są cudownie wysokie Razz
Powrót do góry Go down
Mikurusia :3
Extra Usher
Extra Usher
Mikurusia :3


Liczba postów : 311
Age : 28
Localisation : Radom
Registration date : 29/05/2010

Gdzie chcesz mieszkac ? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? Icon_minitimePon Lip 12, 2010 7:30 pm

O,trafiłaś w 10-tkę xDD
Ceny są piekielnie wysokie...Nawet nie chce mi się pisać Wink
Powrót do góry Go down
Kaze
Super Usher
Super Usher
Kaze


Liczba postów : 203
Age : 32
Localisation : Gliwice
Registration date : 29/08/2010

Gdzie chcesz mieszkac ? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? Icon_minitimePią Wrz 03, 2010 9:32 pm

Jak już mam jechać do Japonii to na przedmieścia Tokio, w miarę cicho i pokojnie. Niestety jak mówicie ceny są naprawdę wysoki Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Yukatago?feature=mhee
Mikurusia :3
Extra Usher
Extra Usher
Mikurusia :3


Liczba postów : 311
Age : 28
Localisation : Radom
Registration date : 29/05/2010

Gdzie chcesz mieszkac ? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? Icon_minitimeSob Wrz 04, 2010 10:52 am

Wiecie co ? Very Happy Udało mi się namówić brata żeby na ten cały wrzesień pojechać do Japonii . Jutro wyjeżdżam ! Hmm ... przywieźć wam coś ? Smile Nie bd z wami pisać na kompie bo jak w Japonii jest dzień to u nas jest noc ... I odwrotnie , prawda ? A w dodatku na Jp kompach są znaczki ...
Powrót do góry Go down
fardar
Nowicjusz
Nowicjusz
fardar


Liczba postów : 132
Age : 31
Registration date : 30/08/2010

Gdzie chcesz mieszkac ? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? Icon_minitimeNie Wrz 05, 2010 10:58 am

Weź nas ze sobą xD !

A tak serio ... to świetnie ! Fajny taki brat co zabiera do Japonii i to jeszcze we wrześniu Very Happy. Baw się dobrze! I wrzuć później jakieś fotki z wyjazdu Very Happy
Powrót do góry Go down
Mikurusia :3
Extra Usher
Extra Usher
Mikurusia :3


Liczba postów : 311
Age : 28
Localisation : Radom
Registration date : 29/05/2010

Gdzie chcesz mieszkac ? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? Icon_minitimeNie Wrz 05, 2010 11:52 am

Na pewno wrzucę . Wyjazd mam dopiero o 15 . 00 . Ok , ja się bd przygotowywała . I nie nudzcie się za bardzo Very Happy
Powrót do góry Go down
fardar
Nowicjusz
Nowicjusz
fardar


Liczba postów : 132
Age : 31
Registration date : 30/08/2010

Gdzie chcesz mieszkac ? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? Icon_minitimeSro Wrz 29, 2010 2:21 pm

No i gdzie te twoje zdjęcia :>?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gdzie chcesz mieszkac ? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie chcesz mieszkac ?   Gdzie chcesz mieszkac ? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gdzie chcesz mieszkac ?
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Wyjazdy Do Japoni-
Skocz do: